bamboo is nice, gebruik ik voor het ondertekenen van de contracten.quote:Op dinsdag 14 december 2010 00:08 schreef xJillx het volgende:
[..]
Als ik iets nieuws koop, zou hij het dan twee dagen later ook hebben?
Ik wilde Bamboo kopen, heeft hij volgende week dan een tweede?
Ik heb ook een hekel aan kou en regen.. Maar elk jaar weer tot op de boxershort nat voor een foto, of met blauwe klauwen terug naar huis staan en een pijnlijke ass van het vallenquote:Op dinsdag 14 december 2010 00:06 schreef xEefjee het volgende:
Ja maar dat soort feesten zijn ook degen waar ik een grootste hekel aan heb. 3 uur kon ik nog wel volhouden.. en ik moet een shitload of batterijen gaan kopen.
Stuur mij dan maarquote:Op dinsdag 14 december 2010 00:07 schreef PKfotografie het volgende:
[..]
ook voor 100 in het uur ga ik niet naar zo iets toe
Mijn onboardflitser (quote:Op dinsdag 14 december 2010 00:07 schreef xJillx het volgende:
[..]
Ik heb leuke duracels,
je kunt er zelfs op drukken om te zien hoe vol ze zijn!![]()
Nee echt het zijn shit dingen, mn flitser hield het laatst niet bij.
Tis toch alleen voor je flitser, makkelijk.quote:Op dinsdag 14 december 2010 00:08 schreef xEefjee het volgende:
Red ik het daar mee van 9 tot 3 dan?
Aangezien ik geen ervaring met dit soort.. fotografie heb, neem ik aan dat ik toch wel wat extra foto's moet maken wil dr iets fatsoenlijks uit komen.
Zie je dat we best gezellig kunnen zijnquote:Op dinsdag 14 december 2010 00:10 schreef xEefjee het volgende:
Ik had met mezelf afgesproken dat ik om 10 uur naar bed ging.
nog even en je zit hier 24/7quote:Op dinsdag 14 december 2010 00:10 schreef xEefjee het volgende:
Ik had met mezelf afgesproken dat ik om 10 uur naar bed ging.
Heb je mijn scherpschietfoto nog gezien?quote:Op dinsdag 14 december 2010 00:11 schreef PKfotografie het volgende:
[..]
nog even en je zit hier 24/7
ik hou ook van flitsen, maar dan moet ik wel 220 op locatie hebben.quote:Op dinsdag 14 december 2010 00:12 schreef Ynske het volgende:
* Ynske loves niet flitsen, maar goed theater is dan ook mijn grootste
Nachtje doorhalen? Doe je toch niet.quote:
Waren mijn lichtomstandigheden maar altijd zo dat ik niet moet flitsenquote:Op dinsdag 14 december 2010 00:12 schreef Ynske het volgende:
* Ynske loves niet flitsen, maar goed theater is dan ook mijn grootste
Check, dito, succesquote:Op dinsdag 14 december 2010 00:11 schreef kanovinnie het volgende:
Morgen sollicitatiegesprek, ik zou ook vroeg naar bed gaan
Makkelijk.. Alleen niet op fok! danquote:Op dinsdag 14 december 2010 00:13 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Nachtje doorhalen? Doe je toch niet.
Jij ook! Ik hoef gelukkig pas om 1 uurquote:
Stom forum, het houd me van mn slaapquote:Op dinsdag 14 december 2010 00:10 schreef xEefjee het volgende:
Ik had met mezelf afgesproken dat ik om 10 uur naar bed ging.
ik neem nooit mijn flitsers mee naar opdracht.quote:Op dinsdag 14 december 2010 00:13 schreef Timmos het volgende:
[..]
Waren mijn lichtomstandigheden maar altijd zo dat ik niet moet flitsen
Morgen en woensdag beide om 10 uur.quote:Op dinsdag 14 december 2010 00:15 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Jij ook! Ik hoef gelukkig pas om 1 uur
Of je moet je eigen generator meenemen.quote:Op dinsdag 14 december 2010 00:13 schreef PKfotografie het volgende:
[..]
ik hou ook van flitsen, maar dan moet ik wel 220 op locatie hebben.
die opzet flitsers schiet niet op.
2 a 3 keer 1000W dan doe je nog iets
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |