Waarom zou dit breaking news moeten zijn?quote:Op zondag 12 december 2010 20:52 schreef Jolene22 het volgende:
[..]
Ja ik trek mij dit soort verhalen aan ja. Ben misschien niet kalm genoeg voor je maar altijd nog wel wat respectvoller naar mensen die ik niet ken toe dan jij bent.
En hoeveel procent van valse aangevers is vrouw?quote:Op zondag 12 december 2010 20:46 schreef Verbal het volgende:
[..]
En hoeveel procent van de mannen is dader?
V.
Als je ze martelt ook.quote:Op zondag 12 december 2010 20:52 schreef Sachertorte het volgende:
[..]
Als ze maar lang genoeg verhoren krijg je altijd wel ee bekentenis los.
Prima dat je daar zo over denkt toch, daar ben je mee in de meerderheid zoals je hier al hebt gelezen. Heb ook in andere comment gezegd dat ik heus wel snap waarom ze het niet doen en het wishful thinking is dat ze het wel zouden doen, maar ik vind zoiets wel groot genoeg nieuws. Deden ze bij Benno L. ook immers.quote:Op zondag 12 december 2010 20:53 schreef ZoKanIkHetOok het volgende:
[..]
Waarom zou dit breaking news moeten zijn?
Kindermisbruik en kinderporno wordt juist teveel gehyped.
Dit kan prima wachten tot de opening van het journaal, zeker gezien het feit dat de persconferentie pas straks is.
Ik denk dat er aan twee kanten overdreven kan worden: iemand direct veroordelen en er maar vanuit gaan dat er niets aan de hand is.quote:Op zondag 12 december 2010 20:52 schreef Sachertorte het volgende:
[..]
Als ze maar lang genoeg verhoren krijg je altijd wel ee bekentenis los.
Om het in het algemeen over aangevers te hebben: mannen doen veel minder vaak aangifte van seksueel geweld dan vrouwen, voornamelijk door het stigma/schaamte. In het bijzonder mannen die door vrouwen seksueel zijn misbruikt, daar wordt zeer zelden aangifte van gedaan.quote:Op zondag 12 december 2010 20:54 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
[..]
En hoeveel procent van valse aangevers is vrouw?
In deze zaak geen 1, het betreft kinderen tussen de 0 en 4, die verdachte is verhoord en heeft bekend. Valse aangiftes doen imo in dit geval niet ter zake.quote:Op zondag 12 december 2010 20:54 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
[..]
En hoeveel procent van valse aangevers is vrouw?
Wie heeft het over valse aangiftes? Die doen er toch niet toequote:Op zondag 12 december 2010 20:54 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
[..]
En hoeveel procent van valse aangevers is vrouw?
Als je in een weekend 80-100 mensen dergelijk slecht nieuws geeft, dan komt dat echt wel naar buiten. De pers wil daar nu eenmaal vragen over stellen, dus het is logistiek gewoon handig daar een persconferentie voor op te zetten.quote:Op zondag 12 december 2010 20:57 schreef Samson het volgende:
Vind het wel bijzonder dat er een hele persconferentie wordt belegd. Het lijkt me juist bij dit soort zaken dat je dat intern tussen de ouders houdt. Waarom moet dat via een persconferentie naar buiten worden gebracht? Ik zie niet echt wat zoiets aan dit soort gebeurtenissen (hoe triest ook) toevoegt. Enkel de sensatie voor het publiek.
Maar ze weten niks. Of zeer weinig in ieder geval.quote:Op zondag 12 december 2010 20:55 schreef Jolene22 het volgende:
[..]
Prima dat je daar zo over denkt toch, daar ben je mee in de meerderheid zoals je hier al hebt gelezen. Heb ook in andere comment gezegd dat ik heus wel snap waarom ze het niet doen en het wishful thinking is dat ze het wel zouden doen, maar ik vind zoiets wel groot genoeg nieuws. Deden ze bij Benno L. ook immers.
Precies, dat gaat niet op bij deze slachtoffergroep.quote:Op zondag 12 december 2010 20:58 schreef Verbal het volgende:
[..]
Wie heeft het over valse aangiftes? Die doen er toch niet toe
V.
Ach, had de Rooms Katholieke kerk 50 jaar geleden maar een persconferentie gehouden, had veel ellende kunnen voorkomen.quote:Op zondag 12 december 2010 20:57 schreef Samson het volgende:
Vind het wel bijzonder dat er een hele persconferentie wordt belegd. Het lijkt me juist bij dit soort zaken dat je dat intern tussen de ouders houdt. Waarom moet dat via een persconferentie naar buiten worden gebracht? Ik zie niet echt wat zoiets aan dit soort gebeurtenissen (hoe triest ook) toevoegt. Enkel de sensatie voor het publiek.
Ik vermoed dat de gemeente en politie met de persconferentie beogen zoveel mogelijk beschikbare informatie te geven opdat speculaties beperkt blijven en geschokte ouders niet eigenhandig de waarheid gaan achterhalen. Dit soort zaken liggen zo gevoelig dat daar wel rekening mee moet worden gehouden.quote:Op zondag 12 december 2010 20:57 schreef Samson het volgende:
Vind het wel bijzonder dat er een hele persconferentie wordt belegd. Het lijkt me juist bij dit soort zaken dat je dat intern tussen de ouders houdt. Waarom moet dat via een persconferentie naar buiten worden gebracht? Ik zie niet echt wat zoiets aan dit soort gebeurtenissen (hoe triest ook) toevoegt. Enkel de sensatie voor het publiek.
En dan komt het toch uiteindelijk naar buiten, waarom is het dan beter om het nu al te doen?quote:Op zondag 12 december 2010 20:58 schreef dotKoen het volgende:
[..]
Als je in een weekend 80-100 mensen dergelijk slecht nieuws geeft, dan komt dat echt wel naar buiten. De pers wil daar nu eenmaal vragen over stellen, dus het is logistiek gewoon handig daar een persconferentie voor op te zetten.
Waarom raakt dit nieuws je zo? Is het een persoonlijke grief, als ik zo vrij mag zijn?quote:Op zondag 12 december 2010 20:56 schreef Jolene22 het volgende:
Nieuwe update. Zou om een invalkracht gaan en aantal slachtoffers zou tussen de 40-50 liggen.
Goed gezegdquote:Op zondag 12 december 2010 20:59 schreef ZoKanIkHetOok het volgende:
[..]
Maar ze weten niks. Of zeer weinig in ieder geval.
Moeten ze dan een uur lang met experts gaan praten en gaan speculeren over wat er allemaal wel niet gebeurd zou kunnen zijn?
Dat soort hitsige verslaggeving zonder echt toegevoegde waarde hebben we al genoeg gezien de laatste jaren, op allerlei gebieden. "We kijken nu alvast naar de snelweg waar Michael Jackson's lijkwagen over een uur langs zal rijden!"
Chapeau voor elke zender die gewoon wacht tot de regeliere nieuwsuitzendingen en in die haar progamma's in de tussentijd gewoon de tijd geeft om haar uitzending voor te bereiden.
Nee hoor, ben niet misbruikt ofzo als je dat wilt wetenquote:Op zondag 12 december 2010 21:00 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
[..]
Waarom raakt dit nieuws je zo? Is het een persoonlijke grief, als ik zo vrij mag zijn?
Denk dat dat het idd is omdat ze ook zeggen dat het niet om 1 kdv gaat.quote:Op zondag 12 december 2010 21:02 schreef Claudia_x het volgende:
Nu gezegd wordt dat het om een invalkracht gaat, zou dit dan ook kunnen betekenen dat er verschillende kinderdagverblijven of in ieder geval verschillende filialen bij betrokken zijn?
Er werd gesteld dat mannen zowel meer geweldsdelicten zouden plegen als meer zedendelicten dan vrouwen. (dat laatste valt nog te bezien, trouwens)quote:Op zondag 12 december 2010 20:58 schreef Verbal het volgende:
[..]
Wie heeft het over valse aangiftes? Die doen er toch niet toe
V.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |