Rest alleen de vraag waarom Anon zijn eigen IRC kanaal zou neerhalen. Misschien als protest voor een groter balkon?quote:Op maandag 13 december 2010 14:18 schreef _Led_ het volgende:
[..]
Dan ken jij Anon nog niet.
Die hebben geen balkon nodig om IRC down te brengen.
Tophackers, dat zijn het.
Omdat het kan.quote:Op maandag 13 december 2010 14:29 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Rest alleen de vraag waarom Anon zijn eigen IRC kanaal zou neerhalen.
Ik ken Anon inderdaad niet Led, dat zal ik niet ontkennen. Over dat balkon ben ik helemaal met je eens, men zegt niet voor niets dat de revolutie niet op een balkon zal beginnen.quote:Op maandag 13 december 2010 14:18 schreef _Led_ het volgende:
[..]
Dan ken jij Anon nog niet.
Die hebben geen balkon nodig om IRC down te brengen.
Tophackers, dat zijn het.
Anon heeft natuurlijk helemaal geen IRC kanaal nodig.quote:Op maandag 13 december 2010 14:29 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Rest alleen de vraag waarom Anon zijn eigen IRC kanaal zou neerhalen.
Ja, IRC, Internet Relay Chat, is down...vast...er zijn maar iets van 5000 IRC servers in de wereld.quote:
Die deur was al open.quote:Op maandag 13 december 2010 14:42 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Ja, IRC, Internet Relay Chat, is down...vast...er zijn maar iets van 5000 IRC servers in de wereld.
Godchristus, wat een dodo's lopen er toch rond
5000 IRC servers zijn echt wel een peuleschilletje om down te brengen voor Anon hoor.quote:Op maandag 13 december 2010 14:42 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Ja, IRC, Internet Relay Chat, is down...vast...er zijn maar iets van 5000 IRC servers in de wereld.
Godchristus, wat een dodo's lopen er toch rond
Je hebt je punt nu wel gemaaktquote:Op maandag 13 december 2010 14:44 schreef _Led_ het volgende:
[..]
5000 IRC servers zijn echt wel een peuleschilletje om down te brengen voor Anon hoor.
Die hebben meer dan 9000 botnets hoorde ik. Dat is het voordeel van tophacker zijn.
In de context van dit topic had jij best kunnen begrijpen om welke IRC server het gingquote:Op maandag 13 december 2010 14:42 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Ja, IRC, Internet Relay Chat, is down...vast...er zijn maar iets van 5000 IRC servers in de wereld.
Godchristus, wat een dodo's lopen er toch rond
Btw, IRC? Vandaag de dag? Zijn die gasten in 1995 blijven hangen ofzo?
Bij mij werkt 91.121.92.84 inderdaad niet, weet niet welke jij gebruikt?quote:Op maandag 13 december 2010 14:47 schreef Kabaam het volgende:
[..]
In de context van dit topic had jij best kunnen begrijpen om welke IRC server het ging.
Btw, dodo's? Vandaag de dag? Ben jij in de 17e eeuw blijven hangen ofzo?
Toen leefde de dodo iig nogquote:Op maandag 13 december 2010 14:47 schreef Kabaam het volgende:
In de context van dit topic had jij best kunnen begrijpen om welke IRC server het ging.
Btw, dodo's? Vandaag de dag? Ben jij in de 17e eeuw blijven hangen ofzo?
Dat is waar. Ze hebben immers ook geen balkon nodig.quote:Op maandag 13 december 2010 14:40 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Anon heeft natuurlijk helemaal geen IRC kanaal nodig.
Dat hebben ze wel anders kunnen ze niet overal zijn, natuurlijk.quote:Op maandag 13 december 2010 14:59 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Dat is waar. Ze hebben immers ook geen balkon nodig.
Weer zo iemand die denkt dat Anon een balkon nodig heeft om op het balkon te zijnquote:Op maandag 13 december 2010 15:00 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Dat hebben ze wel anders kunnen ze niet overal zijn, natuurlijk.
Inderdaad. Anon is altijd overal en zijn altijd overal geweest. Ook voor een oerknal was er anon. Balkon of niet.quote:Op maandag 13 december 2010 15:07 schreef _Led_ het volgende:
[..]
Weer zo iemand die denkt dat Anon een balkon nodig heeft om op het balkon te zijn
Floepsies zijn sneakyquote:Op maandag 13 december 2010 15:15 schreef joepie91 het volgende:
Ik ga hier maar eens even een linkje droppen...
http://www.anonnews.org/
Verder: floepsie geslaagd!
ik zeg altijd maar zo : "zonder anon had je geen balkon, maar slechts een blk".quote:Op maandag 13 december 2010 15:09 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Inderdaad. Anon is altijd overal en zijn altijd overal geweest. Ook voor een oerknal was er anon. Balkon of niet.
Dat weet alleen Anon.quote:Op maandag 13 december 2010 15:26 schreef MiXxEdUP het volgende:
Waar komt die balkon onzin vandaan lawl.
De ballon van anon wordt opgelaten vanaf het balkon, zlefs als je geen balkon hebt.quote:
67.23.234.51quote:Op maandag 13 december 2010 14:28 schreef CiviQ het volgende:
ik kan ook niet connecten op de irc server..
Hou toch op johquote:Op maandag 13 december 2010 15:37 schreef HyperViper het volgende:
Het is natuurlijk onzin om Anon af te schilderen als een onverslaanbare eenheid, dit is simpelweg niet het geval. Tophackers hebben de maatschappij in hun greep en dankzij de angst die hierdoor ontstaat is het gewone volk niet meer in staat nuchtere oplossingen te bedenken. Anon kan overwonnen worden op een van de volgende manieren:
Collectieve zelfmoord.
Massa genocide.
Linkje naar thread? Of is het alweer 404quote:Op maandag 13 december 2010 18:24 schreef Supersoep het volgende:
Het gerucht gaat dat alle mensen betrokken bij de DDoS aanvallen een bezoekje van oom agent kunnen verwachten. Las ik net op 4chan. Stop je HD maar alvast in de magnetron.
Het gerucht ging ook dat er massavernietigingswapens waren in Irak.quote:Op maandag 13 december 2010 18:24 schreef Supersoep het volgende:
Het gerucht gaat dat alle mensen betrokken bij de DDoS aanvallen een bezoekje van oom agent kunnen verwachten. Las ik net op 4chan. Stop je HD maar alvast in de magnetron.
Ga toch weg manquote:Op maandag 13 december 2010 20:11 schreef Blobje het volgende:
Voor de mensen met balkon, maar ook zonder balkon:
http://tweakers.net/nieuw(...)eid-op-internet.html
Wat heeft een vrij internet überhaupt met DDoSsen ten maken?quote:Op dinsdag 14 december 2010 09:34 schreef _Led_ het volgende:
Ga toch weg man
Hij wou ook stoer zijn dus downloadde ie een programmaatje en drukte hij op start.
En toen stond opeens de ME voor de deur, en nu doet ie huilie huilie voor "een vrij internet"
Roflquote:Op maandag 13 december 2010 09:02 schreef AchJa het volgende:
[..]
[..]
Geweldig![]()
![]()
![]()
Iedereen die IRC een beetje gevolgd heeft weet wel waarom.
Op het irc channel van anonops staat dat er momenteel geen officieel target is, maar dat wil niet zeggen dat er geen aanvallen zijn.quote:Op dinsdag 14 december 2010 11:43 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
Kan iemand bevestigen of juist niet dat ze nu de website van RBS aanvallen?
anon heeft geen officiële targets.quote:Op dinsdag 14 december 2010 11:47 schreef CiviQ het volgende:
[..]
Op het irc channel van anonops staat dat er momenteel geen officieel target is, maar dat wil niet zeggen dat er geen aanvallen zijn.
Goed, om de aanvallen enigszins te coördineren wordt er op het irc channel vermeld wat het 'officiële' target is. Toen mastercard etc. werden aangevallen was het daar een target, nu wordt er vermeld dat er momenteel geen officieel target is.quote:Op dinsdag 14 december 2010 11:49 schreef Maanvis het volgende:
[..]
anon heeft geen officiële targets.
Anonymous is geen groep en kan dus geen officiële targets hebben.quote:Op dinsdag 14 december 2010 11:53 schreef CiviQ het volgende:
[..]
Goed, om de aanvallen enigszins te coördineren wordt er op het irc channel vermeld wat het 'officiële' target is. Toen mastercard etc. werden aangevallen was het daar een target, nu wordt er vermeld dat er momenteel geen officieel target is.
Wat jij de definitie van 'officieel' vindt maakt verder niet zo heel veel uit. Feit is dat er bij de grote aanvallen geprobeerd wordt zoveel mogelijk mensen bij elkaar te krijgen via onder andere irc, waar dan een 'officieel' target wordt vermeld.quote:Op dinsdag 14 december 2010 11:54 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Anonymous is geen groep en kan dus geen officiële targets hebben.
Wat ik alleen wil zeggen is dat als je officiële targets maakt en 'leiders' gaat aanwijzen op twitter en IRC, dan ben je een groep en dus als groep strafbaar. Zonder officiële targets ben je geen groep en ben je dus anonymous.quote:Op dinsdag 14 december 2010 11:58 schreef CiviQ het volgende:
[..]
Wat jij de definitie van 'officieel' vindt maakt verder niet zo heel veel uit. Feit is dat er bij de grote aanvallen geprobeerd wordt zoveel mogelijk mensen bij elkaar te krijgen via onder andere irc, waar dan een 'officieel' target wordt vermeld.
Dat er nu wellicht losse, ongecoördineerde aanvallen plaatsvinden dat kan best. Het enige wat ik zeg is dat er via irc geen algemeen target is momenteel.
Wat was dan dat gedoe op twitter van "DIT IS DE OFFICIELE ANONOPS TWITTER", en gezeik dat anderen niet officieel waren, en dat officiële persbericht van anon?quote:Op dinsdag 14 december 2010 12:36 schreef joepie91 het volgende:
Anonymous is geen groep met leiders en leden. Nu is het wachten tot de media dat ook begrijpt.
!lazor start ? Degene die dat commando deed was weldegelijk een leider. En iedereen die in dat irc-kanaal zat was samen een groep.quote:Je zou Anonymous als anarchistische organisatie kunnen omschrijven in de zin dat er geen "enforced authority" is, en dat iedereen zijn eigen idee op kan zetten.
Dus nee, er is geen officieel target van Anonymous. Je kunt hoogstens zeggen dat er een officieel target is voor Operation Payback. Operation Payback is dan ook geen groep, maar een project, een idee.
Mensen die beweren dat ze officieel zijn maar dat niet zijn. Alles wat beweert een officiele "woordvoerder" te zijn lult uit z'n nek. Ik denk alleen dat veel mensen Anonymous verwarren met Operation Payback en AnonOps.quote:Op dinsdag 14 december 2010 12:41 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Wat was dan dat gedoe op twitter van "DIT IS DE OFFICIELE ANONOPS TWITTER", en gezeik dat anderen niet officieel waren, en dat officiële persbericht van anon?
Zie bovenstaande. Anon is geen "ze". Degenen die beweren officieel te zijn lullen simpelweg uit hun nek. Ik kan nu ook naar voren stappen en zeggen dat ik officieel ben.quote:[..]
!lazor start ? Degene die dat commando deed was weldegelijk een leider. En iedereen die in dat irc-kanaal zat was samen een groep.
Als anon geen groep wil zijn moeten ze geen officiële twitter hebben, geen officiële targets hebben, geen centrale IRC hebben en geen offiële persberichten uitbrengen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |