Ik zou net zeggen, 1 stap de poort uit en de i-com is weer druk.quote:Op zondag 12 december 2010 22:38 schreef Vronsky het volgende:
Dat, en het maakt geen fuck uit ook al ga jij daar in die vallei in het felroze lopen: Ze weten altijd waar jij zit.
Dus veel gaat het niet uitmaken dat hij twee zwarte strepen onder z'n ogen heeft.
quote:
Alhoewel op Mythbusters hebben ze dat een keer uitgezocht en het schijnt dat je minder last van lichtinval hebt.quote:Op zondag 12 december 2010 22:41 schreef Pumatje het volgende:
precies, de camo op je kop is enkel nuttig voor afstanden <100 meter.
Dan denk ik ,mocht je daadwerkelijk willen terugvallen en genieten van het feit dat je camo op je kop hebt.. brengt die zwarte streep enkel meer kwaad dan goed.
Is dat niet ook de rede dat ze in American Football ook zwarte strepen onder de ogen hebben?quote:Op zondag 12 december 2010 22:43 schreef AchJa het volgende:
[..]
Alhoewel op Mythbusters hebben ze dat een keer uitgezocht en het schijnt dat je minder last van lichtinval hebt.
Ja behalve dat de deployments daar geen vijftien maanden duurden.quote:Op zondag 12 december 2010 22:53 schreef Pumatje het volgende:
maar als ik dit dan zie..
situatie van De Nederlandse voorposten vergelijkbaar? ?
Maar acties zijn het zelfde?quote:Op zondag 12 december 2010 22:58 schreef Vortix het volgende:
[..]
Ja behalve dat de deployments daar geen vijftien maanden duurden.
nice!quote:Op zondag 12 december 2010 23:09 schreef Clan het volgende:
@ Pumatje
Ik ben de artikelen over de Leopards aan het uploaden, zodra klaar
kweenie, ergens in mijn hoofd zweeft Compagnie locatie. I dunno.quote:Op zondag 12 december 2010 23:11 schreef Cobra4 het volgende:
Puntjak was toch ook een pelotons locatie?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |