Maar foto's, dus doe eens een linkje?quote:Op vrijdag 10 december 2010 16:43 schreef Stuart het volgende:
[..]
Ja, ik heb FB maar geen Hyves en gebruik het nagenoeg nooit
Ik heb op FB alleen mensen die ik ken uit het dagelijkse leven. Geen mensen die ik nooit heb ontmoet ofzoquote:Op vrijdag 10 december 2010 16:43 schreef Myraela het volgende:
[..]
Ach, facebook en hyves vind ik juist zoiets voor de wat vagere kennissen. Mensen met wie ik in de klas heb gezeten maar nooit mee om ging ofzo. Of collega's waarvan ik weet dat ze er ook werkte, maar verder nooit sprak. Zolang er geen totaal onbekende mensen tussen zitten vind ik het niet erg.
Ja precies, al heb ik ook wel wat "onbekende mensen" maar dat zijn dan fokkers bijvoorbeeldquote:Op vrijdag 10 december 2010 16:43 schreef Myraela het volgende:
[..]
Ach, facebook en hyves vind ik juist zoiets voor de wat vagere kennissen. Mensen met wie ik in de klas heb gezeten maar nooit mee om ging ofzo. Of collega's waarvan ik weet dat ze er ook werkte, maar verder nooit sprak. Zolang er geen totaal onbekende mensen tussen zitten vind ik het niet erg.
Werkze!quote:
Jaquote:Op vrijdag 10 december 2010 16:43 schreef Marijkezwolle het volgende:
[..]
Dan is het dus eigenlijk heel wat dat je me zelf belt?![]()
Hihihihihiquote:Op vrijdag 10 december 2010 16:46 schreef MPG het volgende:
[..]
Ja.
Zijn maar weinig mensen die ik zelf bel als het niet per se moet
Nee, want op FB staat veel info en foto's en namen en shit. Komt nog wel een keerquote:Op vrijdag 10 december 2010 16:44 schreef Marijkezwolle het volgende:
[..]
Maar foto's, dus doe eens een linkje?![]()
![]()
Lekker met knoflooksausquote:Op vrijdag 10 december 2010 16:47 schreef Myraela het volgende:
Ik ga zo even boodschappen doen en mijn OVchip opladen. Vanavond shoarma eten.
Keequote:Op vrijdag 10 december 2010 16:47 schreef Stuart het volgende:
[..]
Nee, want op FB staat veel info en foto's en namen en shit. Komt nog wel een keer
Ik gooide altijd ook heel veel knoflooksaus erop. Leek wel soepquote:Op vrijdag 10 december 2010 16:48 schreef Myraela het volgende:
[..]
Heel veel knoflooksaus.![]()
Het is maar goed dat ik vanavond niet meer uit wil.
ja echtquote:Op vrijdag 10 december 2010 16:47 schreef Marijkezwolle het volgende:
[..]
Hihihihihi![]()
En nu lekker ruimen![]()
Tot strakjes lieve mensen
Zoals het hoort dus.quote:Op vrijdag 10 december 2010 16:49 schreef Stuart het volgende:
[..]
Ik gooide altijd ook heel veel knoflooksaus erop. Leek wel soep
quote:
0wned the highway.quote:Op vrijdag 10 december 2010 15:18 schreef MPG het volgende:
[..]
Haalt 'ie het, of haalt 'ie het niet?
Ik heb ze gemaakt hoor, maar ik heb je nummer nietquote:
Ik doe niet aan die dingen. te confronterend.quote:Op vrijdag 10 december 2010 16:40 schreef Stuart het volgende:
[..]
Dat doen sommige mensen ook op Facebook. Die hebben dan 900 'vriendjes' ofzo
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |