Als ik weet dat de post maar drie keer per week wordt bezorgd, en ik ga daarmee akkoord door van die service gebruik te maken, dan ben ik de laatste die je hoort klagen. Als ik als consument klachten heb, dan laat ik die horen door geen gebruik meer te maken van de beklaagde dienst.quote:Op dinsdag 14 december 2010 18:17 schreef xenobinol het volgende:
Nog geloven dat het management een bedrijf runt![]()
Ondertussen ook nog klagen dat je geen post krijgt..... begin je het al te begrijpen of is het toe moeilijk voor je daar in je hoge ivoren toren
quote:Het is ook het goed recht van werknemers een bedrijf kapot te staken als het management er een puinhoop van maakt. Laat deze zelfbenoemde toppers maar eens zien uit wat voor een hout ze zijn gesneden
Dat 'recht' bestaat niet. De enige reden dat het uberhaubt zo ver kan komen als nu is dat de Nederlandse overheid nogal tolerant is tegenover stakers. Probeer het is in een ander land, liefst buiten Europa. Dan kwamen er bovenop de geplande ontslagen ook nog eens de ontslagen van alle stakers. Dus de enige reden dat er gestaakt kan worden is omdat de overheid ze een hand boven het hoofd houdt. Maak vooral misbruik van dat 'recht', dan wordt het zo weer ingetrokken.quote:Op dinsdag 14 december 2010 18:17 schreef xenobinol het volgende:
Het is ook het goed recht van werknemers een bedrijf kapot te staken als het management er een puinhoop van maakt. Laat deze zelfbenoemde toppers maar eens zien uit wat voor een hout ze zijn gesneden
Een 23+ verdient 8 euro per uur. Maar is er weinig post? Gaat dit doorberekend worden in de uren. Een vast loon kan je dus vergeten. Controle op de uren lijkt me bijna niet mogelijk, dus ik (lees het woordje ik) denk dat ze altijd naar beneden zullen afronden qua verhouding post en gewerkte uren.quote:Op dinsdag 14 december 2010 18:16 schreef Tamashii het volgende:
Wat kan ik vragen aan de TNT voor woensdagwerker per uur als 18jarige?
Er zullen landen zijn waar je ze ter dood veroordelen, maar je wilt toch niet zeggen dat jij daar een voorstander van bent?quote:Op dinsdag 14 december 2010 18:28 schreef Pinterman het volgende:
Dat 'recht' bestaat niet. De enige reden dat het uberhaubt zo ver kan komen als nu is dat de Nederlandse overheid nogal tolerant is tegenover stakers. Probeer het is in een ander land, liefst buiten Europa.
Phooo héé... maak ze allemaal maar dood, zal ze leren.... is dat de nieuwste visie van de VVD jugendquote:Dan kwamen er bovenop de geplande ontslagen ook nog eens de ontslagen van alle stakers. Dus de enige reden dat er gestaakt kan worden is omdat de overheid ze een hand boven het hoofd houdt. Maak vooral misbruik van dat 'recht', dan wordt het zo weer ingetrokken.
Dat gaat juist in het bijzonder op voor de overheidquote:Of dacht je dat de overheid rustig toekijkt hoe bedrijven op hun knieën worden gebracht door onredelijke stakingen? Don't bite the hand that feeds you...
Aan begrip heb je niet zo heel er veel toch? Al die mensen die zuur aan een postzegel zitten te likken.... laat ze liever wat meer betalen voor die postzegel als ze enkel met de kerst een kaartje sturenquote:Op dinsdag 14 december 2010 18:39 schreef paddy het volgende:
En xenobol? Je reactie zorgt juist niet voor begrip. Gelukkig weet ik waarom de mensen staken.
Ervaring. Ik heb veel mensen zien komen en gaan bij de post. Veel ervaring zien verdwijnen en vaak gezien hoe slecht de nieuwe mensen opgeleid worden.quote:Op dinsdag 14 december 2010 18:03 schreef Pinterman het volgende:
[..]
Je gaat er steeds vanuit dat goedkope parttimers niet dezelfde service kunnen leveren als de fulltime 'hoogstaande' postbodes die er nu werken. Wat duidt daarop? Met alle respect voor de postbodes hoor, maar volgens mij hoef je echt niets te kunnen om de post te bezorgen.
TNT moet voldoen aan een aantal concessievoorwaarden. Hier wil het management vanaf en vooruitlopend hierop wordt de tent gereorganiseerd. Een van die concessievoorwaarden is het 6 dagen per week post bezorgen, op elk adres in Nederland. Het management gaat er voetstoots vanuit dat die concessie wel even opzij geveegd kan worden (net zoals de nieuwe postbedrijven zomaar het minimumloon en diverse andere arbeidswetten opzij vegen).quote:Objectief gezien is er geen enkele reden waarom TNT duur personeel aan zou moeten houden als ze moeten bezuinigen. Net zoals iemand die in de bijstand zit geen Ferrari moet rijden. Dat het voor jou persoonlijk vervelend is, dat kan, maar dat maakt de situatie niet anders.
En als de TNT besluit om voortaan om de dag de post te gaan bezorgen? Dan is dat hun keuze. Ik snap niet wat een postbode daarmee te maken heeft? Het management bepaalt het beleid, niet de postbodes. Als de klanten van TNT het er niet mee eens zijn, dan laten ze dat op hun eigen manier wel merken. Daar hoeven ze geen staking voor door de strot geduwd te krijgen.
Als jij dat het goed recht van het management vindt is het ons goed recht om hier tegen te staken. Een recht dat overigens in de wet vastgelegd is. Iedereen moet zich aan de wet houden. Wij doen dat door geen vestigingen permanent te blokkeren (Franse toestanden). Wat jij suggereert als naar jouw inzien goed recht van het management is in Nederland aan banden gelegd. Ontslagrecht e.d. Ietwat realiteitsgevoel van jouw kant zou op zijn plaats zijnquote:Het is het goed recht van het management van TNT om een andere koers voor het bedrijf uit te stippelen, en een goedkopere werknemer heeft de voorkeur boven een duurdere werknemer die hetzelfde kan. Daar is niets vreemds aan.
quote:Op dinsdag 14 december 2010 18:45 schreef bloodymary het volgende:
Leuk al die particulieren die hier zitten te klagen over de paar poststukken die ze per week krijgen. Ik heb een bedrijf aan huis en krijg dagelijks veel post. Ik word daarom veel meer geraakt door deze stakingen dan de meesten van jullie. Heb er vorige week echt last van gehad omdat spoedstukken dus niet bezorgd werden. En toch sta ik er volledig achter. Ik ondervind namelijk echt last dat de postbezorging het laatste jaar stukken slechter is geworden vanwege het inzetten van uitzendkrachten. En dan bedoel ik poststukken die nooit aankomen, post van andere mensen in de straat die hier terecht komt (en wellicht ook andersom en die ik dan misschien wel nooit krijg) etc. Ik wil mijn vaste postbode terug!
Kijk... jij snapt het. Postbezorging moet gewoon goed en betrouwbaar zijn. Daar zit nu eenmaal een prijskaartje aan, in een tijd dat er minder stukken bezorgt worden kan er personeel verdwijnen en zullen de kosten per stuk stijgen. Dat is niet zo heel erg vreemd. Maar de afgelopen jaren is de betrouwbaarheid van de postbezorging erg achteruit gegaan door de nieuwkomers. Ik hoor van sommige postbodes dat zij door klanten worden aangesproken op de misstanden die door Selektmail en Sandd bezorgers worden veroorzaakt. Maar ja... die hebben geen herkenbaar pakje aan, moeten die arme mensen uitleggen dat niet zij daarvoor verantwoordelijk zijn maar hun concurrenten. Er zijn mensen bij die het dan al niet meer snappen, maar u bent toch de postbodequote:Op dinsdag 14 december 2010 18:45 schreef bloodymary het volgende:
Leuk al die particulieren die hier zitten te klagen over de paar poststukken die ze per week krijgen. Ik heb een bedrijf aan huis en krijg dagelijks veel post. Ik word daarom veel meer geraakt door deze stakingen dan de meesten van jullie. Heb er vorige week echt last van gehad omdat spoedstukken dus niet bezorgd werden. En toch sta ik er volledig achter. Ik ondervind namelijk echt last dat de postbezorging het laatste jaar stukken slechter is geworden vanwege het inzetten van uitzendkrachten. En dan bedoel ik poststukken die nooit aankomen, post van andere mensen in de straat die hier terecht komt (en wellicht ook andersom en die ik dan misschien wel nooit krijg) etc. Ik wil mijn vaste postbode terug!
je hebt het nu over jezelf ?quote:Op dinsdag 14 december 2010 17:10 schreef Pinterman het volgende:
[..]
Ikke ikke ikke en de rest kan stikken.
Daarom moet die debiele postwetten ook aangepast worden dat je een aanbieder van post kan kiezen ipv. dat je maar moet hopen dat iets bij je aankomt. Dan kan ik als klant kiezen wie ik betrouwbaar genoeg acht om mijn post te komen bezorgen of als ik helemaal geen post meer wil dan neem ik gewoon geen abonnement bij een bezorgbedrijf.quote:Op dinsdag 14 december 2010 18:51 schreef xenobinol het volgende:
[..]
Kijk... jij snapt het. Postbezorging moet gewoon goed en betrouwbaar zijn.
Dat kan nu ook al. TNT heeft geen monopolie meer immers?quote:Op dinsdag 14 december 2010 18:58 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Daarom moet die debiele postwetten ook aangepast worden dat je een aanbieder van post kan kiezen ipv. dat je maar moet hopen dat iets bij je aankomt. Dan kan ik als klant kiezen wie ik betrouwbaar genoeg acht om mijn post te komen bezorgen of als ik helemaal geen post meer wil dan neem ik gewoon geen abonnement bij een bezorgbedrijf.
Ik kan niet bepalen dat TNT of Sandd mijn post bezorgd. Ik kan alleen kiezen met wie ik het verstuur, niet wie mij betrouwbaar mijn post komt bezorgen.quote:Op dinsdag 14 december 2010 19:01 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Dat kan nu ook al. TNT heeft geen monopolie meer immers?
Nee hoor gewoon je werk doen en anders ergens anders gaan werken. Zo moeilijk is het niet en zat mensen die wel willen werken en zitten te springen om een baan.quote:Op dinsdag 14 december 2010 16:00 schreef xenobinol het volgende:
[..]
Dus gewoon bek houden en bukken
Mmmm... interessante kijk op de zaken.quote:Op dinsdag 14 december 2010 18:58 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Daarom moet die debiele postwetten ook aangepast worden dat je een aanbieder van post kan kiezen ipv. dat je maar moet hopen dat iets bij je aankomt. Dan kan ik als klant kiezen wie ik betrouwbaar genoeg acht om mijn post te komen bezorgen of als ik helemaal geen post meer wil dan neem ik gewoon geen abonnement bij een bezorgbedrijf.
Dan worden bedrijven die slechte diensten leveren vanzelf afgestraft want die verliezen klanten.
Lees je bronnen. Het stakingsrecht bestaat wel degelijk. Gebaseerd op o.a. het Europees Sociaal Handvest en diverse ILO Verdragen waarbij Nederland partij is.quote:Op dinsdag 14 december 2010 18:28 schreef Pinterman het volgende:
Dat 'recht' bestaat niet. De enige reden dat het uberhaubt zo ver kan komen als nu is dat de Nederlandse overheid nogal tolerant is tegenover stakers. Probeer het is in een ander land, liefst buiten Europa. Dan kwamen er bovenop de geplande ontslagen ook nog eens de ontslagen van alle stakers. Dus de enige reden dat er gestaakt kan worden is omdat de overheid ze een hand boven het hoofd houdt. Maak vooral misbruik van dat 'recht', dan wordt het zo weer ingetrokken.
Probleem is alleen dat de diverse postbedrijven (TNT incluis) de ontvanger van de post niet als klant zien, alleen diegene die de post verstuurt. Ik zie ook liever post bezorgd door vakmensen in mijn brievenbus belanden dan post bezorgd door beunhazen.quote:Op dinsdag 14 december 2010 19:15 schreef xenobinol het volgende:
[..]
Mmmm... interessante kijk op de zaken.
quote:Op dinsdag 14 december 2010 19:10 schreef karr-1 het volgende:
Nee hoor gewoon je werk doen en anders ergens anders gaan werken. Zo moeilijk is het niet en zat mensen die wel willen werken en zitten te springen om een baan.
Wat een onzin, als werkgevers en werknemers gewoon respectvol met elkaar omgaan komt het zelden tot een staking. We wonen hier gelukkig niet in Noord Korea waar je de kogel kan krijgen als je je niet schikt naar de slavenarbeid waartoe je wordt opgedragen. Staken is gewoon een recht dat hoort bij een moderne vrije samenleving. Waarom had het vroeger wel zin en nu niet meer? Als dit middel ervoor gezorgd heeft dat de welvaart wat eerlijker werd verdeelt dan begrijp ik wel waarom er mensen zijn die het willen afschaffenquote:Ik roep al jaren dat het stakingsrecht in dit land te goed is en te veel en vooral onnodig word ingezet. Wat mij betreft afschaffen of op zijn minst flink inperken. Vroeger had het zin, tegenwoordig word er alleen maar misbruik van gemaakt.
en bij vrije concurrentie zouden Sand en die andere eigen brievenbussen hebben.quote:Op dinsdag 14 december 2010 19:17 schreef ultra_ivo het volgende:
[..]
Probleem is alleen dat de diverse postbedrijven (TNT incluis) de ontvanger van de post niet als klant zien, alleen diegene die de post verstuurt. Ik zie ook liever post bezorgd door vakmensen in mijn brievenbus belanden dan post bezorgd door beunhazen.
Dat heeft niks met de postwet te maken lijkt me... Als er genoeg animo voor zou zijn zou de markt daar wel in voorzien, de markt ziet er echter geen brood in blijkbaar.quote:Op dinsdag 14 december 2010 19:05 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Ik kan niet bepalen dat TNT of Sandd mijn post bezorgd. Ik kan alleen kiezen met wie ik het verstuur, niet wie mij betrouwbaar mijn post komt bezorgen.
Ik sta op zich dus wel achter deze staking. Juist omdat deze mensen anders gewend zijn en al heel veel hebben laten liggen. Het gaat niet slecht met de TNT. Ze willen alleen maar meerquote:Op dinsdag 14 december 2010 19:10 schreef karr-1 het volgende:
[..]
Nee hoor gewoon je werk doen en anders ergens anders gaan werken. Zo moeilijk is het niet en zat mensen die wel willen werken en zitten te springen om een baan.
Ik roep al jaren dat het stakingsrecht in dit land te goed is en te veel en vooral onnodig word ingezet. Wat mij betreft afschaffen of op zijn minst flink inperken. Vroeger had het zin, tegenwoordig word er alleen maar misbruik van gemaakt.
In principe kan je natuurlijk een gezamenlijke inzameling opzetten. Alleen is het dan weer de vraag of je de NMA niet op je dak krijgt. Als je bedrijfsprocessen al zo verweven worden ligt kartelvorming voor de hand.quote:Op dinsdag 14 december 2010 19:22 schreef macca728 het volgende:
[..]
en bij vrije concurrentie zouden Sand en die andere eigen brievenbussen hebben.
Nu gooien ze (Sandbezorgers) moeilijk bestelbare post gewoon in een TNT bus
Dat is dus een extra reden om de hond op jullie af te sturenquote:Op dinsdag 14 december 2010 19:28 schreef SuperKaasNacho het volgende:
Het is al zo ver gekomen dat ik vandaag (metropost Twente bezorgt Sandd spul) de blauwe brieven mocht bezorgen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |