Oh nee ik bedoel op 1 van de beginschermen. Daar zet ik alle apps neer die ik wil gebruiken. Dat menu is gewoon 1 grote dumpplek van alles wat er geīnstalleerd is, kan je volgens mij niet veel aan veranderen behalve sorteren.quote:Op dinsdag 14 december 2010 20:55 schreef Landgeld het volgende:
[..]
Bedoel je in het menu? Daar is het bijna onmogelijk om een zwart stuk te drukken, want ik raak altijd een app?
inderdaad, je hebt een helemaal leeg beginscherm, als je naar links/rechts scrollt; daar zou je het dan moeten kunnen doenquote:Op dinsdag 14 december 2010 20:58 schreef Deeltjesversneller het volgende:
[..]
Oh nee ik bedoel op 1 van de beginschermen. Daar zet ik alle apps neer die ik wil gebruiken. Dat menu is gewoon 1 grote dumpplek van alles wat er geīnstalleerd is, kan je volgens mij niet veel aan veranderen behalve sorteren.
Tja als je er niks mee doet, maar het doel van een smartphone is dat je zijn functies gebruikt.quote:Op maandag 13 december 2010 19:29 schreef Klinkerbotsing het volgende:
Twee dagen gaat de accu mee als ik er bijna niks mee doe.
wat is dat; het hinge-probleem bij de Desire Z?quote:Op woensdag 15 december 2010 08:26 schreef Henk-B het volgende:
[..]
Tja als je er niks mee doet, maar het doel van een smartphone is dat je zijn functies gebruikt.
Vind het echt nog steeds jammer, had mijn toekomstige telefoon kunnen worden.
Nu toch aan het twijfelen tussen de Z met hinge probleem of de normale Desire.
quote:Op woensdag 15 december 2010 09:09 schreef ReMcOrE het volgende:
[..]
wat is dat; het hinge-probleem bij de Desire Z?
en ik heb mijn HD van maandag op dinsdag aan de lader gehad, gisteren gewoon normaal gebruikt en de accumeter staat nu op 50%
beetje smsen en beetje kloten doe ik ook, thuis gaat WiFi aan, gegevensverbinding staat ook aan ('s nachts gaan beide uit), bellen doe ik zo goed als niet... en hij staat nu nog op 4 van de 10 blokjesquote:Op woensdag 15 december 2010 10:57 schreef Deeltjesversneller het volgende:
Ik moet die van mij ook wel elke nacht aan de lader. Maar dan heb ik wel wifi altijd aan staan, beetje smsen beetje bellen beetje kloten met vanalles wat er op staat...
hmmm, dat zit wel erg losjes zegquote:
Dat is inderdaad best triest. En ik dacht dat mijn X1 al redelijk losjes zat. Die hinge'de ook een beetje terwijl het een Slider isquote:
wanneer hou je hem zo vast? en ik heb er ook 1 in me hand gehad en die viel wel mee. enige wanneer ik het merkte was dat als ik op de bank lag en wilde gaan typen boven me hoofd dat ie dicht klapt. maar dan heb je altijd nog onscreen toetsenbord,quote:Dat is inderdaad best triest. En ik dacht dat mijn X1 al redelijk losjes zat. Die hinge'de ook een beetje terwijl het een Slider is
Met bijna niks bedoel ik wel wifi aan, smsen en beetje surfen op internetquote:Op woensdag 15 december 2010 08:26 schreef Henk-B het volgende:
[..]
Tja als je er niks mee doet, maar het doel van een smartphone is dat je zijn functies gebruikt.
Vind het echt nog steeds jammer, had mijn toekomstige telefoon kunnen worden.
Nu toch aan het twijfelen tussen de Z met hinge probleem of de normale Desire.
1. Maar als je hem volledig oplaadt en overdag amper 5 minuten gebruikt, hoe kan het dan dat hij om 16.00 's middags al leeg isquote:Op donderdag 16 december 2010 21:48 schreef shiznuts het volgende:
1. Ja, het is een smartphone, geen dinkytoy
2. Wordt beter naarmate de batterij 'inloopt' zoals een paar schoenen dat doet
Dat geloof ik. Vond het alleen vreemd dat hij zonder te gebruiken en volledig opgeladen bijna leeg was....quote:Op donderdag 16 december 2010 21:52 schreef Klinkerbotsing het volgende:
Accu wordt echt steeds betergeloof ons nou maar!
Is ook raar ja, maar als hij uit staat gebruikt hij ook de batterijquote:Op donderdag 16 december 2010 21:59 schreef Landgeld het volgende:
[..]
Dat geloof ik. Vond het alleen vreemd dat hij zonder te gebruiken en volledig opgeladen bijna leeg was....
Er zou wel verschil moeten zij met of zonder gebruik van fastboot. Zonder gaat hij helemaal uit.quote:Is ook raar ja, maar als hij uit staat gebruikt hij ook de batterijtenminste, bij mij is dat wel zo..
Ohja das waar, nouja ik heb hem altijd met ^^quote:Op donderdag 16 december 2010 22:09 schreef eNaSnI het volgende:
[..]
Er zou wel verschil moeten zij met of zonder gebruik van fastboot. Zonder gaat hij helemaal uit.
quote:Op donderdag 16 december 2010 22:09 schreef eNaSnI het volgende:
[..]
Er zou wel verschil moeten zij met of zonder gebruik van fastboot. Zonder gaat hij helemaal uit.
Ooowww...vandaar. Ik heb fast-boot. Even kijken hoe ik hem zonder fastboot moet uitschakelen.quote:Op donderdag 16 december 2010 22:09 schreef eNaSnI het volgende:
[..]
Er zou wel verschil moeten zij met of zonder gebruik van fastboot. Zonder gaat hij helemaal uit.
quote:Uitschakelen: als de optie Snel opstarten is ingeschakeld (in het startscherm MENU > Instellingen > Toepassingen > Snel opstarten ) plaatst dit de mode in een soort bevroren staat waardoor snel opnieuw gestart kan worden als dat nodig is. Als de optie Snel opstarten is uitgeschakeld, sluit dit de telefoon volledig af.
Is dit al verbeterdquote:Op woensdag 8 december 2010 12:36 schreef Faceoff het volgende:
Begin me inderdaad langzamer hand wel te ergeren aan de accu.
Nu snap ik ook wel dat ik in de eerste poos dat ik hem heb hem ook redelijk intensief gebruik.
Maar dat hij halverwege dag leeg is als ik hem 's ochtends net van de lader haal vind ik wel erg absurd!
Ik wou het in de OP zetten, maar ik kan hem niet meer editen ! D:quote:Op donderdag 16 december 2010 22:19 schreef shiznuts het volgende:
[..]Toepassingen = Applicaties btw. Bron.
Al de derde keer dat ik dat zeg, misschien moet dit in de OP.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |