abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  vrijdag 10 december 2010 @ 17:10:26 #51
277759 caroline88
The Unstoppable
pi_89769944
quote:
1s.gif Op vrijdag 10 december 2010 16:35 schreef cafpow het volgende:

[..]

Nee plannen daar zou ik echt nooit aan beginnen hoor, ten eerste durf ik het niet, en ik zou dat anderen om me heen nooit aandoen.
Ik ben blij dat te horen. Jammer dat je zo'n rotdag hebt.
En ik herken dat toch wel een beetje. Soms is de enige manier om het leven aan te kunnen. Er gewoon even mentaal uit te stappen. Net alsof het je niet meer aangaat.
Is waarschijnlijk niet precies hetzelfde als hoe jij je voelt hoor. Maar als het me allemaal boven mijn hoofd groeit dan gooi ik wel eens de handdoek in de ring. Niet in de zin van dat ik dood wil gaan maar ik neem gewoon even een pauze van erover nadenken of van mezelf verlangen dat ik me nog ergens druk over maak. Soms kan ik dat gewoon even niet opbrengen.

Ik wens je heel veel sterkte. En voel je niet schuldig dat je even komt "nemen" hier. Want we hoeven hier geen scorebord bij te houden. :*
  vrijdag 10 december 2010 @ 17:17:30 #52
277759 caroline88
The Unstoppable
pi_89770140
quote:
1s.gif Op vrijdag 10 december 2010 14:35 schreef gogosweden het volgende:

[..]

hmm, ik snap wat je bedoeld, zal eerst eventjes een paar dagen meelezen hier, even kijken of mijn problemen van het zelfde kaliber zijn en wat meer bekend worden met alle posters hier ;)
Hallo alweer,

Maar dat bedoelde ik niet. Je kunt gerust nu je verhaal neerzetten. We hoeven toch niet allemaal precies hetzelfde te zijn? Maar als er iemand hier heel erg in de put zit en wat extra aandacht nodig heeft dan moet je het je dus niet persoonlijk aantrekken als het even duurt voordat je een reactie krigjt.

Ik zou nu niet eens thuis moeten zijn maar vandaag ging alles verkeerd. Auto wilde niet meteen starten. Nog nooit problemen mee gehad en nu moest ik het wel 6 keer proberen. De schrik sloeg me om het hart. Tas thuis laten staan. Gelukkig kwam ik er later achter dat ik wel autopapieren bij me had maar het is toch vervelend. Mijn bankpasje zat niet waar het altijd zit en ik kwam er te laat achter dat ik het toch bij me had.
Toch maar besloten om terug langs huis te gaan ook al is dat extra kilometers en extra kosten van nog alsmaar duurder wordende benzine. Van de nood een deugd gemaakt en even langs de bieb gewipt. Reserveringen opgehaald, dan hoef ik morgen de deur niet meer uit. Alweer schrik want nu was ik mijn biebpas kwijt (had ik ook op een ander plekje gestoken, gelukkig heb ik het nu weer zoals het hoort). Je ziet wel, niets geen drama's maar gewoon even niet zo lekker in mijn vel en niet in mijn normale ritme. Ik ben niet depri of paniekerig maar mijn batterij is een beetje leeg na een paar rare dagen.

Dus vertel gerust je verhaal. Graag zelfs. Ik weet hoe het kan opluchten dat je gewoon je ei kwijt kunt. Vanavond ben ik nog wel op tijd terug om de pc weer aan te zetten maar ik kan niet garanderen dat mijn hoofd "wat waard is" voor ik nog eens een nachtje lekker geslapen heb.

Ik hoop dat ik het nu een beetje beter heb uitgelegd dan in mijn eerste poging :+
pi_89770589
quote:
1s.gif Op vrijdag 10 december 2010 16:35 schreef cafpow het volgende:

[..]

Nee plannen daar zou ik echt nooit aan beginnen hoor, ten eerste durf ik het niet, en ik zou dat anderen om me heen nooit aandoen.
Dat vind ik ondanks alles toch fijn om te horen :) *knuffel*

Caroline, balen dat je zo'n pechdag had zeg. En helemaal als je al niet zo lekker in je vel zit kan zoiets "simpels" als een pasje wat niet op de goede plek zit al snel teveel zijn.

Ik heb net de helft van het strijkgoed gestreken. Heb de belangrijkste dingen eruit gepikt en die gestreken. De rest komt zondag wel :) Maar toch goed van mezelf dat ik iig nu al de helft heb gedaan, niet alles hoeft natuurlijk meteen in 1 keer (al denkt mn hoofd dat vaak wel) Nu even rustig computeren, eten koken en eten en dan vanavond lekker relaxen :)
  vrijdag 10 december 2010 @ 18:16:01 #54
259233 GimmeGore
Dat is mevrouw Gore voor jou!
pi_89772088
quote:
1s.gif Op donderdag 9 december 2010 23:18 schreef gogosweden het volgende:

[..]

ja,maar is het niet een beetje onbeschoft om hier gelijk met mijn probleempies binnen te vallen :)
Ach, ik kom hier alleen af en toe om even te mekkeren.
Maar dan kan ik het wel eventjes kwijt en dat doet goed
pi_89773039
ach, het is niet zo dat ik het heel erg vindt, maar ik probeer altijd zo nuttig mogelijk op zo veel mogelijk personen hier te reageren, vindt dat wel netjes en leuk.

Maar goed, net ff geslapen, dus in ieder geval iets uitgerust, maar toch sta ik op de rand van de "afgrond". En ik begin er steeds serieuzer over te denken om op mezelf te gaan wonen als ik ga studeren, maar het delen van douche/wc/keuken lijkt mij niet zo heel leuk, maar hangt er natuurlijk vanaf, maar tot op dit moment is het maar een idee. Ik moet later eerst financieel kijken wat mogelijk is. Want thuisblijven lijkt me niet 100% prettig, door de interactie, en dat het voor mij gewoon lastig is om met mijn moeder om te gaan. En thuis voel ik me niet helemaal op mijn gemak, dus denk ik dat het opmezelf gaan uiteindelijk wel zou helpen bij de depressie.
Maar eerst wil ik gewoon meer orde in mijn leventje hebben, dus een studie en of baan en gewoon iets stabieler te zijn.

Maar goed, dat is allemaal toekomst, en ik neig altijd veel te ver vooruit te denken. Eerst volgende week maar naar de psycholoog.
  vrijdag 10 december 2010 @ 20:27:35 #56
259233 GimmeGore
Dat is mevrouw Gore voor jou!
pi_89777911
quote:
1s.gif Op vrijdag 10 december 2010 18:43 schreef cafpow het volgende:
ach, het is niet zo dat ik het heel erg vindt, maar ik probeer altijd zo nuttig mogelijk op zo veel mogelijk personen hier te reageren, vindt dat wel netjes en leuk.
Voorlopig ben ik niet echt de juiste persoon om op het meeste te reageren.
Ik denk dat mensen daar of niet blijer van worden of dat ik nooit meer in dit topic mag posten :')
pi_89778018
quote:
1s.gif Op vrijdag 10 december 2010 18:16 schreef GimmeGore het volgende:

[..]

Ach, ik kom hier alleen af en toe om even te mekkeren.
Maar dan kan ik het wel eventjes kwijt en dat doet goed
snap wat je bedoeld :Y
pi_89778617
quote:
1s.gif Op vrijdag 10 december 2010 20:27 schreef GimmeGore het volgende:

[..]

Voorlopig ben ik niet echt de juiste persoon om op het meeste te reageren.
Ik denk dat mensen daar of niet blijer van worden of dat ik nooit meer in dit topic mag posten :')
dat is ook niet de bedoeling hoor...dat je geband wordt van dit topic ;)
  vrijdag 10 december 2010 @ 21:21:57 #59
277759 caroline88
The Unstoppable
pi_89780859
quote:
1s.gif Op vrijdag 10 december 2010 17:29 schreef Sylvana het volgende:

[..]

Caroline, balen dat je zo'n pechdag had zeg. En helemaal als je al niet zo lekker in je vel zit kan zoiets "simpels" als een pasje wat niet op de goede plek zit al snel teveel zijn.
Sylvana, lief van je :*
Het viel wel mee hoor maar alles ging zo stroef en klungelig en teveel schrikmomenten.
Gelukkig was ik te moe om me ergens druk over te maken. En heb ook een paar dingen geschrapt. Boodschappen doen stond op mijn lijstje maar met de extra rit naar huis zou dat onwijs haasten worden. Dus heb ik maar overgeslagen, ik zal echt niet verhongeren en zo bleef de dag een beetje iets wat ik nog kon bijbenen.

Goed dat je genoeg strijkwerk gedaan hebt en je perfectionisme tot zwijgen hebt gebracht!
Geniet van je relax avond :)

@GimmeGore: Ik hoop dat je hier nog lang mag blijven komen "mekkeren" - was mij als zodanig niet opgevallen dus ik denk dat het wel meevalt en dat je je eigen "tekortkomingen" een beetje opblaast voor jezelf? Zou zo maar kunnen gebeuren.
Niet dat ik natuurlijk ooit mijn eigen worst critic ben hoor O-)
pi_89789586
Oke, hier gaat het iets beter, ben van het echte depressieve gevoel af, maar ben nu melancholisch, en ook al gaat het de afgelopen dagen slecht, tegelijkertijd gaat het goed.
Want ook al is het heel ver weg, ik probeer toch echt te bedenken wat te doen, en zo heb al naar voetbalclubs in de buurt voor dames lopen zoeken, welke nogal schaars zijn hier in de buurt.
En heb er nu een paar in gedachten, om volgend jaar na mijn terugkeer van vakantie me ermee bezig tte houden,want ik wil aan mijn conditie en lichaam gaan werken.
En ik denk onbewust tot een keuze te zijn komen, een keuze die ik ruim 2 jaar uitgesteld heb en nu weer sub-keuzes moet gaan maken.
En het projectje eventueel opmezelf gaan wonen, wat denk ik wel goed is voor mijn sociale leven wat nu echt nul is. En door op kamers te gaan zal ik denk ik eerder dingen buitenshuis ondernemen met anderen. En ik heb er eigenlijk wel zin in.

Verder is het boeken van mijn ticket weer uitgesteld :'( en zoals het gaat zal het me echt niks verbazen als er niks van komt.
want blijkbaar mag ik volgende week woensdag op gesprek bij het werkplein van mij, voor een gesprek ivm. mijn traject, waar ik wel een geen zin in heb.
Maar ik zie wel, ga gewoon dingen regelen netalsof het al vaststaat dat ik op vakantie ga, ik heb mondeling al de bevestiging binnen, nu alleen nog op papier. Maar goed ik zie wel hoe het loopt. Nu ga ik nog even verder met mijn liedjes, en daarna hopelijk na dagen even goed slapen

Verder, soms is mekkeren juist goed. Want het kan enorm opluchten waardoor men met goede moed verder kan.
Is hetzelfde als met ruzies, zijn ook nodig.

@ Caroline, je hebt van die dagen waarin alles misgaat. Dat heb ik zo vaak gehad, dan zat ik op de fiets om iets te gaan ruilen en had ik het bonnetje niet mee, of dan ging ik iets kopen en had ik geen geld bij me. Dagen waarin ik mijn pinpas van de amro en ing doorelkaar haal en de pincodes omwissel...
Op die dagen wat ik meestal doe is gewoon thuis blijven.Want ik wordt hyper en nog verstrooider dan ik was.

En precies, je kan een teen stoten wat net voelt of je een been breekt, .
  zaterdag 11 december 2010 @ 09:43:54 #61
277759 caroline88
The Unstoppable
pi_89795141
Misgaat, misgaat, dat is een groot woord. Ik heb gewoon een lastige week gehad met een hoop stress en als je moe bent dan werkt alles gewoon wat minder. Thuisblijven was geen optie want twee vrijwilligerbaantjes wachtten op mijn aanwezigheid.
Vandaag ben ik vrij en ik blijf lekker thuis!
Er was een goede training maar ik heb niet de puf om ervoor naar Utrecht te rijden en de avondwandeling vanavond is helaas gecanceled. Omdat de berg gisterochtend levensgevaarlijke ijsbergen waren (nu is hier overigens vrijwel alle sneeuw weggedooid dus achteraf had het best gekund maar ja mij hebben ze natuurlijk weer niets gevraagd O-) )

Cafpow, volgens mij ben jij goed bezig! Ik hoop dat je lekker geslapen hebt.
Ik vind je erg dapper dat je richting op jezelf gaan wonen aan het plannen bent.
^O^
  zaterdag 11 december 2010 @ 12:37:21 #62
259233 GimmeGore
Dat is mevrouw Gore voor jou!
pi_89798592
Bleh, stomme zoektocht naar een bijbaantje.

Misschien moet ik daar maar eens mee ophouden, mijn zelfbeeld gaat er zwaar op achteruit...

Ben jij sociaal? Nee }:| Een echte teamplayer? nee }:| commercieel ingesteld? nee }:|
Dan zoeken wij jou! Mij niet dus }:|
pi_89798974
quote:
7s.gif Op zaterdag 11 december 2010 09:43 schreef caroline88 het volgende:
Misgaat, misgaat, dat is een groot woord. Ik heb gewoon een lastige week gehad met een hoop stress en als je moe bent dan werkt alles gewoon wat minder. Thuisblijven was geen optie want twee vrijwilligerbaantjes wachtten op mijn aanwezigheid.
Vandaag ben ik vrij en ik blijf lekker thuis!
Er was een goede training maar ik heb niet de puf om ervoor naar Utrecht te rijden en de avondwandeling vanavond is helaas gecanceled. Omdat de berg gisterochtend levensgevaarlijke ijsbergen waren (nu is hier overigens vrijwel alle sneeuw weggedooid dus achteraf had het best gekund maar ja mij hebben ze natuurlijk weer niets gevraagd O-) )

Cafpow, volgens mij ben jij goed bezig! Ik hoop dat je lekker geslapen hebt.
Ik vind je erg dapper dat je richting op jezelf gaan wonen aan het plannen bent.
^O^
Tja, wel lastig zoveel vrijwilligersbaantjes dat zorgt ervoor dat je toch iets minder rust kunt krijgen. Ik zou zeggen geniet van je vrije dag.
En leuk hé, het weer, je weet nooit wat je kan verwachten, het ka zo snel omslaan.

Goed geslapen, nou nee...echt heerlijk geslapen, wel iets teveel gedroomd vanochtend, wat op zich geen nachtmerrie was maar ook niet de meest prettige droom.Maar ik heb van 1uur tot 12 geslapen, dus bijna 12 uurtjes lang. Met als gevolg dat ik nu lichte koppijn (super zwaar hoofd) heb :{ maar ik heb vandaag toch niet veel te doen, behalve mischien wat boodschappen dus is niet erg.
En het opmezelf gaan ik ben nog niks aan het plannen want ik weet dat dat het komende jaar niet haalbaar is ivm financieel aspect, en daarna moet ik even kijken hoe het gaat lopen kwa starten met studeren en daarna ik moet denk maar rond september even kijken, mischien kom ik wel klasgenoten tegen waarmee ik een huis kan delen :) wat ik toch liever zou hebben dan een kamertje.

quote:
1s.gif Op zaterdag 11 december 2010 12:37 schreef GimmeGore het volgende:
Bleh, stomme zoektocht naar een bijbaantje.

Misschien moet ik daar maar eens mee ophouden, mijn zelfbeeld gaat er zwaar op achteruit...

Ben jij sociaal? Nee }:| Een echte teamplayer? nee }:| commercieel ingesteld? nee }:|
Dan zoeken wij jou! Mij niet dus }:|
Hoe komt het dat je niet sociaal bent? Iedereen is wel een beetje sociaal.
En mischien zoek je een bijbaantje in de verkeerde richting?
In ieder geval sterkte en succes ermee ;) en laat het je niet onderuit krijgen! ^O^
  zaterdag 11 december 2010 @ 13:40:28 #64
277759 caroline88
The Unstoppable
pi_89800828
Cafpow ik zal de sneeuw geen seconde missen. Jammer dat je van zo lang slapen nu met hoofdpijn zit, misschien is het toch handig om een wekker te zetten?

GimmeGore, ik ben ook geen teamspeler. Ben zo asociaal dat ik dus nu werkeloos thuis zit.

Hoewel... ga vanmiddag wel mijn eerste krachttrainingsessie doen.
Ik heb er lang mee geworsteld en al die goede adviezen en nu ga ik gewoon mijn eigen ding doen. Hullie hadden wel gelijk hoor maar mijn lijf ligt een beetje in de kreukels en het is dus gewoon slim om met een "rustig opbouw" schema rustig te gaan opbouwen :-)
  zaterdag 11 december 2010 @ 17:33:17 #65
277759 caroline88
The Unstoppable
pi_89807505
Rustig opbouwschema, zei ze. Ok, het was dus 55 minuten werk. Inclusief opbouwen afbreken en lezen hoe het nu precies moet en zo. Van de 9 was er 1 oefening die ik niet zo vaak kon doen als ik gepland had, dat viel tegen maar het was ook de zwaarste oefening dus geen vrouw overboord. Maandag nog eens proberen of ik ze wel alle 2x15 kan doen.

Mijn rug is nu boos op mij. Dacht dat hij me er fijn overtuigd had van het hernia gevaar dat hij zijn hele leven niets meer hoefde te doen dus vandaag was een forse tegenvaller >:)
pi_89809313
quote:
7s.gif Op zaterdag 11 december 2010 13:40 schreef caroline88 het volgende:
Cafpow ik zal de sneeuw geen seconde missen. Jammer dat je van zo lang slapen nu met hoofdpijn zit, misschien is het toch handig om een wekker te zetten?

GimmeGore, ik ben ook geen teamspeler. Ben zo asociaal dat ik dus nu werkeloos thuis zit.

Hoewel... ga vanmiddag wel mijn eerste krachttrainingsessie doen.
Ik heb er lang mee geworsteld en al die goede adviezen en nu ga ik gewoon mijn eigen ding doen. Hullie hadden wel gelijk hoor maar mijn lijf ligt een beetje in de kreukels en het is dus gewoon slim om met een "rustig opbouw" schema rustig te gaan opbouwen :-)
quote:
7s.gif Op zaterdag 11 december 2010 17:33 schreef caroline88 het volgende:
Rustig opbouwschema, zei ze. Ok, het was dus 55 minuten werk. Inclusief opbouwen afbreken en lezen hoe het nu precies moet en zo. Van de 9 was er 1 oefening die ik niet zo vaak kon doen als ik gepland had, dat viel tegen maar het was ook de zwaarste oefening dus geen vrouw overboord. Maandag nog eens proberen of ik ze wel alle 2x15 kan doen.

Mijn rug is nu boos op mij. Dacht dat hij me er fijn overtuigd had van het hernia gevaar dat hij zijn hele leven niets meer hoefde te doen dus vandaag was een forse tegenvaller >:)
Een wekker zetten is op zich meestal niet nodig, maar ik heb dagen waarin ik gewoon veel te veel slaap. Ik heb nogal aanleg om naar extremen te gaan, of ik slaap te weinig en of ik slaap te veel. Maar de hoofdpijn is inmiddels weg.
Verder is het dus echt zo'n dag waar ik niks doe, heb ruim een uur gesproken met een goede vriend via de webcam. En ik besef nu pas, dat ik best vriendschap kan sluiten zolang het maar neit te persoonlijk wordt, dan heb ik de neiging af te haken. Maar dat heeft te maken met het zeker spelen.
Verder mijn moeder bij de supermarkt gaan halen, en net gegeten. En de rest van de avond lekker achter de pc, weer verder met mijn muziekcollectie :) En van half 10 tot half12 series op tv kijken ;) En morgen weer zo'n rust dagje om maandag te keer te gaan met mailtjes sturen, bellen, dingen regelen, en evt. even naar de bieb. :) En woensdag naar mijn reintergratietraject en ik wil proberen maandag nog via de mail een bewijs te krijgen dat mijn vakantie goedgekeurd is, want dan kan ik eindelijk een ticket halen :{

Verder balen, van die training, maar ach met geduld kom je er op den duur wel. Hoewel de eerste paar keer zullen je spieren behoorlijk klagen.
En tja, die sneeuw mis ik dus wel....ik krijg daar altijd enorme zin van om buiten te gaan wandelen in de sneeuw. Terwijl nu doe ik alles op de fiets en ook probeer ik door het fietsen mijn conditite een beetje bij te houden gaat dat lastig als je zo dichtbij alles woont en met de langste route 10 minuten fietst naar het centurm }:|
  zaterdag 11 december 2010 @ 19:17:55 #67
259233 GimmeGore
Dat is mevrouw Gore voor jou!
pi_89810594
Maandag ga ik met mijn vriend naar zijn psych, ik weet eigenlijk nog niet of dat wel een goed idee is
quote:
1s.gif Op zaterdag 11 december 2010 12:47 schreef cafpow het volgende:

Hoe komt het dat je niet sociaal bent? Iedereen is wel een beetje sociaal.
En mischien zoek je een bijbaantje in de verkeerde richting?
In ieder geval sterkte en succes ermee ;) en laat het je niet onderuit krijgen! ^O^
Als kluizenaar een beroep zou zijn, zou ik er miljarden in kunnen verdienen.(niet de christelijke versie btw)
Ik ben eigenlijk opgehouden met bewust zoeken, ik hoop nu op wat dingen te kunnen bij klussen, maar bij de meeste bijbaantjes verwachten ze dat je toch een half jaar beschikbaar bent, maar ik moet in april op stage.
Ik krijg nu wel veel van die mailtjes van studentenwerk enzo.

Ik weet niet hoe het komt, ik ben gewoon niet zo sociaal, ik weet vaak niet wat ik moet/kan zeggen. Heb ook eigenlijk nooit veel vrienden gehad (ook niet toen ik klein was)
Ik ontwijk ook eigenlijk het liefst mensen.
pi_89812031
quote:
1s.gif Op zaterdag 11 december 2010 19:17 schreef GimmeGore het volgende:
Maandag ga ik met mijn vriend naar zijn psych, ik weet eigenlijk nog niet of dat wel een goed idee is

[..]

Als kluizenaar een beroep zou zijn, zou ik er miljarden in kunnen verdienen.(niet de christelijke versie btw)
Ik ben eigenlijk opgehouden met bewust zoeken, ik hoop nu op wat dingen te kunnen bij klussen, maar bij de meeste bijbaantjes verwachten ze dat je toch een half jaar beschikbaar bent, maar ik moet in april op stage.
Ik krijg nu wel veel van die mailtjes van studentenwerk enzo.

Ik weet niet hoe het komt, ik ben gewoon niet zo sociaal, ik weet vaak niet wat ik moet/kan zeggen. Heb ook eigenlijk nooit veel vrienden gehad (ook niet toen ik klein was)
Ik ontwijk ook eigenlijk het liefst mensen.
Oké, maar zou je zelf wat socialer willen zijn? Ik weet niet of je in behandeling bent of niet, maar anders zou mischien bijvoorbeeld een sociale vaardigheidstraining kunnn bespreken met je psycholoog?
Het is ook maar net wat jij wilt..
  zaterdag 11 december 2010 @ 20:17:30 #69
259233 GimmeGore
Dat is mevrouw Gore voor jou!
pi_89812805
quote:
1s.gif Op zaterdag 11 december 2010 19:57 schreef cafpow het volgende:

[..]

Oké, maar zou je zelf wat socialer willen zijn? Ik weet niet of je in behandeling bent of niet, maar anders zou mischien bijvoorbeeld een sociale vaardigheidstraining kunnn bespreken met je psycholoog?
Het is ook maar net wat jij wilt..
Ik ga nu naar een psychiatrisch verpleegkundige (ivm de wachtlijsten) en ik moet gaan kiezen wat ik hierna wil.
Maar ik weet niet zo goed wat ik wil. Nou ja, wat ik eerst wil...

Ik wil socialer zijn, ik wil minder bang zijn in sociale situaties, ik wil mijn zelfbeeld verbeteren.

Maar ik ben nu dus weer bang dat het allemaal niet werkt. Of dat ik de verkeerde keuze maak, zo van als ik eerst aan mijn zelfbeeld werk en ik ga dan aan die "sociale fobie" werken en dat tweede lukt dan niet meteen, dan ben ik bang dat mijn zelfbeeld er ook weer onder zal lijden.

Net wel eventjes lekker lopen mekkeren op mijn blog. Lucht wel enigszins op.
pi_89813169
quote:
1s.gif Op zaterdag 11 december 2010 20:17 schreef GimmeGore het volgende:

[..]

Ik ga nu naar een psychiatrisch verpleegkundige (ivm de wachtlijsten) en ik moet gaan kiezen wat ik hierna wil.
Maar ik weet niet zo goed wat ik wil. Nou ja, wat ik eerst wil...

Ik wil socialer zijn, ik wil minder bang zijn in sociale situaties, ik wil mijn zelfbeeld verbeteren.

Maar ik ben nu dus weer bang dat het allemaal niet werkt. Of dat ik de verkeerde keuze maak, zo van als ik eerst aan mijn zelfbeeld werk en ik ga dan aan die "sociale fobie" werken en dat tweede lukt dan niet meteen, dan ben ik bang dat mijn zelfbeeld er ook weer onder zal lijden.

Net wel eventjes lekker lopen mekkeren op mijn blog. Lucht wel enigszins op.
hmm, wel een lastige situatie. Het enige nuttige wat ik dus kan zeggen hierop is, als je beetje per beetje aan je sociale fobie werkt en de sociale contacten gaan wat beter met de tijd, helpt dat je zelfbeeld ook.
Dus tja, zolang je aan het ene werkt, werk je eigenlijk ook wel aan het andere. Want als het op sociaal aspect beter gaat, voel je je wat beter in je vel, wat leidt tot ontspanner aan sociale situaties deelnemen, wat weer kan leiden tot een beter zelfbeeld.
En andersom ook ...dus tja, je moet toch ergens beginnen :)
  zondag 12 december 2010 @ 17:37:10 #71
170545 DaviniaHR
Mrs. PhysicsRules
pi_89839646
Het is bijna weer maandag. Weer rust ;(
Ben gister toch weer stevig ingestort, ondanks mijn vorige post dat het best goed ging.
Aan de ene kant kan ik met de tijd steeds beter relativeren, aan de andere kant blijft het zwaar irritant...
Geduld is een schone zaak. Zeggen ze...
*O* Trotse mama van E l i en A v i v a *O*
Insanity is heritable. You get it from your children.
Ik ben wel gek, maar niet achterlijk.
If you can't beat them, confuse them.
pi_89842275
quote:
1s.gif Op zondag 12 december 2010 17:37 schreef DaviniaHR het volgende:
Het is bijna weer maandag. Weer rust ;(
Ben gister toch weer stevig ingestort, ondanks mijn vorige post dat het best goed ging.
Aan de ene kant kan ik met de tijd steeds beter relativeren, aan de andere kant blijft het zwaar irritant...
Geduld is een schone zaak. Zeggen ze...
balen dat je gisteren toch bent ingestort. Maar ach, het kan gebeuren. En tja dat het een hele tijd goed ging betekend toch dat je vooruitgang boekt.

Hier is het vandaag een redelijk dagje, alleen problemen gehad met mijn ma omdat ik vannacht dus veel te laat in slaap omdat ik weer te laat was opgestaan en vandaag dus weer veel te laat wakker werdt. Maar voor morgen zet ik maar een wekker ;)
pi_89847257
quote:
1s.gif Op zondag 12 december 2010 17:37 schreef DaviniaHR het volgende:
Het is bijna weer maandag. Weer rust ;(
Ben gister toch weer stevig ingestort, ondanks mijn vorige post dat het best goed ging.
Aan de ene kant kan ik met de tijd steeds beter relativeren, aan de andere kant blijft het zwaar irritant...
Geduld is een schone zaak. Zeggen ze...
Lastig, sterkte enzo.

Ja ik heb nu ook even een licht dipje, terwijl het ondanks toch vele op bed liggen gevoelsmatig wel goed ging. Maar toch kijk er tegenwoordig anders tegen aan. En zie steeds vaker dat het best wel okee met me gaat, het moet allemaal wel stukjes beter, maar dat komt nog wel, daar moeten we alle tijd voor nemen.

Maar nu dus even niet en heerst er een negatieve stemming, maar als ik morgen toe kom aan de dingen die ik me voor genomen heb, ben ik al een stuk beter. Nu moet het alleen morgen nog lukken.. :)
"Geef me een joint", zei de goudvis, "Dan word ik haai"
  zondag 12 december 2010 @ 21:08:58 #74
259233 GimmeGore
Dat is mevrouw Gore voor jou!
pi_89848521
Morgen met mijn vriend mee naar zijn psych.
Ik ben bang dat er weer ruzie van komt.

De buien van mijn vriend doen aan de andere kant mijn gevoel ook geen goed
pi_89854508
quote:
1s.gif Op zondag 12 december 2010 21:08 schreef GimmeGore het volgende:
Morgen met mijn vriend mee naar zijn psych.
Ik ben bang dat er weer ruzie van komt.

De buien van mijn vriend doen aan de andere kant mijn gevoel ook geen goed
ach, als er ruzie van komt, moet je vooral kijken wat voor soort ruzie. Want soms kan het naar een psych gaan heel wat dingen losmaken in iemand.
Maar goed, gewoon niet over nadenken en gewoon verstand op nul en gaan met die banaan.

Mischien helpt het jullie juist ;)
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')