Je kan je eigen contactinformatie sturenquote:Op woensdag 22 december 2010 20:15 schreef ohjajohh het volgende:
[..]
Dat hebben ze nog niet allemaal.
Jammer, het is dus niet zo dat wanneer ik iemand in mn lijst heb staan, dat ik automatisch bij hen ook in de lijst sta.
Die komt er vast wel voor versie 7quote:Op zaterdag 25 december 2010 13:39 schreef ukga het volgende:
waarom is er geen whatsapp voor windows mobile
ik was eigenlijk niet echt op de hoogte van alle OS voor mobieltjes enzo. maar na ongeveer 2 uur met mijn nieuwe telefoon was ik daar wel achter ja.quote:Op zaterdag 25 december 2010 13:58 schreef Kandijfijn het volgende:
[..]
Die komt er vast wel voor versie 7, ik mag hopen dat je doorhad dat windows 6.1, 6.5 hopeloos achterhaald was tijdens aanschaf van je telefoon?
Volgens mij bel je gewoon op de normale manier, maar is het gewoon een "versnelling" om iemand te bellen (ipv dat je naar contacten gaat, bladiebla)quote:Op zaterdag 25 december 2010 14:38 schreef Brembo het volgende:
Bij mij staat nu als ik op menuknop druk bel, kan je nu ook al bellen via whatsapp?
Bij Android krijg je de update automatisch en anders kan je ook gewoon een update uitvoerenquote:Op zondag 26 december 2010 22:02 schreef Eigenmijsje het volgende:
Ik lees net op Facebook dat v2.2 voor Symbian nu ook multimedia support. Kan ik mijn app ook updaten naar deze versie of moet ik het de-installeren en opnieuw installeren?
Hmm ik zie linksboven alleen een vakje met 3G en heb daar eigenlijk nog nooit 2G zien staan. Ik vind geen instelling waar ik dit kan aanpassen maar bij Berichteninstellingen staat wel: Voorkeursverbinding: - GSM/UMTS of - Packet-gegevens, en dit stond op de eerste.quote:Op zondag 26 december 2010 22:54 schreef Kloonhommel het volgende:
Kan je in je satio niet instellen dat ie alleen op gsm netwerk en wifi werkt? Dus op 2g ipv 3g of umts of hdspa.
Ik begrijp dat je helemaal geen mobiel internet wil gebruiken. Dan is dat de manier.
Nope elke keer als ik iets wil wijzigen dan krijg ik: "Kan beveiligde netwerkbestemming niet wijzigen". En verwijderen lukt dus ook niet.quote:Op zondag 26 december 2010 19:33 schreef kikoooooo het volgende:
Kun je het toegangspunt niet wijzigen? Dat je de waardes veranderd?
Gewoon op whatsapp.com downloaden, symbian vraagt automatisch of je het wilt vervangen met de vorige versie.quote:Op zondag 26 december 2010 22:02 schreef Eigenmijsje het volgende:
Ik lees net op Facebook dat v2.2 voor Symbian nu ook multimedia support. Kan ik mijn app ook updaten naar deze versie of moet ik het de-installeren en opnieuw installeren?
Volgens mijn WA heeft niemand van mijn contacten nog WAquote:
Had ik eergister ook, met android.quote:Op woensdag 29 december 2010 08:07 schreef Huppelmuts het volgende:
[..]
Volgens mijn WA heeft niemand van mijn contacten nog WA
Dat lukte me net ook nietquote:Op woensdag 29 december 2010 08:08 schreef kikoooooo het volgende:
[..]
Had ik eergister ook, met android.
Ff refreshen did the trick.
Nee. Nog niet gehad.quote:Op woensdag 29 december 2010 13:08 schreef kikoooooo het volgende:
Hebben jullie trouwens ook wel eens last van het verkeerde contact openen? Soms wil ik een bericht sturen naar iemand, druk op de naam van dat persoon en hij opent een andere conversatie met een ander persoon?
Ja, heb ik zo nu en dan. En dan kijk ik niet, dus stuur ik het bericht naar de verkeerde persoonquote:Op woensdag 29 december 2010 13:08 schreef kikoooooo het volgende:
Hebben jullie trouwens ook wel eens last van het verkeerde contact openen? Soms wil ik een bericht sturen naar iemand, druk op de naam van dat persoon en hij opent een andere conversatie met een ander persoon?
Nee, dat heb ik weleens bij smsen (android, htc desire), maar bij WA heb ik het nog nooit gehadquote:Op woensdag 29 december 2010 13:08 schreef kikoooooo het volgende:
Hebben jullie trouwens ook wel eens last van het verkeerde contact openen? Soms wil ik een bericht sturen naar iemand, druk op de naam van dat persoon en hij opent een andere conversatie met een ander persoon?
Wat zij zegt, wel in SMS dat als ik de bovenste conversatie kies hij de onderste uit het venster opentquote:Op woensdag 29 december 2010 13:11 schreef automatic_ het volgende:
[..]
Nee, dat heb ik weleens bij smsen (android, htc desire), maar bij WA heb ik het nog nooit gehad
En ik maar denken dat die lieve berichtjes voor mij bedoeld warenquote:Op woensdag 29 december 2010 13:10 schreef Ezechielk het volgende:
[..]
Ja, heb ik zo nu en dan. En dan kijk ik niet, dus stuur ik het bericht naar de verkeerde persoon
Oo bij mij is het dan vaak degene die er net onder staatquote:Op woensdag 29 december 2010 13:12 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Wat zij zegt, wel in SMS dat als ik de bovenste conversatie kies hij de onderste uit het venster opent
Druk je dan niet gewoon verkeerd op het schermquote:Op woensdag 29 december 2010 13:13 schreef automatic_ het volgende:
[..]
Oo bij mij is het dan vaak degene die er net onder staat
Neequote:Op woensdag 29 december 2010 13:13 schreef Huppelmuts het volgende:
[..]
Druk je dan niet gewoon verkeerd op het scherm
Dat had ik net dus weerquote:Op woensdag 29 december 2010 13:10 schreef Ezechielk het volgende:
[..]
Ja, heb ik zo nu en dan. En dan kijk ik niet, dus stuur ik het bericht naar de verkeerde persoon
Ja dat is wel strontirritant, dan stuur je de foto ook meteen aan de verkeerde. Lastigquote:Op woensdag 29 december 2010 13:17 schreef Loveless85 het volgende:
Ik heb weleens dat als je bv. direct na een foto nemen kiest dat je hem wil delen en vervolgens whatsapp hij niet goed scrolled. Dan wil je dus omlaag scrollen, maar hij kiest gelijk het contact waar je vinger het scherm raakt voor de 'vegende' beweging
Ik had dat al 2 keer met zeer onschuldige foto's gehad dus doe het nu anders. Open eerst contact en kies daar dan wel dat ik diegene een foto wil sturenquote:Op woensdag 29 december 2010 13:20 schreef Loveless85 het volgende:
Ja zo stuurde ik dus een foto van m'n poes (zo'n beest met 4 pootjes ja) naar een vriend ipv m'n vriendin
Ja das idd beterquote:Op woensdag 29 december 2010 13:21 schreef Huppelmuts het volgende:
[..]
Ik had dat al 2 keer met zeer onschuldige foto's gehad dus doe het nu anders. Open eerst contact en kies daar dan wel dat ik diegene een foto wil sturen
Naja, beter extra stappen dan dat foute foto's naar verkeerde mensen gaanquote:Op woensdag 29 december 2010 13:25 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Ja das idd beterGewoon contact/conversatie openen en dan bijlage toevoegen. Maar tis zonde want het zijn wel weer wat extra stappen
had je die van mn piem0l nog gehad of ging die naar m'n moeder?quote:Op woensdag 29 december 2010 13:31 schreef automatic_ het volgende:
[..]
Naja, beter extra stappen dan dat foute foto's naar verkeerde mensen gaan
Liever die extra stappen danquote:Op woensdag 29 december 2010 13:25 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Ja das idd beterGewoon contact/conversatie openen en dan bijlage toevoegen. Maar tis zonde want het zijn wel weer wat extra stappen
Ik heb die niet gehadquote:Op woensdag 29 december 2010 13:31 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
had je die van mn piem0l nog gehad of ging die naar m'n moeder?
Dat klinkt niet leukquote:Op woensdag 29 december 2010 19:20 schreef RacerDKB het volgende:
Niet updaten naar 2.1.10165!
Er zit een kutbug in 2.1.10165, elke keer als je reageert in een chat komt er onderaan dezelfde chat alleen dan nog een keer
Heb nu 6 chats open met één persoon door deze bug, en als je er eentje verwijderd raken de andere 5 op hol.
Oke, dan ga ik de update niet installerenquote:Op woensdag 29 december 2010 19:20 schreef RacerDKB het volgende:
Niet updaten naar 2.1.10165!
Er zit een kutbug in 2.1.10165, elke keer als je reageert in een chat komt er onderaan dezelfde chat alleen dan nog een keer
Heb nu 6 chats open met één persoon door deze bug, en als je er eentje verwijderd raken de andere 5 op hol.
quote:Op donderdag 30 december 2010 11:29 schreef Qwea het volgende:
Dus of ik ben aan het smsen geslagen toen ik dronken was en kan me niks herinneren![]()
Dan zal ik ongetwijfeld dronken zijn geweest.quote:Op donderdag 30 december 2010 11:30 schreef Loveless85 het volgende:
Whatsapp werkt NIET via SMS iig, het is gewoon een instant messager en werkt via je internetverbinding. Heeft het geen verbinding verzend het niks, ook niet via SMS dan ofzo.
Ze sturen jou een sms, één keer ter activatie ja. Weet niet of dat uit je bundel gaat, maar das ook niet echt de werking van het programma ofzo, das alleen om te checken of het nummer klopt.quote:Op donderdag 30 december 2010 11:33 schreef Qwea het volgende:
[..]
Dan zal ik ongetwijfeld dronken zijn geweest.
En helemaal wat je zegt klopt niet
Je krijgt eenmalig een sms toegestuurddie gaat bij mijn weten toch gewoon uit je bundel?
Nou, zo nog maar es installen danquote:Op donderdag 30 december 2010 11:36 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Ze sturen jou een sms, één keer ter activatie ja. Weet niet of dat uit je bundel gaat, maar das ook niet echt de werking van het programma ofzo, das alleen om te checken of het nummer klopt.
Verder heb ik er 480 berichten mee gestuurd en 662 mee ontvangen en nog nooit wat geks in m'n sms kunnen ontdekken
Nou inderdaadquote:Op donderdag 30 december 2010 13:02 schreef Mr.Noodle het volgende:
Ben benieuwd of de dienst het met oud&nieuw goed uithoudt..
Data kan best blijven werken en voice niet hoorquote:Op donderdag 30 december 2010 13:10 schreef kikoooooo het volgende:
Natuurlijk werkt het niet met oud en nieuw. Spraakverbindingen werken dan niet eens, laat staan 3g.
Ik zit dan gewoon op de wifi van vrienden hoorquote:Op donderdag 30 december 2010 13:10 schreef kikoooooo het volgende:
Natuurlijk werkt het niet met oud en nieuw. Spraakverbindingen werken dan niet eens, laat staan 3g.
Ja okay, maar als WA zélf er uit knalt dan heb je nog niks aan je wifi natuurlijkquote:Op donderdag 30 december 2010 13:14 schreef Huppelmuts het volgende:
[..]
Ik zit dan gewoon op de wifi van vrienden hoor
Ik ga er van uit dat dat niet gebeurd.quote:Op donderdag 30 december 2010 13:16 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Ja okay, maar als WA zélf er uit knalt dan heb je nog niks aan je wifi natuurlijk
Yeah babyquote:Op donderdag 30 december 2010 13:40 schreef Mr.Noodle het volgende:
Ik ga het toch proberen met oud&nieuw, Roken zal die machine van Whatsapp doen, Roken zeg ik je!!!!
Precies, en ik weet niet hoe populair het in de US is, maar wss dan ook nog wel ff ná onsquote:Op donderdag 30 december 2010 17:38 schreef MacorgaZ het volgende:
Mwah, door het tijdverschil ligt WhatsApp waarschijnlijk al eerder dan 0.00 voor ons eruit hè.
Dat heb ik ook hoor.quote:Op donderdag 30 december 2010 12:55 schreef RacerDKB het volgende:
Die dubbele chats bug is er al weer uit, had ook een mailtje naar ze gestuurd en is inmiddels al gefixt.
Jullie hadden er geen last van omdat jullie die versie gewoon geskipt hebben, en al een nog nieuwere hebben
Maar ik heb een fixatie om 3 keer per dag ''Bijwerken'' te kiezen
Ik update vaak pas als jij het hebt gezegdquote:Op donderdag 30 december 2010 20:10 schreef Ezechielk het volgende:
[..]
Dat heb ik ook hoor.
Zowel via AppBrain als de Market zelf
Dat is toch wel goed van iTunes.quote:Op vrijdag 31 december 2010 16:32 schreef zarGon het volgende:
Hmpf, na een reset zie je niet de laatste berichten, maar berichten van een paar dagen geleden. Je kunt geen handmatige back-up van je WhatsApp-berichten met het programma zelf maken... (Ik zie die optie niet.)
Verder ook jammer dat ie de statistieken niet onthoudt na een reset.
Het is gewoon echt jammer dat Android/Google zelf geen systeem heeft voor back-ups zoals Apple dat heeft met iTunes. Zeer irritant.
WA is sowieso beter dan SMS tijdens de jaarwisselingquote:Op zaterdag 1 januari 2011 02:42 schreef Mr.Noodle het volgende:
Wonderbaarblijk genoeg kwamen m'n berichtjes vrij snel aan bij de geadresseerden. Iets langzamer dan normaal, maar toch binnen een minuut..
Prettige jaarwisseling nog trouwens...
Dat heb ik soms ook! Hahaquote:Op vrijdag 31 december 2010 18:51 schreef Kloonhommel het volgende:
Zit een idiote bug in xxxxxxxx180. Als ik whatsapp wil intikken krijg ik whatappatappatappatappatappatappatappatappatappatappatappatappatappatappatappatappatappatappatappatappatapp in display te zien.....
bij mij werkte het met oud en nieuw, via GPRS iig, 3G niet geprobeerd.quote:Op donderdag 30 december 2010 13:10 schreef kikoooooo het volgende:
Natuurlijk werkt het niet met oud en nieuw. Spraakverbindingen werken dan niet eens, laat staan 3g.
Nah, ik heb toch een aantal smsjes van mensen met Tmobile veel later gekregen, en ook een aantal gewoon 2 of 3 keer..quote:Op zondag 2 januari 2011 00:46 schreef De-Hamster het volgende:
T-Mobile ook, heb rond 0.00 2 smsjes gekregen en beantwoord en een telefoongesprek kunnen voeren dus ook deze bedrijven gaan met de tijd mee
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |