Maar dan wel goed uitgedachte doorgestoken kaart. Ze zit namelijk in een relatief zwak team.quote:Op vrijdag 10 december 2010 09:50 schreef EilandjeOnline het volgende:
als dat al gebeurt dan is het ECHT doorgestoken kaart, iedreen klaagt over haar
Ja, als hij niet gelooft in degene die de meeste stemmen krijgt in zijn team komt het ook een beetje raar overquote:Op vrijdag 10 december 2010 09:49 schreef tdrone het volgende:
stond vandaag een heel stuk in de spits waarin staat dat nick denkt dat ze gaat winnen
Ik denk dat de piano met haar optreedtquote:Op vrijdag 10 december 2010 10:53 schreef Kidney_bean01 het volgende:
Wie denkt dat ze vanavond met een piano optreedt? *steekt hand op
Niet zo overdrijven!quote:Op vrijdag 10 december 2010 09:52 schreef Robar het volgende:
Dit moet ook haast wel doorgestoken kaart zijn. Ik kan gewoon niet naar haar luisteren. Wat een verschrikking!
quote:Op vrijdag 10 december 2010 10:54 schreef -Miauw- het volgende:
[..]
Ik denk dat de piano met haar optreedt
bronquote:Jennifer Ewbank is nog steeds niet geliefd bij onze lezers, terwijl ze elke week door het tv-publiek direct wordt doorgestuurd. 39 procent vindt dat het engelachtige halfzusje van John Ewbank zo snel mogelijk het programma moet verlaten.
En 61% vindt dus van niet.quote:
Die 61% is verdeeld over de overige 7 kandidaten. Kortom; Jennifer is veruit #1 qua aantal Telegraaf lezers die vinden dat ze op moet zouten.quote:
En daar hebben onze helden van fok natuurlijk allemaal wel verstand van.....quote:Op vrijdag 10 december 2010 16:07 schreef Roadster het volgende:
Denk toch niet dat ze het nog veel verder gaat schoppen alleen het publiek laat haar steeds door, dat is het probleem.
80% van nederland heeft geen flauw idee hoe zangtechniek in elkaar zit helaas.
Nick denk alleen met zijn pick.quote:Op vrijdag 10 december 2010 09:49 schreef tdrone het volgende:
stond vandaag een heel stuk in de spits waarin staat dat nick denkt dat ze gaat winnen
quote:Op vrijdag 10 december 2010 19:20 schreef YouCanLeaveYourHeadOn het volgende:
[..]
Nick denk alleen met zijn pick.
quote:Op vrijdag 10 december 2010 19:20 schreef YouCanLeaveYourHeadOn het volgende:
[..]
Nick denk alleen met zijn pick.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |