Ben je dat ooit als je serieus denkt dat Jennifer Ewbank een goede performer isquote:Op zaterdag 11 december 2010 18:12 schreef Pan.da het volgende:
[..]
Jij bent ook niet meer serieus te nemen
Waar heb je mij dat ooit zien zeggen?quote:Op zaterdag 11 december 2010 18:59 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Ben je dat ooit als je serieus denkt dat Jennifer Ewbank een goede performer is
http://www.telegraaf.nl/p(...)aaltje__.html?p=22,1quote:Jennifer Ewbank weer het pispaaltje
van onze redactie
The Voice of Holland-kandidate Jennifer Ewbank krijgt er op internet weer flink van langs, maar coach Angela Groothuizen neemt het voor haar op.
De reacties op Jennifer's optreden in The Voice of Holland liegen er niet om. Zo schrijft iemand op Twitter: "Hoe kan Joan eruit gaan en zo'n valse parkiet als die Ewbank er nog in zitten? Mijn god." Iemand anders laat weten: "Hebben alle muizen in Nederland een mobieltje gekocht en massaal voor soortgenoot Jennifer Ewbank gestemd?"
Ook Bekend Nederland laat van zich horen. Zo twittert rapper Ali B: "Nigel en Jennifer door... Heb ik iets gemist of corruptie?" Jamie Westland, de drummer van Di-rect, schrijft: "Is Jennifer Ewbank er al uit? Hoogste tijd!"
The Voice-coach Angela Groothuizen neemt het voor de zangeres op. "Jennifer Ewbank bashing is helaas een hobby geworden op vrijdagavond. Ondertussen stemt Nederland massaal voor haar. Hou je taai Jennifer!"
Vorige week werd de blondine neergesabeld door zanger Gordon. De Topper vindt het onbegrijpelijk dat Jennifer zo populair is bij het volk en dat de zus van songwriter John Ewbank nog actief is in het programma. "Dat meisje zong weer zo verschrikkelijk vals", vertelde hij in de ochtendshow van Giel Beelen.
OMGquote:Op zaterdag 11 december 2010 15:11 schreef Loveless85 het volgende:
Mensen die Jennifer Ewbank bashen
inderdaad!quote:Op zondag 12 december 2010 18:53 schreef -Miauw- het volgende:
Oh die eeuwige filmpjes![]()
deed ze het live ook maar zo goed....
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |