Pokdaligheidquote:Op zaterdag 18 december 2010 16:45 schreef Fabeldiertje het volgende:
onverzorgd gebit, niet in staat zijn tot het voeren van discussies op argumenten, mijn gevoel voor humor niet begrijpen, wereldvreemdheid,een vet lichaam en drama-queen gedrag..dat zijn de onherroepelijke afknappers.![]()
dingen waar ik niet van hou, maar waar ik overheen zou kunnen stappen als ik maar verliefd genoeg word:
- hardrock/metal shirts
- irritant lachje
- pokdaligheid
- opschepperij
- niet eenduidig zijn qua persoonlijkheid (oftewel, dat hij zich compleet anders gedraagt bij vrienden dan bij jou enz.)
helaas lijken de mannen waar ik op val ook een aantal karaktereigenschappen gemeen te hebben waar ik niet blij van word..:P egocentrisme en onverantwoordelijkheid
Waarschijnlijk niet, maar dat betekent niet dat je moet generaliseren. Trek je terug van oordelen danquote:Op vrijdag 17 december 2010 13:28 schreef 4SeizoenenPeper het volgende:
Nu je het hebt over generaliseren he; is het uberhaupt mogelijk om elke (uniek) individu apart te beoordelen?
Tsja, jammer dat de topic over vrouwen gesloten is (deze dus: Wat willen/zoeken mannen in een vrouw? ), dus is dit de beste 2e keus!quote:Op zaterdag 18 december 2010 01:19 schreef fluitbekzeenaald2.0 het volgende:
Het meest opvallende aan deze reeks is nog altijd de hoeveelheid mannelijke juryleden die het aantrekt.
Wat vinden mannen NIET aantrekkelijk aan een vrouw?quote:Op vrijdag 24 december 2010 19:59 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Tsja, jammer dat de topic over vrouwen gesloten is (deze dus: Wat willen/zoeken mannen in een vrouw? ), dus is dit de beste 2e keus!
Vrouwen die niet weet wat ze willenquote:Op zaterdag 25 december 2010 23:56 schreef Ernemmertje het volgende:
Mannen die alleen maar in het negativiteit blijven hangen. Komen ze lekker chagrijnig over.
Mannen die werkwoorden niet correct vervoegen.quote:Op zaterdag 25 december 2010 23:57 schreef FireFox1 het volgende:
[..]
Vrouwen die niet weet wat ze willen
Jullie date was niet zo geslaagd?quote:Op zaterdag 25 december 2010 23:57 schreef FireFox1 het volgende:
Vrouwen die niet weet wat ze willen
Maar wat vind je nou onaantrekkelijk aan een man dan?quote:Op zondag 26 december 2010 02:03 schreef Lamon het volgende:
Eigenlijk wilde ik niet meer daten dit jaar, maar omdat het zo makkelijk is, heb ik overmorgen toch weer een date,
Maar ze heeft een kind, en ik wil die verantwoordelijk niet, maar vind het ook niet okee om vrouwen die een kind hebben meteen af te slaan, als ze leuk praten.
Ik vraag me wel eens af of ik daar meer kwaad dan goed mee doe....
Dat kan natuurlijk. Met zeikwijven die me aanvallen op wat dan ook ben ik persoonlijk heel snel en bijzonder onvriendelijk klaarquote:Op zaterdag 18 december 2010 10:40 schreef Dipkip het volgende:
[..]
Dat is misschien wel zo, maar vaak gaan dan na een maand of drie die dingen me wel alsnog weer storen. Dus ik heb toch liever iemand die aan zo min mogelijk punten voldoet. De dingen die mn vriend heeft zijn ook echt de dingen waar vaak de ruzies over gaan....
Waar leer jij de mannen uit je leven kennen?quote:Op dinsdag 28 december 2010 23:39 schreef -G het volgende:
Een man die.. niet luistert, door je heen praat, kinderachtig doet, wraak wil nemen nadat zn ego is gebroken(zogenaamd!), ontrouw is, koppig(TE) en dus alleen aan zichzelf denkt
Veel ervaring zekerquote:Op dinsdag 28 december 2010 23:40 schreef -G het volgende:
haha ik ken niet een man die zo is, maar dit zou niet zo prettig zijn hahaha
ervaringen van mannen maar dan alles bij elkaar
Niks, waarom ga je ervan uit dat ik dat negatief bedoel? Ik hou wel van vrouwen met ervaring -Gquote:Op dinsdag 28 december 2010 23:42 schreef -G het volgende:
nee, dat valt wel mee.. maar ze vragen hier toch wat je niet leuk zou vinden aan een man
nou dit zijn de dingen die ik niet leuk zou vinden?
whats wrong with that ???
Dat zijn losers, dumpen!quote:Op dinsdag 28 december 2010 23:45 schreef formerjellybean het volgende:
Het enige wat ik niet aantrekkelijk vind aan een man is dat als die met sommige mannen is, zich zonodig moet bewijzen en een beetje veranderd in grof sexistisch mannetjeEn dan sta je daar als vrouw bij
Nu zou ik me aangesproken moeten voelen? Want dat is wel het geval namelijkquote:Op dinsdag 28 december 2010 23:45 schreef -G het volgende:
hahaha oke dan ist goed
helaas heb ik nog geen perfecte man.. heb laatst kennelijk iemand zn ego ingetrapt.. dont know how ik sloot het netjes en volwassen afneed help from a man to understand!
Word wakkerquote:Op zondag 26 december 2010 21:02 schreef Prodent_tandpasta het volgende:
- Opscheppen is tot een bepaalde hoogte cool. Maar een hoge ego hebben (vooral als ze andere mensen afzijken omdat ze o zo niet op jouw lijken) is afknapper nummer 1
- Onverzorgde mannen
- Gesloten zijn is cool, maar niet om een relatie mee te beginnen
- Als hij vaker in de spiegel kijkt dan ik... be a man (was je, trek je kleren aan en ga nuttige dingen doen), let the woman be the woman (je thuis opwachten met een betoverende glimlach en een gedekte tafel) O, dit ging wat verder dan de spiegel, maar zo zie ik het graag. lekker ouderwets![]()
Maak me wakker -_-
leuk ook dat je niet meer reageert thanksquote:Nu zou ik me aangesproken moeten voelen? Want dat is wel het geval namelijk
pm babyquote:Op woensdag 29 december 2010 00:02 schreef -G het volgende:
[..]
leuk ook dat je niet meer reageert thanks
Er staat een envelopje bovenaan de pagina, klik en ontdekquote:Op woensdag 29 december 2010 00:11 schreef -G het volgende:
ja wat is pm haha ik zit hier niet vaak op
een vraag of 2quote:Op vrijdag 3 december 2010 12:30 schreef ShubNiggurath het volgende:
Luie mannen. Ik wil dat hij op zijn minst een opleiding volgt / heeft afgerond. En een baan heeft als hij al klaar is met zijn studie.
Arme mannen. Ik heb geen zin om hem te gaan onderhouden. Af en toe wil ik betalen voor een date en af en toe hij, of 50/50.
Dikke mannen. Zo onaantrekkelijk. Een klein buikje is schattig, ik hoef geen six pack. Maar als hij echt dik is, dan wil ik er niks mee.
Domme mannen. Ik doe zelf een WO opleiding en ik verwacht dat hij op mijn niveau zit. Als hij dat niveau heeft ondanks dat hij een HBO of MBO opleiding heeft gedaan is dat ook prima.
'Vieze' mannen. Vieze / scheve tanden, vettig haar, zweet lucht, dikke randen onder de nagels is exit.
Verwijfde mannen. Ik smeer crémepjes op, gebruik parfum en hou van shoppen. Ik ben een vrouw. Als ik een andere vrouw zou willen daten werd ik wel lesbisch.
Onzekere/jaloerse mannen. 90% van mijn vrienden bestaat uit mannen. Met deze mannen spreek ik af, ga ik gezellig gamen of een film kijken zonder dat er iets gebeurd. Met sommigen heb ik wel eens gezoend, maar er was een reden dat het niks werd. Accepteer dat of zoek een ander.
'Gangsters'. Als jouw enige hobby 'stoer doen'is kan je beter een 'chickie' vinden die daar van houdt.
alto's. Ben jij gothic, emo, indiekid, hipster, scene... kortom, denk jij dat je zo alternatief bent terwijl jij je ondertussen precies hetzelfde kleedt en gedraagt als de rest van jouw clubje? DOEI!
Extreme politieke standpunten. Als hij een fruitarier is en vindt dat alle moordenaars en pedofielen slechts slachtoffers van de maatschappij zijn, wijs ik hem graag de deur. van de psychiater.
Overigens hoef ik ook geen Hitler enthousiast die mensen in elkaar slaat omdat ze toevallig een kleurtje hebben. Ik ben zelf ook vrij rechts, en stem VVD, en als een marokkaan zich misdraagt wordt ik er ook woest om, maar dat betekent niet dat Fatima, die zich heeft aangepast en is ingeburgerd, daar onder moet lijden.
Mannen die mijn humor niet kunnen waarderen. Ik ben een nerd en mijn grappen vallen ook in deze categorie. En ja, ik vind 4chan humor grappig. Vind je dat stom en ga je een hele preek zitten houden? Interesseert me niet, zoek maar een ander.
quote:Op woensdag 29 december 2010 00:03 schreef Zoubiatch het volgende:
Vuile handen
Rotte tanden
Lelyke schoenen
Wit in het haar van gel dat de vorige dag
Stank
Ja, want alle mannen zijn hetzelfde.quote:Op woensdag 29 december 2010 00:17 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]![]()
Mannen werken vooral met hun handen.
Mannen interesseert het niet wat voor schoeisel ze dragen, als het maar goed zit (ok, het moeten geen roze schoenen zijn)...
Hoppa.quote:Op woensdag 29 december 2010 00:30 schreef Chuck-N0rr1s het volgende:
ja ook ik heb smerige handen, want dat hoort nou eenmaal bij mn vak![]()
schoenen, ach ben blij als het goed zit met maatje 46
quote:Op vrijdag 3 december 2010 12:30 schreef ShubNiggurath het volgende:
Luie mannen. Ik wil dat hij op zijn minst een opleiding volgt / heeft afgerond. En een baan heeft als hij al klaar is met zijn studie.
Arme mannen. Ik heb geen zin om hem te gaan onderhouden. Af en toe wil ik betalen voor een date en af en toe hij, of 50/50.
Dikke mannen. Zo onaantrekkelijk. Een klein buikje is schattig, ik hoef geen six pack. Maar als hij echt dik is, dan wil ik er niks mee.
Domme mannen. Ik doe zelf een WO opleiding en ik verwacht dat hij op mijn niveau zit. Als hij dat niveau heeft ondanks dat hij een HBO of MBO opleiding heeft gedaan is dat ook prima.
'Vieze' mannen. Vieze / scheve tanden, vettig haar, zweet lucht, dikke randen onder de nagels is exit.
Verwijfde mannen. Ik smeer crémepjes op, gebruik parfum en hou van shoppen. Ik ben een vrouw. Als ik een andere vrouw zou willen daten werd ik wel lesbisch.
Onzekere/jaloerse mannen. 90% van mijn vrienden bestaat uit mannen. Met deze mannen spreek ik af, ga ik gezellig gamen of een film kijken zonder dat er iets gebeurd. Met sommigen heb ik wel eens gezoend, maar er was een reden dat het niks werd. Accepteer dat of zoek een ander.
'Gangsters'. Als jouw enige hobby 'stoer doen'is kan je beter een 'chickie' vinden die daar van houdt.
alto's. Ben jij gothic, emo, indiekid, hipster, scene... kortom, denk jij dat je zo alternatief bent terwijl jij je ondertussen precies hetzelfde kleedt en gedraagt als de rest van jouw clubje? DOEI!
Extreme politieke standpunten. Als hij een fruitarier is en vindt dat alle moordenaars en pedofielen slechts slachtoffers van de maatschappij zijn, wijs ik hem graag de deur. van de psychiater.
Overigens hoef ik ook geen Hitler enthousiast die mensen in elkaar slaat omdat ze toevallig een kleurtje hebben. Ik ben zelf ook vrij rechts, en stem VVD, en als een marokkaan zich misdraagt wordt ik er ook woest om, maar dat betekent niet dat Fatima, die zich heeft aangepast en is ingeburgerd, daar onder moet lijden.
Mannen die mijn humor niet kunnen waarderen. Ik ben een nerd en mijn grappen vallen ook in deze categorie. En ja, ik vind 4chan humor grappig. Vind je dat stom en ga je een hele preek zitten houden? Interesseert me niet, zoek maar een ander.
Je zoekt dus een chickquote:Op vrijdag 3 december 2010 12:43 schreef ShubNiggurath het volgende:
Eigenlijk val ik dus op de boy next door, die een beetje een geek is. Maar wel knap en verzorgd.
Met ballenquote:
Een verwijfde man dusquote:
Zo'n vieze zwarte rand onder hun nagels, als je je s avonds aanraken..?! Ik kryg er kiekevel van..quote:Op woensdag 29 december 2010 00:17 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]![]()
Mannen werken vooral met hun handen.
Mannen interesseert het niet wat voor schoeisel ze dragen, als het maar goed zit (ok, het moeten geen roze schoenen zijn)...
tja, de heledag met handschoenen werken, is nou niet makelijk dan heb je namelijk geen gevoel wat je doet ....quote:Op woensdag 29 december 2010 09:23 schreef Zoubiatch het volgende:
[..]
Zo'n vieze zwarte rand onder hun nagels, als je je s avonds aanraken..?! Ik kryg er kiekevel van..
En schoenen zyn echt wel belangryk..!
Niet wassen, schrobbek aub..!!!!! Desnoods een nagelknipper langs de wasbak leggenquote:Op woensdag 29 december 2010 10:05 schreef Chuck-N0rr1s het volgende:
[..]
tja, de heledag met handschoenen werken, is nou niet makelijk dan heb je namelijk geen gevoel wat je doet ....
en ach, als je je handen goed wast aan het einde van de dag, dan valt het best mee
Vind het maar een zwak excuus.. Voor alles is een oplossingquote:Op woensdag 29 december 2010 11:19 schreef Chuck-N0rr1s het volgende:
@zou, ik heb nagels kort, maar bij bepaalde beroepen hoort het er nou eenmaal bij...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |