Dit forum-onderdeel is puur bedoeld om mede-Fokkers die met een probleem zitten te helpen, over het algemeen betreft dit Fokkers die weinig te besteden hebben of uit een rotsituatie komen, hoognodig een bepaald product/artikel nodig hebben of gewoon eens in het zonnetje gezet mogen worden.quote:Op vrijdag 3 december 2010 00:00 schreef laylaatje het volgende:
Ok, even een vraagje, wat is "spam" ???
Er zijn nu al 3 topics van mij gesloten, heb het gevoel dat ik echt iets heel slechts of verkeerds doe ofzo... Het is gewoon voor een wedstrijdje van werk, slaat verder nergens op!
Maar goed het zal wel..........
Groetjes
Wat hierboven gezegd wordt klopt. Lees anders de volgende link even goed doorquote:Op vrijdag 3 december 2010 00:00 schreef laylaatje het volgende:
Ok, even een vraagje, wat is "spam" ???
Er zijn nu al 3 topics van mij gesloten, heb het gevoel dat ik echt iets heel slechts of verkeerds doe ofzo... Het is gewoon voor een wedstrijdje van werk, slaat verder nergens op!
Maar goed het zal wel..........
Groetjes
Spam is reclame maken voor iets, iets waar je zelf beter van wordt. In dit geval jouw wedstrijd. Je kan hier toestemming voor vragen bij PR@Fok.nl. Verder wat lastpost zegt. Sorry.quote:Op vrijdag 3 december 2010 00:00 schreef laylaatje het volgende:
Ok, even een vraagje, wat is "spam" ???
Er zijn nu al 3 topics van mij gesloten, heb het gevoel dat ik echt iets heel slechts of verkeerds doe ofzo... Het is gewoon voor een wedstrijdje van werk, slaat verder nergens op!
Maar goed het zal wel..........
Groetjes
Gezocht: restpotjes muurverfquote:Op donderdag 2 december 2010 19:48 schreef Ml-etje het volgende:
Net even de garage opgeruimd, pot verf tegengekomen die ik niet ga gebruiken en als ik morgen de kerstspullen ga pakken zal ik ook vast genoeg tegen gaan komen..
Kan ik bij een topic aansluiten? Of zal ik een centraal topic openen voor kleine dingen?
Het loopt nu tenslotte zo goed
Wat denk je zelfquote:Op vrijdag 3 december 2010 15:24 schreef Maanvis het volgende:
Wie heeft er toevallig een baarmoeder over? -> Mag deze weer open totdat bewezen is dat BB Kelly niet op FOK! post.
nou, in het kader van de kerstgedachte zou ik toch wel een instelling nastreven van : onschuldig tot het tegendeel bewezen is!quote:
Prima, als kelly op Fok! post kan ze zelf een topic openen en als ze dat niet durft kan ze contact opnemen met de vertrouwenspersonen, hoef jij niet voor haar te regelen.quote:Op vrijdag 3 december 2010 15:34 schreef Maanvis het volgende:
[..]
nou, in het kader van de kerstgedachte zou ik toch wel een instelling nastreven van : onschuldig tot het tegendeel bewezen is!
Hoezo moet het dan op slot? Volgens mij is er veelvuldig gevraagd om organen, ook tijdens die donoractie met bekende nederlanders laatst. Volgens mij gingen die topiques ook niet dicht.quote:Op vrijdag 3 december 2010 15:46 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Prima, als kelly op Fok! post kan ze zelf een topic openen en als ze dat niet durft kan ze contact opnemen met de vertrouwenspersonen, hoef jij niet voor haar te regelen.En dan krijgt zij ook een slotje want het lijkt mij niet bedoeling dat we hier gaan vragen om organen.
Een orgaan geven lijkt me niet iets in die richting... Dat heeft ook niets met vrijgevigheid te maken, lijkt me. Kortom, wellicht dat je ergens anders terecht kan, maar niet hier.quote:Kijken wat en waar we kunnen helpen,
het kan zijn aan spullen, het kan zijn aan je zomerhuisje een weekendje uitlenen aan die moeder of vader met kind die anders nooit eens wegkunnen, of eens iemand uitnodigen om eens goed te komen eten. En ja, voor mijn part kan dat ook aan een hongerende student die al maanden slecht eet.
Gewoon iets leuks.
je bent vervelendquote:Op vrijdag 3 december 2010 16:17 schreef Maanvis het volgende:
wtf, hoezo is een orgaan geven niet vrijgevig of leuk?
klopt, sorry. grenzen aftasten aan de vrijgevigheid van mensen en modsquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |