In de kroeg is het juist extra kut, daar vind je alleen een leuk neukertje die persoonlijkheid te wensen overlaat.quote:Op zondag 28 november 2010 15:52 schreef Lenny_Leonard het volgende:
Ik stoor me er ook aan. Het lijkt alsof nu alles draait om het scoren van chicks. Alsof de kroeg de enige plaats is waar je vrouwen op kunt pikken.
En waar vind je de juiste dames dan?quote:Op zondag 28 november 2010 15:54 schreef Schieganger het volgende:
[..]
In de kroeg is het juist extra kut, daar vind je alleen een leuk neukertje die persoonlijkheid te wensen overlaat.
Bij speed-datin vind je vaak de wanhopige types die makkelijk het bed in te praten zijn!
WE MOETEN WILDERS STEMMEN!quote:Op zondag 28 november 2010 16:22 schreef FeestBoek het volgende:
Het komt allemaal door die buitenlanders.
Ik heb niet eens lang haarquote:Op zondag 28 november 2010 16:24 schreef Splutje het volgende:
Alsof jij uitgaat, langharige autist die je bent
Ik zie je al zitten met een blauw oog en dikke lip achter je PC terwijl je op fok het verhaal stoer wilt laten lijkenquote:Op zondag 28 november 2010 16:31 schreef FeestBoek het volgende:
Gisteren trouwens ook nog zoiets achterlijks meegemaakt![]()
Feest is afgelopen, iedereen loopt naar buiten.. Hangen er op weg naar de uitgang van die toffe jongens tegen de muur aan iedereen aan te staren.. Op het moment dat wij langskomen laat zo'n dude z'n telefoon uit z'n handen vallen, op de grond in een paar stukken. Ik steek met een glimlach een duimpje omhoog zo van 'mooie actie man', begint ie tegen mij te schreeuwen "HEY JONGE KIJK UIT MAN SUKKEL WAT DOE JE MET ME FOON!"
Kon me niet inhouden, en moest gewoon hard lachen om hoe belachelijk stoer dat hij dacht dat ie was.. Terwijl we wegliepen nog wat dingen als "Kom dan!" en "Wat moet je nou!" gehoord![]()
Ik snap dat soort mensen niet, serieus..
Tuurlijk jongequote:Op zondag 28 november 2010 16:35 schreef Flammie het volgende:
[..]
Ik zie je al zitten met een blauw oog en dikke lip achter je PC terwijl je op fok het verhaal stoer wilt laten lijken
Troll.quote:Op zondag 28 november 2010 16:09 schreef Hans_Clock het volgende:
Dat komt omdat vroeger de sociale controle veel groter was. Iedereen wist wel een beetje waar iedereen woonde. Nu met die immigranten weet je nooit met wie je te maken hebt en bovendien houden ze zich niet aan de vecht-etiquette.
Deze vraag heeft neem ik aan betrekking op deze reflectie:quote:Waar is de mentaliteit, waar is het mis gegaan?
Ik stel dus voor dat de TT wordt: "Waarom vallen roomblanke dames op negers"quote:dit meisje had weer net meer interesse voor een neger aan de bar.
3 Man, tjonge tjonge, wat ben jij een bikkel zeg.quote:Op zondag 28 november 2010 16:46 schreef uitkeringslijder het volgende:
Vorig week zat een joodsachtig flikker nog naar mijn keel te grijpen in de club omdat ik een meiske zat te loeren en dansen :s
Later zat ie in de rookhoek en ik met 3 man erheen en hem ff mijn vechtkunsten laten zien
soms kan ik best begrijpen waarom men het deed in de jaren '40
quote:Op zondag 28 november 2010 17:22 schreef grindfreakje het volgende:
[..]
3 Man, tjonge tjonge, wat ben jij een bikkel zeg.
Het is nog waar ook:quote:Op zondag 28 november 2010 16:50 schreef dWc_RuffRyder het volgende:
Als er 2 honden om een bot vechten, ben ik de 3e die ermee vandoor gaat.
quote:Op zondag 28 november 2010 15:45 schreef RichCalibier het volgende:
[...] er waren jongens die met zijn 2e een meisje gingen versieren, maar dit meisje had weer net meer interesse voor een neger aan de bar.
+1quote:Op zondag 28 november 2010 18:35 schreef Kandijfijn het volgende:
100 jaar geleden sloegen ze je in elkaar als je uit dorp A kwam en je versierde een meisje uit dorp B. JE hebt gelijk de wereld is fucked up maar doe nu niet alsof het vroeger zoveel beter was. Het is gewoon menselijke psyche om vooral goede dingen te onthouden en dus het verleden te idealiseren.
Wheheh. Heb je nog link naar dat topic?quote:Op zondag 28 november 2010 17:59 schreef RickoKun het volgende:
Mensen die voor een meisje komen
wat een drama zijn dat altijd.
Mensen die voor een meisje komen in de clubs, die doen alsof ze alle chika's playen maar gewoon hard worden geklapt door de echte bazen. altijd vooral op vrijdag stoer doen in een hoekje als je die mannetje dan ziet is gewoon sad zonder chika's de playa uit hangen.
100% eens!quote:Op zondag 28 november 2010 18:35 schreef Kandijfijn het volgende:
100 jaar geleden sloegen ze je in elkaar als je uit dorp A kwam en je versierde een meisje uit dorp B. JE hebt gelijk de wereld is fucked up maar doe nu niet alsof het vroeger zoveel beter was. Het is gewoon menselijke psyche om vooral goede dingen te onthouden en dus het verleden te idealiseren.
Diep is anders vet, en kakkers zijn geijlquote:
Alsof kakkers uitgaan in Wassenaar. Daar komt alleen het plebsquote:Op zondag 28 november 2010 20:54 schreef leeell het volgende:
[..]
Diep is anders vet, en kakkers zijn geijl
valt mee hoor, de cas is wel leuk wou je zeggen? of Noordwijk waar alles <14 isquote:Op zondag 28 november 2010 20:55 schreef Splutje het volgende:
[..]
Alsof kakkers uitgaan in Wassenaar. Daar komt alleen het plebs
Ik ga alleen uit in Den Haagquote:Op zondag 28 november 2010 20:56 schreef leeell het volgende:
[..]
valt mee hoor, de cas is wel leuk wou je zeggen? of Noordwijk waar alles <14 is
te ver om elke week te doenquote:
Ik woon praktisch in Den Haag, heb alleen wat vrienden wonen in Wassenaar zodat ik er heel af en toe kom. Altijd weer blij dat Den Haag dichtbij isquote:
ik woon zowat op loopafstand van Wassenaar dus ik zit dichtbij Leiden, Den Haag dus alles binnen bereik qua uitgaanquote:Op zondag 28 november 2010 21:06 schreef Splutje het volgende:
[..]
Ik woon praktisch in Den Haag, heb alleen wat vrienden wonen in Wassenaar zodat ik er heel af en toe kom. Altijd weer blij dat Den Haag dichtbij is
Dat ontkennen en de maar zwijgen of het tweede deel van zijn reply, lekker hoor.quote:
Dat jij een autistische bosmongool bent waar niemand op staat te wachten met de stem van je waaraan vele oma's aan zijn overleden waaronder jouw gevoel voor humor. Diklip.quote:
Wat is er dan?quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |