quote:Op zaterdag 4 december 2010 15:38 schreef Good.vs.Evil het volgende:
[..]
en daarom gun ik haar Bing.. Kotskoppel eerste klas
Ben het met je eens. Dat geschuif met foto's was niet echt duidelijk.quote:Op vrijdag 3 december 2010 20:30 schreef Maartel het volgende:
Kunnen ze Jack niet gewoon een collega geven waartegen hij af-en-toe uitspreekt wat ie denkt, ipv dat ie het ons met cirkeltjes duidelijk moet maken?
Ah, thanks. Hoe vaak het daar al niet is afgefikt...quote:Op zaterdag 4 december 2010 15:36 schreef Good.vs.Evil het volgende:
[..]
teluma is toen afgefikt, waardoor nina tijdelijk verlamd is geweest.. Danny en noud hebben het toen weer opgebouwd, maar je ziet alleen het woongedeelte nog, dat officieel geloof ik nog van Bing is, maar Sjors doet net of het van haar is
Sjors heeft gewoon een betere rol nodig =)! Mooi is ze welquote:Op zaterdag 4 december 2010 15:38 schreef Good.vs.Evil het volgende:
[..]
en daarom gun ik haar Bing.. Kotskoppel eerste klas
Ze heeft het vak wel geleerd door de jaren heen, vind haar 't beste acteren van de hele GTST cast.quote:Op zondag 5 december 2010 18:46 schreef Isamaru het volgende:
[..]
Sjors heeft gewoon een betere rol nodig =)! Mooi is ze wel
heb je wel eens naar Erik de Vogel gekeken?quote:Op zondag 5 december 2010 19:05 schreef ZaZoe het volgende:
[..]
Ze heeft het vak wel geleerd door de jaren heen, vind haar 't beste acteren van de hele GTST cast.
En mooi is ze zeker.
quote:Op zondag 5 december 2010 19:05 schreef ZaZoe het volgende:
[..]
Ze heeft het vak wel geleerd door de jaren heen, vind haar 't beste acteren van de hele GTST cast.
En mooi is ze zeker.
quote:Op zondag 5 december 2010 21:13 schreef Dr.Mikey het volgende:
Uiteraard mensen die vinden dat Sjors het beste acteert zijn natuurlijk niet goed bij het hoofd en niet serieus te nemen.
Die heb ik nog nooit zo'n emotionele scene zien spelen. En die scenes zijn het moeilijksts.quote:Op zondag 5 december 2010 19:16 schreef roos85 het volgende:
[..]
heb je wel eens naar Erik de Vogel gekeken?
Jezelf laten gaan, beetje janken is niet zo moeilijk. Ze deed het beter dan anders, maar daar is dan ook alles mee gezegd. Het gaat er meer om dat je de rol die je speelt geloofwaardig neerzet.quote:Op zondag 5 december 2010 21:54 schreef Zehra het volgende:
[..]De arrogantie.
Maar bekijk dan de scene afgelopen week nog maar eens toen Bing net terug was. Grote klasse! Erg goed gespeeld door Inge.
[..]
Die heb ik nog nooit zo'n emotionele scene zien spelen. En die scenes zijn het moeilijksts.
quote:Op zondag 5 december 2010 21:54 schreef Zehra het volgende:
[..]De arrogantie.
Maar bekijk dan de scene afgelopen week nog maar eens toen Bing net terug was. Grote klasse! Erg goed gespeeld door Inge.
[..]
Die heb ik nog nooit zo'n emotionele scene zien spelen. En die scenes zijn het moeilijksts.
Wauwquote:Op maandag 6 december 2010 08:20 schreef BeyondTheGreen het volgende:
[..]
Zo, dan heb je dat nu wel gezien.
Dan kijk je zeker nog niet zo langquote:Op zondag 5 december 2010 21:54 schreef Zehra het volgende:
[..]
Die heb ik nog nooit zo'n emotionele scene zien spelen. En die scenes zijn het moeilijksts.
Wtf is dat voor een scene? Zag ik nu Nina in een doodskist? (Heb even geen geluid hier)quote:Op maandag 6 december 2010 08:20 schreef BeyondTheGreen het volgende:
[..]
Zo, dan heb je dat nu wel gezien.
Een beeld in de toekomst..... als Ludo zo doorgaat.quote:Op maandag 6 december 2010 13:44 schreef Jojoortje het volgende:
[..]
Wtf is dat voor een scene? Zag ik nu Nina in een doodskist? (Heb even geen geluid hier)
Een scene van een paar jaar terug dus? Wat doet Amy daar dan? Of is dat Amy niet?quote:Op maandag 6 december 2010 13:51 schreef ThunderBitch het volgende:
[..]
Een beeld in de toekomst..... als Ludo zo doorgaat.
Dat was geloof ik een complete aflevering... Amy speelde het "geweten" van Ludo.quote:Op maandag 6 december 2010 13:54 schreef Jojoortje het volgende:
[..]
Een scene van een paar jaar terug dus? Wat doet Amy daar dan? Of is dat Amy niet?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op maandag 6 december 2010 15:02 schreef Stephan1237 het volgende:
Wat er vanavond gaat gebeuren.
Ik wil Lucas echt nooit als mijn stagebegeleider
Niet lezen als je het niet wilt wetenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
ja dat was Amyquote:Op maandag 6 december 2010 13:54 schreef Jojoortje het volgende:
[..]
Een scene van een paar jaar terug dus? Wat doet Amy daar dan? Of is dat Amy niet?
Was het maar waarquote:Op maandag 6 december 2010 15:20 schreef roos85 het volgende:
[..]
ja dat was Amy
hier de andere filmpjes, dan wordt er wat meer duidelijk over "dode" Nina:
Oh mijn god doooooom XDquote:Op maandag 6 december 2010 17:54 schreef PeterKelder het volgende:
http://www.rtl.nl/soaps/gtst/achterdeschermen/vragen/meerdijk.xml
En weer zo'n leuke vraag!
Die meerdijk is een dijk/rivier/weg weet ik het, maar geen stad :pquote:Op maandag 6 december 2010 17:56 schreef PeterKelder het volgende:
http://maps.google.nl/map(...)um=1&ved=0CBcQ8gEwAA
Nog erger, aangezien Meerdijk wél 'bestaat'.
Maar ze vroeg alleen: 'waar ligt Meerdijk'. Als ik zo'n redactielid was geweest...quote:Op maandag 6 december 2010 17:59 schreef LetsGame het volgende:
[..]
Die meerdijk is een dijk/rivier/weg weet ik het, maar geen stad :p
Whaha je hebt alweer gelijkquote:Op maandag 6 december 2010 18:02 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
Maar ze vroeg alleen: 'waar ligt Meerdijk'. Als ik zo'n redactielid was geweest...
:-oquote:Op maandag 6 december 2010 18:06 schreef PeterKelder het volgende:
http://nl.wikipedia.org/w(...)uurt_07_Meerdijk.svg
Het is zelfs een hele wijk!
quote:Op maandag 6 december 2010 18:09 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
En hun maar beweren dat het fictief is. Ze hadden beter Middendam kunnen aanhouden als naam.
Was ook zo bij Goudkust. Oké, het heet dan wel net iets anders (zee- en Duinwijk), maar dan nog beweren dat het fictief is.quote:
Ik wist dat jij die ging posten.quote:Op maandag 6 december 2010 17:54 schreef PeterKelder het volgende:
http://www.rtl.nl/soaps/gtst/achterdeschermen/vragen/meerdijk.xml
En weer zo'n leuke vraag!
Ik keek zo op de homepage, zag dat er weer een nieuwe was en dacht: als-ie leuk is, link ik em naar het topic op Fok!. Zo geschiedde.quote:
Ja het is zelfs de 'villawijk' van Waalwijk inclusief de Meerdijkschool! Had eigenlijk wel verwacht dat er meer wijken zo zouden hetenquote:Op maandag 6 december 2010 18:06 schreef PeterKelder het volgende:
http://nl.wikipedia.org/w(...)uurt_07_Meerdijk.svg
Het is zelfs een hele wijk!
Volgens mij heb ik dit helemaal gemist. Geen idee wanneer dit uitgezonden is. Maar misschien moet ik die tweede ook bekijken.quote:Op maandag 6 december 2010 15:20 schreef roos85 het volgende:
[..]
ja dat was Amy
hier de andere filmpjes, dan wordt er wat meer duidelijk over "dode" Nina:
Hebben ze dan ook het "Lorentzcollege"quote:Op maandag 6 december 2010 19:22 schreef Markeerstift het volgende:
[..]
Ja het is zelfs de 'villawijk' van Waalwijk inclusief de Meerdijkschool! Had eigenlijk wel verwacht dat er meer wijken zo zouden heten
Net als PeterKelder foto's maken okee?quote:Op maandag 6 december 2010 19:25 schreef Lucas15 het volgende:
Morgen Seizoen 3(Hopelijk komt ie morgen, anders woensdag)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |