Ja ik ook, eind januari. Zit je aan de Hanze of aan de RuG?quote:Op donderdag 2 december 2010 00:26 schreef LeTourdeFrance het volgende:
[..]
Ja, het zal vanaf januari vast wel beter worden, maar ik heb in januari weer tentamens.
RUG. Jij?quote:Op donderdag 2 december 2010 00:27 schreef Viezze het volgende:
[..]
Ja ik ook, eind januari. Zit je aan de Hanze of aan de RuG?
Zet mij er ook maar in, regio Leiden (al heb ik ook voor Amsterdam gesolliciteerd, maar ik gok dat ze me op Leiden hebben gezetquote:Op woensdag 1 december 2010 22:12 schreef Hojdhopper het volgende:
Welkom Viezze! Volgende keer in de OP. Regio Groningen neem ik aan?
Klinkt goed...quote:Op woensdag 1 december 2010 22:46 schreef Karelhoi het volgende:
Helse dag voor mij. 20 minuten wachten, 15 minuten lopen, en nog eens 25 minuten wachten bij gevoelstemperaturen van -15 is echt niet chill. Tot overmaat van ramp m'n eerste bekeuring in 2 jaar rijbewijs gekregen(leuk, "politie volgen", mag binnenkort 170 euro aftikken). Ook nog 2 keer langs radarcontrole gereden die op dat moment (nog) niet op de radio waren geweest, 1 keer keihard op de rem, 1 totaal niet gezien. Hoop dat die twee nog met een sisser aflopen, anders lekker een maandje voor niks gewerkt..
![]()
Oja, ook nog een waarschuwing voor bumperkleven terwijl dat gewoon dikke bullshit was. Meneer agent: "dat heb ik niet lang genoeg gezien dus dat blijft bij een waarschuwing". ...die zak wilde me er gewoon niet tussenlaten en dan moet je plekje veroveren!![]()
Om positief af te sluiten:
-twee kilometer meer te hard en het was1e punt als beginnend bestuurder;
-vanaf nu ga ik beter opletten en minder doorgassen;
-bij Athlon zo maar precies op tijd gekomen voor de bus! Gisteren 25 minuten in de teringtyfuskou moeten wachten. Eind goed, al goed dan maar!
Ik ook! Nu nog wachten op de gegevens.quote:Op donderdag 2 december 2010 09:48 schreef LeTourdeFrance het volgende:
Toch nog een ritje voor vandaag.
Ik weet niet of het nog steeds zo werkt, maar toen ik mijn VOG had aangevraagd heb ik gelijk daarna het aanvraagformulier door de scanner gegooid en naar Easy Way gemaild. Kon de volgende dag gelijk aan het werk.quote:Op donderdag 2 december 2010 10:28 schreef Viezze het volgende:
[..]
Ook aan de RuG.
Net VOG opgevraagd, dat ook weer gehad
Ik denk dat ze nog niet eens zijn begonnen....quote:Op donderdag 2 december 2010 13:12 schreef joppie_saus het volgende:
Hmm, das zeker wel mooi. Nou, EasyWay, schiet eens op met bellen
Heb ik ook gedaan. Heb in de mail gezet dat ik dinsdag beschikbaar ben..maar denk dat ik komende week nog niet aan het werk kan.quote:Op donderdag 2 december 2010 11:37 schreef Mallet het volgende:
[..]
Ik weet niet of het nog steeds zo werkt, maar toen ik mijn VOG had aangevraagd heb ik gelijk daarna het aanvraagformulier door de scanner gegooid en naar Easy Way gemaild. Kon de volgende dag gelijk aan het werk.
Maar wel TNT Groningen hoop ik voor je?quote:Op donderdag 2 december 2010 17:03 schreef LeTourdeFrance het volgende:
Pfff. Vandaag 30 minuten vertraging gehad met de trein en een uur vertraging met de bus. Wat een beetje sneeuw al met het OV kan doen.Ik heb ook nog een gênante actie (ook een beetje de schuld van EW): In mijn ritgegevens stond dat ik naar ING Groningen moest, ik keek verder niet naar het adres, dus ik reed mooi naar ING. Daar keken ze me verbaasd aan; bleek dat ik naar TNT moest.
Ja, gelukkig niet naar Breda.quote:Op donderdag 2 december 2010 17:53 schreef Hojdhopper het volgende:
[..]
Maar wel TNT Groningen hoop ik voor je?
Nee, dat gebeurt bijna nooit.quote:Op donderdag 2 december 2010 19:03 schreef Viezze het volgende:
Inlogcode ontvangen
Op dit moment heb ik twee vragen;
- Krijg je elke week een herinneringsmail? Zou voor mij wel ideaal zijn, dit is iets wat ik zo vergeet
Ja, dat kan, maar ik zou het niet al te vaak doen.quote:- Stel je stelt je beschikbaar, kan je de rit nog afwijzen als je ze belt?
- Ik kreeg wel eens een smsje als ik mijn beschikbaarheid nog niet had ingevuld. Eerder ging er dan één rit van je ritteller af. Die teller bestaat nu niet meer. Eerder kon je met een x aantal ritten een, door Easy Way georganiseerde, anti slipcursus doen. Wel jammer voor nieuwe chauffeurs, want ik vond het echt leuk en handig.quote:Op donderdag 2 december 2010 19:03 schreef Viezze het volgende:
Inlogcode ontvangen
Op dit moment heb ik twee vragen;
- Krijg je elke week een herinneringsmail? Zou voor mij wel ideaal zijn, dit is iets wat ik zo vergeet
- Stel je stelt je beschikbaar, kan je de rit nog afwijzen als je ze belt?
Op het station slapen.quote:Op donderdag 2 december 2010 19:00 schreef stoeltafel het volgende:
Maar ik heb alleen vervoer nodig voor een terug reis. Taxi kost zeker ook veel geld. Heen kan met het openbaar vervoer
Easy Way chauffeurs rijden in de auto van de klant. Ze gebruiken geen eigen auto's om opdrachten uit te voeren.quote:Op donderdag 2 december 2010 19:00 schreef stoeltafel het volgende:
Maar ik heb alleen vervoer nodig voor een terug reis. Taxi kost zeker ook veel geld. Heen kan met het openbaar vervoer
Heb je mij er ook al bijgezet? Regio Groningenquote:Op donderdag 2 december 2010 19:14 schreef Hojdhopper het volgende:
Overigens: Viezze en Fireblast zijn toegevoegd aan de OP, meteen ook even weer netjes gemaakt want het was echt een rommeltje. Voortaan als je een nieuw topic opent graag de tekst uit de wiki staat kopieren en plakken!
Nadeel als je maar 1 dag beschikbaar bent per week. Ik plan mezelf maandag altijd in, als er dan geen werk is schuif ik gewoon op naar dinsdag of woensdag. Heb toch geen verplicht college.quote:Op donderdag 2 december 2010 19:45 schreef joppie_saus het volgende:
[..]
Heb je mij er ook al bijgezet? Regio Groningen
Echt kut dat ik morgen niet hoef.. misschien volgende week maar een dagje vrij nemen van stage om te werken.
Heeft het nog zin om halverwege de week je beschikbaarheid aan te passen? Als ik bijv. woensdag invul dat ik vrijdag toch beschikbaar ben?quote:Op donderdag 2 december 2010 20:25 schreef RTS91 het volgende:
[..]
Nadeel als je maar 1 dag beschikbaar bent per week. Ik plan mezelf maandag altijd in, als er dan geen werk is schuif ik gewoon op naar dinsdag of woensdag. Heb toch geen verplicht college.
Dat weet ik maar er zijn toch ook chauffers die op eigen vervoer komen en dan terug rijden via openbaar vervoer. Maar ik ga wel bobben, veel makkelijkerquote:Op donderdag 2 december 2010 19:15 schreef Mallet het volgende:
[..]
Easy Way chauffeurs rijden in de auto van de klant. Ze gebruiken geen eigen auto's om opdrachten uit te voeren.
Voila, next time.quote:Op donderdag 2 december 2010 20:43 schreef guru033 het volgende:
Je kan mij ook wel in de OP zetten!
Hiker, regio Utrecht
Anders moet je EW even bellen, als je geen wachtgeld hoeft te betalen dan scheelt dat weer wat. Maar je betaalt denk ik wel een weekendtarief ofzo.quote:Op donderdag 2 december 2010 21:01 schreef stoeltafel het volgende:
[..]
Dat weet ik maar er zijn toch ook chauffers die op eigen vervoer komen en dan terug rijden via openbaar vervoer. Maar ik ga wel bobben, veel makkelijker
Eigenlijk is mij dat ook nog niet helemaal duidelijk. Van waaruit moet je nou je starttijd opschrijven. Bij de ritten die ik tot nu toe heb gehad heb ik de bushalte waar ik opstap als starttijd gebruikt. Het zou toch niet zo zijn dat ik het dichtsbijzijnde station moet gebruiken? Dat treinstation is namelijk 28 minuten hiervandaan...quote:Op vrijdag 3 december 2010 01:39 schreef Mcnick1 het volgende:
Ik kreeg vandaag een mail over dat mijn tijden van deze maand niet kloppen omdat ze denken dat ik de tijd opschrijf dat ik wegga van huis ipv vanaf het station ( niet dat het veel uitmaakt, ik woon 10 min van het station). Daarnaast meldden ze ook even dat ik wel vaak vertraging had.
Mij is verteld dat het moet gaan om een (bus)halte waar minstens 2 lijnen stoppen. Waarom een halte waar 1 lijn stopt niet mag, is voor mij een raadsel.quote:Op vrijdag 3 december 2010 11:45 schreef guru033 het volgende:
[..]
Eigenlijk is mij dat ook nog niet helemaal duidelijk. Van waaruit moet je nou je starttijd opschrijven. Bij de ritten die ik tot nu toe heb gehad heb ik de bushalte waar ik opstap als starttijd gebruikt. Het zou toch niet zo zijn dat ik het dichtsbijzijnde station moet gebruiken? Dat treinstation is namelijk 28 minuten hiervandaan...
Ik had deze maand geloof ik 6 van de 7 x pech, van een half uur tot 2 uur vertraging. Meestal door de busaansluiting in Barneveld naar Apeldoorn.quote:Op vrijdag 3 december 2010 11:26 schreef Fireblast het volgende:
[..]
@ Mcnick: hm da's wel apart idd.. hoeveel vertraging had je ongeveer dan?
Ik was al bang dat ze mij ook al zouden bellen omdat ik die planning ook gewoon echt bijna nooit haal, maar dat hebben ze gelukkig nog niet gedaan..
Zo daar ben je lekker mee dan :S. Ik schrijf altijd vanaf het dichtsbijzijnde busstation op. Daar stopt ook maar één lijn maar wat willen ze.. Overigens als ik vertraging / problemen bij ophalen of afleveren / veel ov-problemen heb / verkeerde ritgegevens heb gekregen.. Maak ik daar altijd een notitie van en die stop ik bij de betreffende ritten.quote:Op vrijdag 3 december 2010 12:28 schreef Mcnick1 het volgende:
[..]
Ik had deze maand geloof ik 6 van de 7 x pech, van een half uur tot 2 uur vertraging. Meestal door de busaansluiting in Barneveld naar Apeldoorn.
Verder is dit eigenlijk wat ze min of meer zeiden in de mail:
Bij het verwerken van jou ritbonnen valt het mij op dat jij je starttijd niet vanaf het station in Apeldoorn schrijft.
Wij betalen de chauffeurs uit vanaf het station in de woonplaats of het dichtstbijzijnde station.
Het komt bij jou ook vaak voor dat je vertraging hebt met het openbaar vervoer.
Het is bij ons bekend dat het openbaar vervoer niet altijd op tijd rijdt.
Dit is misschien gedeeltelijk te voorkomen door je ritten goed voor te bereiden.
Wij verwerken veel ritbonnen en iedere chauffeur heeft wel eens vertraging maar niemand zoals bij jou iedere dag.
Wij zijn er met de verwerking van de uren van en tot het station in Apeldoorn uitgegaan
Het is mij verteld tijdens de sollicitatie; het is om de postzegels, telefoonkosten, enzovoort te betalen.quote:Op vrijdag 3 december 2010 12:41 schreef Viezze het volgende:
Ik kan me herinneren dat ik hier ooit heb gelezen dat je een bepaalde onkostenvergoeding krijgt per rit, maar hier kan ik niets over vinden in de arbeidsovereenkomst. Klopt dit?
Dat laatstequote:Op vrijdag 3 december 2010 23:24 schreef joppie_saus het volgende:
Wat moet je doen om die onkostenvergoeding te krijgen of gebeurd dat automatisch bij het uitbetalen van je loon?
Hahaha is dat echt waar? Ik heb zovaak die meiden aan de telefoon gehad op één dag.. Ik weet nog goed dat ik een keer drie ritten had en er nog een had geaccepteerd op de dag zelf.. Alleen toen zaten ze al middenin de planning en waren natuurlijk heel druk. Ik moest toen transportformulieren + ritinfo + ov-info gefaxt krijgen en tot 4x toe kreeg ik de verkeerde informatie gefaxt (verspreid over twee locaties) en heb ik ze 14x aan de telefoon gehad. Toen ik wederom moest bellen omdat ik weer de verkeerde formulieren had gekregen was ik het zo zat.. Toen zei ze.. Je bent boos op X hè? Nu zeker ook op X want die heb je als laatst aan de telefoon gehad..quote:Op vrijdag 3 december 2010 20:00 schreef Fireblast het volgende:
[..]
Het is mij verteld tijdens de sollicitatie; het is om de postzegels, telefoonkosten, enzovoort te betalen.
Als je telefoonkosten voor een rit hoger waren dan kon je dat ook nog declareren als je het kon bewijzen.
Tsja moet je maar niet zo hard rijden... is ook niet netjes om dat te doen met andermans auto. 170 hakt er wel in...quote:Op woensdag 1 december 2010 22:46 schreef Karelhoi het volgende:
Helse dag voor mij. 20 minuten wachten, 15 minuten lopen, en nog eens 25 minuten wachten bij gevoelstemperaturen van -15 is echt niet chill. Tot overmaat van ramp m'n eerste bekeuring in 2 jaar rijbewijs gekregen(leuk, "politie volgen", mag binnenkort 170 euro aftikken). Ook nog 2 keer langs radarcontrole gereden die op dat moment (nog) niet op de radio waren geweest, 1 keer keihard op de rem, 1 totaal niet gezien. Hoop dat die twee nog met een sisser aflopen, anders lekker een maandje voor niks gewerkt..
![]()
Oja, ook nog een waarschuwing voor bumperkleven terwijl dat gewoon dikke bullshit was. Meneer agent: "dat heb ik niet lang genoeg gezien dus dat blijft bij een waarschuwing". ...die zak wilde me er gewoon niet tussenlaten en dan moet je plekje veroveren!![]()
Om positief af te sluiten:
-twee kilometer meer te hard en het was1e punt als beginnend bestuurder;
-vanaf nu ga ik beter opletten en minder doorgassen;
-bij Athlon zo maar precies op tijd gekomen voor de bus! Gisteren 25 minuten in de teringtyfuskou moeten wachten. Eind goed, al goed dan maar!
Karelhoi schrijft dat hij binnenkort ¤ 170,- kan gaan betalen. Hij heeft niet genoemd hoe hard hij heeft gereden op het moment.quote:Op zaterdag 4 december 2010 17:00 schreef RTS91 het volgende:
170? Volgens mij heeft hij 28 te hard gereden...
Je kan er wel achter komen door te rekenenquote:Op zaterdag 4 december 2010 17:51 schreef Mallet het volgende:
[..]
Karelhoi schrijft dat hij binnenkort ¤ 170,- kan gaan betalen. Hij heeft niet genoemd hoe hard hij heeft gereden op het moment.
Met deze koude dagen stap ik gewoon op de bus hier vlakbij mijn huis, en laat mij naar het station ov'en. Die tijd dat ik op het station kom schrijf ik op op m'n ritbon, omdat daar staat: Gestart vanaf (bus)station.quote:Op vrijdag 3 december 2010 12:28 schreef Mcnick1 het volgende:
[..]
Ik had deze maand geloof ik 6 van de 7 x pech, van een half uur tot 2 uur vertraging. Meestal door de busaansluiting in Barneveld naar Apeldoorn.
Verder is dit eigenlijk wat ze min of meer zeiden in de mail:
Bij het verwerken van jou ritbonnen valt het mij op dat jij je starttijd niet vanaf het station in Apeldoorn schrijft.
Wij betalen de chauffeurs uit vanaf het station in de woonplaats of het dichtstbijzijnde station.
Het komt bij jou ook vaak voor dat je vertraging hebt met het openbaar vervoer.
Het is bij ons bekend dat het openbaar vervoer niet altijd op tijd rijdt.
Dit is misschien gedeeltelijk te voorkomen door je ritten goed voor te bereiden.
Wij verwerken veel ritbonnen en iedere chauffeur heeft wel eens vertraging maar niemand zoals bij jou iedere dag.
Wij zijn er met de verwerking van de uren van en tot het station in Apeldoorn uitgegaan
Ik meen mij te herinneren dat het iets met 0.05 cent was, iets met de telefoontjes die je moest plegen naar easyway, en nog meer ongein. Dit was op mijn sollicitatie in augustus nog gezegd. Vind het bar weinig, maargoed, beter iets dan niets.quote:Op vrijdag 3 december 2010 13:44 schreef Mallet het volgende:
Je krijgt ¤ 0,35 per rit aan onkostenvergoeding. Dit staat wel ergens genoemd, maar ik heb geen toegang meer tot de inlogomgeving en kan het zo niet opzoeken. Begin 2010 zijn ze overgestapt op de ritbonnen die je nu zelf moet printen (eerder kreeg je deze via de post). Toen is het bedrag omhoog gegaan naar ¤ 0,35.
Ik ga met de bus omdat ik dan bij Paleis het Loo uit kan stappen, dan kan ik gewoon naar huis lopen namelijk, ipv op de bus naar huis te wachten.quote:Op zondag 5 december 2010 16:43 schreef Jorian29 het volgende:
[..]
Met deze koude dagen stap ik gewoon op de bus hier vlakbij mijn huis, en laat mij naar het station ov'en. Die tijd dat ik op het station kom schrijf ik op op m'n ritbon, omdat daar staat: Gestart vanaf (bus)station.
En ga jij altijd met de bus vanuit Barneveld naar Apeldoorn? Ik pak altijd de trein bij Barneveld-noord, dat is die Vallei-lijn, die gaat elk kwartier volgens mij. En op Amersfoort pak ik dan de intercity. Is sneller dan de bus, en als je dus de bus gemist hebt, ga je gewoon met de trein, die gaat dan 10 min. later.
[ afbeelding ]
[..]
Ik meen mij te herinneren dat het iets met 0.05 cent was, iets met de telefoontjes die je moest plegen naar easyway, en nog meer ongein. Dit was op mijn sollicitatie in augustus nog gezegd. Vind het bar weinig, maargoed, beter iets dan niets.
Hoe kunnen wij dat nou weten?quote:Op maandag 6 december 2010 21:21 schreef Ruuddd het volgende:
Is deze job denk je geschikt voor mij?
Mijn vraag ging er over, ik bedoelde of iedereen (dus ophaaladres,afleveradres en ikzelf) een "natte" handtekening moest hebben, maar dat hoeft dus niet..als ik die zelf maar hou.quote:Op maandag 6 december 2010 21:23 schreef LeTourdeFrance het volgende:
[..]
Hoe kunnen wij dat nou weten?
@ De rest: Is de procedure bij Athlon gewijzigd? Ik heb een paar weken geleden voor het laatst voor Athlon gereden, maar toen was 1 formulier nog genoeg. Geen gezeur met natte en droge handtekeningen.
Ja dat is wel te doen.. moet alleen in Tiel 30-40 minuten lopenquote:Op maandag 6 december 2010 21:13 schreef Jorian29 het volgende:
Leuke afstanden, hopelijk rij je wel in leuke auto's, Groningen-Nijmegen in een C1 is geen pretje kan ik je vertellen..
De transportformulieren met de 'natte' handtekening moet je opsturen naar Easyway, Athlon krijgt altijd de kopie.
En doe het maar gewoon voor beiden apart, ben je er zeker van dat je later niet op de een of andere manier gezeur krijgt.
Voor dat laatste is het dan een idee om gewoon twee formulieren in te vullen ipv een kopie. Dan heeft ieder zijn 'natte' (wat is dat toch ineens voor woord?) versie.quote:Op maandag 6 december 2010 22:23 schreef joppie_saus het volgende:
Moest ik in Amsterdam, 40 minuten lopen. Was geen pretje in de sneeuw
Ik heb trouwens van mijn rit naar Amsterdam een kopie meegekregen, omdat dat bedrijf waar ik de auto af moest leveren de auto weer in nam voor SIXT-Autoverhuur. Zij zouden het origineel naar SIXT sturen. Ging er vanuit dat het zo wel goed was.. Hoop dat ik geen gezeik krijg met EasyWay erover. En de transportbonnen toch samen met je ritbonnen 1x per halve maand naar hun opsturen?
Voor hikers in Groningen zijn dat normale afstandenquote:Op maandag 6 december 2010 21:13 schreef Jorian29 het volgende:
Leuke afstanden, hopelijk rij je wel in leuke auto's, Groningen-Nijmegen in een C1 is geen pretje kan ik je vertellen..
Privé man.quote:Op maandag 6 december 2010 23:41 schreef Obama het volgende:
Naar munchen voor EW of prive ?
Als het voor EW was, than im jealous.
Voortaan dus een eigen krabber meenemen hèquote:Op dinsdag 7 december 2010 16:27 schreef Viezze het volgende:
Sta nu te wachten op de bus in Almere..eerste dag zit er op :-)
Genoeg problemem gehad, contactpersoon niet aanwezig, geen krabber voor de ruiten, een auto die op de snelweg aangeeft dat er een band lek is..maar het is allemaal goed gekomen :-P
Gewoon bij ING vragen, daar hebben ze van die gratis dingen.quote:Op dinsdag 7 december 2010 16:28 schreef Mallet het volgende:
[..]
Voortaan dus een eigen krabber meenemen hè
Meestal ligt er zo n plastic dingetje in het handschoenenkastje of anders in het mapje van de auto... En dat met die lekke band, was dat toevallig een Renault?quote:Op dinsdag 7 december 2010 16:27 schreef Viezze het volgende:
Sta nu te wachten op de bus in Almere..eerste dag zit er op :-)
Genoeg problemem gehad, contactpersoon niet aanwezig, geen krabber voor de ruiten, een auto die op de snelweg aangeeft dat er een band lek is..maar het is allemaal goed gekomen :-P
ING Breda bedoel je gewoon? Of een ING bank vestiging?quote:Op dinsdag 7 december 2010 16:40 schreef LeTourdeFrance het volgende:
[..]
Gewoon bij ING vragen, daar hebben ze van die gratis dingen.
Kon er geen vinden, heb de verwarming vol aangezet en na even wachten met de parkeerkaart het ijs eraf geschovenquote:Op dinsdag 7 december 2010 18:25 schreef Keuzer het volgende:
[..]
Meestal ligt er zo n plastic dingetje in het handschoenenkastje of anders in het mapje van de auto... En dat met die lekke band, was dat toevallig een Renault?![]()
Trouwens contactpersonen zijn heel vaak niet aanwezig, vaak liggen de sleutels al bij de receptie en zitten ze zelf in een andere stad ofzo...
Gewoon bij een ING Car Lease Rental Services vestiging. Bij ING Breda ben ik nog nooit geweest, maar daar hebben ze die dingen vast ook wel.quote:Op dinsdag 7 december 2010 18:31 schreef Hojdhopper het volgende:
[..]
ING Breda bedoel je gewoon? Of een ING bank vestiging?
Oh oke, nee vroeg het even want ik heb ook niet zo'n krabber en ik kan in mijn glazen bol ook niet zien wanneer ik weer bij ING kom.quote:Op dinsdag 7 december 2010 19:13 schreef LeTourdeFrance het volgende:
[..]
Gewoon bij een ING Car Lease Rental Services vestiging. Bij ING Breda ben ik nog nooit geweest, maar daar hebben ze die dingen vast ook wel.
Volvo V50quote:Op woensdag 8 december 2010 13:37 schreef joppie_saus het volgende:
Lekkere tijd ook..Nou ja, wat voor auto?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |