quote:Op maandag 22 november 2010 15:24 schreef Lyssa het volgende:
Ik ben voor een baby de hot air balloon van Ana Paula Rimoli aan het maken. Ook leuk!
[ afbeelding ]
zo'n ring heb ik idd al liggen hierquote:Op maandag 22 november 2010 15:12 schreef LadyBlack het volgende:
Ohhhhh dat is gaaf!!
Mijn moeder hing vroeger rond de kerst altijd zo'n ring horizontaal voor mij op, met rood lint omwikkeld, en er hingen van die kleine houten kerstfiguurtjes aan. Nostalgie![]()
Nee helaas... Ik weet ook niet precies meer hoe ik hem gevonden heb. Ik zal even kijken, ik dacht namelijk dat ik googlede op 'owl crochet pattern' of iets in die geest, voor m'n eigen krans.quote:Op maandag 22 november 2010 15:10 schreef Skochsela het volgende:
Oh dat uiltje in die ring vind ik helemaal geweldig kirsten!! Is daar een patroon van?
Waar heb je dat patroon vandaan Lyssa?? Of heb je dat boekje? Ik vind hem erg leuk namelijk..quote:Ik ben voor een baby de hot air balloon van Ana Paula Rimoli aan het maken. Ook leuk!
Ik heb dat boekje. Geen idee of ie ook op picasa staat thoughquote:Op maandag 22 november 2010 17:31 schreef pep88 het volgende:
[..]
Waar heb je dat patroon vandaan Lyssa?? Of heb je dat boekje? Ik vind hem erg leuk namelijk..
Misschien maak ik die wel ipv die stapeltoren,is volgens mij ook wat sneller klaar en dan kan ik later nog wel die stapeltoren maken..
bij Junghans, de Singer of bij pipoos. Online is ook veel te vindenquote:Op maandag 22 november 2010 20:56 schreef knitwit het volgende:
Wat een leuke dingen zijn er allemaal voorbij gekomen. Ik heb weer veel aan mijn favorieten toegevoegd!
Waar kopen jullie die ringen voor een mobiel? Ik heb een keer een rond handvat voor een tas gekocht, maar vond dat eigenlijk een beetje zonde...
quote:Op maandag 22 november 2010 21:17 schreef phluphy het volgende:
Yppy, toch vind ik dat je te kritisch bent, in mijn ogen dan. Je haaksels zijn echt "beter" dan jij ze beoordeelt, denk ik.
van een bol sokkenwol (donkerblauw), maar ik had maar een bol in een uitverkoop gekocht...quote:Op maandag 22 november 2010 23:16 schreef trui het volgende:
knitwit, die is ook mooi inderdaad! en dat garen, oeh, zeeer speciaal! ik weet niet of het prettig haakt, met al die haartjes. zou wel jammer zijn als je er zoveel geld aan uitgeeft. en jammer dat je niet genoeg wol hebt voor 't afmaken van je oldrosewrap! van welk garen maak je het nu ook alweer? ik kijk regelmatig op die site maar het aanvullende patroon staat er nog steeds niet op, wel? ik vind 't maar vreemd. al maanden roept ze dat 't er nu zeer binnenkort op komt te staan. of kijk ik misschien niet goed?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |