Hehe, zoiets had de vorige eigenaar van mijn auto volgens mij ook bij een achterlampquote:Op donderdag 18 november 2010 10:11 schreef house_is_a_feeling het volgende:
Ben gister trouwens ook technisch bezig geweest. Het lampje boven je hoofd was sinds aanschaf aan vervanging toe dus maar eens een vervangend lampje gekocht, nja het kwam met een set van twee gelukkig. In mijn poging om het lampje erin te drukken heb ik hem per ongeluk ergens tussen m'n dak en de bekleding van het dak gelanceerd
Kon hem niet meer eruit graaien maar gelukkig was het dus een set van 2
![]()
Nu maar hopen dat ie niet irritant gaat rollen maar ooit in het lampenkapje valt.
Foei, foei! Hoeveel is de schade?quote:Op donderdag 18 november 2010 18:30 schreef Piles het volgende:
Roze envelop74 waar ik 70 mocht
Was hier. Zat zo'n kut-autootje voor me, dus ik trapte 'm nog ff naar links om groen licht mee te pakken, flits
De boko had geen tijd meer voor mij. Solidair als ik ben, voorgesteld morgen de auto te laten checken. Moet dan toch in de buurt zijn....quote:
Bij mij liggen er 2 dode muggen in een van de koplampquote:Op donderdag 18 november 2010 18:46 schreef Palomar het volgende:
[..]
Hehe, zoiets had de vorige eigenaar van mijn auto volgens mij ook bij een achterlampIk reed een keer in een andere auto achter iemand die in mijn auto reed en het viel me op dat er een zwart puntje in de achterlamp zat. Dat stoorde mij, dus ik dat eens inspecteren, bleken er 2(!!) gloeilampjes op de bodem van de achterlichtunit te liggen
![]()
23 euro, zijn de meeste bij mijquote:Op donderdag 18 november 2010 19:00 schreef Purdey het volgende:
[..]
Foei, foei! Hoeveel is de schade?
Wel een zielig geval zeg, 70&74
Ik kreeg een paar weken terug nog een boete omdat ik in April op een "parkeerplaats voor vergunninghouders" had gestaan. Had ik totaal niet door, omdat ik gewoon op het parkeerterrein van een supermarkt was gaan staan (in het centrum van Nijmegen). Het frappante was dat je om de auto te zien echt de parkeerplaats op moest rijden, aangezien ik achter een muurtje stond.quote:Op donderdag 18 november 2010 18:30 schreef Piles het volgende:
Roze envelop74 waar ik 70 mocht
Was hier. Zat zo'n kut-autootje voor me, dus ik trapte 'm nog ff naar links om groen licht mee te pakken, flits
quote:Op donderdag 18 november 2010 10:22 schreef FalleNk810i het volgende:
[..]
Yes, is al weer een tijdje geledenstaat in mn project topic als t goed is
![]()
Voorkant is nu gefixt, ga van het weekend met de achterkant beginnen![]()
[..]
lekker bezig haha.
@ JunkieXp, ik heb je auto weer gespot haha
Kijk, dat wist ik niet, ik kom er regelmatig dus daar kan ik wat mee, dank voor de info!quote:Op donderdag 18 november 2010 20:12 schreef JDude het volgende:
Ook dat kan dus, al schrok ik ook wel even toen ik daar bij een dicht hek terugkwam.
Na 1 jaar vervalt hij...quote:Op donderdag 18 november 2010 20:51 schreef Empathologica het volgende:
Over boetes gesproken, begin september boete gekregen voor parkeren in plantsoen (mwhehe) en op de achterkant stond dat ik binnen 6 weken een acceptgiro zou krijgen. Als ik na 8 weken niet betaald heb kr
Zelfs eens boete gehad. Omdat het parkeerkaartje 2 minuten was verlopen, ik was 1 minuut later bij de auto.
Direct volgende dag bezwaaijg ik een boete er boven op ofzo.
Heb dus -tadapampam- nog steeds geen acceptgiro. Niet dat ik hem zo graag wil betalen maar niet dat ik straks het dubbele moet betalen omdat ik te laat ben omdat ie niet aan komt.
Of vervalt zo'n ding na x aantal dagen?
Ik had 'm vorige week ook bijna. Ik zet hem wel vaker in het stukje gras neer, toevallig die ene keer dat ik hem wat verder weg parkeerde en daar dus níet stond.quote:Op donderdag 18 november 2010 20:51 schreef Empathologica het volgende:
Over boetes gesproken, begin september boete gekregen voor parkeren in plantsoen (mwhehe) en op de achterkant stond dat ik binnen 6 weken een acceptgiro zou krijgen. Als ik na 8 weken niet betaald heb krijg ik een boete er boven op ofzo.
Heb dus -tadapampam- nog steeds geen acceptgiro. Niet dat ik hem zo graag wil betalen maar niet dat ik straks het dubbele moet betalen omdat ik te laat ben omdat ie niet aan komt.
Of vervalt zo'n ding na x aantal dagen?
Ja.quote:Op donderdag 18 november 2010 21:17 schreef Marco001 het volgende:
Geld met 2 banden op het grasveld ook als parkeren in plantsoen?
Hier ook, maar ze zijn er de laatste week weer volop mee bezig.quote:Op donderdag 18 november 2010 21:29 schreef Marco001 het volgende:
Dan kunnen ze bij ons vaak bekeuringen uitschrijven......
Hier ookquote:Op donderdag 18 november 2010 21:39 schreef Marco001 het volgende:
Hier rijd max 1 keer per jaar een politieauto door de straat
Hier komt gewoon van die parkeerwouten langs.quote:Op donderdag 18 november 2010 21:39 schreef Marco001 het volgende:
Hier rijd max 1 keer per jaar een politieauto door de straat
Nee, precies andere kant: Groningse kustquote:Op donderdag 18 november 2010 21:40 schreef Piles het volgende:
[..]
Hier ook
Woonde jij nou ook aan de kust? Ook Zeeland dan zeker?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |