Even kansloos in mijn ogen, wat is er leuk aan pronken met een challenge die je niet zelf gehaald hebt?quote:Op dinsdag 5 april 2011 10:34 schreef very het volgende:
[..]
wallhackers, aimbotters etc zijn kansloos, prestige hackers zijn gewoon nerds die met een goud wapentje willen rondrennenhaha
Het is geen pronken kerel, het is puur voor mezelf.quote:Op dinsdag 5 april 2011 10:51 schreef bigbass het volgende:
[..]
Even kansloos in mijn ogen, wat is er leuk aan pronken met een challenge die je niet zelf gehaald hebt?
Ik voel me dan noob.quote:Op dinsdag 5 april 2011 10:53 schreef very het volgende:
[..]
Het is geen pronken kerel, het is puur voor mezelf.
Dan voel ik me net James Bond, weet je
Ik speel prima hoor...ik speel alleen maar max 3 uur per week.quote:Op dinsdag 5 april 2011 13:06 schreef Ireyon het volgende:
[..]
Als jij dat nou ook eens deed hoefde je niet in elk COD topic te janken om hacks
mag ikquote:Op dinsdag 5 april 2011 10:34 schreef very het volgende:
[..]
wallhackers, aimbotters etc zijn kansloos, prestige hackers zijn gewoon nerds die met een goud wapentje willen rondrennenhaha
zo hey...scherp hoorquote:Op dinsdag 5 april 2011 15:06 schreef VAQUING91 het volgende:
[..]
mag ik
COD - Black Ops - Final Prestige Hack
Dat kan me dus totaal niet boeien. Ik zou me inderdaad noob voelen wanneer ik hackszou gebuiiken om mijn aantal kills te verhogen. Dit is gewoon een cosmetische hack. Net als dat ik bijvoorbeeld in GTA 4 iedereen in een hawaiishirt zou laten lopen.quote:Op dinsdag 5 april 2011 15:56 schreef Skillstorm het volgende:
[..]
Of jij moet gewoon niet hacken. Zou me noob voelen als ik hacks zou gebruiken.
QS?quote:Op woensdag 6 april 2011 19:04 schreef -J-D- het volgende:
Vandaag voor het eerst geprobeerd te QS-en. Nooit eerder gedaan, maar het is best lastig... had maar liefst 5 kills op die manier in een kwartier
Ik heb het nooit geprobeerd, maar het werkt toch sowieso veel minder goed op de pc dan op de consoles omdat je veel minder aim correctie hebt?quote:Op woensdag 6 april 2011 19:04 schreef -J-D- het volgende:
Vandaag voor het eerst geprobeerd te QS-en. Nooit eerder gedaan, maar het is best lastig... had maar liefst 5 kills op die manier in een kwartier
Aim correctie is voor noobsquote:Op donderdag 7 april 2011 11:38 schreef bigbass het volgende:
[..]
Ik heb het nooit geprobeerd, maar het werkt toch sowieso veel minder goed op de pc dan op de consoles omdat je veel minder aim correctie hebt?
What the hell? Nog nooit van gehoord, aim correctie is typisch iets voor de consoles neem ik aan?quote:
yup.quote:Op donderdag 7 april 2011 13:11 schreef Deetch het volgende:
[..]
What the hell? Nog nooit van gehoord, aim correctie is typisch iets voor de consoles neem ik aan?
Wat ik begreep draait QS totaal op de auto aim en die is er ook wel een klein beetje op de pc.quote:Op donderdag 7 april 2011 13:11 schreef Deetch het volgende:
[..]
What the hell? Nog nooit van gehoord, aim correctie is typisch iets voor de consoles neem ik aan?
Je hebt het fout. Op PC moet je het gewoon hebben van je eigen aimskillsquote:Op donderdag 7 april 2011 15:19 schreef bigbass het volgende:
[..]
Wat ik begreep draait QS totaal op de auto aim en die is er ook wel een klein beetje op de pc.
Maar ik kan het fout hebben
Bij mij blijft hij bij het testen van matches op 0% staan...quote:Op dinsdag 12 april 2011 13:14 schreef Snever het volgende:
Ligt de activision server eruit want ik kan niet connecten.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |