Staat niks anders op, of dat Wilders hem eruit gooit. Als de PVV zichzelf serieus neemt. Iemand die veroordeelt is voor ontucht hoort niet in de Tweede Kamer thuis.quote:
Je bent smakken tijdens het eten nog vergeten! Schending van eigendomsrecht ofzo.quote:Op vrijdag 12 november 2010 10:36 schreef betyar het volgende:
De punten tot nu toe:
- Bedreigen en intimideren van buurtbewoners
- Seksuele handelingen met ondergeschikte vrouwelijke militairen in opleiding.
- medewerker coffeeshop toegetakeld
- auto van ex zwager total loss geslagen.
Tja een voorbeeldfunctie?
Onbegrijpelijk dat Wilders zolang voor een bluit nodig heeft. Ik vrees dat het te maken heeft dat Lucassen zijn zetel niet wil op gevenquote:Op vrijdag 12 november 2010 10:36 schreef betyar het volgende:
De punten tot nu toe:
- Bedreigen en intimideren van buurtbewoners
- Seksuele handelingen met ondergeschikte vrouwelijke militairen in opleiding.
- medewerker coffeeshop toegetakeld
- auto van ex zwager total loss geslagen.
Tja een voorbeeldfunctie?
en hij is ook vergeten de luchtverfrisser te gebruiken na een grote boodschap op de wc in de tweede kamer.quote:Op vrijdag 12 november 2010 10:37 schreef mlg het volgende:
[..]
Je bent smakken tijdens het eten nog vergeten! Schending van eigendomsrecht ofzo.
Dat dus.quote:Op vrijdag 12 november 2010 09:46 schreef Dagonet het volgende:
[..]
En dat was best een beetje dom van je. Vooral omdat je zo hoog van de toren blies en mensen dom en infantiel begon te noemen.
Ik zou het nog even verder bagatelliseren als ik jou wasquote:Op vrijdag 12 november 2010 10:37 schreef mlg het volgende:
[..]
Je bent smakken tijdens het eten nog vergeten! Schending van eigendomsrecht ofzo.
Mensen gelijk uitmaken voor PVV'er is wel erg smakeloos V.quote:Op vrijdag 12 november 2010 10:42 schreef Verbal het volgende:
[..]
Ik zou het nog even verder bagatelliseren als ik jou was
De hypocrisie van de PVV'ers kent geen grenzen...
V.
quote:Op vrijdag 12 november 2010 10:42 schreef Verbal het volgende:
[..]
Ik zou het nog even verder bagatelliseren als ik jou was
De hypocrisie van de PVV'ers kent geen grenzen...
V.
Ja sorry...quote:Op vrijdag 12 november 2010 10:42 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Mensen gelijk uitmaken voor PVV'er is wel erg smakeloos V.
Mensen die luidruchtig smakken zijn overigens wel uitermate irritantquote:Op vrijdag 12 november 2010 10:37 schreef mlg het volgende:
[..]
Je bent smakken tijdens het eten nog vergeten! Schending van eigendomsrecht ofzo.
Een kopstoot is ook een Kamerlid onwaardig hoor. Dan hoor je ook niet in het parlement.quote:Op vrijdag 12 november 2010 10:44 schreef Compatibel het volgende:
Duyvendak all over again (het lijkt me dus geen links complot oid). De mediahype lijkt me begrijpelijk gezien de krappe coalitiemeerderheid. Daarnaast moet een kamerlid enigszins van onbesproken gedrag zijn. Dat je een keer betrokken bent bij een opstootje, zoals Hero Brinkman, kan ik wel begrijpen. Deze knakker heeft echter heel wat meer op zijn kerfstok.
http://video.google.com/videoplay?docid=-4724153503305080442#quote:Op vrijdag 12 november 2010 10:45 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Een kopstoot is ook een Kamerlid onwaardig hoor. Dan hoor je ook niet in het parlement.
Ik kan me voorstellen dat zoiets een keer gebeurt in 'the heat of the moment'. Niet om het goed te praten ofzo, maar als een opstootje uiteindelijk netjes wordt afgehandeld dan vind ik niet dat betrokkenen geen kamerlid meer kunnen worden.quote:Op vrijdag 12 november 2010 10:45 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Een kopstoot is ook een Kamerlid onwaardig hoor. Dan hoor je ook niet in het parlement.
Maar als de positie van die man dusdanig onhoudbaar is dat hij uit de PVV fractie wordt gezet, moet je daar dan als kabinet nog wel afhankelijk van willen zijn via gedoogsteun?quote:Op vrijdag 12 november 2010 09:02 schreef Loveless85 het volgende:
Praat geen peop als je er geen verstand van hebt. Je kabinet wordt niet geauto-killed als t op of onder de 75 zetels komt hoor. Als deze meneer verder de PVV lijn blijft volgen is er weinig aan de hand.
Ooit eens een docu over geweld in het parlement gezien. In sommige landen (masculine cultuur, je kent het wel) vinden burgers dat parlementsleden laten zien dat ze staan voor hun idealen wanneer ze bereid zijn met elkaar op de vuist te gaan. Ik vind het onwenselijk dat parlementsleden elkaar de tent uitvechten, maar ze komen er in veel landen wel mee weg.quote:Op vrijdag 12 november 2010 10:46 schreef betyar het volgende:
[..]
http://video.google.com/videoplay?docid=-4724153503305080442#
dat is geen 'keuze', en dit soort dingen is iets wat me vooraf wist... daarom ook de toezeggingen aan de SGP, waarvan men wist die vroeger of later nodig te kunnen hebben voor eventueel 'uitstel' van een kabinetsval of zich iig in te dekken tegen de dissidenten die in zowel CDAzitten, als de 'onvaste elementen' in de PVV-fractie.quote:Op vrijdag 12 november 2010 10:49 schreef Jud1th het volgende:
[..]
Maar als de positie van die man dusdanig onhoudbaar is dat hij uit de PVV fractie wordt gezet, moet je daar dan als kabinet nog wel afhankelijk van willen zijn via gedoogsteun?
http://www.destentor.nl/regio/7608356/PVV'er-Lucassen-pleegde-ontucht-in-Ermelo.ecequote:Alle tien mannen waren instructeur van de Algemene Militaire Opleiding bij het Schoolbataljon Centraal van de Landmacht. De leerlingen waaraan zij zich vooral tijdens feestjes vergrepen waren rond 17 jaar oud.
De SGP houdt zichzelf wel buiten de "Rutte Titanic" hoorquote:Op vrijdag 12 november 2010 10:58 schreef RM-rf het volgende:
[..]
dat is geen 'keuze', en dit soort dingen is iets wat me vooraf wist... daarom ook de toezeggingen aan de SGP, waarvan men wist die vroeger of later nodig te kunnen hebben voor eventueel 'uitstel' van een kabinetsval of zich iig in te dekken tegen de dissidenten die in zowel CDAzitten, als de 'onvaste elementen' in de PVV-fractie.
Hoe oud was hij toen zelf?quote:Op vrijdag 12 november 2010 11:00 schreef Zith het volgende:
[..]
http://www.destentor.nl/regio/7608356/PVV'er-Lucassen-pleegde-ontucht-in-Ermelo.ece
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |