Ik heb 's nachts om half 5 wel mn ouders gebeld.. als ik dat niet had gedaan, waren ze not amused geweest, denk ik.quote:Op vrijdag 12 november 2010 10:29 schreef Estrys het volgende:
Snap dat je wat moeite had met enthousiast doen Diaan.
Aan de andere kant moet ik niks zeggen. Jullie op Fok wisten het eerder dan mijn oudersAlleen waren er niet zo heel veel mensen online om half 6
en jij gefeliciteerd met je grote bul! Wat fijn dat je op tijd thuis was voor zijn jaardag.quote:Op vrijdag 12 november 2010 09:46 schreef Leandra het volgende:
Buuf, gefeliciteerd met je.... 33ste verjaardag![]()
dank jequote:
ik zou zelfs voor 10 euro per stel gaan geloof ik.quote:Op vrijdag 12 november 2010 11:00 schreef Diaan73 het volgende:
ow, we hebben vanavond een etentje van een collega. (ivm een bevordering) en nu hebben we bedacht dat we hem een boekenbon willen geven. Wat is een normaal bedrag p.p.? Partner mag ook mee!! Is ¤ 25,= per stel een mooi bedrag?? Of is ¤ 15,= p.p. beter??
Thnx, ben ook wel erg blij dat we er gewoon naartoe kunnen, ongeacht of ik na een uur m'n bed induikquote:Op vrijdag 12 november 2010 11:36 schreef debuurvrouw het volgende:
[..]
en jij gefeliciteerd met je grote bul! Wat fijn dat je op tijd thuis was voor zijn jaardag.![]()
En iedereen heel erg bedankt voor de felicitaties.![]()
ik vind jarig zijn serieus erg leuk.
kan je er niet nog een mikken op vandaag?quote:Op vrijdag 12 november 2010 11:39 schreef Leandra het volgende:
[..]
Thnx, ben ook wel erg blij dat we er gewoon naartoe kunnen, ongeacht of ik na een uur m'n bed induik
Ja, Jr. zou het wel een leuk verjaardagscadeau vinden, plus dat het natuurlijk een briljante datum geeft (zeker dit jaar) maar dan moet er wel heel rap een enorme weeënstorm ontstaan vanuit het niets, dus ik wacht nog wel even een paar dagenquote:Op vrijdag 12 november 2010 11:41 schreef debuurvrouw het volgende:
[..]
kan je er niet nog een mikken op vandaag?![]()
lekker overzichtelijk en een vet goeie dag om jarig te zijn.
Ben je ook van dat gedoe af verder.
Ik zeg: niks dan voordelen, gewoon doen.
Mja, mja, het zou niet de 1e zijn die zo heel snel bevalt...quote:Op vrijdag 12 november 2010 11:54 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ja, Jr. zou het wel een leuk verjaardagscadeau vinden, plus dat het natuurlijk een briljante datum geeft (zeker dit jaar) maar dan moet er wel heel rap een enorme weeënstorm ontstaan vanuit het niets, dus ik wacht nog wel even een paar dagen
Voor een etentje, met 2 personen, zou ik niet onder de 25euro durven gaanquote:Op vrijdag 12 november 2010 11:00 schreef Diaan73 het volgende:
ow, we hebben vanavond een etentje van een collega. (ivm een bevordering) en nu hebben we bedacht dat we hem een boekenbon willen geven. Wat is een normaal bedrag p.p.? Partner mag ook mee!! Is ¤ 25,= per stel een mooi bedrag?? Of is ¤ 15,= p.p. beter??
Nah... ik verwacht het op basis van de bevalling van Jr. niet binnen een paar uurquote:Op vrijdag 12 november 2010 11:59 schreef amaranta het volgende:
[..]
Mja, mja, het zou niet de 1e zijn die zo heel snel bevalt...
Mijn vader doet een krantenwijk om 5 uur in de ochtend, dus die was sowieso niet thuisquote:Op vrijdag 12 november 2010 10:50 schreef Diaan73 het volgende:
[..]
Ik heb 's nachts om half 5 wel mn ouders gebeld.. als ik dat niet had gedaan, waren ze not amused geweest, denk ik.En ik had zelf ook veel behoefte om wereldkundig te maken dat ik bevallen was.. Volgens mij hebben wij toen wel gevraagd, ook omdat we niet wisten hoe de nacht/morgen verder zou gaan, om zodra het kon naaste familie te bellen.
Vlindur, dat is ook inderdaad een vreemde situatie..
haha ja dan zou ik geloof ik ook niet bellen, om 3 uur 's nachts ofzo, t risico dat men dan gelijk langs wil komen meh...quote:Op vrijdag 12 november 2010 12:15 schreef Estrys het volgende:
[..]
Mijn vader doet een krantenwijk om 5 uur in de ochtend, dus die was sowieso niet thuisEn mijn schoonouders hadden denk ik daadwerkelijk om vijf uur aan mijn bed gestaan. leuk en aardig maar nee dank je. Op Fok is veilig, jullie komen niet aan mijn bed om 5 uur in de ochtend.
Het is ook weer zo intiem om half zes in de ochtend, Ik, hij en onze zoon (en Fok)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |