De discussie is inderdaad al gevoerd.quote:Op dinsdag 9 november 2010 18:35 schreef PizzaMizza het volgende:
Dit topic brengt mij dejavu op. loopt er niet al zo'n gelijk soorte topic metzelfde OP?
Want Azië is niet het boegbeeld van de moderne vechtkunst? Kungfu, Ji Jitsu, Karate, Judo?quote:Op dinsdag 9 november 2010 18:34 schreef Silenus het volgende:
Nou Aziaten zijn over het algemeen vooral erg suf.
Nederig, bedeesd, klein, bescheiden. Dat past niet bij de typisch Nederlands vrouw, die lang is en altijd haar woordje klaar heeft. Die moet een echte vent hebben, dat zijn Aziaten niet. Hebben toch het imago van nerds.
Met een wit pakje aan en een zweetbandje om je kop ben je nog geen echte vent. Dan ben je nog steeds een overactief dwergje die 'YIEHAOOEWWIEE' roept.quote:Op dinsdag 9 november 2010 18:37 schreef Asskicker14 het volgende:
[..]
Want Azië is niet het boegbeeld van de moderne vechtkunst? Kungfu, Ji Jitsu, Karate, Judo?
Ik denk niet dat een ''echte vent'' per definitie een Vechtsport-kunstenaar is.quote:Op dinsdag 9 november 2010 18:37 schreef Asskicker14 het volgende:
[..]
Want Azië is niet het boegbeeld van de moderne vechtkunst? Kungfu, Ji Jitsu, Karate, Judo?
Inderdaad. Niet te onderschatten dit.quote:Op dinsdag 9 november 2010 18:39 schreef ukker het volgende:
En ze hebben gemiddeld gezien kleine penissen
Ik denk dat zij ook niet op jou vallen aan je fotoboek te zien!quote:Op dinsdag 9 november 2010 18:54 schreef Sjeen het volgende:
Ik val niet op aziatische mannen, maar ook niet op negers, half bloeden en zuid Amerikanen...
Gezien ze er zelf ook niet op valt , zal dat haar aan haar reet roesten ....quote:Op dinsdag 9 november 2010 19:02 schreef PizzaMizza het volgende:
[..]
Ik denk dat zij ook niet op jou vallen aan je fotoboek te zien!![]()
Waarom zo haterig doen?quote:Op dinsdag 9 november 2010 19:02 schreef PizzaMizza het volgende:
[..]
Ik denk dat zij ook niet op jou vallen aan je fotoboek te zien!![]()
Onzin.quote:Op dinsdag 9 november 2010 18:36 schreef Het_Fenomeen het volgende:
Aziaten hebben geen uitstraling en gezag
Op je teentjes getrapt of zo?quote:Op dinsdag 9 november 2010 19:02 schreef PizzaMizza het volgende:
[..]
Ik denk dat zij ook niet op jou vallen aan je fotoboek te zien!![]()
Dat is tegenwoordig meer een voordeel dan nadeel.quote:Op dinsdag 9 november 2010 18:38 schreef Brerius het volgende:
Daar gaat het helemaal niet om.
Aziaten zien er doorgaans vrouwelijker uit dan mannen van andere landen. Dat zie je ook aan de miss travestiet verkiezing in Thailand, voordat ik het wist dat het vroeger mannen waren, vond ik het wel lekkere wijven.
Ik denk dat zij ook niet op jou vallen aan je fotoboek te zien!quote:Op dinsdag 9 november 2010 19:18 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Op je teentjes getrapt of zo?
Ik val ook absoluut niet op negers.Vind het gewoon niet mooi of zo.
Dan ken jij de verkeerde Aziaten of je hebt een andere interpretatie van 'uitstraling' dan ik.quote:Op dinsdag 9 november 2010 19:18 schreef Het_Fenomeen het volgende:
[..]
In mijn omgeving hebben Aziaten geen uitstraling behalve de pinda's misschien
quote:Op dinsdag 9 november 2010 19:19 schreef Het_Fenomeen het volgende:
[..]
Ik denk dat zij ook niet op jou vallen aan je fotoboek te zien!
Sjeen is anders een lekker wief hoor!quote:Op dinsdag 9 november 2010 19:02 schreef PizzaMizza het volgende:
[..]
Ik denk dat zij ook niet op jou vallen aan je fotoboek te zien!![]()
Denk hetquote:Op dinsdag 9 november 2010 19:20 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Dan ken jij de verkeerde Aziaten of je hebt een andere interpretatie van 'uitstraling' dan ik.
[..]
Er staat ook zoveel in op het moment ja.
Ik las dit stukje alleen het topic was gesloten.. heb het weer geopend maar het is dus niet van mijquote:Op dinsdag 9 november 2010 18:34 schreef Brerius het volgende:
Het zou handig zijn als je iets post dat het dan ook foutloos is.
Tip: lees het eerst na voordat je op invoeren klikt
En een klein piemeltjequote:Op dinsdag 9 november 2010 18:36 schreef Het_Fenomeen het volgende:
Aziaten hebben geen uitstraling en gezag
Heb je geen kansquote:Op dinsdag 9 november 2010 19:36 schreef -Strawberry- het volgende:
Ach, Aziaten zoeken het toch vaak binnen hun eigen etniciteit, dus wat dat betreft...
Die kans is ook wat groter. Scholen met enorm veel negers zijn vaker vmbo scholen. Daar zie je ook vaker blanke meisjes met negers, omdat ze op dezelfde school zitten.quote:Op dinsdag 9 november 2010 19:36 schreef skippy22 het volgende:
Ik zie voornamelijk de wat lagere klasse vrouwen met een antilliaan of neger
Nou dan ook maar een harde terug. Ongelovelijk dat vrouwen die zo ogen zoiets durven te zeggen. Je zou bijna zeggen minderwaardigheidscomplex.quote:Op dinsdag 9 november 2010 18:54 schreef Sjeen het volgende:
Ik val niet op aziatische mannen, maar ook niet op negers, half bloeden en zuid Amerikanen...
Die groep moet je denk ik ook niet betrekken bij dit topic. Kwa uiterlijk zijn halfbloedjes niet te vergelijken met 100% Aziaten als Japanners, Koreanen en Chinezen.quote:Op dinsdag 9 november 2010 18:40 schreef MOD het volgende:
Ik schijn heul veel op mn pa te lijken en die is halfbloed Indonesisch.
Ik heb de zelfde jukbeenderen en andere dingen.
Mag ansich niet klagen over de vrouwelijke aandacht, maar of het ook echt daar aan ligt weet ik niet.
Dit gaat natuurlijk volledig in tegen de moderne theorie dat veel variatie in genen voor gezondere kinderen zorgtquote:Op dinsdag 9 november 2010 21:25 schreef Granduppaaaaah het volgende:
aangezien voorplanting vooral is om de genetische lijn door te zetten en dan het liefst zoveel mogelijk van de gelijke genen.
er is een aziaat op zijn kleine elfde teentje getrapt hoorquote:Op dinsdag 9 november 2010 22:05 schreef 1080 het volgende:
[..]
Ik hoorde je ma anders niet klagen elke avond
Nope. Ben zelf een Spanjaard, dus geen latino etcquote:Op dinsdag 9 november 2010 19:18 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Op je teentjes getrapt of zo?
Ik val ook absoluut niet op negers.Vind het gewoon niet mooi of zo.
Dus in jouw wereld is niks voelen goed? Denk dat je wat meer in seks moet verdiepen.quote:Op dinsdag 9 november 2010 22:48 schreef Prenzlauer het volgende:
Als je niets voelt heb je ook niets te klagen nee
Waarom? Kwestie van smaak toch? Kan zij er wat aan doen dat ze er niet op valt.quote:Op dinsdag 9 november 2010 19:58 schreef picardmike het volgende:
[..]
Nou dan ook maar een harde terug. Ongelovelijk dat vrouwen die zo ogen zoiets durven te zeggen. Je zou bijna zeggen minderwaardigheidscomplex.
Mijn ervaring is dat in elke trollpost wel een kern van waarheid zit.quote:Op dinsdag 9 november 2010 23:15 schreef PizzaMizza het volgende:
[..]
Nope. Ben zelf een Spanjaard, dus geen latino etc![]()
En voor de rest die op mijn bericht reageerden, kunnen jullie echt niet tegen een grapje? Sjezus...
quote:Op dinsdag 9 november 2010 19:58 schreef picardmike het volgende:
[..]
Nou dan ook maar een harde terug. Ongelovelijk dat vrouwen die zo ogen zoiets durven te zeggen. Je zou bijna zeggen minderwaardigheidscomplex.
Dit. Heb weleens gelezen waar verschillende landen de gemiddelde penis-lengte werd besproken en daar kwamen Aziaten ergens onderaan dacht ik.quote:
Eens. Maar ik vind wel dat je vaker verschillende mensen van een afkomst moet zien voor je makkelijker onderscheid kan maken tussen tussen de mensen die een tikkeltje op elkaar lijken. Tevens als ik waus ben op een feest krijg ik de neiging om onbekenden aan te sprkeen die ik denk te kennen. En dan allemaal feesten afgaan of ik ze daar van kenquote:Op woensdag 10 november 2010 06:56 schreef Aiko_ het volgende:
En iemand die vindt dat "ze" allemaal op elkaar lijken moet iets aan zijn of haar ogen laten doen.
Van mij iig geen penisnijd, maar meer informatie verstrekking van wat ik ooit eens gedacht gelezen te hebben in een onderzoek. En dat het niet boeit; Daar heb ik hele andere verhalen over gehoord van meisjes. Van vriendinnen die vertellen dat een date een hartstikke kleine had en dat dat echt de reden was om niet verder te gaan. Van meerdere meiden gehoord, dus tenzij je zo'n klein kutje hebt dat een kleine lul veel kan doen, geloof ik niet dat het niks uit maakt. Wel dat je het laat voor wat het is als je iemand erg leuk vindt.quote:Verder lees ik hier en daar nog wat over penisnijd, daar ga ik maar niet op in. Boeit niet.
Ja maar zo werkt dat nietquote:Op woensdag 10 november 2010 09:26 schreef Frag_adder het volgende:
Grappig dat het andersom totaal geen probleem lijkt te zijn. Vrij veel mannen die ik ken hebben zelfs een lichte voorkeur voor aziatische vrouwen. Mij maakt het geen bal uit als er blanke mannen met aziatische vrouwen gaan zal het omgekeerd wel net zo vaak voorkomen.
Nee want omgekeerd zijn de verhoudingen heel anders.quote:Op woensdag 10 november 2010 09:26 schreef Frag_adder het volgende:
Grappig dat het andersom totaal geen probleem lijkt te zijn. Vrij veel mannen die ik ken hebben zelfs een lichte voorkeur voor aziatische vrouwen. Mij maakt het geen bal uit als er blanke mannen met aziatische vrouwen gaan zal het omgekeerd wel net zo vaak voorkomen.
Veel vrouwen geven geen borstvoeding meer maar toch heb je graag een vriendin met lekkere tieten.quote:Op woensdag 10 november 2010 12:08 schreef Xeanor het volgende:
Er zit wel een kern van waarheid in wat mensen hier zeggen over dat aziaten kleiner zijn en vrouwen een grote(re) man willen.
Maar dan komt bij mij de vraag op, waarom is dat in hemelsnaam juist in een zo ontwikkeld land als Nederland? Je hebt echt helemaal niets aan lengte om in deze maatschappij een carrière te maken of hogerop te komen qua rijkdom. Vroeger in de oertijd toen de man nog moest vechten en jagen dan was een sterke man wel handig ja, nu heb je daar niets meer aan, en juist hier waar we nu zo ontwikkeld zijn hebben opeens veel vrouwen zo'n eisen. Vrouwen in een hoop andere landen lijken dit soort mentaliteit totaal niet te hebben. Waarom hier wel?
Nou ik zou niets tegen een donkere vrouw hebbenquote:Op woensdag 10 november 2010 09:36 schreef La_Vita het volgende:
Ja maar zo werkt dat niet. Je ziet bijvoorbeeld ook veel meisjes/vrouwen met donkere mannen. Terwijl je veel minder vaak hollandse mannen met een donkere vrouw ziet.
Dat.quote:Op woensdag 10 november 2010 12:42 schreef badtripbob het volgende:
[..]
Veel vrouwen geven geen borstvoeding meer maar toch heb je graag een vriendin met lekkere tieten.
Gezien die manga picture in je fobo is dat misschien ook een kwestie van je omgeving. Ik heb het hier een tijdje terug nog over gehad met een aantal teamgenoten en daaruit kwam naar voren dat aziatische meiden een beetje onderaan de ladder stonden, dus onder latijns-amerikaans en afrikaans. En de voorkeur ging vooral uit naar 'gewoon' westers.quote:Op woensdag 10 november 2010 09:26 schreef Frag_adder het volgende:
Grappig dat het andersom totaal geen probleem lijkt te zijn. Vrij veel mannen die ik ken hebben zelfs een lichte voorkeur voor aziatische vrouwen. Mij maakt het geen bal uit als er blanke mannen met aziatische vrouwen gaan zal het omgekeerd wel net zo vaak voorkomen.
En toch hebben alle vrouwen met cup A ook gewoon met gemak een vriend...quote:Op woensdag 10 november 2010 12:42 schreef badtripbob het volgende:
[..]
Veel vrouwen geven geen borstvoeding meer maar toch heb je graag een vriendin met lekkere tieten.
Ik weet niet. Ik denk dat je onderschat hoe moeilijk het is voor een vrouw met cup A om aan een vrouw te komen.quote:Op woensdag 10 november 2010 14:30 schreef Xeanor het volgende:
En toch hebben alle vrouwen met cup A ook gewoon met gemak een vriend...
Boeit mij ook weinig, eerlijk gezegd. Een man van 1,65m heeft het al duizend keer moeilijker dan een vrouw met cup A. Bij Nederlandse vrouwen dan, in ieder geval.
Is het nou de bedoeling dat je grappig bent of wat? Faalt nogal hard namelijkquote:Op woensdag 10 november 2010 14:37 schreef Catbert het volgende:
[..]
Ik weet niet. Ik denk dat je onderschat hoe moeilijk het is voor een vrouw met cup A om aan een vrouw te komen.
Stel je niet aan zeg.quote:Op woensdag 10 november 2010 14:43 schreef Xeanor het volgende:
Is het nou de bedoeling dat je grappig bent of wat? Faalt nogal hard namelijk
Dat is gewoon een oerinstinct. Als ik een lange, gespierde man met een brede kaaklijn zie lopen, dan wordt er van binnen iets getriggerd. Mannen hebben hetzelfde bij vrouwen met heupen, smalle taille, grote tetten en een kont. (want die zijn vruchtbaar!)quote:Op woensdag 10 november 2010 12:08 schreef Xeanor het volgende:
Er zit wel een kern van waarheid in wat mensen hier zeggen over dat aziaten kleiner zijn en vrouwen een grote(re) man willen.
Maar dan komt bij mij de vraag op, waarom is dat in hemelsnaam juist in een zo ontwikkeld land als Nederland? Je hebt echt helemaal niets aan lengte om in deze maatschappij een carrière te maken of hogerop te komen qua rijkdom. Vroeger in de oertijd toen de man nog moest vechten en jagen dan was een sterke man wel handig ja, nu heb je daar niets meer aan, en juist hier waar we nu zo ontwikkeld zijn hebben opeens veel vrouwen zo'n eisen. Vrouwen in een hoop andere landen lijken dit soort mentaliteit totaal niet te hebben. Waarom hier wel?
Ja, omdat de meeste mannen toch wel een kans nemen als die er is. Mij maakt het ook niet veel uit, maar lekkere tieten zijn wel een voordeel. Het is gewoon voorgeprogrammeerd in je hersenen om secundaire geslachtskenmerken te herkennen en er geil van te worden.quote:Op woensdag 10 november 2010 14:30 schreef Xeanor het volgende:
[..]
En toch hebben alle vrouwen met cup A ook gewoon met gemak een vriend...
Boeit mij ook weinig, eerlijk gezegd. Een man van 1,65m heeft het al duizend keer moeilijker dan een vrouw met cup A. Bij Nederlandse vrouwen dan, in ieder geval.
Ja, het is wel een voordeel, maar het is (voor mij althans) absoluut geen dealbreaker. Voor veel vrouwen is een man die even lang is of een paar centimeter kleiner al direct vanaf de eerste seconde een no go.quote:Op woensdag 10 november 2010 14:53 schreef badtripbob het volgende:
[..]
Ja, omdat de meeste mannen toch wel een kans nemen als die er is. Mij maakt het ook niet veel uit, maar lekkere tieten zijn wel een voordeel. Het is gewoon voorgeprogrammeerd in je hersenen om secundaire geslachtskenmerken te herkennen en er geil van te worden.
De meeste meisjes zullen een gozer die ze echt leuk vinden ook niet afwijzen om een kortere lengte, maar als ze keuze hebben tussen 2 jongens die ze beiden nog niet echt kent dan zal er toch sneller gekozen worden voor degene die ze er leuker uit vindt zien, en daar is lengte bij veel vrouwen toch een deel van het pakket waar naar gezocht wordt.
Het meeste ligt het gewoon aan de natuur. Ook al hebben wij ons ontrokken uit ons natuurlijke habitat we zijn nog steeds dezelfde beesten met dezelfde behoeftes.
Het is dan ook gemakkelijker wat aan die cup A te doen dan aan die 1.65quote:Op woensdag 10 november 2010 14:30 schreef Xeanor het volgende:
En toch hebben alle vrouwen met cup A ook gewoon met gemak een vriend...
Boeit mij ook weinig, eerlijk gezegd. Een man van 1,65m heeft het al duizend keer moeilijker dan een vrouw met cup A. Bij Nederlandse vrouwen dan, in ieder geval.
topmodellen hebben vaak cupA maar zijn toch echt wel populair, en je hebt gelijk borsten kun je vegroten maar een lengte niet.quote:Op woensdag 10 november 2010 15:43 schreef Frag_adder het volgende:
[..]
Het is dan ook gemakkelijker wat aan die cup A te doen dan aan die 1.65![]()
Dit zit hem er eerder in dat de mensen die jij beschrijft minder zelfvertrouwen hebben en dat verlegen mannen doorgaans (veel langer) single blijven terwijl dit bij vrouwen niet zo is omdat een man eerder een verlegen man versierd dan een vrouw een verlegen man.
Ik denk overigens wel dat het beste antwoord is dat aziaten doorgaans iets vrouwelijker gezien worden en zwarten iets mannelijker, ongeacht het geslacht en het gros van de vrouwen toch liever een mannelijkere man heeft. Uiteraard zijn hier uitzonderingen op maar het zal wel voor de meerderheid gelden.
Niet echt bij mannen.quote:Op woensdag 10 november 2010 16:13 schreef BruinBeertje het volgende:
topmodellen hebben vaak cupA maar zijn toch echt wel populair,
oja? adriana lima, doutzen kroes en al die honderden modellen (met cup a) hebben moeite met het vinden van een man? ...quote:
Doutzen Kroes:quote:Op woensdag 10 november 2010 16:21 schreef BruinBeertje het volgende:
[..]
oja? adriana lima, doutzen kroes en al die honderden modellen (met cup a) hebben moeite met het vinden van een man? ...
oke zo dus, . dus (de meeste) mannen hebben liever een vrouw met wat ''rondere vormen'' zoals beyonce bijv.quote:Op woensdag 10 november 2010 16:24 schreef Keep_Walking het volgende:
[..]
Doutzen Kroes:
[ afbeelding ]
Geen cup A. Maar in principe zijn modellen niet wat mannen sexy vinden. Ze zijn misschien mooi, maar mooi is iets anders dan sexy. Maar natuurlijk zal er altijd mannen zijn die met modellen van cup A zullen daten, maar dat zijn niet de type vrouwen wat mij meteen zou opvallen in the club.
Ik in ieder geval wel.quote:Op woensdag 10 november 2010 16:28 schreef BruinBeertje het volgende:
[..]
oke zo dus, . dus (de meeste) mannen hebben liever een vrouw met wat ''rondere vormen'' zoals beyonce bijv.
nou dat valt mee, het zijn toevallig de bekendste modellen die ver zijn gekomen door hun mooie gezicht. Kijk eens naar het grots op de catwalk, de meeste zien er niet uit (gezicht én lichaam)quote:Op woensdag 10 november 2010 16:26 schreef speknek het volgende:
Doutzen heeft inderdaad een B-cup, en die modellen worden vooral uitgezocht op hun gezicht.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |