tis een algemeen probleem. zijn zat youtube filmpjes van mensen die er net zoals jou last van hebbenquote:Op dinsdag 9 november 2010 09:22 schreef Catch_me het volgende:
Ey matties wat is er met deze lag. De servers laggen en me spel loopt soms tussen de 2-6 seconde vast. Waarom krijgt de pc altijd de kut port???
denk dat er nog problemen zijn met steam, wat te lezen is op de forums van Steam zelf..quote:Op dinsdag 9 november 2010 09:41 schreef Roces18 het volgende:
Iedereen is hier al aan het spelen? Of is het nog niet opgelost met steam etc?
Uiteraard.quote:Op dinsdag 9 november 2010 10:47 schreef Dibble het volgende:
Hij is SP en Mp tegelijkertijd aan het downloaden. Zou het wat uitmaken als ik SP uitzet?
Ja dan kun je de sp niet spelen...quote:Op dinsdag 9 november 2010 10:47 schreef Dibble het volgende:
Hij is SP en Mp tegelijkertijd aan het downloaden. Zou het wat uitmaken als ik SP uitzet?
Meer pc probleem dan game probleem denk ikquote:Op dinsdag 9 november 2010 11:12 schreef Verbal het volgende:
Ik stop ermee. Fatale errors, initializing errors, contact met server weg en zelfs in single player klapt hij eruit en start de compu vanzelf op
Ik wacht wel op de patch.
V.
Denk dat het aan de combinatie ligt dat steam nogal overbelast is doordat iedereen cod nu installeert en download en dat er iets mis is met wat ingame codequote:Op dinsdag 9 november 2010 11:14 schreef Crazy-M het volgende:
[..]
Meer pc probleem dan game probleem denk ik
een auto herstart van je computer duidt meer op hardware problemen dan ingame problemenquote:Op dinsdag 9 november 2010 11:20 schreef Roces18 het volgende:
[..]
Denk dat het aan de combinatie ligt dat steam nogal overbelast is doordat iedereen cod nu installeert en download en dat er iets mis is met wat ingame code
Is het echt zo erg?quote:Op dinsdag 9 november 2010 11:28 schreef Catch_me het volgende:
Zucht, weer een kat in de zak gekocht. Had moeten weten dat treyarch lekker makkelijk wegkomt met een slappe port voor de pc aangezien iedereen, inclusief ik verblind was door de hype.
Ik ga er zo mee terug naar de mediamarkt iig. Of mijn code nu gebruikt is of niet, dit is (voor de PC) gewoon een wanproduct dat niet werkt.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |