Betere internet connectie? Dunnoquote:Op dinsdag 9 november 2010 01:36 schreef Flexo het volgende:
Hoe kan het dat iedereen al speelt? die van mij download met 850 kb/s en hij zit nog op 37%
Overbelasting? Zal wel verbeteren...quote:Op dinsdag 9 november 2010 01:34 schreef msnk het volgende:
[..]
Idem dito hier. 2 vrienden hebben het spel net gehaald en 1 daarvan speelt hem nu MP en de ander SP.
MP schijnt laggy te zijn, performance wise, niet latency. Maar dat zal ook wel per kast verschillen uiteraard.
edit: uhh het is al laatquote:Op dinsdag 9 november 2010 01:40 schreef Flexo het volgende:
Ik ga slapen volgens mij is hij over 3 uur pas een keer klaar pff
Hm, ik zit te denken hoe dat met MW2 zat bij mij. Code moet je natuurlijk wel invullen om het te koppelen aan je steam, maar als je de DVD-Rom in je DVD-Drive hebt zitten dan zou hij hem toch moeten aflezenquote:Op dinsdag 9 november 2010 01:47 schreef Flexo het volgende:
jup maar ik moest die code bij steam invullen en nu download hij van steam
Nope. Hoewel ik bij een clan zit en dus altijd een mp-server op kan, ga ik de SP zeker spelen. Ik vond de SP van CoD4 een van de beste die ik ooit heb gespeeld.quote:Op dinsdag 9 november 2010 01:32 schreef Marurk het volgende:
Jullie spelen zeker allemaal alleen MP?
Zal het als ik thuis ben even op Steam zetten.quote:Op dinsdag 9 november 2010 08:02 schreef Bootje84 het volgende:
173.199.110.61:3074
Dit is het IP-adres van mijn server.
in de OP bedoel jequote:Op dinsdag 9 november 2010 08:50 schreef AMD-XP het volgende:
Heb gisteravond ook maar een Server besteld.
18 player's Ranked.
ip volgt uiteraad, misschien handig om alle servers in de TS te zetten?
quote:Op dinsdag 9 november 2010 08:50 schreef AMD-XP het volgende:
Heb gisteravond ook maar een Server besteld.
18 player's Ranked.
ip volgt uiteraad, misschien handig om alle servers in de OP te zetten?
TopicStart of OpeningsPost is hetzelfde...quote:
TS is topicstarter (op FOK! dan)quote:Op dinsdag 9 november 2010 08:58 schreef Bootje84 het volgende:
[..]
TopicStart of OpeningsPost is hetzelfde...
Schijnt over het algemeen niet goed te lopen. Veel FPS lag e.d. Wees maar blij dat je niet kan spelen, scheelt een hoop frustratiequote:Op dinsdag 9 november 2010 09:09 schreef Marurk het volgende:
Nog 50 minuutjes!![]()
![]()
Wel pas tegen het einde van de middag voor het eerst spelen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |