In dit geval terechtquote:Op zondag 7 november 2010 22:29 schreef Misstique het volgende:
Anders minacht je de mening van het publiek effe.
Inderdaad. Opflikkeren met die josti's die niet weten waar ze naar kijken. Bij de USA en Canada versie ging het ook helemaal mis.quote:Op zondag 7 november 2010 22:29 schreef Pheno het volgende:
Nou, da publiekstemmen mag van mij ook weg. Anne gaat janken. Jan ook.
BrEeZaHquote:Op zondag 7 november 2010 22:30 schreef Franneh het volgende:
OHNEE IK LAAT EEN TRAAN ik ben net zo erg als de andere chickies daar
Deze visionair quote zijn eigen post nog maar eens voor het nageslacht.quote:Op zondag 7 november 2010 22:24 schreef IbeBen het volgende:
Altijd het probleem met SMS-stemmen he. Mensen denken altijd van 'oh die krijgt toch wel genoeg stemmen dus ik stem op mn tweede favoriet'. En vervolgens vliegt toch hun favo eruit
ik denk dat er andere dansers in hun handjes mogen klappenquote:Op zondag 7 november 2010 22:30 schreef NouMooiNiet het volgende:
Lorenze mag in zn handjes klappen want 1 grote concurrent weg.
Nee, hebben ze helemaal aan zichzelf te danken, Eldrick plaats zich steeds goed in het schatje en underdogsegment.quote:
dat ook maar die dansers zijn er denk ik eerder uit, ik noem een Eldrickquote:Op zondag 7 november 2010 22:31 schreef TheSwooshdockSaints het volgende:
[..]
ik denk dat er andere dansers in hun handjes mogen klappen
Feit blijft dat er publiek is dat geen idee heeft waar ze op stemmen.quote:Op zondag 7 november 2010 22:31 schreef Misstique het volgende:
[..]
Nee, hebben ze helemaal aan zichzelf te danken, Eldrick plaats zich steeds goed in het schatje en underdogsegment.
En Chico werd steeds arroganter en de jury blijft maar pushen hoe goed Chico is. Dat werkt tegen je.
Mag ik je troostenquote:Op zondag 7 november 2010 22:30 schreef Franneh het volgende:
OHNEE IK LAAT EEN TRAAN ik ben net zo erg als de andere chickies daar
Ja dat!quote:
Dat moeten we nog maar eens zienquote:
Op het kontje van Wouter Bos en de bril van Eldrick.quote:Op zondag 7 november 2010 22:32 schreef Pheno het volgende:
[..]
Feit blijft dat er publiek is dat geen idee heeft waar ze op stemmen.
Ja mijn poesje met een hoed van Lindgrenquote:Op zondag 7 november 2010 22:34 schreef Ewelina het volgende:
Heel offtopic franneh, maar ik vind je ava zo schattig![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |