Ik kan het niet rijmen dat mevrouw Barry niets van het geld wil weten maar dat ze wel maandelijks/wekelijks geld uitgaven aan de lotto....quote:Op zaterdag 6 november 2010 18:02 schreef Sosha het volgende:
[..]
Hij verwachtte alleen kleine bedragen te winnen om weg te kunnen geven aan goede doelen? Anders weet ik het ook niet.
Je bent 15, je hoeft je eigen eten nog niet te betalen van je hongerloontje.... iemand van 30 die voor het wettelijk minimum werkt is een stuk triester, die heeft letterlijk een hongerloontje.quote:Op zaterdag 6 november 2010 18:08 schreef koenie95 het volgende:
ik zou graag een klein deel willen hebben, dit omdat ik nu voor een hongerloontje (3,07)
bij de AH werk.
Sterke comeback nadat hij heeft beweerd jou geen pm te hebben gestuurdquote:Op zaterdag 6 november 2010 18:22 schreef ukga het volgende:
TS als ik voor middernacht geen 2milli op me bank heb staan, ga ik kittens doodschieten!
TS is miljonair maar werkt wel als uitzendkracht voor de Randstadquote:Op zaterdag 6 november 2010 14:10 schreef barrydevliegenier het volgende:
Ik ben laatst uitgezonden door randstad om een waterglijbaan te maken
Hij zegt toch ook dat hij zelf (vrijwel) niks met het geld wil doen?quote:Op zaterdag 6 november 2010 18:25 schreef ukga het volgende:
[..]
TS is miljonair maar werkt wel als uitzendkracht voor de Randstad
waarom doe je dan mee aan een loterijquote:Op zaterdag 6 november 2010 18:30 schreef Sosha het volgende:
[..]
Hij zegt toch ook dat hij zelf (vrijwel) niks met het geld wil doen?
Laten we daar maar van uitgaan hèquote:Op zaterdag 6 november 2010 18:36 schreef ukga het volgende:
[..]
waarom doe je dan mee aan een loterij
bullshit dus
Meneer Barry is 22. Weet niet hoe snel er sprake is van trouwen tegenwoordigquote:Op zaterdag 6 november 2010 18:11 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ik kan het niet rijmen dat mevrouw Barry niets van het geld wil weten maar dat ze wel maandelijks/wekelijks geld uitgaven aan de lotto....
Als hij in de bible belt woont is het niet eens vreemd...quote:Op zaterdag 6 november 2010 18:43 schreef Wootism het volgende:
[..]
Meneer Barry is 22. Weet niet hoe snel er sprake is van trouwens tegenwoordig
Wie heeft het over thuiszitten?quote:Op zaterdag 6 november 2010 15:20 schreef Sosha het volgende:
[..]
Ik zei toch 'een leven waar je voldoening uit haalt'? Gewoon lekker blijven werken dus. Man, je verveelt je kapot als je voor je dertigste al fulltime thuis zit.
Even in je spambox kijken. Coca Cola, Microsoft, en nog een bergje lotto's. Moet je wel even een mailtje naar Nigeria sturen om je prijs te claimen.quote:Op zaterdag 6 november 2010 18:01 schreef Leandra het volgende:
Ik ben erg nieuwsgierig hoe het kon dat TS per ongeluk meespeelde aan een loterij waarvan hij helemaal niets wilde winnen...
En zo ja, waar kan ik vinden of ik ook meespeel zonder het te weten?
Dat laatste geldt voor mij iets genuanceerder... Mijn verstand weet dat het niet waar is, mijn gevoel hoopt dat het wel waar isquote:Op zaterdag 6 november 2010 19:34 schreef joepie91 het volgende:
[..]
Even in je spambox kijken. Coca Cola, Microsoft, en nog een bergje lotto's. Moet je wel even een mailtje naar Nigeria sturen om je prijs te claimen.
On-topic: interessant topic. Al ben ik best skeptisch over het waarheidsgehalte, het is wel interessant om te zien hoe uiteenlopend mensen erop reageren... en ik vraag me af hoeveel mensen daadwerkelijk een serieuze reactie hebben gegeven. Iets zegt me dat dat er meer zijn dan dat het lijkt. De meesten hebben nu waarschijnlijk zoiets van "ik zeg gewoon dat ik het niet geloof, maar stiekem geloof ik er toch wel in dat het echt is, en dat ik geld krijg".
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |