Interessante vraag: hadden we dit niveau ook in het Zuiderpark kunnen halen? Is dit succes (onder andere) te danken aan het nieuwe stadion?quote:Op vrijdag 12 november 2010 11:46 schreef HaagsPietje het volgende:
[..]
als je nu nog niet positief over het team bent, hoor je opgenomen en in een gesticht gestopt te worden.....laten we hopen dat we dit niveau de rest van het seizoen ook blijven zien![]()
overigens blijf ik natuurlijk wel volledig achter mijn kritiek op dat nikszeggende kutstadion in dat sfeerloze industrieterrein staan
Dat mag altijd natuurlijkquote:Op vrijdag 12 november 2010 11:46 schreef HaagsPietje het volgende:
[..]
als je nu nog niet positief over het team bent, hoor je opgenomen en in een gesticht gestopt te worden.....laten we hopen dat we dit niveau de rest van het seizoen ook blijven zien![]()
overigens blijf ik natuurlijk wel volledig achter mijn kritiek op dat nikszeggende kutstadion in dat sfeerloze industrieterrein staan
Ik denk wel dat het een met het ander te maken heeft.quote:Op vrijdag 12 november 2010 11:50 schreef Jovatov het volgende:
[..]
Interessante vraag: hadden we dit niveau ook in het Zuiderpark kunnen halen? Is dit succes (onder andere) te danken aan het nieuwe stadion?
Kan nog een leuke wedstrijd worden, wij zijn bijna compleet en hebben thuis nog niet veel weggegeven (onder andere winst op Groningenquote:Op vrijdag 12 november 2010 08:24 schreef JortK het volgende:
Genoten gister, NEC gaat eraan zondag als we zo spelen!
Die winst op Groningen doet me niets. Wij hebben van Ajax uit gewonnen (ook dat zegt niet zoveelquote:Op vrijdag 12 november 2010 16:54 schreef Mark het volgende:
[..]
Kan nog een leuke wedstrijd worden, wij zijn bijna compleet en hebben thuis nog niet veel weggegeven (onder andere winst op Groningen)
Inderdaad, wij moeten nog naar 020quote:Op vrijdag 12 november 2010 16:58 schreef JortK het volgende:
[..]
Die winst op Groningen doet me niets. Wij hebben van Ajax uit gewonnen (ook dat zegt niet zoveel).
Onzin. Proberen de goede lijn vast te houden. We gaan toch zeker niet naar Nijmegen toe om daar van de mat te worden gespeeld? Vechten voor je punten!quote:Op vrijdag 12 november 2010 19:58 schreef HaagsPietje het volgende:
na ajax en groningen kan ik me haast niet voorstellen dat den haag wederom een wereldpot op de mat legt, dit alles inclusief reizen etc. heeft veel krachten gekost.
ik denk een 2-0 nederlaag en wat mij betreft stelt Haagse Sjonnie een veredeld B elftal op, spaart zo de goeie vaste krachten en zetten alles op alles om tegen nac thuis over 2 weken 3 punten te pakken! Als dat lukt kan je echt zeggen dat je al zo goed als veilig bent!!!!
als je al je krachten verdeeld over meerdere wedstrijden ipv even op krachten komen en weer knallen tegen nac is in mijn ogen de kans op 3 punten na die 2 wedstrijden groter.quote:Op vrijdag 12 november 2010 20:01 schreef Jovatov het volgende:
[..]
Onzin. Proberen de goede lijn vast te houden. We gaan toch zeker niet naar Nijmegen toe om daar van de mat te worden gespeeld? Vechten voor je punten!
zo speelden ze de hele wedstrijd....was weer een ouderwets den haag wat ik zag (zoals ik dus al eerder voorspelde toen ik zei dat ze vandaag beter met tweede garnituur konden spelenquote:Op zondag 14 november 2010 16:48 schreef Jovatov het volgende:
Heb de laatste tien minuten gezien en ze waren inderdaad wel behoorlijk op. Op de counter bleven ze nog wel gevaarlijk tot en met de laatste minuut. Goede kans toen nog voor Verhoek, maar helaas net te laag gestift...
Volgende week pakken we thuis weer de volle drie punten
Inderdaad. Deze wedstrijd had je andere jaren verloren vanwege nog 2 fouten in de verdediging. Uiteindelijk moet je blij zijn met een punt, want NEC speelde de 2e helft sterker, vooral aan het einde. En een uitwedstrijd tegen een middenmotor gelijkspelen is niet verkeerd.quote:Op zondag 14 november 2010 17:32 schreef Charie het volgende:
Vorig jaar was deze wedstrijd met 2-1 verloren gegaan denk ik. Volgende week weer thuis
Jullie spelen geen nacompetitie. VVV en Wilem II zijn veel te zwak, en van ploegen als Excelsior en De Graafschap zouden jullie ook niet bang moeten zijn.quote:Op zondag 14 november 2010 16:54 schreef HaagsPietje het volgende:
gelukkig krijgen we nac op bezoek en kunnen we bovenin mee blijven draaien volgende week en zijn we met een beetje mazzel al met de winterstop veilig voor nacompetitie
Humor toch? Vond de reaktie van Vleminckx nogal buitensporig. Pak die bal met een glimlach, onthou het en betaal het vd Brom de volgende keer terug.quote:
Tenzij je dat juist wilt. Zo nu en dan kan het nuttig zijn. Ik hou er wel vanquote:Op zondag 14 november 2010 21:30 schreef sjeppert het volgende:
moet je niet doen als trainer
geeft een slecht signaal af naar de spelers toe
Niet naast je schoenen lopen, het kan altijd fout gaan.quote:Op zondag 14 november 2010 16:54 schreef HaagsPietje het volgende:
gelukkig krijgen we nac op bezoek en kunnen we bovenin mee blijven draaien volgende week en zijn we met een beetje mazzel al met de winterstop veilig voor nacompetitie
nac thuis moet je sowieso altijd winnen!quote:Op vrijdag 19 november 2010 11:38 schreef JortK het volgende:
NAC heeft het slechtste running record dit seizoen als het gaat om uitwedstrijden.
3 punten zondag!
Ik ben erbij (ondanks een spoedoperatie afgelopen maandag) !
Kan je eigenlijk een motor parkeren rondom het stadion (of past deze in de fietsenstalling) ?quote:Op zaterdag 20 november 2010 10:56 schreef HaagsPietje het volgende:
[..]
nac thuis moet je sowieso altijd winnen!
hoop dat er bij den haag geen sprake is van onderschatting en ze gewoon er weer vol invliegen zoals de laatste weken!
't schijnt uitverkocht te zijn, dus kan een mooie avond worden...
volgens mij niet in die fietsenstalling, maar in dat industrieterrein ernaast kun je em zo neerzetten lijkt me....quote:Op zaterdag 20 november 2010 11:01 schreef tongytongylickylicky het volgende:
[..]
Kan je eigenlijk een motor parkeren rondom het stadion (of past deze in de fietsenstalling) ?
Precies.quote:Op zaterdag 20 november 2010 09:18 schreef tongytongylickylicky het volgende:
Laat Zwinkels maar lekker op de bank zitten.
Ik kom ook altijd op de motor. Ik zet hem neer op het plein waar het standbeeld van Aad Mansveld staat langs het hekquote:Op zaterdag 20 november 2010 11:01 schreef tongytongylickylicky het volgende:
[..]
Kan je eigenlijk een motor parkeren rondom het stadion (of past deze in de fietsenstalling) ?
Ja.quote:Op zaterdag 20 november 2010 13:48 schreef Littlerabbit het volgende:
Coutinho begint iets beter te worden, maar vinden jullie hem echt beter dan Zwinkels?
quote:ADO definitief zonder fans naar Feyenoord
DEN HAAG - ADO Den Haag reist volgende week definitief zonder eigen fans naar de Kuip voor de uitwedstrijd tegen Feyenoord. De club is verbolgen over de beslissing van de Rotterdamse burgemeester Aboutaleb, die niet meer dan 650 Haagse supporters wil toelaten.
Aanleiding voor zijn maatregelen zijn de twee gebeurtenissen vorig jaar tijdens Feyenoord - ADO toen supporters overliepen naar een ander vak en Haagse fans een vuurpijl afstaken, waarbij een gewonde viel. ADO wilde met 1200 fans het duel op 28 november bezoeken.
,,Maar het is bij de supporters nooit een optie geweest om met een deel te gaan," stelt supporterscoördinator Koos Roeg. ,,Je kunt niet zeggen: de één wel, de ander niet."
Aanvankelijk riep ADO-commissaris Mark van der Kallen dat de club dan 'sowieso wel met 650 fans' zou gaan, maar dat stuitte binnen de club onmiddellijk op weerstand. Van der Kallen: ,,We hebben er alles aan gedaan om de Rotterdamse burgemeester op andere gedachten te brengen, maar Aboutaleb heeft consequent nee verkocht. Diverse pleidooien zijn richting Rotterdam gegaan, maar vonden geen gehoor. Ik vind het een verkeerd besluit.'
quote:Op zondag 21 november 2010 19:17 schreef Pizzakoppo het volgende:
Prachtig hoor, echt mooi om te zien hoe jullie volgens de ajax filosofie kunnen spelen echt mooi! VdBrom krijgt de ajaxgeest er goed in bij den haag en zelfs de amsterdamse bluf is er aanwezig. Leuk!
Weet je wat pas tragisch is. Als je een heel rapport schrijft over de ajax filosofie, die vervolgens tegen heel Nederland trots en arrogant verkondigt. Jezelf altijd de beste vindt, maar nooit kampioen wordt, om vervolgens heel blij te mogen zijn met slechts 0-1 tegen Den Haag.quote:Op zondag 21 november 2010 19:17 schreef Pizzakoppo het volgende:
Prachtig hoor, echt mooi om te zien hoe jullie volgens de ajax filosofie kunnen spelen echt mooi! VdBrom krijgt de ajaxgeest er goed in bij den haag en zelfs de amsterdamse bluf is er aanwezig. Leuk!
dat is niet tragisch maar juist het mooiste wat je als Hagenees kunt wensen: joden die met afgunst en jaloezie naar Den Haag kijken omdat ze zelf voor de 832ste keer een baggerseizoen met slecht voetbal draaien en wij het leukste voetbal van de eredivisie spelenquote:Op zondag 21 november 2010 20:49 schreef zlakto het volgende:
[..]
Weet je wat pas tragisch is. Als je een heel rapport schrijft over de ajax filosofie, die vervolgens tegen heel Nederland trots en arrogant verkondigt. Jezelf altijd de beste vindt, maar nooit kampioen wordt, om vervolgens heel blij te mogen zijn met slechts 0-1 tegen Den Haag.
Waar heb je het in godsnaam overquote:Op zondag 21 november 2010 20:49 schreef zlakto het volgende:
[..]
Weet je wat pas tragisch is. Als je een heel rapport schrijft over de ajax filosofie, die vervolgens tegen heel Nederland trots en arrogant verkondigt. Jezelf altijd de beste vindt, maar nooit kampioen wordt, om vervolgens heel blij te mogen zijn met slechts 0-1 tegen Den Haag.
Afgunst? Man, hele fora staan vol met respect dat jullie zo mooi spelen! We hebben het er over dat Ado zo verzorgt voetbalt volgens onze filosofie en vinden dat gewoon prachtig! Respect dat jullie het door hebben!!quote:Op zondag 21 november 2010 20:56 schreef HaagsPietje het volgende:
[..]
dat is niet tragisch maar juist het mooiste wat je als Hagenees kunt wensen: joden die met afgunst en jaloezie naar Den Haag kijken omdat ze zelf voor de 832ste keer een baggerseizoen met slecht voetbal draaien en wij het leukste voetbal van de eredivisie spelenhoe mooi wil je het hebben...
![]()
Het is nu echt wekelijks genieten en het mooiste is dat die randdebiel van een Suarez nog naar Den Haag moet komen na de winterstop....als ik nu al aan dat onthaal wat ie zal krijgen hier denk, lopen de rillingen me al over de rug
quote:Op zondag 21 november 2010 21:11 schreef Pizzakoppo het volgende:
[..]
Afgunst? Man, hele fora staan vol met respect dat jullie zo mooi spelen! We hebben het er over dat Ado zo verzorgt voetbalt volgens onze filosofie en vinden dat gewoon prachtig! Respect dat jullie het door hebben!!
Leg je vast muilkorven klaar?quote:Op zondag 21 november 2010 20:56 schreef HaagsPietje het volgende:
[..]
het mooiste is dat die randdebiel van een Suarez nog naar Den Haag moet komen na de winterstop....als ik nu al aan dat onthaal wat ie zal krijgen hier denk, lopen de rillingen me al over de rug
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |