abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_88296734
Mooie kapsels, kort of lang. Kappersangst. De beste shampoos, conditioners en haarmaskers.
Wat zijn goeie borstels en kammen? Haar verven of niet?
Gewoon alles wat met haar te maken heeft dus!



Voorgaande delen:
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13


Algemeen
- Niet je haar als een bezetene droog wrijven met de handdoek. Liever wat deppen met een oud t-shirt/handdoek en het verder aan de lucht laten drogen. Mocht je toch echt een föhn nodig hebben, zet deze dan op de laagste stand en houdt het een centimeter of 15? van het haar
- Sommige mensen hebben baat bij katoensatijnen kussenslopen: het haar knoopt minder en glanst meer. Je kan je haar ook in een satijnen doekje wikkelen voor je gaat slapen.
- Probeer haarverf, föhn, straightener en stylingproducten zoveel mogelijk te vermijden.
- Zoek elastiekjes zonder een stukje metaal, dit beschadigt je haar.
- Verwen je haar af en toe eens met een masker. Zoek een masker waar jouw haar het mee eens is, maak je haar handdoekdroog en smeer er wat van het masker in. Zet je haar vast in een handdoek op je hoofd en ga een uurtje fokken. Hierna spoel je je haar uit en je kunt het dan naspoelen met koud water
- Bijpunten!!! Altijd.
- Borstels zonder bolletjes op het uiteinde zijn beter dan met. Het is even zoeken. Beter dan een borstel: een grof getande kam. Zoek er wel een van goede kwaliteit, zonder scherpe plastic randen of houten splinters.
- Haar wat tegen kleding (of bureaustoelen, oid) schuurt slijt sneller. Hoewel kroeshaar het meeste baat heeft bij 'beschermende' haarstijlen, kan het voor de rest ook weinig kwaad om regelmatig ervoor te kiezen om het haar omhoog te dragen. Maak dan direct misbruik van de situatie om een dagje zonder producten te doen en/of extra leave-in te gebruiken.
- Wasbeurt eindigen met koud water na het wassen laat het altijd wat meer glanzen.

Verzorging
Bijpunten, maskers,
Kijk in de 'handleiding voor prachtige krullen' bij valkuilen voor informatie over sulfaten, SLS, parabenen & siliconen

Krullen
Lees deze post. Dit is een handleiding geschreven door Evil-Cherry, en veel mensen met krullen krijgen hierdoor een prachtige, krullerige bos haar
Handleiding voor prachtige krullen

Dun haar
- Knip je haar in laagjes
- Voor wat slagvolume slapen met een natte invlecht
- Geen zware conditioners, dat trekt het volume uit je haar
- Helaas, iets korter haar is beter dan lang haar als je dun haar hebt

Glad haar
geen conditioner

Droog haar
Hoe weet je of je haar droog is? Droog haar heeft een laag vet- en vochtgehalte. Droog haar wordt dus niet snel vet en is niet zo flexibel. Hierdoor breekt het snel af. Verder is droog haar vaak futloos, raakt het snel in de klit, is het vaak statisch en zit het vol met gespleten haarpunten.

- Vochtinbrengende/milde shampoo
- Maskers
- Niet met los haar slapen
- Niet föhen
- Niet verven
- Knippen

Als je haar weer beter is kun je met beleid wel weer iets doen zoals verven, maar liever niet.

Maar probeer eerst uit te zoeken wat de oorzaak is van jouw droge haar. Verf en permanent bijvoorbeeld kunnen resulteren in droog haar.

Vet haar
Vet haar is meestal een gevolg van een slecht voedingspatroon, stress, agressieve haarproducten of een verstoord hormonaal evenwicht. Hierdoor worden talgklieren geactiveerd, wat een vette hoofdhuid tot gevolg heeft. Als je vet haar hebt, heb je meestal ook droge haarpunten

- Milde shampoo/neutrale pH-waarde
- Conditioners even links laten liggen of alleen in de punten
- Masseer tijdens het wassen de hoofdhuid zachtjes
- Blijf met je tengels uit je haar
- Kammen en borstelen stimuleert de talgklieren waardoor ze meer talg aanmaken

De_Taartjesfee | Smart_ass | Breathtaking | Fascination | Harajuku. DeZwabber | Dzjonka | Evil-Cherry, Queen of Curl | ChipsZak.
know'm sayin?
×
word? word.
pi_88296780
Klacht: fokkers denken dat ik een ginger ben, terwijl ik gouden manen heb. Wat kan ik hieraan doen?
Op woensdag 5 mei 2010 00:37 schreef henrydg het volgende:
GATVERDAMME TS. GAT VR DAMME WAT BEN JIJ GOOR JE KUNT TOCH NAAR HE TOILET LOPEN VUIEL RANSAAP GATVERDAMME :r :r
pi_88296827
Laatste post uit vorig topic:

quote:
Op woensdag 3 november 2010 18:25 schreef Evil-Cherry het volgende:
@Chipszak: voila :) Zij gebruikt dan wel een elastiek met haar eraan, maar het idee is hetzelfde. Voor een hoge knot maak je je staart hoog op je hoofd, uiteraard.
know'm sayin?
×
word? word.
  woensdag 3 november 2010 @ 18:55:41 #4
323528 This-is-it
spellings fouten!
pi_88296842
Ik hou niet zo van vrouwen met een kort kapsel,
Ziet er zo degelijk uit, tenzij het sylvie van der vaart is maar alsnog zie ik haar liever met lang haar,

Ik zou zelf ook nooit mijn haar kort knippen lijk je net zo'n eigenwijs krengetje.
Verbeter mij maar op spellings fouten zodra dit nodig is ik adoreer dit heel erg,
Bij voorbaat dank,
pi_88296846
Lange haren.
geen korte kapsels.


Wie heeft nog meer zo veel haarverlies rond deze tijd? ;(
Het maakt me gek!
  woensdag 3 november 2010 @ 18:56:35 #6
255392 De_Taartjesfee
Hoardin' like a hoarder
pi_88296873
Ik! Nog steeds :X
I`m not weird. I`m limited edition.
pi_88296901
JA POEP! _O- :W
pi_88296994
quote:
1.gif Op woensdag 3 november 2010 18:57 schreef Evil-Cherry het volgende:
JA POEP! _O- :W
Hehe had je niet door dat je de Lapo had? Ik dacht na een halfuur open ik em maar ;)
know'm sayin?
×
word? word.
pi_88297098
Nee, ik was een >beetje< afgeleid :D Thanks!
  FOK!Video Chick, PR en FP sportredactie woensdag 3 november 2010 @ 20:19:15 #10
149527 crew  ChipsZak.
That's hot.
pi_88300549
E-C, bedankt voor de tutorial, *O* . Daar heb ik vast wel iets aan.
Mocht het dan alsnog niet lukken, dan kom ik hier wel weer in dit topic huilen, ;( .
[*] I kill a bitch with a potato peeler for the skrilla.
[*] You wanna mess with a motherfucker that skydives out of a plane to give the Statue of Liberty high fives, doing drive-by’s and miss you with five tries?
pi_88300688
hallo!!
Op woensdag 5 mei 2010 00:37 schreef henrydg het volgende:
GATVERDAMME TS. GAT VR DAMME WAT BEN JIJ GOOR JE KUNT TOCH NAAR HE TOILET LOPEN VUIEL RANSAAP GATVERDAMME :r :r
pi_88300761
quote:
12.gif Op woensdag 3 november 2010 20:19 schreef ChipsZak. het volgende:
E-C, bedankt voor de tutorial, *O* . Daar heb ik vast wel iets aan.
Mocht het dan alsnog niet lukken, dan kom ik hier wel weer in dit topic huilen, ;( .
Hihi :D Ik ga em ook proberen althans als ik zo'n ding kan vinden dat een beetje mijn eigen kleur is... Dat is nogal moeilijk aangezien mijn haar zowel witblonde plukken als heel donkerblonde plukken heeft. En de meerkleurige nephaardingen hebben altijd zo'n rare nepkleur :P
know'm sayin?
×
word? word.
pi_88300781
quote:
8.gif Op woensdag 3 november 2010 20:22 schreef 9611Niels het volgende:
hallo!!
ja wordt emo en verf je haar zwart :W
know'm sayin?
×
word? word.
pi_88312273
Hoi.
[b]Op maandag 20 augustus 2012 10:56 schreef robdriessen het volgende:[/b]
Kom niet aan DW, want ze heeft een heel leger achter zich. Letterlijk. ;)
[b]Op maandag 8 mei 2017 22:33 schreef KaBuf het volgende:[/b]
Bek houden tegen DW hè :(
  donderdag 4 november 2010 @ 00:24:41 #15
255392 De_Taartjesfee
Hoardin' like a hoarder
pi_88312486
M`n Lushshampoo is op ;(
Nu moet ik afkicken :')

Het zag er ondertussen al zo uit O+
I`m not weird. I`m limited edition.
pi_88313076
quote:
1s.gif Op donderdag 4 november 2010 00:24 schreef De_Taartjesfee het volgende:
M`n Lushshampoo is op ;(
Nu moet ik afkicken :')

Het zag er ondertussen al zo uit O+
[ afbeelding ]
Moooi O+!
pi_88333454
quote:
Op woensdag 3 november 2010 20:23 schreef alors het volgende:

[..]

Hihi :D Ik ga em ook proberen althans als ik zo'n ding kan vinden dat een beetje mijn eigen kleur is... Dat is nogal moeilijk aangezien mijn haar zowel witblonde plukken als heel donkerblonde plukken heeft. En de meerkleurige nephaardingen hebben altijd zo'n rare nepkleur :P
Hoeft toch geen ding met haar te zijn? Zoals ik zei, het werkt ook met een sok donut of zo'n donut uit de winkel. Overigens, als je zo'n ding met haar koopt, het grootste gedeelte wordt toch bedekt door je haar, dus je kunt hem ook in een mono kleur kopen die matcht met 1 toon in je haar. Of je koopt een funky kleur, net of je een paar plukken geverfd hebt. De mogelijkheden zijn 'eindeloos'.
pi_88426293
Wie werkt hier ook met kruiden en zelfgemaakte dingen voor hun haar? Ik heb daar geloof ik niemand nog over gehoord en ik wil wat meer zelf gaan maken. Ervaringen delen ;)
Brandnetel spoelingen doe ik al regelmatig en ik heb gister een luchtige sheaboter creme gemaakt (met kokosolie, amandelolie, jojobaolie en honing) die ik straks echt ga testen.
pi_88431061
Ik ga straks de stad in, mijn John Frieda shampoo is bijna op dus ik ga andere halen, plus ik moet weer haarmasker kopen. Ik heb haar tot op de helft van mijn rug en de onderkant wordt snel droog. Hebben jullie nog aanraders voor shampoo en masker? De tip dat ik alleen de bovenkant van mijn haar shampoo in moet stoppen en niet in de puntjes helpt al heel veel! :D
pi_88431344
quote:
1s.gif Op zondag 7 november 2010 10:49 schreef Evil-Cherry het volgende:
Wie werkt hier ook met kruiden en zelfgemaakte dingen voor hun haar? Ik heb daar geloof ik niemand nog over gehoord en ik wil wat meer zelf gaan maken. Ervaringen delen ;)
Brandnetel spoelingen doe ik al regelmatig en ik heb gister een luchtige sheaboter creme gemaakt (met kokosolie, amandelolie, jojobaolie en honing) die ik straks echt ga testen.
Ik gebruik wel verschillende keukenproducten op mijn haar maar ik heb nog niet echt specifieke recepten. Ben nog aan het uitvogelen wat wel of niet werkt voor mijn haar.

Extra Virgin Kokosolie moet ik nog zien te vinden en ik heb nog wel een aantal olietjes op mijn wensenlijstje staan. Ik ben ook nog steeds op zoek naar pure aloe vera gel.

Ik smeer nu regelmatig olijfolie of jojobaolie in mijn haar voor ik het opsteek en ik ben begonnen met een deep oil treatment en hoofdhuidmassages met een mix met wonderolie een aantal uren voor ik ga douchen.

Ik heb ook een mister met rozenwater en jojobaolie maar die heeft nog wel wat tweaken nodig.

Tijd voor wat foto's. *O*



Cinnabun met de haarstokjes



(Slordige )Gibson Tuck

Inmiddels heb ik ook de French Twist, de Pencil Bun, de Single Stick Bun en de Split Bun onder de knie en als mijn haar nog vochtig is na het douchen en dus nog wat langer is kan ik ook een Lazy Wrap Bun doen.

Grote aanrader voor de mensen die op zoek zijn naar haarstokjes en haarvorken voor een leuk prijsje: http://www.etsy.com/shop/Leginayba
Wel even op de lengte van de stokjes letten en de horn kammen zijn niet echt een aanrader vind ik want die zijn vrij slap.
There is no love sincerer than the love of food.
pi_88435447
@mm; virgin kokosolie kun je bij ieder zichzelf respecterende biologisch supermarkt vinden. De tuinen heeft ook kokosolie, maar ik weet niet of die ev is...
Aloe heb ik gevonden bij een hele grote etos, van FOTE.
Mijn haar is nu bijna droog, duurt zooooooo lang, en de sheaboter is helemaal door mijn haar opgenomen. Best fijn. Ik wil voornamelijk iets vinden om mijn haar mee te wassen, zoals wasnoten, zeepkruid of shikakai. Maar zie dat maar eens te vinden, sigh.
Leuke site btw, die kammen zijn wel de moeite waard als deco? Ik hou van mop namelijk!

[ Bericht 8% gewijzigd door Evil-Cherry op 07-11-2010 15:59:19 ]
pi_88441253
quote:
1s.gif Op zondag 7 november 2010 15:51 schreef Evil-Cherry het volgende:
@mm; virgin kokosolie kun je bij ieder zichzelf respecterende biologisch supermarkt vinden. De tuinen heeft ook kokosolie, maar ik weet niet of die ev is...
Aloe heb ik gevonden bij een hele grote etos, van FOTE.
Mijn haar is nu bijna droog, duurt zooooooo lang, en de sheaboter is helemaal door mijn haar opgenomen. Best fijn. Ik wil voornamelijk iets vinden om mijn haar mee te wassen, zoals wasnoten, zeepkruid of shikakai. Maar zie dat maar eens te vinden, sigh.
Leuke site btw, die kammen zijn wel de moeite waard als deco? Ik hou van mop namelijk!
Als decoratie werken ze prima. :Y

Deze zijn trouwens ook mooi O+
http://www.etsy.com/shop/quattro

Ken je deze sites? Misschien kan je daar de ingrediënten vinden die je zoekt:
http://www.de-kruiderie.com/
http://www.hekserij.nl/winkel/webwinkel.htm
There is no love sincerer than the love of food.
pi_88446598
quote:
1s.gif Op zondag 7 november 2010 18:45 schreef MinderMutsig het volgende:

[..]

Als decoratie werken ze prima. :Y

Deze zijn trouwens ook mooi O+
http://www.etsy.com/shop/quattro

Ken je deze sites? Misschien kan je daar de ingrediënten vinden die je zoekt:
http://www.de-kruiderie.com/
http://www.hekserij.nl/winkel/webwinkel.htm
Thanks! Ik hou wel van haarstokjes en kammen en andere fröbels (ficari :9), maar mijn haar is nog te kort, of ik te motorisch gestoord, om een knot te houden met stokjes. Het is nu net aan APL, met krul.

Hekserij kende ik wel, de kruiderie nog niet! Even neuzen hoor. Wat wel jammer is, ik werk gewoon overdag, dus pakketjes aannemen gaat nogal moeilijk. Goed voor de portomonnee, maar zo kun je nooit eens iets kopen :S

Wat ik wel zo eens ga doen is wat parfumolie kopen en conserveringsmiddel. Heel belangrijk ;)
pi_88446855
quote:
1s.gif Op zondag 7 november 2010 20:43 schreef Evil-Cherry het volgende:

[..]



Thanks! Ik hou wel van haarstokjes en kammen en andere fröbels (ficari :9), maar mijn haar is nog te kort, of ik te motorisch gestoord, om een knot te houden met stokjes. Het is nu net aan APL, met krul.

Hekserij kende ik wel, de kruiderie nog niet! Even neuzen hoor. Wat wel jammer is, ik werk gewoon overdag, dus pakketjes aannemen gaat nogal moeilijk. Goed voor de portomonnee, maar zo kun je nooit eens iets kopen :S

Wat ik wel zo eens ga doen is wat parfumolie kopen en conserveringsmiddel. Heel belangrijk ;)
Op je werk laten bezorgen is ook geen optie?
[b]Op maandag 20 augustus 2012 10:56 schreef robdriessen het volgende:[/b]
Kom niet aan DW, want ze heeft een heel leger achter zich. Letterlijk. ;)
[b]Op maandag 8 mei 2017 22:33 schreef KaBuf het volgende:[/b]
Bek houden tegen DW hè :(
pi_88447136
quote:
1s.gif Op zondag 7 november 2010 20:47 schreef DevilsWhore het volgende:

[..]

Op je werk laten bezorgen is ook geen optie?
Centrale postkamer en open kantoor, dat vind ik een beetje :o
pi_88447395
Die pakketjes gaan na 2 keer toch naar het postkantoor? Dan kun je ze daar gewoon ophalen hoor.
know'm sayin?
×
word? word.
pi_88447622
Niet als je het bij de buren afleveren, wat ze altijd doen, ookal staat erop dat het niet mag. En mijn buren zijn raar... Ik vind het gewoon onhandig en vervelend. Btw, selektvracht is helemaal onmogelijk, dan kun je ze bellen dat je het wel op komt halen (wat alleen kan op een doordeweekse dag, tot half 5...) en nóg blijven ze aanbellen en briefjes in je deur stoppen :')

Als ik echt iets heel erg graag wil hebben, dan laat ik het bij mijn moeder bezorgen, maar dan moet ik wel een hele goede reden hebben wil ze dat doen voor me.

Zo, net 5 parfumolien bestelt, een flesje vitamine E en tea tree olie ter conservering en wat cacaoboter om mee te experimenteren.

[ Bericht 10% gewijzigd door Evil-Cherry op 07-11-2010 21:10:50 ]
pi_88452383
Woon je nog in het westlland? Dan laat je je pakketje och gewoon bij mij bezorgen? Hier is altijd wel iemand thuis:)
On zeh laptop
pi_88462509
quote:
Op zondag 7 november 2010 22:02 schreef De_Taartjesfeee het volgende:
Woon je nog in het westlland? Dan laat je je pakketje och gewoon bij mij bezorgen? Hier is altijd wel iemand thuis:)
Aaaw heel lief aangeboden, maar ik woon ondertussen in Delft. Toch bedankt!
pi_88564757
Ik heb net mijn eerste SMT treatment gedaan en dat moet ik even delen! Dat spul is geweldig! O+
SMT staat voor Snowymoon's Moisturizing Treatment, een uitvinding van iemand van de Long Hair Community.

Je mengt 4 delen conditioner met 1 deel aloe vera gel en 1 deel honing.
Afhankelijk van of je de peroxide in de honing onschadelijk wil maken of niet doe je het dan even 10 seconden in de magnetron. (doe ik niet want ik vind het niet erg als mijn blonde haar wat lichter wordt)

Daarna was je je haar zoals je normaal doet en doe je de SMT in je haar. Even een beetje uitknijpen zodat het niet druipt en dan je haar in een douchemuts, plasticfolie of een plasticzak doen en een handdoek om je haar.

Half uurtje in laten trekken en goed uitspoelen.

Mijn haar voelt echt fantastisch! Het is zacht, het glanst mooi en het is niet pluizig meer. O+

Ik heb ook aloe vera gel aan mijn mister toegevoegd en dat werkt ook fantastisch.
Twee eetlepels aloe vera gel, een flinke theelepel jojobaolie en aanvullen met rozenwater.
There is no love sincerer than the love of food.
pi_88564799
Waar kan ik aloe vera gel krijgen?
[b]Op maandag 20 augustus 2012 10:56 schreef robdriessen het volgende:[/b]
Kom niet aan DW, want ze heeft een heel leger achter zich. Letterlijk. ;)
[b]Op maandag 8 mei 2017 22:33 schreef KaBuf het volgende:[/b]
Bek houden tegen DW hè :(
pi_88565360
quote:
2s.gif Op woensdag 10 november 2010 18:33 schreef DevilsWhore het volgende:
Waar kan ik aloe vera gel krijgen?
Bij de Etos. Het is een grote tube van Fruit Of The Earth en kost rond de 5 euro.
There is no love sincerer than the love of food.
pi_88589363
Hopen dat ze het bij de etos hier hebben ;(
[b]Op maandag 20 augustus 2012 10:56 schreef robdriessen het volgende:[/b]
Kom niet aan DW, want ze heeft een heel leger achter zich. Letterlijk. ;)
[b]Op maandag 8 mei 2017 22:33 schreef KaBuf het volgende:[/b]
Bek houden tegen DW hè :(
  FOK!Video Chick, PR en FP sportredactie donderdag 11 november 2010 @ 12:44:54 #34
149527 crew  ChipsZak.
That's hot.
pi_88591166
quote:
1s.gif Op woensdag 10 november 2010 18:32 schreef MinderMutsig het volgende:
Ik heb net mijn eerste SMT treatment gedaan en dat moet ik even delen! Dat spul is geweldig! O+
SMT staat voor Snowymoon's Moisturizing Treatment, een uitvinding van iemand van de Long Hair Community.

Je mengt 4 delen conditioner met 1 deel aloe vera gel en 1 deel honing.
Afhankelijk van of je de peroxide in de honing onschadelijk wil maken of niet doe je het dan even 10 seconden in de magnetron. (doe ik niet want ik vind het niet erg als mijn blonde haar wat lichter wordt)

Daarna was je je haar zoals je normaal doet en doe je de SMT in je haar. Even een beetje uitknijpen zodat het niet druipt en dan je haar in een douchemuts, plasticfolie of een plasticzak doen en een handdoek om je haar.

Half uurtje in laten trekken en goed uitspoelen.

Mijn haar voelt echt fantastisch! Het is zacht, het glanst mooi en het is niet pluizig meer. O+

Ik heb ook aloe vera gel aan mijn mister toegevoegd en dat werkt ook fantastisch.
Twee eetlepels aloe vera gel, een flinke theelepel jojobaolie en aanvullen met rozenwater.
Hoe moet ik '1 deel' zien, :@ ? Hoeveel is dat?
[*] I kill a bitch with a potato peeler for the skrilla.
[*] You wanna mess with a motherfucker that skydives out of a plane to give the Statue of Liberty high fives, doing drive-by’s and miss you with five tries?
pi_88600026
quote:
11s.gif Op donderdag 11 november 2010 12:44 schreef ChipsZak. het volgende:

[..]

Hoe moet ik '1 deel' zien, :@ ? Hoeveel is dat?
1 liter, 1 gram, wat je zelf wilt. ;)
[b]Op maandag 20 augustus 2012 10:56 schreef robdriessen het volgende:[/b]
Kom niet aan DW, want ze heeft een heel leger achter zich. Letterlijk. ;)
[b]Op maandag 8 mei 2017 22:33 schreef KaBuf het volgende:[/b]
Bek houden tegen DW hè :(
pi_88619651
quote:
2s.gif Op donderdag 11 november 2010 16:48 schreef DevilsWhore het volgende:

[..]

1 liter, 1 gram, wat je zelf wilt. ;)
Dit inderdaad. :D
Het gaat om de verhouding, niet om exacte hoeveelheden. Hoeveel je in totaal nodig hebt is natuurlijk afhankelijk van de lengte van je haar.

Het is overigens niet erg als je teveel maakt. Ik heb wat ik over had in een flesje gedaan zodat ik die de volgende keer kan gebruiken.
There is no love sincerer than the love of food.
pi_88696909
Heeft iemand ervaring met John Frieda Sheer Blonde Go Blonder shampoo, of John Frieda in het algemeen?
Is het de prijs waard? Wordt je haar er ook echt blonder van?

pi_88710536
quote:
14s.gif Op woensdag 3 november 2010 18:55 schreef alors het volgende:
Laatste post uit vorig topic:
[..]

Ik heb mijn haar gister ook zo gedaan. Vind een knot in iemands haar altijd heel mooi, maar bij mezelf is het zoveel werk want lang, dik en veeel haar. Naar aanleiding van dit filmpje simpel een staart gemaakt, elastiek met nephaar erom, plukjes eigen haar er om heen vastgezet met speldjes en klaar. aan mn oren en mn lichaam, voor zover op de foto, kun je zien hoe enorm de knot is :P
Volgens mij maakt het niet uit welke kleur nephaar je neemt, je vindt het toch niet terug..
Life isn't about waiting for the storm to pass.. It's about learning to dance in the rain
pi_88740368
quote:
5s.gif Op zondag 14 november 2010 13:24 schreef K.Weenie het volgende:
Heeft iemand ervaring met John Frieda Sheer Blonde Go Blonder shampoo, of John Frieda in het algemeen?
Is het de prijs waard? Wordt je haar er ook echt blonder van?

[ afbeelding ]
Ik heb het wel eens gebruikt en vond het verschrikkelijk.
Vol met siliconen waar mijn haar en hoofdhuid niet goed tegen kunnen en ik merkte niets van dat blonde effect. Dat merk komt hier de deur niet meer in.

Als je je haar blonder wil hebben zou je ook eens kunnen overwegen om honing te gebruiken. In honing zit peroxide waardoor je haar lichter wordt zonder dat het zo schadelijk is als echt bleken. Hier kan je er meer over lezen: http://forums.longhaircommunity.com/showthread.php?t=148
There is no love sincerer than the love of food.
  maandag 15 november 2010 @ 15:50:02 #40
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_88740689
quote:
7s.gif Op maandag 15 november 2010 15:41 schreef MinderMutsig het volgende:

[..]

Ik heb het wel eens gebruikt en vond het verschrikkelijk.
Vol met siliconen waar mijn haar en hoofdhuid niet goed tegen kunnen en ik merkte niets van dat blonde effect. Dat merk komt hier de deur niet meer in.

Als je je haar blonder wil hebben zou je ook eens kunnen overwegen om honing te gebruiken. In honing zit peroxide waardoor je haar lichter wordt zonder dat het zo schadelijk is als echt bleken. Hier kan je er meer over lezen: http://forums.longhaircommunity.com/showthread.php?t=148
Ah yes, honing wilde ik nog proberen. Ik doe nu soms kamille.
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_88746300
Vlierbloesem werkt ook 'oplichtend' op blond haar. Goudsbloem ook, maar dat kan een wat meer oranje/rode toon geven (wat overigens wel handig is als je haar een tikkeltje groen uitgeslagen is en je ketchup is op ;))

Ik ben zo blij met mijn lijstje kruiden, oliën en overige zaken die ik aan het maken ben. Erg handig!
  donderdag 18 november 2010 @ 18:34:39 #42
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_88871887
Wat kun je tegen chloor doen? Al was ik mn haar 10 keer, je blijft het ruiken
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_88891756
quote:
9s.gif Op donderdag 18 november 2010 18:34 schreef Harajuku. het volgende:
Wat kun je tegen chloor doen? Al was ik mn haar 10 keer, je blijft het ruiken
Spoelen met Club soda schijnt te helpen. Geen Spa rood, echt Club soda. Dat is wat anders.

http://forums.longhaircom(...)rticle&articleid=115
There is no love sincerer than the love of food.
pi_88926279
Welke Vochtinbrengende/milde shampoo raden jullie aan? Ik heb nu John Frieda maar hij is bijna op en dan wil ik echt wat anders! Zijn er ook nog favo maskers?
Ik ga morgen dan goede haarspulletjes shoppen *O*
  vrijdag 19 november 2010 @ 23:31:40 #45
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_88926362
quote:
7s.gif Op vrijdag 19 november 2010 09:17 schreef MinderMutsig het volgende:

[..]

Spoelen met Club soda schijnt te helpen. Geen Spa rood, echt Club soda. Dat is wat anders.

http://forums.longhaircom(...)rticle&articleid=115
Hebben we dat in Nederland dan? Nooit gezien. Ken het ook alleen uit Amerikaanse films e.d. eigenlijk.
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_88931623
quote:
5s.gif Op vrijdag 19 november 2010 23:31 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Hebben we dat in Nederland dan? Nooit gezien. Ken het ook alleen uit Amerikaanse films e.d. eigenlijk.
Sommige slijters verkopen het wel in van die kleine glazen Schweppes flesjes.
There is no love sincerer than the love of food.
  zaterdag 20 november 2010 @ 02:17:26 #47
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_88931885
Zal wel een duur grapje worden dan, ik zwem drie dagen in de week en heb lang haar :')
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_88933883
quote:
9s.gif Op zaterdag 20 november 2010 02:17 schreef Harajuku. het volgende:
Zal wel een duur grapje worden dan, ik zwem drie dagen in de week en heb lang haar :')
Er zijn wel dingen die je kan doen om te voorkomen dat je haar zoveel chloor opzuigt.

Voor het zwemmen je haar goed nat maken (want je haar zuigt water op en als het verzadigd is met schoon water is er minder ruimte voor chloorwater) en nadien ook weer direct goed uitspoelen en eventueel wat kokosnootolie erin doen voor je gaat zwemmen en dan je haar vlechten of in een knot doen. Badmutsen helpen ook enorm.

Er schijnen speciale shampoos te zijn om chloor uit je haar te verwijderen maar ik moet zeggen dat ik die hier ook nog niet gezien heb.
There is no love sincerer than the love of food.
  zaterdag 20 november 2010 @ 09:01:05 #49
259233 GimmeGore
Dat is mevrouw Gore voor jou!
pi_88933966
(zal vast al wel eens gevraagd zijn)

Heeft iemand ervaring met de shampoo's van de BodyShop?
Vriendin van me zweert bij hun shampoo's en beweert dat ze veel langer meegaan dan een "normale" shampoo omdat er minder water (?) in zit en je dus kennelijk minder nodig hebt

Ik vind dat mijn haar wel weer eens een goeie shampoo verdient heeft na de kwelling van de antiroos :P
pi_89167542
Even een vraagje voor krullen-queen Evil-Cherry:

De 'Nivea Beauty Care Pure souplesse beschadigd haar zonder glans' is volgens mij uit de handel genomen. Weet jij een andere betaalbare bij de drogist te verkrijgen shampoo die ik ook kan gebruiken om na kappersbezoek troep uit mn haar te verwijderen?

Alvast bedankt!
pi_89181321
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 november 2010 09:17 schreef Beije het volgende:
Even een vraagje voor krullen-queen Evil-Cherry:

De 'Nivea Beauty Care Pure souplesse beschadigd haar zonder glans' is volgens mij uit de handel genomen. Weet jij een andere betaalbare bij de drogist te verkrijgen shampoo die ik ook kan gebruiken om na kappersbezoek troep uit mn haar te verwijderen?

Alvast bedankt!
Ik zou de kapper gewoon niks in je haar laten smeren of spuiten. :@

De kapper mocht mijn haar nooit wassen en er ook geen stylingsproducten in gebruiken. Ten eerste was ik nooit tevreden over hoe het gestyled werd en ten tweede wordt mijn haar nooit blij van de producten die ze gebruiken. Ik liep gewoon met een natte kop naar buiten. :+

Tegenwoordig knip ik mijn eigen haar dus dat is allemaal geen issue meer. *O*
There is no love sincerer than the love of food.
pi_89190524
Bijna elke shampoo is wel goed in de winkel: l'oreal, guhl, nivea, herbal essences, huismerken, ze hebben allemaal shampoo zonder siliconen. Niet echt een moeilijke opgave om er daar een uit te kiezen.
Ik vind persoonlijk Guhl hele fijne shampoo's hebben, maar soit, voor die ene keer in de x aantal weken doet het er ook weinig toe of het een fijne shampoo is of niet. Als het maar schoonmaakt en je daarna goed conditioned.

@Mindermutserig: assertief hoor, ik kon dat nooit ^O^ 1 keer geprobeerd om de kapster te sturen in het stylen van mijn haar. Ik gaf halverwege op, toen ze mijn haar tijdens het föhnen bleef "fluffen", terwijl ik zei dat ze dat niet moest doen :|W Helaas zat de gel er rijkelijk in en ik ging met coupe vogelverschrikker naar huis die er met grof geweld uitgewassen moest. Sindsdien s&d ik zelf en ga ik gewoon niet meer naar de kapper. Ik weet alleen nog even niet ik mijn laagjes mooi kan krijgen, en het is nu echt een bende op mijn hoofd qua 'model' :{ :X
pi_89196830
Ze hebben bij Dr. Organic nu 3 nieuwe soorten, waaronder Royal Jelly en die shampoo daarvan ruikt echt heerlijk O+ En hij is verder ook fijn, schuimt meer dan de andere soorten die ik ervan heb gehad.
know'm sayin?
×
word? word.
pi_89202244
quote:
7s.gif Op vrijdag 26 november 2010 15:14 schreef MinderMutsig het volgende:

[..]

Ik zou de kapper gewoon niks in je haar laten smeren of spuiten. :@

De kapper mocht mijn haar nooit wassen en er ook geen stylingsproducten in gebruiken. Ten eerste was ik nooit tevreden over hoe het gestyled werd en ten tweede wordt mijn haar nooit blij van de producten die ze gebruiken. Ik liep gewoon met een natte kop naar buiten. :+

Tegenwoordig knip ik mijn eigen haar dus dat is allemaal geen issue meer. *O*
Als ik zonder stylingproducten de zaak verlaat zie ik er binnen no time uit alsof ik me klaar aan het maken ben voor een 70's party. Niet echt charmant in mijn geval.
pi_89202306
En thanks Evil-Cherry! Ik zie echt door de bomen het bos niet meer. Weet dat ik zelf zou moeten kunnen kijken, maar na vanmorgen 10 shampoo's met verkeerde ingrediënten te pakken hebben gehad heb ik de moed opgegeven.
  vrijdag 26 november 2010 @ 21:57:41 #56
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_89202578
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 november 2010 21:53 schreef Beije het volgende:

[..]

Als ik zonder stylingproducten de zaak verlaat zie ik er binnen no time uit alsof ik me klaar aan het maken ben voor een 70's party. Niet echt charmant in mijn geval.
Dan ga je na de kapper toch naar huis? Als je kapper leuk is mag je vast zelf je haar daar ook wel doen :')
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  vrijdag 26 november 2010 @ 22:01:04 #57
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_89202845
quote:
7s.gif Op zaterdag 20 november 2010 08:46 schreef MinderMutsig het volgende:

[..]

Er zijn wel dingen die je kan doen om te voorkomen dat je haar zoveel chloor opzuigt.

Voor het zwemmen je haar goed nat maken (want je haar zuigt water op en als het verzadigd is met schoon water is er minder ruimte voor chloorwater) en nadien ook weer direct goed uitspoelen en eventueel wat kokosnootolie erin doen voor je gaat zwemmen en dan je haar vlechten of in een knot doen. Badmutsen helpen ook enorm.

Er schijnen speciale shampoos te zijn om chloor uit je haar te verwijderen maar ik moet zeggen dat ik die hier ook nog niet gezien heb.
Ik ga sowieso altijd eerst even onder de douche daar, met mijn haar in een vlecht. Ik heb wel nagedacht over een badmuts, maar toen dacht ik toch naahh doe maar niet :')

Maar t meurt nog steeds naar chloor dus. Als ik gewoon langs loop zul je het niet ruiken ( :')) maar ik ruik het zelf wel omdat mn haar zo dicht bij mn neus woont ;(
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_89205524
quote:
7s.gif Op vrijdag 26 november 2010 21:57 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Dan ga je na de kapper toch naar huis? Als je kapper leuk is mag je vast zelf je haar daar ook wel doen :')
Gelukkig is het nu koud genoeg om een muts over mn hoofd te kunnen trekken zonder extreem op te vallen, haha.
  zaterdag 27 november 2010 @ 03:22:11 #59
82814 BBQ-kip
never say no to panda!
pi_89215608
quote:
1s.gif Op zondag 7 november 2010 10:49 schreef Evil-Cherry het volgende:
Wie werkt hier ook met kruiden en zelfgemaakte dingen voor hun haar? Ik heb daar geloof ik niemand nog over gehoord en ik wil wat meer zelf gaan maken. Ervaringen delen ;)
Brandnetel spoelingen doe ik al regelmatig en ik heb gister een luchtige sheaboter creme gemaakt (met kokosolie, amandelolie, jojobaolie en honing) die ik straks echt ga testen.
Ik heb 2 weken geleden een "whip" gemaakt van kokosolie, mangoboter, jojobaolie en avocadoolie. Superleuk en eigenlijk makkelijk om te maken.
Ik was al tijden niet blij met alle stylingproducten die ik in huis had (allemaal niet vettig/voedend genoeg) en aangezien ik ook nog mijn toch al droge krullen geblondeerd heb, kon mijn haar wel wat gebruiken ;)
Achteraf had ik iets meer olie kunnen gebruiken t.o.v. de harde vetten (kokos en mango), maar het bevalt me prima! Ik heb er een paar druppels rozenolie door gedaan voor de geur, die is nu echt jummie!
Ik gebruik het als stylingmiddel, conditioner, maskertje, gezichtscremetje, voor droge handen etc.
Zelf maken is cool!
Kip, het meest veelzijjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjdige stukje kaas, panda!
pi_89216373
Waar heb je die mangoboter en advocadoolie vandaan BBQ?
Ik heb nu een pot 'whip' staan met sheaboter, cacaoboter, jojobaolie, amandelolie. Ook te weinig olie, want een beetje te hard, net als BBQ. Ik denk dat het de cacao is die het heel hard maakt, die is harder dan shea. Beethe tea tree voor conservering en parfumolie tegen de tea tree lucht. Ik wacht nog op de vitamine E olie, want tea tree is echt niet lekker :{
Dit gebruik ik nu als leave in en heel soms 's avonds op de puntjes.

Ik ben nog op zoek naar een goede spray (én gel, én "shampoo"), die ik kan gebruiken ipv oliën elke ochtend. Dat oliën is niet erg, maar niet heel 'fancy' en sjiek ;)

Olie is echt (l)
pi_89225539
quote:
1s.gif Op zaterdag 27 november 2010 08:26 schreef Evil-Cherry het volgende:
Waar heb je die mangoboter en advocadoolie vandaan BBQ?
Ik heb nu een pot 'whip' staan met sheaboter, cacaoboter, jojobaolie, amandelolie. Ook te weinig olie, want een beetje te hard, net als BBQ. Ik denk dat het de cacao is die het heel hard maakt, die is harder dan shea. Beethe tea tree voor conservering en parfumolie tegen de tea tree lucht. Ik wacht nog op de vitamine E olie, want tea tree is echt niet lekker :{
Dit gebruik ik nu als leave in en heel soms 's avonds op de puntjes.

Ik ben nog op zoek naar een goede spray (én gel, én "shampoo"), die ik kan gebruiken ipv oliën elke ochtend. Dat oliën is niet erg, maar niet heel 'fancy' en sjiek ;)

Olie is echt (l)
In een sprayflesje:
2 eetlepels aloe vera gel
1 theelepel jojoba olie
eventueel een theelepel glycerine (doe ik niet want heb ik niet)
Eventueel nog een andere olie als je haar dat fijn vindt (ik gebruik nog een theelepel olijfolie)
Aanvullen met gedistilleerd water of rozenwater o.i.d.

Schudden en sprayen! Geweldig tegen pluizig haar, door de aloe vera gel geeft het net even wat meer bounce aan krullen en het ruikt lekker.
There is no love sincerer than the love of food.
pi_89227177
Hmm, valt te proberen.. Aloe en mijn haar gaan niet echt samen (aloe en mijn huid ook niet, trouwens), maar wellicht verdunt wel.
Rozenwater trouwens? Waar vind ik dat?
  zaterdag 27 november 2010 @ 19:48:14 #63
285441 bellabeauti
in dubio abstine
pi_89233863
Hi iedereen,

Heb van de week een flesje Biosilk Silk therapy gehaald. Iemand ervaringen met dit zogenaamde wonderserum?
pi_89236273
Dit waren mijn manen 3 jaar geleden:


Nu is het gewoon blond en wat langer 2x zo lang.

[ Bericht 5% gewijzigd door pasopikbijt op 27-11-2010 21:07:56 ]
  zaterdag 27 november 2010 @ 22:17:27 #65
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_89239204
Foto van nu
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_89239414
Sorry, ik kon net ff niks vinden en was weer wat anders gaan doen :P maar nu heb ik er eentje.

Dit is afgelopen zomer in parijs, maar er is in de tussentijd niks verandert aan mijn haar.


en ik was aan het praten ja :P
  zaterdag 27 november 2010 @ 22:25:35 #67
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_89239551
Ooohh, dat ziet er veul beter uit.
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_89239609
quote:
17s.gif Op zaterdag 27 november 2010 22:25 schreef Harajuku. het volgende:
Ooohh, dat ziet er veul beter uit.
Toen ik het zo zwart met rood had was ik ook 13 :P alsnog vond ik het wel vet staan. Maar puur natuur is het toch het mooist :)
  zaterdag 27 november 2010 @ 22:28:54 #69
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_89239660
Nou ja, niet om het kapsel zelf per se. Op de eerste foto lijkt het haar zelf ook wat stug en alles. Op de nu-foto ziet het er gezond en glanzend uit.
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_89239729
Ik had er op de 1e foto ook heel veel shit in gedaan :P tegenwoordig is kammen genoeg, en alleen in extreme gevallen wat haarlak.
  zaterdag 27 november 2010 @ 22:31:43 #71
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_89239759
quote:
1s.gif Op zaterdag 27 november 2010 22:30 schreef pasopikbijt het volgende:
Ik had er op de 1e foto ook heel veel shit in gedaan :P tegenwoordig is kammen genoeg, en alleen in extreme gevallen wat haarlak.
Ja, dat verschil kan je echt heel goed zien. Lekker zo laten. En je nu-kapsel is ook leuk.
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_89239804
Ik besef me eigelijk dat ik nu niet echt meer een pony heb.. Toch maar even een échte nu foto :P



heel charmant
  zaterdag 27 november 2010 @ 22:34:51 #73
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_89239868
Oh, zo heb ik het de laatste keer laten knippen. Een lok.

Ga je het nog verder laten groeien?
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_89240091
Ik vind het eigelijk wat te lang worden. Als in: het zit in de weg als ik het niet vastzet in een knot. Maar aan de andere kant heb ik wel "gespaard" om het zo lang te krijgen :P ik weet het niet zo goed.. Ik wil het wel een ander kleurtje doen denk ik. Ik ben een beetje uitgekeken op het blond. Ik wou dan misschien ietsje oranje erin doen, maar wel weinig. Eerder een paar tintjes dan echt rood.
pi_89255581
quote:
1s.gif Op zaterdag 27 november 2010 16:22 schreef Evil-Cherry het volgende:
Hmm, valt te proberen.. Aloe en mijn haar gaan niet echt samen (aloe en mijn huid ook niet, trouwens), maar wellicht verdunt wel.
Rozenwater trouwens? Waar vind ik dat?
Toko :Y

Mooi pasopikbijt! Er zijn heeeeeel veel manieren om je haar op te steken. Als ik jou was zou ik daar eerst eens mee experimenteren voor je het afknipt. Er zijn nog genoeg opsteekmanieren waarvoor je haar ook nu nog te kort is dus misschien wil je het straks wel nog langer als je het opsteken een beetje leuk vindt.
There is no love sincerer than the love of food.
pi_89258055
Ik zou trouwens ook oppassen met oranje in je haar. Je hoort zoveel horrorverhalen over geel of oranje haar dat pas na weken of dure kappersbezoeken weer weg is.
know'm sayin?
×
word? word.
pi_89258453
quote:
7s.gif Op zondag 28 november 2010 14:10 schreef MinderMutsig het volgende:

[..]

Toko :Y

Mooi pasopikbijt! Er zijn heeeeeel veel manieren om je haar op te steken. Als ik jou was zou ik daar eerst eens mee experimenteren voor je het afknipt. Er zijn nog genoeg opsteekmanieren waarvoor je haar ook nu nog te kort is dus misschien wil je het straks wel nog langer als je het opsteken een beetje leuk vindt.
Wat ik nu meestal doe is eerst een staart in, en dan de pluk eromheen draaien. In totaal 2 elastiekjes dus, want ik ben een noob :P ik vind het wel altijd leuk als ik het na een dag weer uitdoe en mooie grote krullen heb :D misschien neem ik wel een permanentje :7
pi_89258583
quote:
1s.gif Op zondag 28 november 2010 15:37 schreef alors het volgende:
Ik zou trouwens ook oppassen met oranje in je haar. Je hoort zoveel horrorverhalen over geel of oranje haar dat pas na weken of dure kappersbezoeken weer weg is.
ik heb het een paar jaar geleden voor de grap mn haar ook geverfd. Op de verpakking stond "prikkeld koper" maar je kon het beter brandweerwagen-rood noemen :') dus ik zal dit keer beter gewoon naar de kapper gaan (als ik uberhaupt besluit om het te doen)
  maandag 13 december 2010 @ 18:31:27 #79
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_89883062
Weet iemand een goede milde shampoo? Ik heb er geen verstand van.
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_89892687
Dit is wat ik persoonlijk het mooist vind: ^O^





En Harajuku, bedoel je met "mild" sulfaatvrij?

[ Bericht 4% gewijzigd door HappyGirl91 op 13-12-2010 23:43:41 ]
  maandag 13 december 2010 @ 22:39:18 #81
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_89897672
Mijn volgende vraag was wat een shampoo nu eigenlijk mild maakt, dus ik heb geen idee :')
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_89915287
Pfft, mijn haar is met dit weer echt niks. Ik haat het.
I wonder if the stars sign, the life that is to be mine. - Enya
pi_89927196
Mweh.. Kapper heeft een heel stuk van mijn haar af geknipt, een schuine pony (eerder scheef) en het ziet er niet zo uit zoals op het plaatje..

Ik mis mijn lange haar nu al ;(
Always live your life with full happiness and laughter ;)
  dinsdag 14 december 2010 @ 21:14:28 #84
284205 Sulley02
Top schrikker
pi_89934588
Aww, ja zonde is dat altijd. Gelukkig groeit haar altijd weer aan :P

Een tijd terug werd mij hier shampoo van de Body Shop aangeraden, van de Rainforest serie. Die is echt zo ontzettend fijn! :D Ik gebruik nu die voor geverfd haar en heb die voor droog haar ook staan. Schuimt goed, mijn haar wordt niet droog en klit ook niet. En dan heb ik nog niets gezegd over de geur O+
pi_89946486
quote:
Op maandag 13 december 2010 22:39 schreef Harajuku. het volgende:
Mijn volgende vraag was wat een shampoo nu eigenlijk mild maakt, dus ik heb geen idee :')
Geen sls dus. Ik wou net als Sulley die van de bodyshop aanraden om te proberen, net als die van De Tuinen.

Ik ben begonnen met shampoobars (geen lush) en wow. Zelfs zonder conditioner, slechts een beetje olie, en het is superzacht. Allen die azijnspoeling, bah!
pi_89946860
quote:
1s.gif Op woensdag 15 december 2010 05:49 schreef Evil-Cherry het volgende:

[..]

Geen sls dus. Ik wou net als Sulley die van de bodyshop aanraden om te proberen, net als die van De Tuinen.

Ik ben begonnen met shampoobars (geen lush) en wow. Zelfs zonder conditioner, slechts een beetje olie, en het is superzacht. Allen die azijnspoeling, bah!
Bij de Tuinen moet je alleen geen Dr Organic pakken. Dat is namelijk echt rommel (vind ik dan). Erg droog haar, klitten onder de douche die je er niet uit krijgt, zodra je haar nat wordt van de regen nog meer klitten, geen schuim enzovoorts :{
pi_90051477
quote:
5s.gif Op maandag 13 december 2010 18:31 schreef Harajuku. het volgende:
Weet iemand een goede milde shampoo? Ik heb er geen verstand van.
Gewoon lekker babyshampoo O+
pi_90051904
quote:
7s.gif Op zondag 28 november 2010 14:10 schreef MinderMutsig het volgende:

[..]

Toko :Y
Sorry, had je reactie niet gezien. Wat voor soort toko en hoe ziet dat eruit dan? Ik kan zoiets echt niet vinden..
pi_90052714
quote:
1s.gif Op woensdag 15 december 2010 05:49 schreef Evil-Cherry het volgende:

[..]

Geen sls dus. Ik wou net als Sulley die van de bodyshop aanraden om te proberen, net als die van De Tuinen.

Ik ben begonnen met shampoobars (geen lush) en wow. Zelfs zonder conditioner, slechts een beetje olie, en het is superzacht. Allen die azijnspoeling, bah!
van waar heb je die shampoobars? ik heb er ook 1 van lush en die werkt niet zo best.
pi_90054789
quote:
1s.gif Op vrijdag 17 december 2010 18:10 schreef Evil-Cherry het volgende:

[..]

Sorry, had je reactie niet gezien. Wat voor soort toko en hoe ziet dat eruit dan? Ik kan zoiets echt niet vinden..
Ik heb een flesje gekocht bij Oriental in Groningen maar ik denk dat de meeste toko's wel rozenwater hebben. Het wordt veel gebruikt in gebak e.d.
There is no love sincerer than the love of food.
pi_90054830
quote:
5s.gif Op maandag 13 december 2010 18:31 schreef Harajuku. het volgende:
Weet iemand een goede milde shampoo? Ik heb er geen verstand van.
:D .

Ik lees even mee :P.
pi_90055171
Rozenwater is ook gewoon bij de drogist te verkrijgen, wij verkopen het bij onze drogisterij voor een euro of 2 per liter
Life isn't about waiting for the storm to pass.. It's about learning to dance in the rain
pi_90057045
quote:
1s.gif Op vrijdag 17 december 2010 19:26 schreef princess-a het volgende:
Rozenwater is ook gewoon bij de drogist te verkrijgen, wij verkopen het bij onze drogisterij voor een euro of 2 per liter
Klopt maar ik gebruik liever rozenwater die ook veilig is om te eten. Zeker als ik het in een sprayflesje doe en de dampen dus ook inadem.
There is no love sincerer than the love of food.
  vrijdag 17 december 2010 @ 20:04:39 #94
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_90057049
quote:
14s.gif Op vrijdag 17 december 2010 19:20 schreef Anne het volgende:

[..]

:D .

Ik lees even mee :P.
Dit mag er dus niet inzitten
Controleer of er op uw shampoo etiket ingrediënten staan met de volgende namen:

Sodium lauryl sulfate
Sodium laureth sulfate
Sodium acetyl sulfate
of simpelweg: SLS

Thanks voor de tips hier. Mijn zusje heeft altijd belachelijk vet haar gehad, heel erg. Nu ze Guhl gebruikt is het aanzienlijk minder geworden, maar ik kan geen ingrediënten vinden :') Zal hem straks wel even in de badkamer opzoeken en checken op SLS.
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_90062675
Check. Ik ga maandag op zoek naar dé shampoo en hét masker.

Thanks voor het navragen, Harapoekie.
  vrijdag 17 december 2010 @ 21:49:11 #96
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_90062908
Guhl heeft wel SLS zag ik net, maar ik zweer dat het een wondermiddel is voor mijn zusje :o. Echt, als zij 's avonds ging douchen en haren wassen had ze de volgende dag alweer een vette kop.
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  zaterdag 18 december 2010 @ 01:51:19 #97
82814 BBQ-kip
never say no to panda!
pi_90075358
Alweer een tijdje terug vroeg iemand (volgens mij mevrouw Cherry) waar ik de avocado-olie enzo had gekocht.
Ik heb het online besteld bij www.hekserij.nl en dat was prima te betalen.
Ik ben nog een beetje aan het uitzoeken welke oliën ik nou wel en welke ik niet in mijn mengseltje wil hebben, alleen een ingrediënt wat écht iets toevoegt voor mijn haar komt erin :)

Maar ik ben erg enthousiast over mijn whipped-butter mengsel, ik gebruik het elke keer na het wassen in mijn haar en soms nog tussendoor. Ook gebruik ik het nu als dagcremetje (why not?) dus de potten gaan best hard.
Daarbij komt dat een collega één van mijn 3 potten wilde voor zijn dochters krullenhaar en mijn zus voor het insmeren van haar zwangere buik :D
Dus erg multifunctioneel spul ook nog! ;)
Kip, het meest veelzijjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjdige stukje kaas, panda!
pi_90077170
Tip voor dames met droog, onhandelbaar en vooral DIK golvend pluishaar.

Ik ben zelf Maori en heb ook echt dat haar. Een volle dikke bos pluis.

Gebruik sinds een paar maanden Elvive nu, bruine flessen voor droog en golvend haar en moet toch zeggen dat dat het enige spul is naast John Frieda wat echt werkt voor mij én mn volume er goed in houdt.

Het gaat dus om de lijn L'oreal Elvive Intens Glad.
pi_90077211
quote:
1s.gif Op zaterdag 18 december 2010 04:37 schreef Phantomesse het volgende:
Tip voor dames met droog, onhandelbaar en vooral DIK golvend pluishaar.

Ik ben zelf Maori en heb ook echt dat haar. Een volle dikke bos pluis.

Gebruik sinds een paar maanden Elvive nu, bruine flessen voor droog en golvend haar en moet toch zeggen dat dat het enige spul is naast John Frieda wat echt werkt voor mij én mn volume er goed in houdt.

Het gaat dus om de lijn L'oreal Elvive Intens Glad.
Ik heb dus ook dat soort haar, en elvive intens glad werkte bij mij dus absoluut niet! verschrikkelijk was het.
pi_90077503
quote:
1s.gif Op zaterdag 18 december 2010 04:46 schreef TheHolyTiamat het volgende:

[..]

Ik heb dus ook dat soort haar, en elvive intens glad werkte bij mij dus absoluut niet! verschrikkelijk was het.
Hmm, bij mij wel. Maar was je het elke dag of niet? Want het werkt bij mij wel pas de volgende dag na het wassen. Dus was het als ik thuis kom uit school/werk. Vervolgens gaat het pluizen als een malle en de volgende dag zit het perfect. Wel alleen als het masker ook gebruikt tho maar dat doe ik dan ook 2 keer per week nu. Duurde wel een week voor het echt ging werken maargoed, bij mij doet het!
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')