En dankzij jou bekrompen xenofobische houding zullen mensen met een kleurtje altijd met een innerlijk gevecht moeten leven omdat ze zich verplicht voelen zich te moeten bewijzen tegenover hypocriete achterbakse rijkeluiskinderen zoals jij dat ze heus wel een intelligentie bezitten en ambitie hebben om ver te komen.quote:Op woensdag 3 november 2010 10:56 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Nee, gemiddeld gezien zijn blanke mannen het beste voor een vrouw. Hoogste inkomen, meest liberaal, meest feministisch, minst aggresief. Gemiddeld dan he. Dus ik gun elke meid een blanke man.
Lees het topic en kom nog eens terug.quote:Op vrijdag 17 december 2010 01:25 schreef ScreamforyourCream het volgende:
[..]
En dankzij jou bekrompen xenofobische houding zullen mensen met een kleurtje altijd met een innerlijk gevecht moeten leven omdat ze zich verplicht voelen zich te moeten bewijzen tegenover hypocriete achterbakse rijkeluiskinderen zoals jij dat ze heus wel een intelligentie bezitten en ambitie hebben om ver te komen.
Stumper! Je wordt bedankt!
Mja, even tussendoor, tegenwoordig heeft god plaatsgemaakt voor "de wetenschap" En is wetenschap verworden tot de eigentijdse god.quote:Op vrijdag 17 december 2010 01:13 schreef CecilBDemented het volgende:
Stopte met lezen toen ik het woord god las!
"god is hoofd van alles." prima als je dat vind!
Iedereen ervaart geluk op zijn manier!
Ik geef props aan mensen die het verdienen, ongeacht huidskleur of wat dan ook.quote:Op vrijdag 17 december 2010 10:06 schreef MrBoeman het volgende:
Een opmerking op het hoger gemiddeld blank opgeleid ding, zelf ben ik een buitenlander en beschrijf mijn situatie en die van mijn directe omgeving.
Men met een buitenlands afkomst moet meestal harder werken voor hun studie. School/Zorg, rijbewijs, auto worden allemaal niet gefinancierd. laat staan kleedgeld en andere dingen die men als normaal vinden.
Dus geef die mensen die wel studeren een beetje props, all im saying.
En politiek verdraaid en verblind. Wetenschap is vast precies en veranderlijk. Het gaat mij om al die mensen hier die wetenschap boven "geloof" zetten. En op christenen en moslims spugen. En dat slaat nergens op. Omdat ze ook maar lukraak aannemen wat een ander zegt die verklaart dat iets wetenschappelijk zou zijn.quote:Op vrijdag 17 december 2010 08:05 schreef stbabylon het volgende:
@Schenkstroop Als je wetenschap en geloof gaat vergelijken om hier compleet off-topic te gaan, verdiep je er dan eerst in en zie dat vanuit wetenschap gezien geloof en wetenschap naast elkaar staan. Er zijn vele gelovige wetenschappers. Geloof verteld, wetenschap verklaart. Geloof is een vaststaand feit, wetenschap is een continue zichzelf verbeterende theorie.
quote:Op vrijdag 17 december 2010 05:38 schreef Schenkstroop het volgende:
[..]
Mja, even tussendoor, tegenwoordig heeft god plaatsgemaakt voor "de wetenschap" En is wetenschap verworden tot de eigentijdse god.
Ik bedoel als wetenschap verdraaid kan worden via statistieken interpretatie en de politiek om dingen gedaan te krijgen, wetten doorheen gesluisd etcetera. en jij slikt als burger die leugens van de overheid politiek en corporaties voor zoete koek.... Hoe weet je dan wat eigenlijk nog waar is en wat niet. Het betekent eigenlijk dat, of je nu gelooft in god of juist wetenschap beter vindt, het weer allemaal draait om geloof.
Ik snap niet dat mensen als schapen zo vastberaden het ene geloof massaal verbannen en vertrappen en bespugen, om een ander geloof weer te omarmen.
ben ik ook echt zwaar op tegen, dat soort types heb je wel meer. Dat je nou niet op je eigen soort ras/geloof of wat maar ook valt kan natuurlijk. Maar dan niet je eigen mannen naar beneden halen. Trouwens ben ik de enige die eerst kijkt hoe de persoon is en dan pas het ras/kleurtje ziet?quote:Op donderdag 16 december 2010 23:14 schreef Keep_Walking het volgende:
[..]
Het klinkt niet alsof je van zwarte mannen houdt, maar meer dat je blanke mannen haat. Kijk, ik vind het leuk en aardig wanneer een leuk meisje zegt dat ze donker aantrekkelijk vindt, maar als ze haar eigen mensen moet gaan afkraken als reden vind ik haar dan ook niet zo interessant meer.
Nee, zeer zeker niet.quote:Op vrijdag 17 december 2010 20:44 schreef BruinBeertje het volgende:
Trouwens ben ik de enige die eerst kijkt hoe de persoon is en dan pas het ras/kleurtje ziet?
Klonen die matige pogingen doen tot trollen zijn nog makkelijker te herkennen.quote:Op vrijdag 17 december 2010 21:15 schreef Mohammed_Atta het volgende:
Ik heb heel veel mooie blanke meisjes mogen ontmaagden. Ze zijn zo makkelijk!
Wat. Alsof elke blanke student een rijke pappie heeft.quote:Op vrijdag 17 december 2010 10:06 schreef MrBoeman het volgende:
Een opmerking op het hoger gemiddeld blank opgeleid ding, zelf ben ik een buitenlander en beschrijf mijn situatie en die van mijn directe omgeving.
Men met een buitenlands afkomst moet meestal harder werken voor hun studie. School/Zorg, rijbewijs, auto worden allemaal niet gefinancierd. laat staan kleedgeld en andere dingen die men als normaal vinden.
Dus geef die mensen die wel studeren een beetje props, all im saying.
Ik zie de kleur eerst, open mijn trommel met vooroordelen en kijk of ze van toepassing zijn op deze persoon.quote:Op vrijdag 17 december 2010 20:44 schreef BruinBeertje het volgende:
[..]
Trouwens ben ik de enige die eerst kijkt hoe de persoon is en dan pas het ras/kleurtje ziet?
Liever een mooi blank meisje met ervaring, al dan niet opgedaan door de besneden tamp van een mocro zoals jij, dan uitgehuwelijkt worden aan een maagdelijke hoofddoek mét snor en vliesjequote:Op vrijdag 17 december 2010 21:15 schreef Mohammed_Atta het volgende:
Ik heb heel veel mooie blanke meisjes mogen ontmaagden. Ze zijn zo makkelijk!
Dat is een van de weinige redenen waardoor ik een beetje ben gaan twijvelen of uiterlijk wel echt zo belangrijk is voor vrouwen. Ik zeg tuurlijk wel, want je moet geen hunchback the notredamme zijn. Maar toch. De meeste antillianen/suris zijn zeker niet knap.. Wellicht is status/image dan toch van doorslaggevende waarde. En daarom zeg ik bedankt TMFquote:Op vrijdag 17 december 2010 21:06 schreef bewaker het volgende:
Ik begrijp hier niks van, vooral omdat het er best veel zijn, terwijl veel negermannen nou niet bepaald opvallen door een mooie kop. Kijk eens naar de gemiddelde zwarte voetballer, acteur of rapper.
Bij een handjevol kan ik nog begrijpen wat blanke vrouwen daar in zien, maar het gros lijkt alleen maar door zo'n blanke schoonheid te zijn uitgekozen omdat het hipper is dan een blanke man ofzo (of wat voor vage reden dan ook).
Er zal wel weer iemand racisme gaan roepen nu, maar een vrouw die roept dat ze liever een neger heeft dan een blanke mag dat ook gewoon dus niet zeuren graag. Is gewoon mijn mening.
Nou als je iemand ontmoet in persoon is het heel moeilijk iemand te leren kennen voor je zijn/haar huidskleur ziet. Om nou geblindoekt overstraat te gaan is niet heel erg handigquote:Op vrijdag 17 december 2010 20:44 schreef BruinBeertje het volgende:
[..]
ben ik ook echt zwaar op tegen, dat soort types heb je wel meer. Dat je nou niet op je eigen soort ras/geloof of wat maar ook valt kan natuurlijk. Maar dan niet je eigen mannen naar beneden halen. Trouwens ben ik de enige die eerst kijkt hoe de persoon is en dan pas het ras/kleurtje ziet?
Ik kijk eerst naar het uiterlijk, daarna pas naar de persoon. Lijkt mij vrij logisch, je ziet iemand eerder dan dat je hem leert kennen.quote:Op vrijdag 17 december 2010 22:46 schreef Frag_adder het volgende:
[..]
Nou als je iemand ontmoet in persoon is het heel moeilijk iemand te leren kennen voor je zijn/haar huidskleur ziet. Om nou geblindoekt overstraat te gaan is niet heel erg handig. Maar qua huidskleur maakt het mij niet uit. Of een vrouw zwart of blank of aziatisch is maakt mij niet uit, als ze maar leuk is.
He, muts, ik zat te trollen! Als je mijn echte mening wil horen, zul je toch echt eerst 2 jaar Nederlands moeten gaan leren (minstens). Ik heb je gebrabbel gelezen, met veel moeite, maar een volwassen discussie voer ik alleen met mensen die dat op een normale manier kunnen. Dus voor nu: shooquote:Op vrijdag 17 december 2010 23:22 schreef MissSarah het volgende:
Ik wil ingaan alsnog op Stbabylon... deze smartass vind zich zelf te hoog denk ik om mijn quote te lezen meer dan 4 zinnen ja..
Ehm stbabylon ik vind het wel goed dat onze meningen gelukkig verschillen maar ik zou t toch fijn vinden om een echte reactie te lezen over mijn mening, ik bekijk de dingen namelijk uit mijn eigen perspectief ook GEMIDDELD hahahha. en trouwens ik vind je niet alleen te hoog doen tegenover mij, maar bijna bij elke quote die je zet vind je een beetje arrogant doen, je kan wel merken dat je de blanken een superieur ras vind ja. zeer teleurstellend. want ik denk niet zo kleurig over ons volk als je mijn quote dan wel echt zou lezen die echt voor jou bedoeld was om te lezen, kan je tenminste echte argumenten bedenken.
Jij vindt jezelf makkelijker dan een islamitische vrouw? Je geeft af en toe blijk van een minderwaardigheidscomplex, als blanke vrouw waarin je de blanke cultuur veracht en zegt dat andere volkeren, dichter bij de natuur of met een slavernijverleden, meer respect verdienen dan wij.quote:Op vrijdag 17 december 2010 23:22 schreef MissSarah het volgende:
Ik wil ook opgaan op GSbrder, je kan wel zo grof gaan praten tegen mohammed maar dan ben je otch niet beter dan hem bezig? want zeg nou eerlijk blanke vrouwen zijn inderdaad makkelijk hij heeft geen ongelijk en ten 2e hij gebruikt geen scheldwoorden zoals jij dat doet, jij zit nu uiteindeljik meer fout dan hij want de gemiddelde islamitische vrouw weet wel hoe ze haar lichaam moet bewaren voor haar vrouw. er was ooit een indonesische/nederlandse comedian op tv die een grapje maakte over de hollandse vrouw. hij zei de hollandse vrouw heeft het sex in the city syndroom van de ene man naar de volgende.. als dat niet gaat ondertussen in een dronke bui ook nog ff een vrouwtje proberen,. een voorbeeld dus. mohammed heeft niet ongelijk alleen hahahah ahij had moeten zeggen de GEMIDDELDE blanke vrouw is makkelijk , want mo, ik ken heus wel blanke vrouwen die meer respect hebben dan die moderne marrokaanse tienermeisjes hoor dus ja dat is dan ook wel weer iets he..
ja maar GSbrber zo is t dus wel en als je zon islamitische vrouw heb, kan die snor altijd nog geepileerd worden als je er zo mee zit.
Nee, dat is positieve discriminatie.quote:Op woensdag 3 november 2010 11:10 schreef stbabylon het volgende:
[..]
En als ik wel de statistieken erbij haal, is het dan geen discriminatie meer?
Wat als ik niet op blond val, discrimineer ik dan ook?
Het blanke ras vind zichzelf niet superieur, het zit gewoon zo. Het blanke ras heeft een ontnuchtering meegemaakt van de samenleving en vindt zichzelf daarom een heel relationeel ras. Een buitenlander die even nuchter redeneert niks aan de hand, maar als je emotioneel op blanke mensen reageert vinden ze zichzelf beter ja. Terwijl een blanke best emotioneel op buitenlanders mogen reageren.quote:Op zaterdag 18 december 2010 01:18 schreef MissSarah het volgende:
hoezo niet overeenkomst met de waarheid? ik bedoel ik wil ook niet zeggen dat mijnwoord ten alle tijden de waarheid is , en zowieso wat is jou waarheid dan hoe inpeterteer jij die? want ik vind dat iedereen evenveel respect verdient, jammer genoeg zie ik vanuit mijn perspectief dat het blanke ras zichzelf superieur vind en dus vind ten alle tijden tegenover wie dan ook dat ze meer respect verdienen..dus ook het blanke ras vind ik verdient evenveel respect als wie dan ook alleen ik ben gewoon teleuresteld geraakt in mijn 19 jaar leven door min eigen volk goed te observeren.. jij noemt het verrachten, zo zit het dus niet voor mij. maar nogmaals ik vraag jou als jij niet vind dat ik de waarheid spreek ofzo, vertel mij jou waarheid
Jij weer.quote:Op woensdag 3 november 2010 10:56 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Nee, gemiddeld gezien zijn blanke mannen het beste voor een vrouw. Hoogste inkomen, meest liberaal, meest feministisch, minst aggresief. Gemiddeld dan he. Dus ik gun elke meid een blanke man.
Mijn waarheid is dat ik te vaak bevestigd ben in vooroordelen in mijn langer dan 19-jarig leven om nog zonder vooroordelen te zijn. Daarnaast is mijn waarheid dat veel van de zelfbenoemde 'onbevooroordeelden' hypocriet zijn en wel degelijk hun eigen verwachtingspatroon hebben bij nieuwe mensen. Ik stap niet zo snel af op iemand die stinkt, hoe leuk het innerlijk kan zijn. Een meisje met een hoofddoek bezigt een religie die mij niet aanstaat, hoe goed ze van binnen ook is, talloze atheistische meisjes waarvoor ongetwijfeld hetzelfde geldt. Evenzo een negroide man, komt weinig in mijn directe omgeving voor, geen familie, geen buurtbewoners, geen medestudenten, geen collega's en geen teamleden van een ander ras dan het blanke. Ik kom er eigenlijk alleen mee in aanraking op het station, de burger king, tijdens het uitgaan en in de stad. Dan zijn de contacten te vluchtig en de verschillen te groot om aan te pappen met een groep, waarvan ik qua uiterlijk al vrijwel zeker weet dat het mijn type niet is.quote:Op zaterdag 18 december 2010 01:18 schreef MissSarah het volgende:
hoezo niet overeenkomst met de waarheid? ik bedoel ik wil ook niet zeggen dat mijnwoord ten alle tijden de waarheid is , en zowieso wat is jou waarheid dan hoe inpeterteer jij die? want ik vind dat iedereen evenveel respect verdient, jammer genoeg zie ik vanuit mijn perspectief dat het blanke ras zichzelf superieur vind en dus vind ten alle tijden tegenover wie dan ook dat ze meer respect verdienen..dus ook het blanke ras vind ik verdient evenveel respect als wie dan ook alleen ik ben gewoon teleuresteld geraakt in mijn 19 jaar leven door min eigen volk goed te observeren.. jij noemt het verrachten, zo zit het dus niet voor mij. maar nogmaals ik vraag jou als jij niet vind dat ik de waarheid spreek ofzo, vertel mij jou waarheid
Het boeit mij wel. Ik ga geen discussie met je aan. Zeker niet over een onderwerp waar ik al twee topics alles bij elkaar heb verzonnen, dat tig keer heb toegegeven, en nog steeds domme mensen op happen.quote:Op zaterdag 18 december 2010 01:24 schreef MissSarah het volgende:
stbabylon ja ik geef toe ik heb ergens in 1 van de vorige paginas ook gezegd sorry voor me slechte nederlands ik spreek en schrijf het goed alleen ik typ hier erg snel het boeit me niet waar de hoofdlettter puntjes of commas staaan ofzo zolang mensen begrijpen wat ik bedoel te zeggen.
Lees je mijn reactie op die quote even?quote:Op zaterdag 18 december 2010 01:53 schreef NotYou het volgende:
[..]
Jij weer.
kerel, hoe blank je ook bent, je blijft een lelijk, duf en dikkig mannetje. Dat een vrouw eerder gaat soppen van een grote, stoere, atletisch gevormde neger dan van iemand als jij verbaast mij persoonlijk geenszins.
Dat jij t vervolgens gepast en nodig vindt te beginnen over werk/inkomen vind ik vrij tekenend.
Zeg, ben jij vroeger eigenlijk gepest?
Vergeleken met wie, dan? Chinezen? Hollanders? Marokkanen? Turken?quote:Op vrijdag 17 december 2010 22:22 schreef Schenkstroop het volgende:
[..]
Dat is een van de weinige redenen waardoor ik een beetje ben gaan twijvelen of uiterlijk wel echt zo belangrijk is voor vrouwen. Ik zeg tuurlijk wel, want je moet geen hunchback the notredamme zijn. Maar toch. De meeste antillianen/suris zijn zeker niet knap.. Wellicht is status/image dan toch van doorslaggevende waarde. En daarom zeg ik bedankt TMF
quote:Op zaterdag 18 december 2010 01:53 schreef NotYou het volgende:
[..]
Jij weer.
kerel, hoe blank je ook bent, je blijft een lelijk, duf en dikkig mannetje. Dat een vrouw eerder gaat soppen van een grote, stoere, atletisch gevormde neger dan van iemand als jij verbaast mij persoonlijk geenszins.
Dat jij t vervolgens gepast en nodig vindt te beginnen over werk/inkomen vind ik vrij tekenend.
Zeg, ben jij vroeger eigenlijk gepest?
Jij met je blablabla met God, blablabla ja my asssss.quote:Op zaterdag 18 december 2010 01:24 schreef MissSarah het volgende:
stbabylon ja ik geef toe ik heb ergens in 1 van de vorige paginas ook gezegd sorry voor me slechte nederlands ik spreek en schrijf het goed alleen ik typ hier erg snel het boeit me niet waar de hoofdlettter puntjes of commas staaan ofzo zolang mensen begrijpen wat ik bedoel te zeggen.
Dus doe niet arrogant en geef nogmaals een argument als je wil en dit x over wat ik probeer te zeggen, want geloof me je irriteert me een beetje met je arrogante gedrag en niet alleen tegenover mij telkes als ik lees dat ergens anders iemand het niet eens is met jou geef je ook al zon bijdehand antwoord of een antwoord wat jou zogenaamd de beste zou maken.. nou bij mij neit dus in nog geen 100 jaar.
en ja naam wat houd dat in? stbabylon wat bedoel je ermee? want babylon was een stad weetjewel waar het volk van god heeft geleefd maar al deze mensen zijn zondaars en duivels in de ogen van god, zelfs reagge muziek hoor je nog teksten over babylon.. het kan zijn dat ik het verkeerd begrijp hoor maar je doet dus nie alleen arrogant, in je naam zeg je ook al iets "wicked" naar mijn mening, maar ach ja ik krijg nu waarschijnlijk van allerlei mensen boze ogen omdat ik alles relateer aan god en deze goddeloze wereld wil het woord god niet eens meer lezen in een zin.
en niet alleen blanke valllen hier onder als je nogsteeds denkt dat ik een racist ben tegenover blanke.. ik ben zelf ook blank trouwens. ja tja je moet toch echt goed lezen om me te begrijpen en probere dan een GEMIDDELD antwoord te geven.. jij met je gemiddeld blanke mannen blablabla ja my asssss
NotYou, I Totally agree with you!quote:Op zaterdag 18 december 2010 01:53 schreef NotYou het volgende:
[..]
Jij weer.
kerel, hoe blank je ook bent, je blijft een lelijk, duf en dikkig mannetje. Dat een vrouw eerder gaat soppen van een grote, stoere, atletisch gevormde neger dan van iemand als jij verbaast mij persoonlijk geenszins.
Dat jij t vervolgens gepast en nodig vindt te beginnen over werk/inkomen vind ik vrij tekenend.
Zeg, ben jij vroeger eigenlijk gepest?
ja t zelfde , blablaaaa, dan ben je het misschien niet eens met mijn god gepraat maar er zit iniedergeval meer in houd in als je zinnetje met je blabla adiosquote:Op zaterdag 18 december 2010 12:37 schreef Id_do_her het volgende:
[..]
Jij met je blablabla met God, blablabla ja my asssss.
Eens met een persoonlijke en argumentatieloze reactie?quote:Op zaterdag 18 december 2010 16:35 schreef MissSarah het volgende:
[..]
NotYou, I Totally agree with you!
Ja nee je hoef geen contacgt met deze mensen te zoeken, sterker nog dat doe ik ook niet, maar niet omdat ik ze niet respecteer want dat doe ik wel, sommige mensen hun gedrag staat mij niet aan, maar ik respecteer hen alsnog, ik ben niet degene die mag zeggen dat deze mensen geen respect verdienen, ja veel mensen lopen langs hun met een negatieve gedachte, maar als je gewon is met die mensen ging praten en vragen , misschien zou je begrijpen waarom ze daar staan in hun dure kleding en sieraden , misschien moet je zowieso is achterkomen wat jongeren nou echt bedoelen met hun gedrag, of wat ze bedoelen maar niet kunnen uitten op een of andere manier, en net zoals de politiek zijn er te veel mensen die de straatjongeren van elk ras als "slecht" beoordelen, omdat wat jij ok al zegt, ten eerste lastig tdoen op straat, ten 2e hun kwaliteit ligt niet in de verwachtngen van deze politiek, ze zijn niet bezig met school of werk, maar wat is het probleem je zou is moeten weten waar ze WEL mee bezig zijn dus eigenlijk, GSbrder vind ik dat je ze wel respect moet gunnen maar nee je hoeft geen contact te zoeken, maar pur omdat hun uiterlijk.gedrag of what so ever wat je bedoelt jou niet aanstaat, ja daar kom je niet ver mee in het leven.quote:Op zaterdag 18 december 2010 03:10 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Mijn waarheid is dat ik te vaak bevestigd ben in vooroordelen in mijn langer dan 19-jarig leven om nog zonder vooroordelen te zijn. Daarnaast is mijn waarheid dat veel van de zelfbenoemde 'onbevooroordeelden' hypocriet zijn en wel degelijk hun eigen verwachtingspatroon hebben bij nieuwe mensen. Ik stap niet zo snel af op iemand die stinkt, hoe leuk het innerlijk kan zijn. Een meisje met een hoofddoek bezigt een religie die mij niet aanstaat, hoe goed ze van binnen ook is, talloze atheistische meisjes waarvoor ongetwijfeld hetzelfde geldt. Evenzo een negroide man, komt weinig in mijn directe omgeving voor, geen familie, geen buurtbewoners, geen medestudenten, geen collega's en geen teamleden van een ander ras dan het blanke. Ik kom er eigenlijk alleen mee in aanraking op het station, de burger king, tijdens het uitgaan en in de stad. Dan zijn de contacten te vluchtig en de verschillen te groot om aan te pappen met een groep, waarvan ik qua uiterlijk al vrijwel zeker weet dat het mijn type niet is.
Iedereen verdient respect op basis van kwaliteiten en de dingen die ze doen, wanneer ik goed geholpen wordt bij de Burger King zal ik net zo dankbaar zijn voor een donkere bediende als een blanke, bij hetzelfde resultaat. Ik ga geen blanke bedienden voorop stellen en ook niet mijn houding tegenover een aardige neger veranderen als bij een aardige blanke. Maar wanneer een groep intimiderende negers, met een hiphop-uiterlijk, dito muziek, overdaad aan sieraden en een attitude die mij niet aanstaat langs loopt, hoef ik ze niet te 'respecteren' en ook geen contact te zoeken, want het zijn m'n types niet. Iedereen hier die de mond vol heeft dat ze geen onderscheidt maken, moet nog maar eens goed kijken hoe hij of zij reageert op een onbekende, blank of zwart. Jij bent toevallig vaak teleurgesteld door het blanke ras, dat kan, ik vaker door het negroïde, hoewel het aantal waarnemingen lager lag.
tja, ik begrijp wel waarom je dat zegt, maar ja stbabylon zal dan misschien wel aardig zijn dat weet ik trouwens ook niet maaar ik ben het toch eens met deze NotYou want waarom, hij is misschien niet zo aardig, maar wel duidelijk het is zo, ik kijk liever naar een neger dan naar de gemiddelde hollandse man met een bierbuik. ,ahum sorry hoor.quote:Op zaterdag 18 december 2010 16:46 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Eens met een persoonlijke en argumentatieloze reactie?
Dat is nogal een zwaktebod van jullie beiden.
HAHAHA kijk, ik heb respect dat je je mening zo duideljk uitspreekt, maar jah, ik begrijp totaal wel dat ze met negers willen "batsen" Want ten eerste: ze zien er beter uit, incl. hun gespierde lichaam in meeste gevallen, ten 2e ze weten beter hoe ze en vrouw moeten verleiden, ze zijn goed in hun bewegingen muziek en blabla, ten 3e ze hebben gewoon simpelweg MEEESTAL niet altijd maar MEESTAL een grotere .....******* jeweetwel ja dat dat jou niet aanstaat moet je dan zelf we? ten,by the way, ik heb ook een bruine vriend en ik heb er een kind mee, ga je nu ook kotsen? maar ik had me geen betere man kunnen wensen.,. in alle opzichten ahhahahaquote:
halfbloedjes, nog ergerquote:Op zaterdag 18 december 2010 16:54 schreef MissSarah het volgende:
[..]
HAHAHA kijk, ik heb respect dat je je mening zo duideljk uitspreekt, maar jah, ik begrijp totaal wel dat ze met negers willen "batsen" Want ten eerste: ze zien er beter uit, incl. hun gespierde lichaam in meeste gevallen, ten 2e ze weten beter hoe ze en vrouw moeten verleiden, ze zijn goed in hun bewegingen muziek en blabla, ten 3e ze hebben gewoon simpelweg MEEESTAL niet altijd maar MEESTAL een grotere .....******* jeweetwel ja dat dat jou niet aanstaat moet je dan zelf we? ten,by the way, ik heb ook een bruine vriend en ik heb er een kind mee, ga je nu ook kotsen? maar ik had me geen betere man kunnen wensen.,. in alle opzichten ahhahaha
truequote:Op zaterdag 18 december 2010 17:05 schreef MissSarah het volgende:
je bent wel onzeker over jezelf trouwens. hoe je over negers praat
serieuze argument is dat die rassenmengelmoes uiteindelijk voor problemen gaat zorgen. wij europeanen zijn niet voor niets 1 evolutie verder dan die slapjanusen die in afrika zijn gebleven en niet op ontekkingsreis naar europa zijn gegaan.quote:Op zaterdag 18 december 2010 17:11 schreef MissSarah het volgende:
true? nou respect. eerlijk toegeven, en ik zou het raar vinden als een vrouw jou aardig vind. net als dat jij t raar vind dat vrouwen negers aardig vind + ik vind je antwoorden inhoudloos, je kan wel met racistiche opmerkinge gooien maar je verteld me niet waarom je negers zo erg vind of halfbloedjes, want je maakt mensen hier alleen maar boos mee, kom dan met een serieus argument
Ik begrijp niet helemaal goed waar jouw definitie van respect vandaan komt en wat het betekent wanneer je een groep werkloze negers 'respecteert', maar respect moet verdient worden door de daden die iemand doet. Knap van je dat je zo uitgebreid antwoord geeft, dat je eerlijk jouw argumenten tegenover de mijne durft te stellen, maar jij en ik leven in twee zulk verschillende leefwerelden dat ik je nooit zal kunnen begrijpen en vice versa waarschijnlijk.quote:Op zaterdag 18 december 2010 16:47 schreef MissSarah het volgende:
[..]
Ja nee je hoef geen contacgt met deze mensen te zoeken, sterker nog dat doe ik ook niet, maar niet omdat ik ze niet respecteer want dat doe ik wel, sommige mensen hun gedrag staat mij niet aan, maar ik respecteer hen alsnog, ik ben niet degene die mag zeggen dat deze mensen geen respect verdienen, ja veel mensen lopen langs hun met een negatieve gedachte, maar als je gewon is met die mensen ging praten en vragen , misschien zou je begrijpen waarom ze daar staan in hun dure kleding en sieraden , misschien moet je zowieso is achterkomen wat jongeren nou echt bedoelen met hun gedrag, of wat ze bedoelen maar niet kunnen uitten op een of andere manier, en net zoals de politiek zijn er te veel mensen die de straatjongeren van elk ras als "slecht" beoordelen, omdat wat jij ok al zegt, ten eerste lastig tdoen op straat, ten 2e hun kwaliteit ligt niet in de verwachtngen van deze politiek, ze zijn niet bezig met school of werk, maar wat is het probleem je zou is moeten weten waar ze WEL mee bezig zijn dus eigenlijk, GSbrder vind ik dat je ze wel respect moet gunnen maar nee je hoeft geen contact te zoeken, maar pur omdat hun uiterlijk.gedrag of what so ever wat je bedoelt jou niet aanstaat, ja daar kom je niet ver mee in het leven.
Ik heb een een en al blanke familie waarvan hun laten en doen mij ook niet aanstaat, maar ik hou van ze en ik zoek ook contact met ze , denk daar maar is over na.. gewoon blijven proberen , gewoon blijven praten en zoeken naar de redeen WAAROM hun gedachte zo zijn en waar kan je ze mee helpen?
ik heb het over het begin het moment dat de mensen een apart ras werd van de apen, dit gebeurde in afrika. Na een paar 100 000 jaar in afrika is een groep mensen naar europa vertrokken, en dat betekend dus dat die zich heel erg hebben moeten aanpassen. Die afrikanen hebben dat dus niet gedaan en zijn "behind" in de ontwikkeling,quote:Op zaterdag 18 december 2010 17:20 schreef MissSarah het volgende:
nou maak je mensen nog iets bozer, hahaa ondenkkingsreis ? fuck you,ons eigen blanke kutvolk heeft toen de tijd slaven gedwongen om mee te gaan naar ameikga, europa enz.. jij neomt dit ontdenkkkingsreis, en onze europeanen met hun evolutie verder gezeik ja dat verpest het juist, over 20 jaar willen ze vliegende treinen en what so ever, ik zie dat niet zitten hoor ze maken het vol robots, dat is een duivelse gemeenschap, dus ik ben het niet echt met je eens. kijk ik geef toe dat mengelmoessen vaak wel inderdaad problemen maken maar waarom zeik je dan over afrikanen in afrika als je uiteindelijk toch vind dat ze daar horen, ik vind dat al die afrikanen meer resect verdienen dan jij in 1 persoon, en al helemaal sorry hoor dat ik zo uitbarst, en ik heb toch respect dat je zo direct blijft, alleen het maakt me wel een beetje opvliegerig
Je klinkt een beetje als een afdankertje van de blanke man. Komt daar soms die aversie naar ons vandaan?quote:Op zaterdag 18 december 2010 17:20 schreef MissSarah het volgende:
nou maak je mensen nog iets bozer, hahaa ondenkkingsreis ? fuck you,ons eigen blanke kutvolk heeft toen de tijd slaven gedwongen om mee te gaan naar ameikga, europa enz.. jij neomt dit ontdenkkkingsreis, en onze europeanen met hun evolutie verder gezeik ja dat verpest het juist, over 20 jaar willen ze vliegende treinen en what so ever, ik zie dat niet zitten hoor ze maken het vol robots, dat is een duivelse gemeenschap, dus ik ben het niet echt met je eens. kijk ik geef toe dat mengelmoessen vaak wel inderdaad problemen maken maar waarom zeik je dan over afrikanen in afrika als je uiteindelijk toch vind dat ze daar horen, ik vind dat al die afrikanen meer resect verdienen dan jij in 1 persoon, en al helemaal sorry hoor dat ik zo uitbarst, en ik heb toch respect dat je zo direct blijft, alleen het maakt me wel een beetje opvliegerig
oke, nuchter heid nee ik haat blanke mensen helemaal niet ik ben er zelf een maar gogosweden maakte me even een beetje boos, sorry dat ik kutvolk zei dat maakt mij niet beter dan hij zelf zei , maar ja soms ben ik wel even boos ja om het blanke volk.. maar ik haat ze niet, ik ben er zelf een zoals ik al zei en ik hou toch evht van me familie bijvoorbeeld, ik heb blanke vrouwen en mannen gekend die me echt hebben geholpen in het leven dus nee ik haat ze niet maar de mentaliteit en houding van de gemiddelde blanke nee daaar sluit ik me niet graag bij aan.. sorryquote:Op zaterdag 18 december 2010 17:28 schreef Nuchterheid het volgende:
[..]
Je klinkt een beetje als een afdankertje van de blanke man. Komt daar soms die aversie naar ons vandaan?
helemaal mee eens, zo goed verwoord ook, baasquote:Op zaterdag 18 december 2010 17:32 schreef GSbrder het volgende:
Lichte toevoeging aan de geschiedsomschrijving van MissSarah;
dat negers als slaven werden gebruikt is niet enkel de schuld van ons Europeanen. Blanken hebben eeuwen lang andere blanken als slaven gehouden, denk aan de christenen ten tijde van de Romeinen en Afrikanen die andere Afrikanen als slaven hielden. Negers die wij op de boot naar Amerika zetten waren Hutu's en Tutsi's die door de ander gevangen genomen waren. Wij hebben als blanke niet veel meer gedaan dan de negroide business van slaven in de 15e en 16e eeuw geglobaliseerd en in Amerika op grote schaal ingevoerd. Robots en duivelse gemeenschap zijn niet de schuld van blanken, want naast blanke ingenieurs zijn hier ook de aziaten medeverantwoordelijk voor. Feitelijk zijn er zeer weinig zaken, behalve kennis van de jacht, de natuur, de dans en muziek, afkomstig van de zwarte gemeenschap. Als je kijkt naar de netto bijdragen is het meerendeel van wat hebt ontworpen door een blanke, dus respect voor ons ras is ook gepast. We hebben de hele wereld vooruitgang gebracht, zowel technologisch, intellectueel als economisch en politiek.
Ja ten eerste wil ik ingaan op het feit dat ik begon over gespierde negers en shit, maar dat was dus niet de reden dat ik en mijn vriend bij elkaar zijn, want ik begon hierover puur om te zeggen wat fysiek de hollandse vrouw meer naar de negers toetrekt dan naar haar eige blanke man, het is nieuwsciherigeid voor die grotere lul en zo, maar dat was bij mij niet het geval, ik en mijn vriend vielen op elkara omdat we over dingen precies hetzelfde dachten, over de wereld, geloof, mensen enzovoorts, en seks kwam bij ons pas veeel later ik zei tegen hem dat ik geen seks wou tot het huwlijk, nou dat is m ook niet geworden maar het heft wel een lange tijd geduurd, dus seks was het niet dat mij bij hem bracht , en ten 2e hij is 23 jaar en is niet veel ouder, hij heeft totaal geen slechte invloed omdat wat ik al zei, we zijn het over de meeste dingen eens en daarom zijn we ook verliefd op elkar geworden in de 1e plaats. Maarja wel lief haha dat je je afvraagt of ie wle goed is voor me hihih. grapje/.. ahumquote:Op zaterdag 18 december 2010 17:24 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Ik begrijp niet helemaal goed waar jouw definitie van respect vandaan komt en wat het betekent wanneer je een groep werkloze negers 'respecteert', maar respect moet verdient worden door de daden die iemand doet. Knap van je dat je zo uitgebreid antwoord geeft, dat je eerlijk jouw argumenten tegenover de mijne durft te stellen, maar jij en ik leven in twee zulk verschillende leefwerelden dat ik je nooit zal kunnen begrijpen en vice versa waarschijnlijk.
Naief vind ik het wel wanneer je zegt dat je gewoon eens zou moeten gaan praten met deze kansloze jongeren, verslaafden, criminelen en imago-negers. Hoe vaak stap jij met je baby in een kinderwagen af op een blanke zakenman in pak, een kakker die met een attitude langsloopt of knoop je een praatje aan met een universitair docent? De verschillen zijn simpelweg te groot en ik denk dat de barriere voor hen om met mij te praten net zo groot is als voor mij om met hen te praten. Ik denk dat ik ver genoeg in mijn leven kom zonder deze mensen die 'niet in de verwachtingen liggen van de politiek', want mensen die mij verder helpen in dit leven zijn zij die iets toevoegen. Het kan dat zij blowen, dansen, sporten, uitgaan en meer dingen doen waar ik geen weet van heb, maar iemand die intellectueel mij niet bevredigd, die mij qua uiterlijke aantrekkingskracht mij niet aanspreekt is mijn tijd niet waard. Ik ben druk, mijn uren kosten geld en dan kan ik wel Moeder Theresa gaan uithangen en kijken wat deze jongeren dan wel beweegt, maar als ik niet word geslagen omdat ze me intimiderend vinden dan durven of kunnen ze niets zeggen omdat er al een taalverschil heerst.
Dat jij contact blijft zoeken met je blanke familie is nogal logisch, aangezien dit familie is, bloedverwanten, als ik donkere familie zou hebben zou ik ook met ze proberen te praten. Maar deze heb en ken ik niet. Niemand is zwart bij mij, moet ik dan een willekeurige donkere zwerver aanspreken? Op zoek gaan naar een donkere man of vrouw? Ik verschil teveel, jij zegt dat je een bruine vriend hebt en een kind en dat je niet beter had kunnen wensen, maar ik vind het ronduit onverantwoordelijk van je vriend een kind te maken bij een meisje, dus ik denk dat hij een verkeerde invloed op je heeft, hoe goed hij ook zou zijn. Een grotere lul, een gespierder lichaam en de kennis een vrouw te verleiden is nogal een schrale compensatie voor een achtergestelde positie waarin je vrouw en kind brengt, de lagere sociale status, de lagere welvaart en welzijn die je op den duur geniet en meer praktische problemen zoals discriminatie en inkomen. Ik neem van al die dingen aan dat jouw vriend gespierder en verleidelijker is dan ik ben, maar ik denk intelligenter te zijn, een meer analytische kijk te hebben op de wereld en waarschijnlijk een hoger inkomen, mede doordat ik geen vriendin bezwangert heb op haar 18e.
Ja dankjewel ik laat me ok niet opjutten omdat ik te veel geloof heb ik god en ik geloof helemaal niet in die hele apen theorie ik geloof dat alle mensen van god komen en niet anders.. dankjewel ik zou volwassen reagerenquote:Op zaterdag 18 december 2010 17:26 schreef GSbrder het volgende:
Alsjeblieft, laat het niet op het niveau "negers zijn apen" komen, dat is belachelijk.
Gogosweden, je kan het inhoudelijk ook wel aan. MissSarah, laat je niet opjutten en laten we allemaal als volwassenen onze meningen tegenover de ander stellen.
Ja hier zijn veel dingen de waarheid, ik vind het wel een duivelse gemeenschap enzo maar ik weet dat china en grote andere landen hier groot aan mee werken, ja blanken zijn hoog opgeleidde mensen en ze verdienen respect voor hun brein , daar ben ik het mee eens echt waarquote:Op zaterdag 18 december 2010 17:32 schreef GSbrder het volgende:
Lichte toevoeging aan de geschiedsomschrijving van MissSarah;
dat negers als slaven werden gebruikt is niet enkel de schuld van ons Europeanen. Blanken hebben eeuwen lang andere blanken als slaven gehouden, denk aan de christenen ten tijde van de Romeinen en Afrikanen die andere Afrikanen als slaven hielden. Negers die wij op de boot naar Amerika zetten waren Hutu's en Tutsi's die door de ander gevangen genomen waren. Wij hebben als blanke niet veel meer gedaan dan de negroide business van slaven in de 15e en 16e eeuw geglobaliseerd en in Amerika op grote schaal ingevoerd. Robots en duivelse gemeenschap zijn niet de schuld van blanken, want naast blanke ingenieurs zijn hier ook de aziaten medeverantwoordelijk voor. Feitelijk zijn er zeer weinig zaken, behalve kennis van de jacht, de natuur, de dans en muziek, afkomstig van de zwarte gemeenschap. Als je kijkt naar de netto bijdragen is het meerendeel van wat hebt ontworpen door een blanke, dus respect voor ons ras is ook gepast. We hebben de hele wereld vooruitgang gebracht, zowel technologisch, intellectueel als economisch en politiek.
Je bent wel een rasist en je lult poep.quote:Op zaterdag 18 december 2010 17:25 schreef gogosweden het volgende:
ik heb het over het begin het moment dat de mensen een apart ras werd van de apen, dit gebeurde in afrika. Na een paar 100 000 jaar in afrika is een groep mensen naar europa vertrokken, en dat betekend dus dat die zich heel erg hebben moeten aanpassen. Die afrikanen hebben dat dus niet gedaan en zijn "behind" in de ontwikkeling,
maargoed, ik respecteer jou mening als de mijne ook word gerespecteerd. ik ben geen racist ofzo, voor mij is het alleen "onnatuurlijk"
ik bedoel alleen maar te zeggen dat de afrikanen in afrika zijn gebleven en de europeanen zijn vertrokken waardoor ze meer kennis /andere huidskleur enz hebben gekregen (oorzaak gevolg gedoe) en dat, volgens mijn opinie dus de afrikanen nog 1 stap "achter" op de ontwikkelingquote:Op zaterdag 18 december 2010 17:56 schreef Daniel1976 het volgende:
[..]
Je bent wel een rasist en je lult poep.
De apen en wij hebben dezelfde voorouders.
Als je ook maar het kleinste stukje van evolutie hebt begrepen dan weet je heel de rassentheorie echt belachelijke onzin is. Dus misbruik geen dingen die je niet begrijpt.
Lees dit boek eens: http://www.amazon.com/Anc(...)lution/dp/0618005838
met afrika gaat het beter dan de meeste denken, ik neem het je niet kwalijk het niews/media etc laat alleen afrika zien met zielige kindjes met vliegjes rond hun mond, strohutten (die bestaan zowat niet meer daarquote:Op zaterdag 18 december 2010 18:15 schreef gogosweden het volgende:
[..]
ik bedoel alleen maar te zeggen dat de afrikanen in afrika zijn gebleven en de europeanen zijn vertrokken waardoor ze meer kennis /andere huidskleur enz hebben gekregen (oorzaak gevolg gedoe) en dat, volgens mijn opinie dus de afrikanen nog 1 stap "achter" op de ontwikkeling
maar ergens is het fout gegaan right?quote:Op zaterdag 18 december 2010 18:20 schreef BruinBeertje het volgende:
[..]
met afrika gaat het beter dan de meeste denken, ik neem het je niet kwalijk het niews/media etc laat alleen afrika zien met zielige kindjes met vliegjes rond hun mond, strohutten (die bestaan zowat niet meer daar) en oorlogen. Leuk dat jer óók in trapt
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |