quote:Op woensdag 20 oktober 2010 09:36 schreef SingleCoil het volgende:
stuur voor mij dan ook maar een klacht, een ton zou idd het gat dat deze vakantie in mijn vermogen heeft geslagen al aardig wegwerken. Men, wat vliegt het geld uit je zak op zo'n stedentrip zeg!
Gelukkig is er ook goed nieuws: in Berlijn ben ik voor A. op de knie gegaan en heb haar ten huwelijk gevraagd. Ik had haar natuurlijk eerst flink dronken gevoerd dus ze zei gelijk ja. En de ring paste ook nog!
[ afbeelding ]
Rond de 40 vierkante meter. Wij hebben de stadsverwarming laten afsluiten omdat we het veel te duur vinden en we zijn zó weinig thuis. We zijn alle doordeweekse dagen pas tegen tien uur thuis ivm paard.quote:Op maandag 1 november 2010 21:51 schreef junkiexp het volgende:
Gewoon een elektrisch kacheltje dus.
Hoe groot is de ruimte die jullie verwarmen ?
Wij willen ook nog zoiets, of een pelletkachel, maar weet niet of dat mag in een appartement.quote:Op maandag 1 november 2010 21:52 schreef junkiexp het volgende:
Was laatst bij vrienden met een gelkachel, in de woonkamer.
Flesje gel erop en stoken maar, ging in 5 kwartier van 18 naar 22 graden
Ja je stadsverwarming verhaal ken ikquote:Op maandag 1 november 2010 21:53 schreef Isegrim het volgende:
[..]
Rond de 40 vierkante meter. Wij hebben de stadsverwarming laten afsluiten omdat we het veel te duur vinden en we zijn zó weinig thuis. We zijn alle doordeweekse dagen pas tegen tien uur thuis ivm paard.
Welkom!quote:Op maandag 1 november 2010 22:27 schreef dandybleu het volgende:
ik lees even mee want ik woon ook in rotterdam .....aangenaam kennis te maken....
quote:Op maandag 1 november 2010 22:47 schreef dandybleu het volgende:
iemand die ook weet ? in het centrum van rotterdam stond een heel leuk victoriaans gebouwtje? ( waar de grote markt is )
ha hebben ze gesloopt en nu staat er een betonnen doos
was bijna het laatste stukje antiek in het centrum.....
Geen meningquote:Op maandag 1 november 2010 23:19 schreef dandybleu het volgende:
wat vinden jullie van dit? amsterdam heeft vijf ( een euro) cafees.....( biertje een euro ) en rotterdam heeft er maar eentje?
Heh. In Curacao vond ik de airco op 25 graden al te koud.quote:Op maandag 1 november 2010 21:33 schreef Isegrim het volgende:
[..]
Hm, dan is er met de afsluiter dus niets mis. Misschien verbruik je dan toch gewoon vrij veel. 22 graden is best hoog.
In Rotterdam kun je dan ook wel weer heel goedkoop eten in de vele eetcafé's. En een biertje is hier nog altijd een stuk goedkoper dan eldersquote:Op maandag 1 november 2010 23:19 schreef dandybleu het volgende:
wat vinden jullie van dit? amsterdam heeft vijf ( een euro) cafees.....( biertje een euro ) en rotterdam heeft er maar eentje?
Tsjechië is dan wel een leuk land.quote:Op maandag 1 november 2010 23:32 schreef dandybleu het volgende:
gewoon...een vraag.... een-euro cafees zijn leuk voor jongeren en studenten
maar sorry ander onderwerp....
bronquote:Blijdorpdinsdagmorgenmorgen 2 november symbolisch "uit nood gesloten”
De monumentale ingang van Diergaarde Blijdorp is dinsdagmorgen 2 november “Uit nood gesloten”. Tussen 7.45 en 8.15 uur bevestigen medewerkers een groot spandoek met deze tekst op het smeedijzeren hek.
De actie is symbolisch. Zo kan iedereen vast wennen aan een Rotterdam zonder Diergaarde als gevolg van de onverantwoorde bezuinigingen door het Gemeentebestuur....
Maar een ieder die “zijn poot zet” onder de petitie van de Vereniging Vrienden van Blijdorp wordt op ludieke wijze opgevangen en kan (natuurlijk) toch naar binnen.
Het is voor het eerst sinds 1939 dat Rotterdamse Diergaarde haar poort sluit. Blijdorp is normaliter 365 dagen per jaar geopend. Het is zeer de vraag of dit zo kan blijven.
Op 7 oktober werd de geheel gerenoveerde entreepartij nog geopend door wethouder Antoinette Laan. Op dezelfde dag maakte zij bekend dat de subsidie aan Blijdorp flink wordt afgebouwd.
Belangstellende pers is van harte welkom.
Dat zijn echt van die achterlijke linkse hobby's waar Henk en Ingrid niet op zitten te wachtenquote:
je moet niet zeiken Blijdorp hoort bij Rotterdam net als Feyenoord, de markt op Blaak, Erasmus, Euromast, Brandgrens, Brienenoord en natuurlijk Toek zelf!quote:Op dinsdag 2 november 2010 09:47 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
[..]
Dat zijn echt van die achterlijke linkse hobby's waar Henk en Ingrid niet op zitten te wachten
Heet ik Henk, Ingrid, of is er een andere reden om aan te nemen dat ik PVV stem / op GeenStijl zit?quote:Op dinsdag 2 november 2010 09:56 schreef TJDoornbos het volgende:
[..]
je moet niet zeiken Blijdorp hoort bij Rotterdam net als Feyenoord, de markt op Blaak, Erasmus, Euromast, Brandgrens, Brienenoord en natuurlijk Toek zelf!
jij haalt ze dr bij. Gewoon kop dicht en tekenenquote:Op dinsdag 2 november 2010 10:05 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
[..]
Heet ik Henk, Ingrid, of is er een andere reden om aan te nemen dat ik PVV stem / op GeenStijl zit?
quote:De mist is gelukkig weg maar eigenlijk vond ik het gisteren best wel wat hebben.Op maandag 1 november 2010 21:50 schreef Isegrim het volgende:
Rotterdam deel 142!
We gaan het weer hebben over Rotterdam. Uitgaan op de het Stadhuisplein of op de Binnenweg, culinaire hoogstandjes van Branco tot Rotiland, terrassen van Ommoord tot Rodezand, festivals groot en klein; je moet er voor in Rotterdam zijn.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Festivals en activiteiten
<<<<VOEG HIER NIEUWE ACTIVITEITEN IN>>>>
Rotterdam Open
Voor 10 euro uit eten in allerlei restaurants in de stad
Voor 1 Euro naar de Euromast
Het langste terras van Rotterdam
Zie http://rotterdamisopen.nl/
Dag van de Architectuur
Zie http://airfoundation.nl/i(...)tectuur_in_rotterdam
Tour de France
Zie http://www.tourdefrancerotterdam.nl
En verderhttp://www.rotterdamfestivals.nl
![]()
Muziek
www.rotown.nl voor de beste indie
www.dizzyy.nl elke maandag- en dinsdagavond gratis jazz concerten, alleen de drankjes kosten 50 cent meer..www.watt-rotterdam.nl
Volgende meet
Elke donderdag /vrijdag /zaterdag kun je wel een meet proberen te regelen in dit topic.
Wonen in Rotterdam?
Informatie over nieuwbouw: http://www.woneninrotterdam.nl/
Huren
http://www.woonnet-rijnmond.nl/
http://www.okeverhuur.nl/
http://www.wonenmvm.nl/
http://www.etagehureninrotterdam.nl
http://www.actys.nl
http://www.rotsvast.nl/
http://www.directwonen.nl/
http://www.wbr.nl
Kopen
www.woonvisie.nl
www.zuidstad.nl
en de rest op www.funda.nl
Uitgaan in Rotterdam?
Kijk in: UVT Party Agenda 2009
http://www.rotterdamsuitburo.nl/
Een dagje Rotterdam?
Rotterdam Roots
Informatie over de stad?
http://www.cic.rotterdam.nl
Tevens is het dit jaar verboden om:
- te vragen waar de dance-parade blijft
- op 22 augustus op het Hofplein voor mijn neus te gaan staan
- geld wat in Rotterdam verdiend is naar Amsterdam over te maken of in Den Haag te verdelen.
En voor alle andere vragen over Rotterdam, bel je natuurlijk met0800 - 154514 010 Â
Vorige deel
Rotterdam 140 - Zonder baby's
Game on Rotterdammerts.
wiki
[ afbeelding ]
respect the power of the ennenes!
[..]
pvv bezuinigd op de stad en die bezuinigd weer door op dingen in de stad.quote:Op dinsdag 2 november 2010 13:05 schreef Isegrim het volgende:
Volgens mij heeft het weinig met de PVV te maken dat er wordt bezuinigd op Blijdorp. De gemeente bezuinigt en dat is een gevolg van de crisis.
Vraag me wel af hoe het kan dat een bezoekje aan de dierentuin in de VS een paar dollar kost zonder noemenswaardige staatssteun en dat je hier rond de 20 euro betaald met een berg subsidie. Minder corporate sponsoring?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |