Kom op zegquote:Op zaterdag 30 oktober 2010 22:19 schreef Sjiznit het volgende:
Hoe zit het morgen eigenlijk met de wintertijd? Heb om 20:45 raid met de guild. Wordt op de server ook naar wintertijd over gegaan of niet? Want dat zou dan betekenen dat ik 19:45 winter tijd raid heb morgen.
Die delen worden in 1x gedownload zo een 5.5 gigquote:Op zaterdag 30 oktober 2010 23:29 schreef GlenSpey het volgende:
Geeuw, uit hoeveel delen bestond die 4.0 download ook alweer?
Heb de dl om 6 uur gestart en hij zit nu pas rond 80%en dat is dus pas het eerste deel
http://www.wowwiki.com/Patch_mirrorsquote:Op zaterdag 30 oktober 2010 23:29 schreef GlenSpey het volgende:
Geeuw, uit hoeveel delen bestond die 4.0 download ook alweer?
Heb de dl om 6 uur gestart en hij zit nu pas rond 80%en dat is dus pas het eerste deel
Mja, geen idee dusquote:
Ja, het hoofddeel.quote:Op zondag 31 oktober 2010 02:39 schreef Friday12 het volgende:
[..]
Die delen worden in 1x gedownload zo een 5.5 gig
Dat is de reden dat ik het niet meer op alts doe. Veeeeeel te frustrerend.quote:Op zondag 31 oktober 2010 11:46 schreef ConscienceNL het volgende:
Nou, dit was dus Hallow's End. Álles, maar dan ook echt alles (op een paar masks na dan) gekregen op mijn main, behalve... je raad het al.Dacht ik een paar dagen geleden om eens die HH op m'n alt te doen, gelijk de eerste keer... je raad het alweer.
quote:Op zondag 31 oktober 2010 11:23 schreef Faithfulness het volgende:
[ afbeelding ]
Geen mount, nog steeds m'n laatste mask niet...
Maar "gelukkig" heb ik bags vol met wands, toothpicks en candy.
Die brooms, lanterns, etc, gooi ik altijd direct weg. Neemt alleen maar ruimte inquote:Op zondag 31 oktober 2010 12:10 schreef Sjiznit het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
En dan heb ik nog in het begin een pet en een helm weggeflikkerd. Dit is trouwens op mijn alt. En natuurlijk een pet en mount geleerd.
Leatrix Latency Fixquote:Op zondag 31 oktober 2010 14:59 schreef GlenSpey het volgende:
Hoe heette ook alweer dat programmaatje wat je MS kon verlagen?
Ik zit hier nu met standaard 250+ MS op mn nieuwe PC, dus dat is broodnodig
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |