Inleiding/SpelregelsWe bevinden ons in een dorp waarin een maffiagroep actief is en dorpelingen vermoordt. Deze maffialeden wonen echter ook gewoon in het dorp; het kan dus iedereen van je medespelers zijn. De dorpelingen moeten erachter zien te komen wie er tot de maffia behoren, door hints op te lossen en elke dag iemand (hopelijk een maffialid) te lynchen. Intussen vermoordt de maffia rustig door. Het is de bedoeling om alle maffialeden te vermoorden voordat ze er in grotere getale zijn dan de dorpsmensen.
In principe zijn er dus 2 soorten rollen:
- of je bent maffia
- of je bent dorpsbewoner (eventueel met een speciale rol, zie hieronder)
Eerst zal iedereen een rol toegewezen krijgen via PM. Het is verboden om printscreens van je rol te versturen aan medespelers (indien dit wel gebeurt, aub melden bij de spelleiders). Na de rollenverdeling zal er een burgemeester door het dorp gekozen worden via een democratische verkiezing. Iedereen die wil mag zich hiervoor verkiesbaar stellen. De burgemeester zal een aantal bodyguards (speciale rol) krijgen, die zullen voorkomen dat de burgemeester ‘s nachts sterft aan de hand van de maffia. De burgemeester kan wel gelyncht worden door het dorp. De burgemeester heeft bij de dorpslynch een stem die extra zwaar telt en kan tevens eenmalig een dubbele dorpslynch instellen! Het is dus belangrijk om een betrouwbare burgemeester te kiezen.
De burgemeester mag dus in één dag naar zijn keuze een dubbele lynch instellen. Dit houdt in dat er die dag twee mensen gelyncht worden door het dorp. Iedereen mag dan op twee mensen stemmen, en de twee mensen met de meeste stemmen worden gelyncht. Dit moet binnen 12 uur na de nachtpost worden aangekondigd worden door de burgemeester.
Wanneer de maffia in de nacht dorpsbewoners heeft vermoord, zal er een verhaal komen waarin aanwijzingen verstopt zitten over de maffialeden. De dorpsleden moeten deze hints ontrafelen, om er zo de maffialeden te vinden en te lynchen. De hints worden gehaald uit de ava’s, fotoboeken en profielen van de maffialeden. Ook worden er hints uit de posthistory gehaald; hierbij wordt echter alleen gekeken naar het topic en niet naar wat de desbetreffende speler daar precies gepost heeft, en wordt slechts gekeken naar de eerste pagina van de posthistory.
's Nachts kunnen de maffialeden en mensen met speciale rollen de Spelleiders een PM sturen met hun actie voor die nacht. Let er hierbij goed op de tijd: tijdens de nacht dienen alle speciale rollen hun PM binnen 4 uur doorgestuurd hebben, zodat de overgang kan plaatsvinden. Daarop volgt de overgang weer naar de dag. De eerste dag verkiest men de burgemeester, de uitslag van de verkiezing zal bekend zijn zodra iedereen gestemt heeft, waarna meteen de nacht ingaat. (waarin de speciale rollen hun PM’s kunnen sturen naar de spelleider.) De uitslag van de nacht dan zo snel mogelijk bekend worden, waarna de dag weer zal ingaan en de dorpsbewoners aan de slag moeten om de hints op te lossen! Und so weiter!
De hints zitten verstopt in het verhaal van de nacht (het verhaal over de dorpslynch bevat dus geen hints), en verwijzen naar de maffialeden die aan het moorden zijn geweest. Aanwijzingen kunnen overal uit genomen worden; postcount, signature, avatar, etc. Deze teksten/plaatjes/whatever mag je dus ook niet veranderen zolang het spel duurt.
Tijdens de dag zal er iemand gelyncht worden door het dorp, n.a.v. de kills van ’s nachts. Hierbij mag iedereen stemmen, in het topic! Om er achter te komen hoe je precies moet stemmen, lees dan even verder bij stemregels.
Als de maffia de overhand krijgt (het dorp heeft niet genoeg stemkracht meer om maffia te lynchen waardoor de maffia gewoon de stad kan uitmoorden), verliest de stad. Het dorp wint als alle maffia dood is
Stemregels:1. Je moet duidelijk aangeven voor wie je stemt. Bijvoorbeeld:
”##Ik stem voor Piet.” Zorg ook dat je het lijstje met stemmen even kopieert en je eigen stem toevoegt. Wanneer je alleen zegt te stemmen maar het lijstje niet overneemt en aanvult, telt je stem niet mee.
2. Je mag niet stemmen a lá
"Ik stem nu voor Piet, maar als het helpt om Jan te redden stem ik op Henk". Je kunt wel je stem veranderen door gewoon dit te posten:
”##unvote Jan, ##vote Piet”3. Je mag niet op jezelf of iemand stemmen die dood is.
4. In het geval van twee man met evenveel stemmen zal degene die als eerste dit stemaantal heeft bereikt gelyncht worden.
5. Je
MOET stemmen, uiterlijk binnen 48 uur. Maar je dorpsgenoten zullen er blij van worden als je eerder stemt.
6. Je mag je stem niet terugtrekken, wijzigen mag zo lang de lynch nog niet geweest is.
Algemene gameregels:1. Zodra je dood bent mag je niets zeggen dat het spel kan beïnvloeden. Je mag gerust posten, maar let op wat je zegt.
2. Probeer aub de posts gerelateerd te houden aan het spel.
3. Zorg dat je betrokken blijft bij het spel; dit hoeft niet door 24/7 je aanwezigheid te melden in het topic, maar zorg wel dat je stemt. Vooral als je een speciale rol hebt, is je aanwezigheid eigenlijk elke dag even nodig.
4. Ruzies zijn uit den boze, die vecht je maar via PM uit.
DeadlinesDe lynch zal plaatsvinden zodra iedereen gestemd heeft en er 15 minuten geen wijzigingen hebben plaatsgevonden. De SL maakt de Dorpsoudste-stem ook met de Lynch bekend.
Na de Lynch krijgen alle levende mensen een PM en moeten de nachtvaardigheden zo snel mogelijk binnen zijn. Voor de maffialeden geldt: een PM met daarin de personen die vermoord worden, alsmede door welke maffialeden zij vermoord worden.
Rollen:Zoals al eerder benoemd, er zijn dus verschillende rollen in het spel. Aan het begin krijgt iedereen een PM met daarin zijn/haar rol. Lees hieronder wat je rol inhoudt, mocht je daarna nog vragen hebben over je rol
stel ze dan in PM naar de spelleiders:
SPOILER
2 BG?
Homo vriendjes?
Al vanaf dag 1 krijgt hij elke dag weer stemmen.
Nog meer aanvullen of snap je mijn stem?
Dan zie ik liever meer bewijs tegen iemand anders en anders volg ik mijn eigen plan zoals ik al sinds dag 1 doe..
Tha_Erik
Erik Jezus Klaas.
Verdenkingen richting
Chowi:quote:De Man van de Nacht, zo werd hij ook wel genoemd. Hij had inmiddels een grote haat opgebouwd jegens zijn slachtoffer, die elke keer maar die negativiteit liet zien. Elke keer maar die verdenkmaking, die geruchten verspreiden. Hij vond het wel best, ware het niet dat hij het er gewoon niet mee eens was ! Hij had al tien keer nagedacht over hoe hij dat zou doen, want hij wist dat Puntenslijpsel sowieso kansloos was. Hij ging achter een koe staan, mikte op de stal even verderop en met een klein plofje viel Puntenslijpsel (velddokter) neer.
Man van de nacht -
Wat te doen vanavondhaat jegens slachtoffer - uit fobo "Favo FOK!kers Ik heb geen favoriet. Alle FOK!kers zijn per definitie stom. Kusjes."
Hij ging achter een koe staan -
boe's "wie neukt(e) met wie-lijst" deel 24 (wat zegt een koe? Juist)
Al die willen te kaap'ren varen, moeten mannen met baarden zijn.
Hoogachtend,
Erik.
Tha_Erik
Erik Jezus Klaas.
Verdenkingen bij
StijnDaquote:Wat komt dit mooi uit dacht hij, terwijl hij zag hoe 08gnot iBenny van het leven beroofde. Alhoewel hij Ibenny erg mocht bracht hen dit wel een stap dichter bij hun doel. Hij keek op zijn telefoon en zag dat hij het moment suprême goed had vastgelegd. Nu was het zijn beurt, met een katachtige beweging sprong hij uit de boom en mikte met zijn ijspriem op de longen van 08gnot. In een keer raak, daar hoefde hij geen 08 keer over te doen zoals zijn concullega. Hij trok zijn priem terug en 08gnot zakte in elkaar als een lek luchtbed. 08gnot (maffia) viel op zijn eigen slachtoffer en bloedde dood.
Dichter bij hun doel - foto in fobo van hockydoelpunt oid.
Moment suprême - moment van doelpunt vastgelegd?
met een katachtige beweging sprong hij uit de boom - plaatje in fobo van een spingende/schoppende voetballer
Al die willen te kaap'ren varen, moeten mannen met baarden zijn.
Hoogachtend,
Erik.