quote:Maar je zal een aansluiting willen op de IC naar Utrecht, de IC naar Roosendaal en je wilt ook de oost niet omgooien, dus die moet ook gewoon rond dezelfde tijd in Deventer zijn zoals nu het geval is.Op maandag 25 oktober 2010 22:23 schreef Duvel het volgende:
[..]
Da's een leuke puzzel. Kopmaken = 5 minuten, doorgaand = 2 minuten. Moet passen.
quote:Dat is enkel Arnhem-Groningen, dus evenveel treinen als normaal.Op maandag 25 oktober 2010 23:11 schreef von_Preussen het volgende:
Ik weet niet om hoeveel treinen het precies gaat, maar past het dan ook op het enkelspoor tussen Olst en Deventer?
quote:Bron: http://www.rtvnoord.nl/sport/sport.asp?pid=95751Binnen half jaar definitief besluit spoorlijn Veendam-Stadskanaal
Arriva wil haast maken met de spoorlijn Veendam - Stadskanaal; binnen een half jaar moet duidelijk zijn of er op het traject definitief een personentrein gaat rijden.
Het traject, dat eigendom is van museumspoorlijn Star, moet voor 60 miljoen worden aangepakt. Volgens een onderzoek dat maandag is aangeboden aan het Provinciebestuur is dat haalbaar.
Maar om de trein te laten rijden komt daar nog een bedrag van jaarlijks 4,5 miljoen euro bij. En dát is nog wel een probleem. Door samen met bouwbedrijf Ballast Nedam een consortium te vormen wil het vervoersbedrijf dat probleem zelf oplossen.
quote:Ik heb het wel gehad met dat gemaskeerd gebash t.o.v. Greavy.Op dinsdag 26 oktober 2010 00:09 schreef CrashO het volgende:
De iBood van vandaag, 2 persoonsdagkaart voor 19,95. Helaas maar een maandje geldig, greavy?
quote:Whut?Op dinsdag 26 oktober 2010 00:27 schreef bork het volgende:
[..]
Ik heb het wel gehad met dat gemaskeerd gebash t.o.v. Greavy.
Hij doet niemand kwaad imho en past zich goed aan n.a.v. issues die personen hebben m.b.t. goed bedoelde informatie/posts/fotoos etc.
Ik heb geen idee hoe oud jullie zijn (is niet helemaal waar) maar gedraag je alsjeblieft een beetje volwassen en respecteer elkaar en geef een keer een complimentje als je nog weet wat dat is.
quote:Sorry, het is niet persoonlijk bedoeld, maar ik lees nu een hele rits reacties achter elkaar, het is niet per se jouw bijdrage die er voor zorgt dat ik dit beweer maar een optelsom van allerlei reacties van verschillende forum-leden (die zelf wel weten of ze zich wel of niet aangesproken moeten voelen) van de afgelopen weken die bij mij de spreekwoordelijke druppel liet overlopen. Het heeft dus an sich niets met jouw opmerking te maken.Op dinsdag 26 oktober 2010 00:30 schreef CrashO het volgende:
[..]
Whut?![]()
Dit was geen verkapte bash?![]()
Leek me alleen een mooie aanbieding voor de grootverbruiker van dagkaarten
quote:Besteld, is een stuk goedkoper dan normaal een reisje naar ouders met z'n tweeën..Op dinsdag 26 oktober 2010 00:09 schreef CrashO het volgende:
De iBood van vandaag, 2 persoonsdagkaart voor 19,95. Helaas maar een maandje geldig, greavy?
quote:Inderdaad, ja!Op maandag 25 oktober 2010 22:51 schreef Peter het volgende:
Jammer dat de 3600 niet Groningen-Roosendaal was. Of oldschool Leeuwarden-Arnhem (staatslijn A)
quote:Ik heb hier nog genoeg Kruidvatkaartjes liggen.Op dinsdag 26 oktober 2010 00:09 schreef CrashO het volgende:
De iBood van vandaag, 2 persoonsdagkaart voor 19,95. Helaas maar een maandje geldig, greavy?
quote:In een andere vorm als nu, maar we zullen zienOp dinsdag 26 oktober 2010 05:28 schreef Socios het volgende:
Goed nieuws!
Het Spoorboekje blijft bestaan!
[ afbeelding ]
Het maakt mij niet uit hoe hoog die vergoeding is. De eerste klant voor het geprinte Spoorboekje hebben ze.
quote:Ik ben blij voor jullie. Niet sarcastisch bedoeld, al heb ik zelf niet zoveel met dat ding.Op dinsdag 26 oktober 2010 05:28 schreef Socios het volgende:
Goed nieuws!
Het Spoorboekje blijft bestaan!
[ afbeelding ]
Het maakt mij niet uit hoe hoog die vergoeding is. De eerste klant voor het geprinte Spoorboekje hebben ze.
quote:Grappig, ik voel me aangesproken en realiseer me dat ik niet vriendelijk tegen greavy ben geweest. Maar: dat was niet gemaskeerd. Ik probeerde er voor te waken dat dit topic niet verzandt in hardcore Somda/OHIH en had gemerkt dat de zachte hand daar niet in werkt. Maar, volwassen als ik ben, neem ik ook andere meningen in ogenschouw. Dus: veel plezier allemaal!Op dinsdag 26 oktober 2010 00:35 schreef bork het volgende:
[..]
Sorry, het is niet persoonlijk bedoeld, maar ik lees nu een hele rits reacties achter elkaar, het is niet per se jouw bijdrage die er voor zorgt dat ik dit beweer maar een optelsom van allerlei reacties van verschillende forum-leden (die zelf wel weten of ze zich wel of niet aangesproken moeten voelen) van de afgelopen weken die bij mij de spreekwoordelijke druppel liet overlopen.
quote:Je bent intelligent genoeg om te weten dat wat je nu zegt niet waar is. Als het je puur ging om Greavy's gedrag mbt het topic, dan had het echt niet zo gehoeven. Af en toe die posts tussendoor waren niet persé een probleem. Hij is ook maar 1 user. Echter, zelfs al ging het je alleen om de gedragsverandering, dan is er een groot verschil tussen harde kritiek en iemand op zijn gedrag volledig belachelijk maken, wat jij toch echt deed. Maar dat weet je zelf stiekem vast ook wel.Op dinsdag 26 oktober 2010 08:32 schreef Duvel het volgende:
[..]
Grappig, ik voel me aangesproken en realiseer me dat ik niet vriendelijk tegen greavy ben geweest. Maar: dat was niet gemaskeerd. Ik probeerde er voor te waken dat dit topic niet verzandt in hardcore Somda/OHIH en had gemerkt dat de zachte hand daar niet in werkt. Maar, volwassen als ik ben, neem ik ook andere meningen in ogenschouw. Dus: veel plezier allemaal!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |