quote:Op dinsdag 19 oktober 2010 15:17 schreef draaijer het volgende:
[..]
Werknemers maken of breken de sfeer op de vloer. Ik heb serieus nog nooit meegemaakt waar ik ook zat dat management de sfeer zou verzieken. je hebt toch een gezamenlijk doel? If not, waarom werk je daar dan? Dat heb je zelf in de hand net zoals je attitude in de groep / op de vloer
quote:Op woensdag 20 oktober 2010 07:35 schreef draaijer het volgende:
[..]
Ik denk dat ook. Wat doe je anders bij je werkgever. Ben je zo braindead of mis je capaciteiten om zelf iets te bedenken en moet je alleen maar uitvoeren?! Tja, dan heb je weinig keus. Hier staan alle neuzen dezelfde kant op. Wij willen dit bedrijf laten groeien en succesvol maken.
Ze geloven het echt: Werknemers en werkgevers hebben dezelfde belangen en ze werken hand in hand met bloemen in hun haar.quote:Op woensdag 20 oktober 2010 09:05 schreef draaijer het volgende:
[..]
Flikker toch op. Ik geloof er geen reet van. Hoe kan je nou een bedrijf opbouwen met ongemotiveerde mensen. Dat mensen job hoppen is prima, maar je probeert ze zo lang mogelijk aan je te binden. Dat doe je niet door slavendrijven
In mijn persoonlijke ervaring ben ik wel managers tegengekomen die ethousiasmeerden e.d. maar het kwam niet als echt op mij over. Maar ik kom tot de ontdekking dat veel van dat soort mensen echt geloven dat ze vrienden zijn met hun personeel.quote:Op woensdag 20 oktober 2010 10:22 schreef Dekatria het volgende:
Als ik me om dezelfde dingen druk moet gaan maken als het management dan wordt mijn baan ineens een stuk ingewikkelder...
Maar vanwaar dit topic? Enkel de quotes of persoonlijke ervaring?
Genoeg bedrijven waar dat het geval is. Dat richt zich dan voornamelijk op kleinere bedrijven en op bedrijven die bijvoorbeeld druk zijn met de ontwikkeling van een product.quote:Op woensdag 20 oktober 2010 10:17 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
[..]
[..]
Ze geloven het echt: Werknemers en werkgevers hebben dezelfde belangen en ze werken hand in hand met bloemen in hun haar.
Idioten.
Waar de rayonmanager enthousiast de wc-schoonmakers gaat helpen. Waar de assistent-tekenaar op zondag bij de directeur op de koffie gaat om nog even na te genieten van dat mooie project.quote:Op woensdag 20 oktober 2010 10:28 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Genoeg bedrijven waar dat het geval is.
Je weet het weer mooi uit z'n verband te trekken. Volgens mij ben je fundamentalistisch tegen, daar valt ook geen discussie mee te voeren.quote:Op woensdag 20 oktober 2010 10:32 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Waar de rayonmanager enthousiast de wc-schoonmakers gaat helpen. Waar de assistent-tekenaar op zondag bij de directeur op de koffie gaat om nog even na te genieten van dat mooie project.
I believe
Juist. Daar lijkt het me niet meer dan logisch.quote:Op woensdag 20 oktober 2010 10:28 schreef Citizen.Erased het volgende:
Genoeg bedrijven waar dat het geval is. Dat richt zich dan voornamelijk op kleinere bedrijven en op bedrijven die bijvoorbeeld druk zijn met de ontwikkeling van een product.
Als je dat doet wel ja, wat ik zo om me heen zie wijst toch echt de kant op dat vooral grote bedrijven hun werknemers echt niet vertroetelen, dan moet je toch al echt hoger management zijnquote:Op woensdag 20 oktober 2010 10:35 schreef Daniel1976 het volgende:
Echt wel, bedrijven waar werknemers vertroetelt worden presteren beter en mensen blijven er langer hangen.
Als je kennis organisatie hebt zijn je werknemers je belangrijkste kapitaal.
Ook Nederlanders werken in de eerste plaats voor hun geld. Ze zullen veel slikken omdat ze zich niet kunnen veroorloven ontslagen te worden.quote:Op woensdag 20 oktober 2010 10:31 schreef eleusis het volgende:
De quotes komen wel uit een topic over Fransen he.
Of je bent gewoon minderwaardig.quote:
Dat sluit toch niet uit dat mensen gecommitteerd zijnquote:Op woensdag 20 oktober 2010 10:37 schreef DroogDok het volgende:
Er zullen altijd leidinggevenden en sloofjes zijn, wie dat ontkent is gek.
Dat is de theorie, alleen de uitvoering loopt spaak.quote:Op woensdag 20 oktober 2010 10:35 schreef Daniel1976 het volgende:
Echt wel, bedrijven waar werknemers vertroetelt worden presteren beter en mensen blijven er langer hangen.
Als je kennis organisatie hebt zijn je werknemers je belangrijkste kapitaal.
Nee, maar ook op hoger niveau zie je dezelfde zaken scheef gaan.quote:Heb je alleen nog maar productiewerk gedaan TS?
Maar zo'n draaijer heeft nog nooit meegemaakt dat het management de sfeer zou verzieken. Nou, dan ben je of heel erg dom of je hebt alleen bij bedrijven met een fantastisch management gewerktquote:Op woensdag 20 oktober 2010 10:39 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Dat sluit toch niet uit dat mensen gecommitteerd zijn
Draaijer is natuurlijk het management in kwestiequote:Op woensdag 20 oktober 2010 10:43 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Maar zo'n draaijer heeft nog nooit meegemaakt dat het management de sfeer zou verzieken. Nou, dan ben je of heel erg dom of je hebt alleen bij bedrijven met een fantastisch management gewerkt![]()
In mijn ervaring willen de meeste mensen best werken, best hard werken ook zelfs en zijn ze wel degelijk te commiteren maar worden ze gewoon door de jaren heen volkomen cynisch door het geschutter van het management
Tsja ik word wel iets beter behandeld dan het productie personeel dat we ook hebben.quote:Op woensdag 20 oktober 2010 10:39 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Als je dat doet wel ja, wat ik zo om me heen zie wijst toch echt de kant op dat vooral grote bedrijven hun werknemers echt niet vertroetelen, dan moet je toch al echt hoger management zijn.
Dat zou zomaar kunnen, ik heb wel vaker wereldvreemdheid bij het management gezien. Gebrek aan inlevingsvermogen, blind voor signalen van onderen en heilig vertrouwen in de eigen aanpak en de cijfers die voor ze liggen. Het idee dat die cijfers wel eens iets rooskleuriger kunnen zijn dan de werkelijkheid omdat zij niet de enigen zijn die creatief kunnen boekhouden is iets wat niet in ze op lijkt te komen bijvoorbeeldquote:Op woensdag 20 oktober 2010 10:51 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Draaijer is natuurlijk het management in kwestie
Je bedoeld dat ze wel eens glimlachen en nooit schelden?quote:Op woensdag 20 oktober 2010 10:54 schreef Daniel1976 het volgende:
Achmea was ook erg aardig voor zijn personeel.
Precies, de meeste bedrijven geven hun personeel net genoeg om niet weg te lopen. De meesten zijn zo verkrampt van angst hun inkomsten te verliezen dat ze zich gedwongen voelen bij hun werkgever in dienst te blijven. Zorg gewoon dat je minimale verplichtingen hebt en steek regelmatig een middelvinger op tegen grootbekken en hufters in het bedrijfsleven, je zal er alleen maar op vooruitgaanquote:Op woensdag 20 oktober 2010 10:32 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Waar de rayonmanager enthousiast de wc-schoonmakers gaat helpen. Waar de assistent-tekenaar op zondag bij de directeur op de koffie gaat om nog even na te genieten van dat mooie project.
I believe
En de grootste beloning die die mensen krijgen is een 'vast contract' en blij dat die mensen dan zijn, de tranen rollen soms over de wangen. Prima dat je daar blij van kan worden, maar het geeft wel aan hoe diep de angst bij sommigen zit om voor jezelf op te komen.quote:Op woensdag 20 oktober 2010 10:33 schreef Dekatria het volgende:
Ik vind een mooie illustratie hierbij dat nieuwe programma van Veronica Undercover Boss. Dan zie je pas hoezeer de managers vervreemd zijn met wat er op de eigenlijke werkvloer gebeurd. Het is ten alle tijde gemakkelijk voor management om dingen te roepen van hogeraf, maar het is veel moeilijker om dit te spiegelen aan de dingen die er 'in the field' daadwerkelijk gebeuren.
Zo werkt dat. Slechte managers worden toch ook weggepromoveerd?quote:Op woensdag 20 oktober 2010 11:05 schreef xenobinol het volgende:
[..]
Precies, de meeste bedrijven geven hun personeel net genoeg om niet weg te lopen. De meesten zijn zo verkrampt van angst hun inkomsten te verliezen dat ze zich gedwongen voelen bij hun werkgever in dienst te blijven. Zorg gewoon dat je minimale verplichtingen hebt en steek regelmatig een middelvinger op tegen grootbekken en hufters in het bedrijfsleven, je zal er alleen maar op vooruitgaan
quote:Op woensdag 20 oktober 2010 10:39 schreef Papierversnipperaar het volgende:
Het verklaart de rechtse reacties als het gaat om uitkeringen, kraken, staken e.d. Die luie, domme, achterlijke, terroristen zijn natuurlijk geen normale werknemers die werken voor hun geld, dat past niet in hun wereldbeeld.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |