Ik mis ICK ook die voornamelijk werd ingezet op Den Haag-Venlo.quote:Op donderdag 14 oktober 2010 21:14 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
Alles kan kapot, dus daar gaat het niet om.
Affijn, laten we weer on-topic gaan met de vraag: "welk materieel mis jij het meest"?
In mijn geval is het dus ICL wat tussen Deventer en Amsterdam reed.
Plan Uquote:Op donderdag 14 oktober 2010 21:14 schreef von_Preussen het volgende:
Affijn, laten we weer on-topic gaan met de vraag: "welk materieel mis jij het meest"?
Serieus, er was een bediend buffet in de Plan U?quote:Op donderdag 14 oktober 2010 21:17 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Plan U
"Bij bediend buffet is consumptie verplicht en kaartspelen verboden"![]()
Door 2 aanrijdingen met een persoon in zeer korte tijd (1 op de HSL in de buurt van Leiden en 1 op het emplacement van Rotterdam) zijn 2 setjes van elk de betrokken loc + rijtuigen naar Zwolle gegaan voor calamiteitenreiniging. Dat betekent dat NS HiSpeed te weinig materieel voor de Fyra heeft, en zodoende genoodzaakt is om treinen op te heffen.quote:Op donderdag 14 oktober 2010 18:52 schreef James1988 het volgende:
[..]
Echt, serieus... dus omdat er één Fyra uitvalt heeft dat nog uren nawerking op de dienstregeling? En dat wil een betrouwbare dienstverlener worden met Fyra's tussen Breda en Amsterdam?
Ooit, jaquote:Op donderdag 14 oktober 2010 21:30 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
Serieus, er was een bediend buffet in de Plan U?
Plan U (gevolgd door Mat ´54 en ICR)quote:Op donderdag 14 oktober 2010 21:14 schreef von_Preussen het volgende:
"welk materieel mis jij het meest"?
Die Fransozen zijn voor Europa wat Walen zijn voor België: ze integreren alleen jouw kant uit...quote:Op donderdag 14 oktober 2010 22:05 schreef Dr_Flash het volgende:
Stelletje stakende protectionistische untermenschen zijn het. Maar ondertussen wel TGV's Frankfurt - Hamburg willen rijden
Uitschot ja.quote:Op donderdag 14 oktober 2010 22:13 schreef Ofyles2 het volgende:
[..]
Die Fransozen zijn voor Europa wat Walen zijn voor België:
Spiketrain een kloon?! Ook nog van een gebande? Wtf... Hij `normale´ user op Somda? Zijn naam en avatar door iemand misbruikt?quote:
Nou nou, wat een drama.quote:Op vrijdag 15 oktober 2010 11:12 schreef Socios het volgende:
Wat is dit?!
[..]
Spiketrain een kloon?! Ook nog van een gebande? Wtf... Hij `normale´ user op Somda? Zijn naam en avatar door iemand misbruikt?
Jij hebt ´m hier in het topic ook nog gedag gezegd en welkom geheten, hoor. Toch vreemd als daar ineens een `grappenmaker´ achter blijkt te zitten?quote:
Dat weet ikquote:Op vrijdag 15 oktober 2010 11:22 schreef Socios het volgende:
[..]
Jij hebt ´m hier in het topic ook nog gedag gezegd en welkom geheten, hoor. Toch vreemd als daar ineens een `grappenmaker´ achter blijkt te zitten?
Precies. Echt belachelijk dat de SNCF als staatsbedrijf wel vrolijk meedoet in allerlei Europese bedrijven maar zelf nauwelijks concurrentie toelaat.quote:Op donderdag 14 oktober 2010 22:13 schreef Ofyles2 het volgende:
[..]
Die Fransozen zijn voor Europa wat Walen zijn voor België: ze integreren alleen jouw kant uit...
Ik begrijp niet waarom SBB, ÖBB, NMBS en NS de veiligheidscertificaten voor buitenlandse treinstellen snel rond krijgen en het bij SNCF jaren duurt.
Ik pleit voor een embargo die net zolang duurt voordat de Fransen buitenlandse spelers in de OV-markt toelaten. Wij niet in hun gebied, zij niet buiten hun gebied. Wat een stel incompetente aasgieren...
quote:Het treinverkeer tussen station Amsterdam Centraal en luchthaven Schiphol is vrijdagmiddag gestremd na een aanrijding nabij station Sloterdijk.
Reizigers moeten omreizen via Duivendrecht.Tussen Rotterdam en Amsterdam rijden bovendien geen Fyra-treinen.
De NS verwachten dat de problemen rond 13.30u zijn verholpen.
Helaas zijn we daardoor wel genoodzaakt de toeslag voor het gebruik van Fyra te verhogenquote:Op vrijdag 15 oktober 2010 12:51 schreef James1988 het volgende:
Mwehe, weer geen Failra's door een aanrijding. Die trein moet inmiddels echt wel de reputatie van "onbetrouwbaar baggerding" hebben bij iedere reiziger die 'm gebruikt lijkt me.
Het zuidelijke ongedierte heeft het weer op zijn heupen.quote:Het treinverkeer vanuit Nederland naar België en Frankrijk is zondagavond en maandag de gehele dag flink ontregeld vanwege een staking bij de Belgische spoorwegen. Dat heeft de NS vrijdag bekendgemaakt.
De staking in België begint zondag na 22.00 uur en houdt 24 uur aan. De NS geeft voor die periode een negatief reisadvies. Het bedrijf raadt mensen die tijdens deze periode naar België of Frankrijk willen reizen, aan een andere dag uit te zoeken.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |