Waar?quote:
Behalve ikquote:Op dinsdag 5 oktober 2010 10:23 schreef Michhas het volgende:
Zet net ff dat kaartje in de OP te checken, de meeste mensen wonen wel dicht bij elkaar in de buurt zeg
En dan ook nog in de leukste buurt.quote:Op dinsdag 5 oktober 2010 10:23 schreef Michhas het volgende:
Zet net ff dat kaartje in de OP te checken, de meeste mensen wonen wel dicht bij elkaar in de buurt zeg
quote:Op dinsdag 5 oktober 2010 18:49 schreef neen het volgende:
Ik woon in de gezellige buurt van donroyco
quote:Op dinsdag 5 oktober 2010 19:15 schreef Michhas het volgende:
Volgens mij zit ik nog best wel afgezonderd
Nee, in die kleine van vier hoog, die daar haaks op staat. Die achter de bushalte dusquote:Op dinsdag 5 oktober 2010 18:21 schreef tliciouz het volgende:
[..]
Ja woon jij in die grote flat van 11 hoog die er staat?
Hoe kun je dat op mijn verjaardag nu vragen!quote:Op dinsdag 5 oktober 2010 19:38 schreef Adelante het volgende:
Staan er nog leuke evenementen gepland in oktober?
Ben benieuwd hoe de C1000 er morgen van binnen uitzietquote:Op dinsdag 5 oktober 2010 19:14 schreef _Loki het volgende:
Vork woont lekker bij mij om de hoek en Remlof ook
Mijn berichtje in het vorige topic staat er anders nog gewoon.quote:Op dinsdag 5 oktober 2010 19:48 schreef Adelante het volgende:
Nou ja, misschien is de uitnodiging met de TNT zoekgeraakt
Daar kom ik nooit.quote:Op dinsdag 5 oktober 2010 19:49 schreef remlof het volgende:
[..]
Ben benieuwd hoe de C1000 er morgen van binnen uitziet
Het was gister echt vreselijk druk in mijn AH, met ellenlange kassarijen.quote:Op dinsdag 5 oktober 2010 19:49 schreef remlof het volgende:
Ben benieuwd hoe de C1000 er morgen van binnen uitziet
Ik heb zo'n hekel aan de Jumbo: zo'n grote groenteafdeling, maar met zo weinig verschillende soorten groenten.quote:Op dinsdag 5 oktober 2010 20:11 schreef Vork het volgende:
Ik fiets tegenwoordig naar de Jumbo en Lidl om daar m'n wekelijkse boodschappen te doen. Dat is nog goedkoper.
Als ik dan toch voor een week aan boodschappen moet doen, dan liever wat keus. Het scheelt nogal wanneer je gaat, zaterdagmiddag is een hel, maar gewoon op een doordeweekse avond is prima te doen. En wat betreft groente, die haal is of bij Lidl, of op de markt. Ik heb wat dat betreft eigenlijk niets van Jumbo nodig.quote:Op dinsdag 5 oktober 2010 20:20 schreef vergeetmewelletje het volgende:
Ik heb zo'n hekel aan de Jumbo: zo'n grote groenteafdeling, met zo weinig verschillende soorten groenten.![]()
En al die mensen die hun wagentjes per se midden van het gangpad moeten zetten omdat ze zo nodig met bekenden moeten praten.
Ik wil gewoon een winkel waar iedereen evenveel haast heeft als ik.![]()
Jij liever dan ik dus.
Ik haal mijn boodschappen dagelijks op weg naar huis van mijn werk, dus dan werkt het anders denk ik.quote:Op dinsdag 5 oktober 2010 20:22 schreef Vork het volgende:
[..]
Als ik dan toch voor een week aan boodschappen moet doen, dan liever wat keus. Het scheelt nogal wanneer je gaat, zaterdagmiddag is een hel, maar gewoon op een doordeweekse avond is prima te doen. En wat betreft groente, die haal is of bij Lidl, of op de markt. Ik heb wat dat betreft eigenlijk niets van Jumbo nodig.
Ik post vooral in het slanktopic in LIF, dus dat valt bij mij wel mee.quote:Op dinsdag 5 oktober 2010 20:27 schreef Vork het volgende:
Zo deed ik dat ook. Maar uiteindelijk haal je meer (want honger) en ben je gewoon duurder uit (want je leeft van dag tot dag, slim inkopen voor meerdere dagen en vooruit denken is er dan veel minder bij). En ik haalde dan vaak gemakkelijker voedsel (ongezonder en minder gevarieerd).
Centruuuuumquote:Op dinsdag 5 oktober 2010 21:56 schreef whosvegas het volgende:
Zijn er trouwens veel mensen hier die in Arnhem zuid wonen?
Zelf woon ik in de Laar West en dat bevalt goed
Wordt er spastisch gedaan ja?quote:Op woensdag 6 oktober 2010 07:04 schreef Guppyfriend het volgende:
Er wordt altijd zo ontzettend spastisch gedaan over het wonen in Zuid. Ik woon er nu 2 jaar, en kan zeggen dat ik hier echt prima woonNatuurlijk ligt het eraan op welke plek je zit, maar is dat niet overal zo?
Trouwens, whosvegas, je staat niet op de Arnhem map!
Nu niet, maar vaak wel ja (hoef je geenquote:Op woensdag 6 oktober 2010 11:02 schreef Michhas het volgende:
[..]
Wordt er spastisch gedaan ja?Niks mis met zuid, er zijn ergere buurten in Arnhem
Nah er is echt niks mis met zuid hoorquote:Op woensdag 6 oktober 2010 11:28 schreef Guppyfriend het volgende:
[..]
Nu niet, maar vaak wel ja (hoef je geenvoor te trekken hoor).
Maakt mij verder niet uit, ik woon hier prima. Maar ik merk wel dat er een verkeerd beeld heerst over 'Zuid'. Als ik vertrek dat ik in Zuid woon, trekken veel mensen een meelijwekkend gezicht, en zeggen ze iets van 'oh, euh, apart...' Net alsof Zuid één grote Vogelaarswijk is.
En het is ook een beetje wat je zoekt in een woonomgeving. Persoonlijk zou ik niet in de binnenstad hoeven wonen. Nooit een parkeerplek kunnen vinden, in de file op de brug omdat je naar huis wilt, hogere woningprijzen, nee, voor ons zou het niet ideaal zijn. Omdat m'n vriend in Nijmegen werkt, is Zuid, nabij alle uitvalswegen, een prima oplossing. En we zijn ook zo in de stad, als we dat willen.
Tuurlijk kun je altijd mooier wonen, en ik blijf hier ook zeker niet m'n hele leven. Maar het is in ieder geval goed toeven hier
Nou ja, er is natuurlijk wel iets mis met Zuid, want anders was Malburgen geen Vogelaarswijk. En er zijn ook heus wel plekken waar ik echt niet hoef te wonen. Magoed, die zijn er in Noord ook.quote:Op woensdag 6 oktober 2010 11:32 schreef Michhas het volgende:
[..]
Nah er is echt niks mis met zuid hoorDat spastische vond ik gewoon grappig
Nee maar ik heb ook geen auto, ga met de bus naar werk, ik huur dus prijs valt reuze mee. En ik hoef natuurlijk niet elke dag naar nijmegen ofzo, en anders met de trein
Maar het is net wat je zegt, ieder heeft zijn eigen behoeftes
Dat kom ook gedeeltelijk nog door de oorlog. Onder de Rijn waren ze al bevrijd en boven de Rijn werden ze van het front af geëvacueerd en als hun huis er nog stond werd het geplunderd tijdens hun afwezigheid. Terwijl ze bezig waren Noord op te bouwen na de oorlog ging er ook veel geld naar Zuid voor nieuwe woningbouw, dat gaf scheve gezichten.quote:Op woensdag 6 oktober 2010 11:32 schreef Michhas het volgende:
[..]
Nah er is echt niks mis met zuid hoorDat spastische vond ik gewoon grappig
Nee maar ik heb ook geen auto, ga met de bus naar werk, ik huur dus prijs valt reuze mee. En ik hoef natuurlijk niet elke dag naar nijmegen ofzo, en anders met de trein
Maar het is net wat je zegt, ieder heeft zijn eigen behoeftes
Ghetto's bestaan sowieso niet in Nederlandquote:Op woensdag 6 oktober 2010 11:37 schreef Guppyfriend het volgende:
[..]
Nou ja, er is natuurlijk wel iets mis met Zuid, want anders was Malburgen geen Vogelaarswijk. En er zijn ook heus wel plekken waar ik echt niet hoef te wonen. Magoed, die zijn er in Noord ook.
Ik vind het alleen wel grappig dat mensen soms denken dat ik in een ghetto woon of zoTerwijl me dat echt reuze meevalt.
Trouwens, als ik jouw behoeftes had, zou ik ook in de binnenstad gaan wonen! Ideaal!
Ik had de Arnhem map nog niet gezienquote:Op woensdag 6 oktober 2010 07:04 schreef Guppyfriend het volgende:
Er wordt altijd zo ontzettend spastisch gedaan over het wonen in Zuid. Ik woon er nu 2 jaar, en kan zeggen dat ik hier echt prima woonNatuurlijk ligt het eraan op welke plek je zit, maar is dat niet overal zo?
Trouwens, whosvegas, je staat niet op de Arnhem map!
Moet je ff remlof PM'en, die zet dat dan erbij.quote:Op woensdag 6 oktober 2010 21:05 schreef whosvegas het volgende:
[..]
Ik had de Arnhem map nog niet gezien
Volgens mij kan ik mezelf er niet aan toevoegen.
Snel de zakken gevuld dus.quote:Op woensdag 6 oktober 2010 15:02 schreef Guppyfriend het volgende:
Wauw, net terug van de tandarts. We komen binnen, kunnen meteen doorlopen en staan met 10 min. buiten.
Weinvaltandartsen
Ja, dat wel. Ik heb dat altijd, even kijken met controle en hup, weer buiten. Ik heb echt nooit wat, zelfs nog nooit gaatjes gehad. Maar ik hou me wel braaf aan de controles. Met een beetje geluk blijft m'n gebit zoquote:
Hier ook.quote:Op donderdag 7 oktober 2010 12:21 schreef Vork het volgende:
Was dat bij mij ook maar zo. De tandarts(verzekering) kost me al een klein fortuin.
Jeps, ikkequote:Op dinsdag 5 oktober 2010 21:56 schreef whosvegas het volgende:
Zijn er trouwens veel mensen hier die in Arnhem zuid wonen?
Zelf woon ik in de Laar West en dat bevalt goed
quote:Op vrijdag 8 oktober 2010 21:59 schreef whosvegas het volgende:
Sterren, met een oude telelens
Geen succes, kan ik je vertellen
Dadelijk mijn telescoop er maar weer eens bijpakken
Ik ben de enige in het centrum ja!quote:Op vrijdag 8 oktober 2010 22:50 schreef Xiance het volgende:
* Xiance woond ook redelijk "uit de buurt" van het kluitje fokkers in het centrum
in een vogelaarswijk.. dat dan weer wel
hoewel er nu weer de rel is bij welke wijk onze straat hoort
Yeahquote:Op vrijdag 8 oktober 2010 20:26 schreef remlof het volgende:
Volgende week vrijdag Popronde in Arnhem: http://www.popronde.nl/steden/Arnhem/
Ik, oorspronkelijk, ook!quote:
Precies, die air die daar hangtquote:Op zaterdag 9 oktober 2010 00:30 schreef Sally het volgende:
Hier is maar 'die nuffige modeacademie'. En zo gedragen de studenten daarvan zich ook...
Oh sterren kijken.quote:Op vrijdag 8 oktober 2010 21:59 schreef whosvegas het volgende:
Sterren, met een oude telelens
Geen succes, kan ik je vertellen
Nou ja, het was een frustrerend nachtjequote:
Neh, dan ben ik al zo ver met deze studie, dat vind ik zonde. Dan kan ik ook op stage en zo, en dat wil ik toch wel heel graag.quote:Op zaterdag 9 oktober 2010 12:18 schreef Guppyfriend het volgende:
En ga je nu volgend jaar naar de uni Loki?
Dat was vorige week zaterdag avond ook alquote:Op zondag 10 oktober 2010 14:25 schreef _Loki het volgende:
Wut, ik zit nu bij de ouders van m'n vriend in Zuid-Holland, en als we terug willen naar Arnhem zijn we 4(!!) uur onderweg omdat ze stoptreinen ingezet hebben vanaf Utrecht
Fijn, zo'n wintertest.
mooie locaties liggen achter het station.. in de buurt van sonsbeekquote:Op zondag 10 oktober 2010 14:03 schreef JoeBravo het volgende:
Ik faal hard in het bijhouden van deze reeks
wel redelijke kans op een baan in Arnhem momenteel (woensdag 2e gesprek)
En als het zover is ga ik ook meteen op zoek naar woonruimte in Arnhem
Ja, ik kom net terug uit Enkhuizen. Alles stopt overal en er zijn een zooitje extra overstapmomenten. Daarnaast doet de routeplanner het ook niet, dus is het maar afwachten wat wanneer en waar vertrekt. Wel gratis koffie, soep en koeken. En helaas ook gratis meer tijd doorbrengen in de trein en op het station.quote:Op zondag 10 oktober 2010 14:53 schreef Guppyfriend het volgende:
Toen waren er werkzaamheden. Nu wordt de winterdienstregeling getest.
Over de brug(gen), daar is het ook mooiquote:Op zondag 10 oktober 2010 15:02 schreef Xiance het volgende:
[..]
mooie locaties liggen achter het station.. in de buurt van sonsbeek
maar het centrum is ook zeer mooi!
heel arnhem is mooiquote:Op zondag 10 oktober 2010 15:41 schreef Sally het volgende:
[..]
Over de brug(gen), daar is het ook mooi
En tenminste vlak genoeg om fatsoenlijk te fietsen![]()
Gratis koekenquote:Op zondag 10 oktober 2010 15:40 schreef Vork het volgende:
[..]
Ja, ik kom net terug uit Enkhuizen. Alles stopt overal en er zijn een zooitje extra overstapmomenten. Daarnaast doet de routeplanner het ook niet, dus is het maar afwachten wat wanneer en waar vertrekt. Wel gratis koffie, soep en koeken. En helaas ook gratis meer tijd doorbrengen in de trein en op het station.
Ik snap trouwens niet waarom ze dit moeten testen. Natuurlijk werkt het, maar wacht maar tot bepaalde trajecten uitvallen vanwege sneeuw of een andere ramp. Dan loopt alsnog alles in de soep.
Sowieso, als ze dat geld voor die winterdienstregeling nou eens gebruiken om de wissels aan te pakkenquote:Op zondag 10 oktober 2010 15:40 schreef Vork het volgende:
Ik snap trouwens niet waarom ze dit moeten testen. Natuurlijk werkt het, maar wacht maar tot bepaalde trajecten uitvallen vanwege sneeuw of een andere ramp. Dan loopt alsnog alles in de soep.
Gelukkig hoefde ik niet met de trein, vandaag.quote:Op zondag 10 oktober 2010 14:25 schreef _Loki het volgende:
Wut, ik zit nu bij de ouders van m'n vriend in Zuid-Holland, en als we terug willen naar Arnhem zijn we 4(!!) uur onderweg omdat ze stoptreinen ingezet hebben vanaf Utrecht
Fijn, zo'n wintertest.
Ik kreeg die op Utrecht Centraal. Ze stonden ze uit te delen, maar ook bij de kiosk werden ze bij de koffie meegegeven.quote:Op zondag 10 oktober 2010 16:09 schreef _Loki het volgende:
Gratis koekenWaar zijn die op te halen?
9292ov doet het wel, routeplanner op ns.nl idd niet. Heel irritant. Volgens 9292ov moet ik een half uur wachten op Utrecht om vervolgens 50min in een stoptrein te zitten
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |