Ja, maar over de meeste uren krijg je geen TOT uitbetaald, hoor! Alleen over de uren voor 8 uur 's ochtens (moet je wel voor 7 uur begonnen zijn) en op zaterdag. Dus op zaterdag verdienen ze dan wel iets van EUR 22 per uur, maar op de andere dagen is dat aanmerkelijk minder. Dus gemiddeld genomen over de hele week zit je dan op een aanzienlijk lager bedrag. Tenzij.............het hier gaat om postbodes die ooit een hogere functie hebben bekleed en toen demotie hebben gemaakt met behoud van salaris.quote:Op zondag 17 oktober 2010 12:50 schreef rub3n het volgende:
[..]
Ehm er zijn postbodes die 23 uur per uur verdienen hoor. Ik weet het zelf van enkelen bij ons.
Dat is bruto en incl TOT.
Netto houden ze daar dus minder van over!
omdat dat zou betekenen een vaste tijd 's ochtends vroeg tot 's middags. Nu stel ik het zo lang mogelijk uit.quote:Op zondag 17 oktober 2010 15:25 schreef lbeew het volgende:
als met 3 uurtjes werken je zaterdag al weg is, wat heeft het dan nog voor nut om op zaterdag te werken? ;d
dat is niet verkeerdquote:Op maandag 18 oktober 2010 14:20 schreef rub3n het volgende:
Vorige maand had ik mijn (digitale) loonstrookje op de 17e, nu zie ik hem echter nog niet. Jammer, ik ben zeer benieuwd wat ik krijg!
Ik krijg namelijk, naast mijn normale salaris, een correctie van 0,90¤ p/uur over 3 maanden!
Daar zit wat in. Alhoewel ze volgens mij (juist) ook bij die autowijken in mijn woonomgeving mensen nodig hadden. Hij had zelfs een mooi plannetje gemaakt voor welke wijk hij me wilde opleiden, en welke daarna, en daarna etc. Wat ik ook helemaal vergeten was is dat ik een zaterdag (ik weet niet meer precies welke) ik een afspraak had om half 7 op het kantoor voor die autowijk, toen belde ik die vrijdag ervoor om te weten hoe en wat precies - toen "kon het niet doorgaan" en sinds dien is het zeg maar "vooruit geschoven". Toen vroeg i kme nog af wat er gebeurd zou zijn als ik niet had gebeld.quote:Op maandag 18 oktober 2010 13:03 schreef tntster het volgende:
je kunt geen eisen stellen omtrent je werkpakket.
Ik neem aan dat er eerst plek moet zijn bij de auto-wijk voor jij erin kan stromen?
Blijkbaar gaat er niemand weg daar en vind jou tc het zo wel goed.
Ik denk als ze echt iemand nodig hebben bij de auto wijken dat je er allang ingepland stond.
Waarom kijk je niet wie die beloofde wijk aan jou, nu heeft en ga je eens met die persoon praten?
Dan weet je hoe de vork in de steel zit en waar je aan toe bent.
Dan heb je nog de keus, of wachtten of iets anders zoeken aangezien je niet langer als 2 uur zoekt te werken?
De autowijken staan vaak langer ;-)
Ik zit ook al drie dagen in m'n internetbankierenomgeving te F5'enquote:
nou zeg, het schiet idd niet op..quote:
Als je komt, moet je toch een gedeelte uitbetaald krijgen?quote:Op maandag 18 oktober 2010 17:08 schreef snuffelpostbode het volgende:
Tja, die communicatie. Op maandag, vandaag dus, verscheen ik braaf om kwart voor zeven in de ochtend, bleek dat ze vergeten hadden mij af te bellen. En dat was niet de eerste keer. Een voorbeeldje van vele.
Ik krijg iedere week nog keurig een briefje met mijn rooster, dus ja, het kan welquote:Op dinsdag 19 oktober 2010 16:59 schreef lololo het volgende:
Wordt er gecommuniceerd bij TNT?Ik dacht dat ze dat afgeschaft hadden!
LEUGENS!1!!!!quote:Op dinsdag 19 oktober 2010 17:08 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Ik krijg iedere week nog keurig een briefje met mijn rooster, dus ja, het kan wel
Welk area was dat?quote:Op dinsdag 19 oktober 2010 20:44 schreef TokenW het volgende:
Wat een bedrijf, belt een teamcoach om 18:30 op dat er nog 4 wijken zijn blijven staan en of ik er nog 1 kan wegbrengen. Nou had ik na mijn dienst en de extra aangtekenden nog best wat willen wegbrengen, was zelf om half 3 klaar, maar half 7 's avonds, het is nota bene om half 8 al donker, is lekker dan in al die trappenhuizen, je ziet daar überhaupt niks in het donker.
Voor 200%?! Interessant.quote:Op dinsdag 19 oktober 2010 21:44 schreef carboni het volgende:
Je kan gewoon merken dat ze ongelooflijk op hun flikker hebben moeten gekregen hebben van de OPTA.
Hier is sinds 1.5 maand ook een cultuuromslag ten opzichte van het laten staan van wijken, in de zomer gebeurde het nog wel eens dat een wijk blijft staan, nu bellen ze zaw'ers rond 4'enop om voor 200% een wijk te lopen
area noordoost hier btw.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |