ik had dat een keer thuis stoote mijn middelste teentje echt hard aan de zijkant van de deurquote:Op maandag 4 oktober 2010 15:34 schreef suikertaartje het volgende:
[..]
hahahaha, ook dat is heel herkenbaar
Regel dat maar via PM dan want ik hoef ze echt niet te zienquote:
vloeken... niet eigenlijk...quote:Op maandag 4 oktober 2010 15:20 schreef suikertaartje het volgende:
[..]
ik zeg ook letterlijk 'lelijk woord' hoor![]()
ik vloek best veel, maar zo weinig mogelijk waar mini-meneer bij is
AUW!quote:Op maandag 4 oktober 2010 15:42 schreef JaniesBrownie het volgende:
Ik maak meestal geen geluid. Maar dan moet ik t wel verbijten.
Tijdje geleden viel ik met de step vand e kindjes. Mannetje dat bij ons was: Kom, dan lopen we door! Kom dan lopen we door! Kom nou!!! Wanneer lopen we door?
Dat kon ik niet zo goed hebben. Mn knie lag helemaal open en het bloed liep langs mn been af, broek verpest en PIJN!...
WE LOPEN DOOR ALS IK HET GEVOEL HEB DAT IK KAN STAAN
omdat ik me steeds beter kan beheersen maar het soms niet helemaal gaatquote:Op maandag 4 oktober 2010 15:42 schreef MaleDuck het volgende:
vloeken... niet eigenlijk...
waarom niet als de mini-meneer erbij is? en wel als hij er niet is? ik nie snap nie...
jahquote:
ah, groeiende vorm van zelfbeheersing, das goed ST!quote:Op maandag 4 oktober 2010 15:47 schreef suikertaartje het volgende:
[..]
omdat ik me steeds beter kan beheersen maar het soms niet helemaal gaat
Oei, klinkt niet bestquote:Op maandag 4 oktober 2010 15:49 schreef JaniesBrownie het volgende:
[..]
jah
Ik was ook dom, ik ging met de step van een heuveltje af. Zo'n step met kleine wieltjes en ik had er totaal niet bij stilgestaan dat die niet tegen hobbeltjes kunnen... Daar dacht ik aan toen ik heel hard van die heuvel af ging, dus wilde ik afstappen als ik wat minder hard ging, maar ik was te snel, dus viel ik. Heb nu nog een lelijk litteken
Nah, dat moet je niet over jezelf zeggen, je bent niet onhandig, maar soms zijn er bepaalde handelingen waar je voor kiest die niet uitpakken zoals je denktquote:
hihi, maar toch dapperquote:Op maandag 4 oktober 2010 15:49 schreef JaniesBrownie het volgende:
[..]
jah
Ik was ook dom, ik ging met de step van een heuveltje af. Zo'n step met kleine wieltjes en ik had er totaal niet bij stilgestaan dat die niet tegen hobbeltjes kunnen... Daar dacht ik aan toen ik heel hard van die heuvel af ging, dus wilde ik afstappen als ik wat minder hard ging, maar ik was te snel, dus viel ik. Heb nu nog een lelijk litteken
heyquote:Op maandag 4 oktober 2010 15:55 schreef MaleDuck het volgende:
maar... tijd voor operatie stofwolk!
[ afbeelding ]
nee joh, dat ligt aan die step en de hobbelsquote:
duhu, natuurlijk stond jij daar mooiquote:Op maandag 4 oktober 2010 15:56 schreef suikertaartje het volgende:
[..]
hihi, maar toch dapper
zo stond ik gister ineens op een berg aarde, geen idee hoe ik er af moest, maar ik stond er wel mooi
(Thijs wist het wel trouwens, die gleed er gewoon af)
maar wel echt een enorme stofwolk zegquote:
ja, ik ben je toch echt voor vandaagquote:
eens zien of ik dat beter kanquote:Op maandag 4 oktober 2010 15:57 schreef suikertaartje het volgende:
[..]
maar wel echt een enorme stofwolk zeg
fijne avond duckquote:Op maandag 4 oktober 2010 15:59 schreef MaleDuck het volgende:
[..]
ja, ik ben je toch echt voor vandaag
fijne avond allemaal
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |