Onmogelijk als mensen oogkleppen op blijven houden, helaas.quote:Op zondag 3 oktober 2010 22:35 schreef oompaloompa het volgende:
[..]
....
Ik dacht dat je een normale volwassen discussie wilde, duidelijk niet dus.
Wat heeft 'verschillende redenen om er op te stemmen' te maken met het feit dat iedereen die op die partij stemt er voor kan zorgen dat er geen Islamitische scholen meer gebouwd mogen worden?quote:Op zondag 3 oktober 2010 22:38 schreef Fir3fly het volgende:
[..]
Inderdaad. Wederom, verschillende redenen om er op te stemmen.
Ik denk dat dit punt wel klaar is.
Het laatste heeft niets met het eerste te maken. Er zijn mensen die op de PVV gestemd hebben voornamelijk om de anti-islam punten, en er zijn mensen die PVV gestemd hebben voor een andere reden. Dat maakt dat je ze simpelweg niet over een kam kunt scheren. Zo simpel is het.quote:Op zondag 3 oktober 2010 22:40 schreef naatje_1 het volgende:
[..]
Wat heeft 'verschillende redenen om er op te stemmen' te maken met het feit dat iedereen die op die partij stemt er voor kan zorgen dat er geen Islamitische scholen meer gebouwd mogen worden?
maar ze hebben allemaal op een partij gestemd met anti-islam punten.quote:Op zondag 3 oktober 2010 22:43 schreef Fir3fly het volgende:
[..]
Het laatste heeft niets met het eerste te maken. Er zijn mensen die op de PVV gestemd hebben voornamelijk om de anti-islam punten, en er zijn mensen die PVV gestemd hebben voor een andere reden. Dat maakt dat je ze simpelweg niet over een kam kunt scheren. Zo simpel is het.
Dat kan dus wel, gezien mijn tweede punt. Iedereen die op de PVV stemt kan realiseren dat er geen Islamitische scholen meer mogen komen. Dit punt moeten zij bij hun stemkeuze in overweging hebben gebracht. Daarom kan je dus tot de conclusie komen dat het feit dat er geen Islamitische scholen meer mogen komen niet zwaar woog in negatieve zin, doch voor anderen misschien wel zwaar woog in positieve zin, maar dat ze het er in ieder geval in grote mate allemaal mee eens zijn.quote:Op zondag 3 oktober 2010 22:43 schreef Fir3fly het volgende:
[..]
Het laatste heeft niets met het eerste te maken. Er zijn mensen die op de PVV gestemd hebben voornamelijk om de anti-islam punten, en er zijn mensen die PVV gestemd hebben voor een andere reden. Dat maakt dat je ze simpelweg niet over een kam kunt scheren. Zo simpel is het.
Inderdaad. En iedere stemmer heeft een ándere afweging gemaakt. Eigenlijk ben alleen jij degene (en Wilders + de media) die zo zwaar de nadruk legt op de anti-islampunten. Dat hoeft niet voor iedereen het belangrijkste te zijn. Sommige mensen geven daar helemaal niets om.quote:Op zondag 3 oktober 2010 22:45 schreef oompaloompa het volgende:
[..]
maar ze hebben allemaal op een partij gestemd met anti-islam punten.
Met hun stem (om wat voor reden dan ook) geven ze steun aan een partij met anti-islam punten
Mensen die op de pvv hebben gestemd hebben bewust een afweging gemaakt en besloten dat ze het beste op deze partij met anti-islampunten konden stemmen
Je haalt nu je eigen argument omver.quote:Op zondag 3 oktober 2010 22:49 schreef Fir3fly het volgende:
[..]
Inderdaad. En iedere stemmer heeft een ándere afweging gemaakt. Eigenlijk ben alleen jij degene (en Wilders + de media) die zo zwaar de nadruk legt op de anti-islampunten. Dat hoeft niet voor iedereen het belangrijkste te zijn. Sommige mensen geven daar helemaal niets om.
Maar voor veel tegenstanders van Wilders is dat wél het belangrijkste, maar dat is geen enkele reden om daarom maar alle PVV stemmers over een kam te scheren.
Dat hoeft dus niet zo te zijn.quote:Op zondag 3 oktober 2010 22:48 schreef naatje_1 het volgende:
[..]
Dat kan dus wel, gezien mijn tweede punt. Iedereen die op de PVV stemt kan realiseren dat er geen Islamitische scholen meer mogen komen. Dit punt moeten zij bij hun stemkeuze in overweging hebben gebracht. Daarom kan je dus tot de conclusie komen dat het feit dat er geen Islamitische scholen meer mogen komen niet zwaar woog in negatieve zin, doch voor anderen misschien wel zwaar woog in positieve zin, maar dat ze het er in ieder geval in grote mate allemaal mee eens zijn.
Nee. Wilders en de media leggen de nadruk op de anit-islampunten. Dat hoeft niet te gelden voor alle stemmers.quote:Op zondag 3 oktober 2010 22:50 schreef naatje_1 het volgende:
[..]
Je haalt nu je eigen argument omver.
Kun je alsjeblieft definiëren wat je met "over een kam scheren" bedoelt?quote:Op zondag 3 oktober 2010 22:49 schreef Fir3fly het volgende:
[..]
Inderdaad. En iedere stemmer heeft een ándere afweging gemaakt. Eigenlijk ben alleen jij degene (en Wilders + de media) die zo zwaar de nadruk legt op de anti-islampunten. Dat hoeft niet voor iedereen het belangrijkste te zijn. Sommige mensen geven daar helemaal niets om.
Maar voor veel tegenstanders van Wilders is dat wél het belangrijkste, maar dat is geen enkele reden om daarom maar alle PVV stemmers over een kam te scheren.
De meeste stemmen kwamen toch op de naam van Wilders.quote:Op zondag 3 oktober 2010 22:51 schreef Fir3fly het volgende:
[..]
Nee. Wilders en de media leggen de nadruk op de anit-islampunten. Dat hoeft niet te gelden voor alle stemmers.
Ik probeer al een tijdje duidelijk te maken dat we het in grote lijnen eens zijn. Uiteraard valt er wat te zeggen over de PVV stemmers, ze hebben tenslotte allemaal op dezelfde partij gestemd. Maar het overdadig generaliseren van die groep als discussiemiddel is onzinnig. Iets wat de PVV tegenstanders zeggen te doen.quote:Op zondag 3 oktober 2010 22:52 schreef oompaloompa het volgende:
[..]
Kun je alsjeblieft definiëren wat je met "over een kam scheren" bedoelt?
Want de standaard definitie is zeer zeker bruikbaar in het geval van PVV stemmers (op sommige fronten), zoals ik al op de vorige pagina uiteen zette & waar jij in de gequote post nog met "inderdaad" op reageert :/
Zeg nou zelf, als je echt goed nadenkt kun je ook wel zien dat stemmen op Wilders nogal onzinnig is. Dus ja, er zullen best wel veel mensen zijn die Wilders hebben gestemd simpelweg omdat hun man dat ook deed bijvoorbeeld, zonder nou eigenlijk te weten waar ze voor gestemd hebben. Dat gebeurt ook met andere partijen, ik ken mensen die met de hele familie PvdA stemmen omdat ze dat al generaties zo doen.quote:Op zondag 3 oktober 2010 22:57 schreef naatje_1 het volgende:
Ik snap uiteraard dat de mensen die een stem op Brinkman hebben uitgebracht of ieder ander in die partij, de Islam niet zwaarwegend vinden. Echter, als je stemt op Wilders, die zich steeds zeer expliciet uitdrukt tegen de Islam en die de Islam voor de ogen van iedereen een politieke ideologie noemt, dan ga je dus akkoord met wat ik hiervoor heb genoemd.
Of wil jij beweren dat de mensen niet nadachten toen ze hun stem uitbrachten? 'Ja, Wilders zegt dat nu wel, maar hij doet het toch niet.'
Ok duidelijkquote:Op zondag 3 oktober 2010 22:59 schreef Fir3fly het volgende:
[..]
Ik probeer al een tijdje duidelijk te maken dat we het in grote lijnen eens zijn. Uiteraard valt er wat te zeggen over de PVV stemmers, ze hebben tenslotte allemaal op dezelfde partij gestemd. Maar het overdadig generaliseren van die groep als discussiemiddel is onzinnig. Iets wat de PVV tegenstanders zeggen te doen.
Die mensen kijken dus helemaal niet naar het journaal?quote:Op zondag 3 oktober 2010 23:01 schreef Fir3fly het volgende:
[..]
Zeg nou zelf, als je echt goed nadenkt kun je ook wel zien dat stemmen op Wilders nogal onzinnig is. Dus ja, er zullen best wel veel mensen zijn die Wilders hebben gestemd simpelweg omdat hun man dat ook deed bijvoorbeeld, zonder nou eigenlijk te weten waar ze voor gestemd hebben. Dat gebeurt ook met andere partijen, ik ken mensen die met de hele familie PvdA stemmen omdat ze dat al generaties zo doen.
Het blijft natuurlijk lastig, discussieren via het internet.quote:Op zondag 3 oktober 2010 23:05 schreef oompaloompa het volgende:
[..]
Ok duidelijk
Kwam bij mij wel anders over moet ik toegeven. Om te voorkomen dat domme mensen zoals ik het niet begrijpen is het misschien de moeite waard duidelijk te maken dat het om dat overmatige gaat want volgens mij is dat niet bij iedereen even duidelijk overgekomen
Ik denk dan ook dat de meeste stemmers op de PVV volkomen a-politiek zijn. Ze hebben één keer eerder in hun leven gestemd en dat was op die kale schreeuwerd van de LPF en nu is er weer een schreeuwerd die zegt dat marokkanen kut zijn dus stemmen ze daarop.quote:Op maandag 4 oktober 2010 01:01 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
Hoezo ben je populistisch bezig als je tegen wilders bent? het is niet zo dat de tegenstanders geen inhoudelijke argumenten tegen wilders kunnen geven zonder dat wildersstemmers ze naief en/of links noemen zonder er werkelijk op in gaan, als je daarnaast naar de oplossingen van Wilders kijkt is 90% niet eens mogelijk zonder evt (grond)wetswijzigingen en heb ik simpelweg het idee dat de VVD en CDA de PVV in een valkuil willen loodsen(wat ze op deze manier niet gaat lukken).
En ook van de hoge heren!quote:Op zondag 3 oktober 2010 16:15 schreef KoosVogels het volgende:
Het is allemaal de schuld van de linkse geitenwollensokken multikul grachtengordel-elite!
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |