 
		 
			 
			
			
			2/3e, dus 66%. Groenlinks was volgens mij trouwens ook voor het verkleinen van de kamers.quote:Op donderdag 30 september 2010 18:48 schreef Sakura het volgende:
En wat te denken van de 2de kamer van 150 naar 100 zetels, ook al zoiets onhaalbaars.
Daar is ten eerste een grondwetswijziging voor nodig, die door 2 kabinetten goedgekeurd wordt met 75% van de stemmen.
Die drie denken letterlijk dat alle nederlanders gek zijn en dat niet doorhebben (ok, de wilders stemmers hebben het idd niet door met hun 2 hersencellen, anders hadden ze om te beginnen al niet op die gestoorde gek gestemt)
 
			 
			
			
			AH, voorstander van de hele Luchtmacht af te schaffen. Prima maar geef dan niet af op de JSF maar af op de hele Luchtmacht. Dan weten we ten minste wat je wil.quote:Op donderdag 30 september 2010 18:59 schreef Verburg_K het volgende:
[..]
Nederland heeft geen behoefte aan race vliegtuigen, dat is niet van deze tijd
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Scheefhuren wordt toch aangepakt met die 43k limiet?quote:Op donderdag 30 september 2010 19:08 schreef Scorpie het volgende:
Ik ben alleen ontevreden over het feit dat de HRA en het huursubsidie/scheefhuren niet aangepakt wordt.
 
			 
			
			
			Heb ik dan overheen gelezen? Ik heb het nergens zien staan?quote:Op donderdag 30 september 2010 19:08 schreef Wokkel het volgende:
[..]
Scheefhuren wordt toch aangepakt met die 43k limiet?
 
			 
			
			
			hahahahaaha. De VVD is juist de partij die het hardste tegen hervormingen is.quote:Op donderdag 30 september 2010 19:06 schreef LoggedIn het volgende:
eigenlijk zou juist nu wel de hra hervormd moeten worden, de vvd is de enige partij die dat met gezond verstand zou kunnen doen..
 
			 
			
			
			In het akkoord.quote:Op donderdag 30 september 2010 19:09 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Heb ik dan overheen gelezen? Ik heb het nergens zien staan?
quote:Voor huishoudens met een inkomen tot 43.000 euro stijgen de huren bij gereguleerde
woningen niet met meer dan de inflatie.
De doorstroming op de huurmarkt wordt bevorderd door voor huurders van een
gereguleerde woning met een huishoudinkomen van meer dan 43.000 euro een
maximale huurstijging van inflatie + 5% toe te staan.
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Ja dat wordt onmiddellijk stoppen met overwerkenquote:
 
			 
			
			
			Nouja, 4 jaar scheefwonen en je betaald 20% (eigenlijk 1,05 tot de 4e) meer op de huurprijs, en waarschijnlijk 250% meer dan je buurman die huurtoeslag ontvangtquote:Op donderdag 30 september 2010 19:11 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Hmja, mwah, mwah, mwah. Beetje halve maatregel als je het mij vraagt.
 
											 
			 
			
			
			
 
			 
			
			
			De vraag is of je dan je een ingecalculeerde verhoging beter kan hebben dan een ander pand.quote:Op donderdag 30 september 2010 19:12 schreef Wokkel het volgende:
[..]
Nouja, 4 jaar scheefwonen en je betaald 20% (eigenlijk 1,05 tot de 4e) meer op de huurprijs, en waarschijnlijk 250% meer dan je buurman die huurtoeslag ontvangt
 
			 
			
			
			Maar als je dan het jaar erop in de WW komt, dan betaal je weer minder huur .quote:Op donderdag 30 september 2010 19:15 schreef Scorpie het volgende:
[..]
De vraag is of je dan je een ingecalculeerde verhoging beter kan hebben dan een ander pand.
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Het huurwaardeforfait gaat voor woningen boven de 1.000.000 WOZ van 2,35% naar 1,35% en anderen van 0,55% naar 1,35% van de WOZ waardequote:Op donderdag 30 september 2010 19:49 schreef iamcj het volgende:
Hypotheekrenteaftrek voornemen is leuk, maar als straks de rente gaat stijgen wordt dat voor nieuwe hypotheken gewoon beperkt tot bv de eerste 6% afnemend met 0,1% per jaar of zo.
 
			 
			
			
			Meen je dat? Op RtlZ zeiden ze dat ze daar niets aan gingen doen, stelletje boeven.quote:Op donderdag 30 september 2010 19:52 schreef Verburg_K het volgende:
[..]
Het huurwaardeforfait gaat voor woningen boven de 1.000.000 WOZ van 2,35% naar 1,35% en anderen van 0,55% naar 1,35% van de WOZ waarde
 
			 
			
			
			nee ze gaan niets aan de HRA doen, die blijft overeindquote:Op donderdag 30 september 2010 19:58 schreef iamcj het volgende:
[..]
Meen je dat? Op RtlZ zeiden ze dat ze daar niets aan gingen doen, stelletje boeven.
Staat niet in het akkoord en die CPB berekeningen staan nog kleine foutjes in.
Bron?
 
			 
			
			
			 eigenlijk vind ik het een heel goed akkoord. Als ze het boerkaverbod beperken tot risicogebieden kan ik me er prima in vinden.
 eigenlijk vind ik het een heel goed akkoord. Als ze het boerkaverbod beperken tot risicogebieden kan ik me er prima in vinden.
											 
			 
			
			
			|  | 

| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |