Volgens mij denk je niet in de vorm van "hoe zouden we dat als mensheid oplossen?"... maar denk je meer in de vorm van "hoe kan ik hier nog harder tegenaan schoppen?".quote:Op donderdag 30 september 2010 14:50 schreef mlg het volgende:
[..]
Daarom bestaan er managers, maar die bestaan dan niet meer of wou je dat ook aan de technologie overlaten die je tijdelijk kan verstenen als je niet luistert?
Laat me rechts liggen, goed? Voel ik me een stuk beter bij. homoquote:Op donderdag 30 september 2010 14:53 schreef Wijze_appel het volgende:
[..]
Volgens mij denk je niet in de vorm van "hoe zouden we dat als mensheid oplossen?"... maar denk je meer in de vorm van "hoe kan ik hier nog harder tegenaan schoppen?".
Werkelijk, je kraamt onzin uit. Ook dit is simpel op te lossen. Maar ik laat je links liggen want je blijft zwetsen. Jammer van mijn tijd.
Ik had al een idee dat je een bepaald type was. Helaas doet het me niks. Sorry.quote:Op donderdag 30 september 2010 14:55 schreef mlg het volgende:
[..]
Laat me rechts liggen, goed? Voel ik me een stuk beter bij. homo
Sletquote:Op donderdag 30 september 2010 14:58 schreef Wijze_appel het volgende:
[..]
Ik had al een idee dat je een bepaald type was. Helaas doet het me niks. Sorry.
Waarom zou ik alle kennis van nu loslaten. We zijn zover gekomen dat we tegen fysieke grenzen van mechanische machines aan het lopen zijn. De biomechanica en de zelfreplicatie daarvan staan echt nog helemaal in de kinderschoenen. Net zoals de nano revolutie die ons voorgespiegeld wordt en machines die zichzelf kunnen reproduceren totaal niet van de grond komt en ook nooit van de grond zal komen. Heel leuk dat mensen denken dat iets vanuit niets gecreerd kan worden of we dingen kunnen beamen. Ik las laatst ergens een stukje dat een mens tot op de molecuul afbreken en deze weer hetzelfde opbouwen afgezien van de qauntumverschijnselen aan energie net zoveel kost als we als de zon per dag proudceert.quote:Op donderdag 30 september 2010 14:48 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Probeer nou eens alle kennis van nu los te laten. Denk niet aan printers of telefoons van nu. Laat je fantasie op de loop en denk eens na over wat er gebeurt als onze technologie zich nog eens een paar honderd jaar blijft doorontwikkelen. Dan beschikken over snufjes die ons huidige verstand te boven gaan. Kijk hoe ver we de afgelopen honderd jaar zijn gevorderd. De gebroeders Wright maakten toen net de eerste vlucht. Nu reizen we potdomme door het heelal
Alleen komen we met 6 miljard+ niet op 1 lijn, daarvoor staat het menselijk egoisme in de weg.quote:Op donderdag 30 september 2010 14:41 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Klopt. En op een gegeven moment zullen wij ons dat beseffen en dan moet het roer om.
Klopt. Een dergelijke wereld willen is 1, werkelijkheid maken is 2.quote:Op donderdag 30 september 2010 14:59 schreef lurf_doctor het volgende:
[..]
Alleen komen we met 6 miljard+ niet op 1 lijn, daarvoor staat het menselijk egoisme in de weg.
Kun je die laatste zin uitleggen?quote:Op donderdag 30 september 2010 14:58 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Waarom zou ik alle kennis van nu loslaten. We zijn zover gekomen dat we tegen fysieke grenzen van mechanische machines aan het lopen zijn. De biomechanica en de zelfreplicatie daarvan staan echt nog helemaal in de kinderschoenen. Net zoals de nano revolutie die ons voorgespiegeld wordt en machines die zichzelf kunnen reproduceren totaal niet van de grond komt en ook nooit van de grond zal komen. Heel leuk dat mensen denken dat iets vanuit niets gecreerd kan worden of we dingen kunnen beamen. Ik las laatst ergens een stukje dat een mens tot op de molecuul afbreken en deze weer hetzelfde opbouwen afgezien van de qauntumverschijnselen aan energie net zoveel kost als we als de zon per dag proudceert.
Denk je werkelijk dat het plafond is bereikt? Waarom zou dat zo zijn? Telkens als wetenschappers op een probleem stuiten, gaat men op zoek naar een oplossing. Niet dat voor alle problemen een oplossing is te bedenken, maar waarom zou er in de toekomst niet veel meer mogelijk zijn. Je hebt ook zo'n filosofische fysicist die regelmatig zijn verhaal mag doen op NGC. Die praat ook over dingen die ons verstand bijna te boven gaat. Hij spreekt over zaken die de mens honderd jaar geleden niet eens kon bedenken.quote:Op donderdag 30 september 2010 14:58 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Waarom zou ik alle kennis van nu loslaten. We zijn zover gekomen dat we tegen fysieke grenzen van mechanische machines aan het lopen zijn. De biomechanica en de zelfreplicatie daarvan staan echt nog helemaal in de kinderschoenen. Net zoals de nano revolutie die ons voorgespiegeld wordt en machines die zichzelf kunnen reproduceren totaal niet van de grond komt en ook nooit van de grond zal komen. Heel leuk dat mensen denken dat iets vanuit niets gecreerd kan worden of we dingen kunnen beamen. Ik las laatst ergens een stukje dat een mens tot op de molecuul afbreken en deze weer hetzelfde opbouwen afgezien van de qauntumverschijnselen aan energie net zoveel kost als we als de zon per dag proudceert.
Zelfs in de wereld waar geld belang no: 1 is bestaat het ook al:quote:Op donderdag 30 september 2010 15:02 schreef lurf_doctor het volgende:
Oh en kunnen Wijze Appel en Koos nog even aangeven waarom er nog genoeg mensen die in een wereld zonder geld toch willen blijven werken cq zich onbaatzuchtig voor de samenleving willen inzetten. Gaarne met bronvermelding.
En hier heb je precies waarom je mooie idee niet gaat werken. Hier met een mooie discussie op de donderdagmiddag kom je met een paar Fokkers al niet op 1 lijn, laat staan 'hoe we dit als mensheid gaan oplossen'quote:Op donderdag 30 september 2010 14:53 schreef Wijze_appel het volgende:
[..]
Volgens mij denk je niet in de vorm van "hoe zouden we dat als mensheid oplossen?"... maar denk je meer in de vorm van "hoe kan ik hier nog harder tegenaan schoppen?".
Werkelijk, je kraamt onzin uit. Ook dit is simpel op te lossen. Maar ik laat je links liggen want je blijft zwetsen. Jammer van mijn tijd.
Hij is leuk.quote:Op donderdag 30 september 2010 15:06 schreef lurf_doctor het volgende:
[..]
En hier heb je precies waarom je mooie idee niet gaat werken. Hier met een mooie discussie op de donderdagmiddag kom je met een paar Fokkers al niet op 1 lijn, laat staan 'hoe we dit als mensheid gaan oplossen'
Het idee dat vrijwilligers iets onbaatzuchtig doen vind ik wat naief. Het levert ze doorgaans namelijk wel wat op: werkervaring, sociale contacten, het gevoel iets nuttigs te doen enz. En zoals je wellicht weet kost het de laatste jaren vrijwilligersorganisaties steeds meer moeite om de nodige vrijwilligers te vinden.quote:Op donderdag 30 september 2010 15:05 schreef Wijze_appel het volgende:
[..]
Zelfs in de wereld waar geld belang no: 1 is bestaat het ook al:
http://www.google.nl/#hl=(...)&fp=c00e40852eacabd1
Moet je nagaan hoe dat uitpakt zonder dat geld.
Uit pure interesse hoor, maar kun je de naam achterhalen? Ben wel benieuwd eerlijk gezegd. Maar filosofie is niet te controleren, daarom ook zo onbetrouwbaar, want soms klinkt het logisch, maar is het niet.quote:Op donderdag 30 september 2010 15:05 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Denk je werkelijk dat het plafond is bereikt? Waarom zou dat zo zijn? Telkens als wetenschappers op een probleem stuiten, gaat men op zoek naar een oplossing. Niet dat voor alle problemen een oplossing is te bedenken, maar waarom zou er in de toekomst niet veel meer mogelijk zijn. Je hebt ook zo'n filosofische fysicist die regelmatig zijn verhaal mag doen op NGC. Die praat ook over dingen die ons verstand bijna te boven gaat. Hij spreekt over zaken die de mens honderd jaar geleden niet eens kon bedenken.
Het afbereken van alle molecuul verbindingen in ons lichaam tot losse atomen en het daarna weer op dezelfde manier opbouwen zou theoretisch zoveel energie kosten. Dan zijn er nog de qauntum effecten waardoor er onzekerheden inztten deze voorspellen volgens de theorie die we nu beheersen dat het niet mogelijk zou zijn om een geheel mens up te beamen.quote:
En hoe zit het dan met mensen die vrijwillig op bezoek gaan bij eenzame ouderen? Wat levert hen dat op. Vind het echt onzinnig om te veronderstellen dat overal een beloning voor nodig is. Want ik kan je verzekeren dat deze mensen geen enkele beloning ontvangen.quote:Op donderdag 30 september 2010 15:10 schreef lurf_doctor het volgende:
[..]
Het idee dat vrijwilligers iets onbaatzuchtig doen vind ik wat naief. Het levert ze doorgaans namelijk wel wat op: werkervaring, sociale contacten, het gevoel iets nuttigs te doen enz. En zoals je wellicht weet kost het de laatste jaren vrijwilligersorganisaties steeds meer moeite om de nodige vrijwilligers te vinden.
Klopt met vele malen meer tegen de muur op krabbende mensen dan hier op fok, dus je wilt volgens mij eigenlijk aangeven dat ik gelijk heb.quote:Op donderdag 30 september 2010 15:08 schreef Wijze_appel het volgende:
[..]
Hij is leuk.
Maar een organisatie probleem is geen obstakel door een paar tegen-de-muren-op-krabbende fokkers hoor. De wereld is groter dan dat.
Waardering voor wat ze doen. Aanzien in hun sociale omgeving. Een goed gesprek met een eenzame oudere.quote:Op donderdag 30 september 2010 15:12 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
En hoe zit het dan met mensen die vrijwillig op bezoek gaan bij eenzame ouderen? Wat levert hen dat op. Vind het echt onzinnig om te veronderstellen dat overal een beloning voor nodig is. Want ik kan je verzekeren dat deze mensen geen enkele beloning ontvangen.
Hoeveel berichten hebben we de afgelopen jaren al niet gehoord dat veel organisaties al moeite genoeg hebben om aan voldoende vrijwillegers te komen. Hoeveel mensen gaan nu echt vrijwliig op bezoek bij eenzame ouderen? Dat percentage lijkt mij nogal laag te zijn.quote:Op donderdag 30 september 2010 15:12 schreef KoosVogels het volgende:
En hoe zit het dan met mensen die vrijwillig op bezoek gaan bij eenzame ouderen? Wat levert hen dat op. Vind het echt onzinnig om te veronderstellen dat overal een beloning voor nodig is. Want ik kan je verzekeren dat deze mensen geen enkele beloning ontvangen.
Tuurlijk niet. We gaan met eensgezinden die wereld opknappen. De rest morrelt wat maar zodra het klaar is snappen ze wat er beter is. Sommigen hebben de ervaring zelf nodig voor ze het begrijpen. Het is niet anders.quote:Op donderdag 30 september 2010 15:13 schreef lurf_doctor het volgende:
[..]
Klopt met vele malen meer tegen de muur op krabbende mensen dan hier op fok, dus je wilt volgens mij eigenlijk aangeven dat ik gelijk heb.
Over vrijwilligerswerk gesproken, ik deed het als rechtsmens altijd. In een psychiatrisch ziekenhuis wel te verstaan. En nu jullie, stelletje hypcriete sociaalgezichten!quote:Op donderdag 30 september 2010 15:16 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Hoeveel berichten hebben we de afgelopen jaren al niet gehoord dat veel organisaties al moeite genoeg hebben om aan voldoende vrijwillegers te komen. Hoeveel mensen gaan nu echt vrijwliig op bezoek bij eenzame ouderen? Dat percentage lijkt mij nogal laag te zijn.
Jupquote:Op donderdag 30 september 2010 15:17 schreef Wijze_appel het volgende:
[..]
Tuurlijk niet. We gaan met eensgezinden die wereld opknappen. De rest morrelt wat maar zodra het klaar is snappen ze wat er beter is. Sommigen hebben de ervaring zelf nodig voor ze het begrijpen. Het is niet anders.
Het is net als jouw eerste seks ervaring. Voor je het deed wist je niks en was je nerveus. Nadien wilde je meer meer meer
Heb je al een plek op die schepen die men zo mooi op die website heeft staan gereserveerd.quote:Op donderdag 30 september 2010 15:17 schreef Wijze_appel het volgende:
Tuurlijk niet. We gaan met eensgezinden die wereld opknappen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |