Kans waarop?quote:Op vrijdag 1 oktober 2010 20:59 schreef Faithfulness het volgende:
[..]
Mooi. Hebben niet-hardcore raiders tenminste ook een goede kans.
Daar heeft iedereen altijd kans op gehad.quote:Op vrijdag 1 oktober 2010 22:01 schreef Faithfulness het volgende:
[..]
Achievements, loot, content zien.
Als ze in een HELE goede pug en/of een goed guild zaten, ja.quote:Op vrijdag 1 oktober 2010 22:02 schreef Fir3fly het volgende:
[..]
Daar heeft iedereen altijd kans op gehad.
Verschil is dat mensen tegenwoordig niet meer bereid zijn er een beetje moeite voor te doen.quote:Op vrijdag 1 oktober 2010 22:04 schreef Faithfulness het volgende:
[..]
Als ze in een HELE goede pug en/of een goed guild zaten, ja.
Mensen zoals ik, die een social guild hebben, hebben het dus al moeilijker.
(Gelukkig had ik dan wel een vaste pug, maar niet iedereen krijgt die kans)
Er zijn mensen die werken. Studeren. Kinderen hebben. Maar goed. Je mag je mening hebben, en ik de mijne.quote:Op vrijdag 1 oktober 2010 22:05 schreef Fir3fly het volgende:
[..]
Verschil is dat mensen tegenwoordig niet meer bereid zijn er een beetje moeite voor te doen.
Ik werkte en studeerde. Nog steeds Illidan gedood destijds. Het kan allemaal best. Gewoon een kwestie van even wat moeite in steken in plaats van op de bonnefooi pugs zoeken.quote:Op vrijdag 1 oktober 2010 22:17 schreef Faithfulness het volgende:
[..]
Er zijn mensen die werken. Studeren. Kinderen hebben. Maar goed. Je mag je mening hebben, en ik de mijne.
Inderdaad, ze wipen een keertje, gelijk OMG en ze gaan weg. Nog maar weinig groepen die echt doorzetten en ook tactieken lezen. TEnminste op mijn realm.quote:Op vrijdag 1 oktober 2010 22:05 schreef Fir3fly het volgende:
[..]
Verschil is dat mensen tegenwoordig niet meer bereid zijn er een beetje moeite voor te doen.
Dat bedoel ik nog niet eens. Als je echt ver wilt komen is simpelweg goed spelen niet genoeg. Een stabiele, goed ingespeelde raidgroup werkt altijd beter dan een zooi randoms bij elkaar geraapt. Het laatste is alleen de makkelijkste weg, het eerste kost wat tijd waar mensen tegenwoordig geen geduld meer voor hebben. WoW wordt gezien als een tussendoortje zoals Farmville in plaats van een volwaardige game.quote:Op vrijdag 1 oktober 2010 22:20 schreef Ulreazj het volgende:
[..]
Inderdaad, ze wipen een keertje, gelijk OMG en ze gaan weg. Nog maar weinig groepen die echt doorzetten en ook tactieken lezen. TEnminste op mijn realm.
gaan we weer deze discussie voeren?quote:Op vrijdag 1 oktober 2010 22:19 schreef Fir3fly het volgende:
[..]
Ik werkte en studeerde. Nog steeds Illidan gedood destijds. Het kan allemaal best. Gewoon een kwestie van even wat moeite in steken in plaats van op de bonnefooi pugs zoeken.
En als je wel moeite wilt doen, maar de achievement nog niet hebt dan kom je tegenwoordig niet meer aan bod, de eisen die gesteld worden ... GS is king (maar die discussie is al vaker geweest).quote:Op vrijdag 1 oktober 2010 22:05 schreef Fir3fly het volgende:
[..]
Verschil is dat mensen tegenwoordig niet meer bereid zijn er een beetje moeite voor te doen.
Oh ik wil best in discussie hoor, alleen dan moet je niet met zulke dooddoeners komen.quote:Op vrijdag 1 oktober 2010 22:25 schreef farscapevr8 het volgende:
[..]
gaan we weer deze discussie voeren?
casual spelers die een paar uur per week spelen betalen hetzelfde voor het spel dus mogen ook af en toe beloond worden na een tijd. Lekker zo laten, zodra de expansie uitkomt ben jij weer 1 van de eerste die in de nieuwste pixels rond mag lopen en mooi mag zijn op je mount in ironforge![]()
(tis maar een spelletje)
Je kunt heus wel ver komen hoor. Gewoon een goede guild zien te vinden die aansluit bij jouw speelstijl. Helaas worden die inderdaad steeds schaarser maar ze zijn er nog wel. Dat bedoel ik met moeite doen, die zoeken en vervolgens overtuigen dat jij de speler bent die ze zoeken. Bijna niemand neemt die moeite meer. Als ik kijk wat voor applicaties mijn oude guild allemaal krijgt... slecht Engels, totaal geen motivatie behalve loot en geen oog voor het sociale aspect.quote:Op vrijdag 1 oktober 2010 22:26 schreef Karina het volgende:
[..]
En als je wel moeite wilt doen, maar de achievement nog niet hebt dan kom je tegenwoordig niet meer aan bod, de eisen die gesteld worden ... GS is king (maar die discussie is al vaker geweest).
Ik heb al aardig wat guilds versleten, maar nog steeds niet de goede. Wel veel leden, maar daar houdt het wel mee op. Ik hoef heus geen hardcore raidguild, maar af en toe raiden is toch wel leuk. Ik steek best wel tijd in het "onderzoeken" van wat de beste gems zijn, welke enchants, talenttree, etc. En ik speel nu al bijna 5 jaar, als ik het dan NOG niet weet, zou wel treurig zijn.quote:Op vrijdag 1 oktober 2010 22:31 schreef Fir3fly het volgende:
[..]
Je kunt heus wel ver komen hoor. Gewoon een goede guild zien te vinden die aansluit bij jouw speelstijl. Helaas worden die inderdaad steeds schaarser maar ze zijn er nog wel. Dat bedoel ik met moeite doen, die zoeken en vervolgens overtuigen dat jij de speler bent die ze zoeken. Bijna niemand neemt die moeite meer. Als ik kijk wat voor applicaties mijn oude guild allemaal krijgt... slecht Engels, totaal geen motivatie behalve loot en geen oog voor het sociale aspect.
Tja ik had wat geluk. Ik had slechte gear, maar wist de guildleiders door een goede applicatie te overtuigen van mijn skills. Dat was in TBC, het bleek de perfecte guild voor mij te zijn. 3 dagen per week 3 uur raiden, ging heel aardig. Zoals gezegd zijn we daar destijds heel ver mee gekomen. Tegenwoordig is dat geen uitzondering meer. Daar staat tegenover dat guilds heel instabiel zijn omdat de in -en uitflux van spelers veel groter is. Mijn advies is een guild te zoeken die als sinds TBC bestaat, of op z'n minst sinds begin WotLK.quote:Op vrijdag 1 oktober 2010 22:36 schreef Karina het volgende:
[..]
Ik heb al aardig wat guilds versleten, maar nog steeds niet de goede. Wel veel leden, maar daar houdt het wel mee op. Ik hoef heus geen hardcore raidguild, maar af en toe raiden is toch wel leuk. Ik steek best wel tijd in het "onderzoeken" van wat de beste gems zijn, welke enchants, talenttree, etc. En ik speel nu al bijna 5 jaar, als ik het dan NOG niet weet, zou wel treurig zijn.
Maar hoe kom je aan een goede guild? Op de officiele forums kijken?
Dat laatste is niet aan te raden. De beste manier is gewoon een stabiele guild zoeken met een website (vaak te vinden via je realm forums) waar je meestal een application moet maken. Als je daarin gewoon duidelijk vertelt wat jij kunt en wat je uit het spel wilt halen zijn er vast nog wel een hoop guilds die jou een kans willen gevenquote:Op vrijdag 1 oktober 2010 22:52 schreef MeraViglioSa het volgende:
Zit een beetje met hetzelfde. Verschil is alleen dat ik newb ben en vanwege de hoge eisen die zowat elke raiding guild stelt ben ik dus al bang om hard te falen of zelfs uberhaupt niet meegenomen te worden voor mijn allereerste raid.![]()
Maargoed ik zit nu nog in een piepkleine social guild met RL kennissen, moet nog op zoek naar een leuke guild die me meeneemt, maar zit wel te verzinnen hoe ik zo'n guild vind. Kwestie van ze een voor een proberen denk ik, tijd in org of dala doorbrengen en de trade volspammen met "Newbie LF social raiding guild, mdps GS4.5K" ofzo.
Ach tegenwoordig is goed spelen helemaal niet zo moeilijk, wat voor spec speel je?quote:Op vrijdag 1 oktober 2010 23:00 schreef MeraViglioSa het volgende:
Maar ik ben dus een noob, ze hebben weinig aan me want 0 ervaring. Ik ben niet iemand die zich dan verkoopt en later teleurstelt, heb het liever andersom: mensen vinden die denken aach, een noobje, die leiden we even op, leuk! En dat ik dan beter blijk te zijn dan verwacht. Beter eindgevoel, zeg maarMaar dat ze weten waar ze aan toe zijn en ik dus niet teleurstel.
Komt nog bij dat ik helemaal niet wéét of ik goed speel._!
Fury warrior (orc). Zie de eerste paar posts in dit topic, Jagga is ultiem voorbeeld van het soort mensen dat ik zoekquote:Op vrijdag 1 oktober 2010 23:02 schreef Fir3fly het volgende:
[..]
Ach tegenwoordig is goed spelen helemaal niet zo moeilijk, wat voor spec speel je?
Nou zie je, jij vraagt tenminste nog naar dingen. Dat is al meer dan de gemiddelde speler doet.quote:Op vrijdag 1 oktober 2010 23:05 schreef MeraViglioSa het volgende:
[..]
Fury warrior. Zie de eerste paar posts, Jagga is ultiem voorbeeld van het soort mensen dat ik zoek![]()
Niet dat ik verwacht dat iedereen uitgebreid de tijd voor me neemtMaar wel dat mensen snappen dat ik veel dingen nog niét snap en het me uitgelegd moet worden. In plaats van de standaard: FFS!!!11!!
quote:Op vrijdag 1 oktober 2010 23:05 schreef MeraViglioSa het volgende:
[..]
Fury warrior (orc). Zie de eerste paar posts in dit topic, Jagga is ultiem voorbeeld van het soort mensen dat ik zoek![]()
Niet dat ik verwacht dat iedereen uitgebreid de tijd voor me neemtMaar wel dat mensen snappen dat ik veel dingen nog niét snap en het me uitgelegd moet worden. In plaats van de standaard: FFS!!!11!!
Mijn persoonlijke motivatie om te puggen is omdat raid guilds eigelijk allemaal in de avond raiden. Begrijpelijk, maar ik speel niet in de avondquote:Op vrijdag 1 oktober 2010 22:52 schreef Fir3fly het volgende:
Ik vind het dan zo jammer tegenwoordig, het is zo ontiegelijk veel leuker om een moeilijke boss te doden met een groep mensen waarmee je het goed kunt vinden en waarmee je hebt leren samenspelen over tijd dan het doen met een groep compleet willekeurige mensen. Het is jammer dat zo veel mensen dat gevoel compleet mislopen omdat ze niet weten wat alle mogelijkheden zijn en denken dat puggen de beste manier is. Op de korte termijn is dat misschien de makkelijkste manier maar er valt zoveel meer uit het spel te halen, als je er maar wat voor over hebt.
Ik heb zelfs een aantal mensen uit mijn guild IRL ontmoet, was erg leuk. Dat is mijn grootste bezwaar op het spel tegenwoordig, het sociale aspect is volledig weg.
Zijn er niet, er zijn wel wat hits over op google maar het gaat allemaal nergens heen... links die doodbloeden of jaren oud zijn. Toen ik nog op Runetotem zat was er iemand die het probeerde om er zelf een op te richten... was niet genoeg animo voorquote:Op vrijdag 1 oktober 2010 23:20 schreef Fir3fly het volgende:
Er waren altijd een paar guilds die speciaal in de middag raids deden... misschien moet je daar eens naar kijken, ik weet niet of die nog bestaan. Maar ja het blijft een online spel, je bent en blijft nou eenmaal afhankelijk van andere spelers. Ik heb het gevoel dat het overgrote deel van de spelers tegenwoordig hun medespelers eerder als obstakel zien dan als onderdeel van het spel...
Mijn WoW-nerd vriendquote:Op vrijdag 1 oktober 2010 23:40 schreef Sapstengel het volgende:
Over Loremaster, gaat dat weg in cata? Kan je het niet gewoon halen met de nieuwe quests?
Ik denk dat je straks veel feast of strength krijgt.quote:Op vrijdag 1 oktober 2010 23:40 schreef Sapstengel het volgende:
Over Loremaster, gaat dat weg in cata? Kan je het niet gewoon halen met de nieuwe quests?
Dat je nu gelijk in ICC kan? Ik denk dat het nu moeilijker is om in ICC te komen (GS) dan dat het in TBC en vanilla was met die attunements. Beter komen attunements terug en wordt GS uit het spel geweerdquote:Op zaterdag 2 oktober 2010 10:59 schreef Knarf het volgende:
Waarom is het raar dat als mensen meer tijd in een spel steken, verder komen dan mensen die er weinig tijd in steken?
Waarom willen mensen altijd hier en nu een raid joinen die hun wel even carried naar goede loot?
Dat is toch in geen enkel spel zo?
Dat als je net begint gelijk in het eindlevel zit, of dat je gelijk tegen de beste mensen speelt en dan verwachten dat je nog wint ook?
Wees blij dat je nu bijna gelijk in ICC kan. In TBC (en ook vanilla) met de attunements was dat wel anders.
Is het zien en onderzoeken van je character niet interresant meer? Is het maken van vrienden, waarmee je samen dingen doet, niet interresant meer?
Met het verschil dat er buiten Karazhan echt heel zelden PUG's naar andere instances gingen.quote:Op zaterdag 2 oktober 2010 11:26 schreef GlenSpey het volgende:
[..]
Dat je nu gelijk in ICC kan? Ik denk dat het nu moeilijker is om in ICC te komen (GS) dan dat het in TBC en vanilla was met die attunements. Beter komen attunements terug en wordt GS uit het spel geweerd
Loremaster haal je niet even zomaar hoor. Zijn paar duizend quests, maar je daar maar geen zorgen over.quote:Op zaterdag 2 oktober 2010 01:00 schreef MeraViglioSa het volgende:
[..]
Mijn WoW-nerd vrienddie wel eens op de forums neust zegt dat het hele oude gebied naar de neuk gaat, óók als je Cata nog niet hebt gekocht. Inclusief alle oude quests....
Dus wellicht komt er een nieuwe Loremaster met quests die vanaf dat moment beschikbaar komen, maar ik wil graag de oude nog proberen te halen voor het geval die dus niet meer te halen valt en misschien wel een feast of strength wordt?![]()
Plus dan is het gewoon tof als je hem hebt, en op mijn realm erg origineel ookEn als er alleen maar nieuwe quests zijn op Azaroth gaat iedereen straks die titel halen en is het niet zo bijzonder meer.
Je kon alleen karazan in. Misschien dat gruul en magy nog gepugged werden, maar andere instances niet. Daar had je echt een guild voor nodig. En als je in een guild begon, moest je meestal ook eerst naar Kara.quote:Op zaterdag 2 oktober 2010 11:26 schreef GlenSpey het volgende:
[..]
Dat je nu gelijk in ICC kan? Ik denk dat het nu moeilijker is om in ICC te komen (GS) dan dat het in TBC en vanilla was met die attunements. Beter komen attunements terug en wordt GS uit het spel geweerd
Loremaster blijft wel in cata maar word helemaal anders. Je krijgt nu in EK en Kal ook een meta-achievments zoals in Northrend en Outland. Dus het gaat dan per zone. Het zal dan wel makkelijker wroden. Ik heb het nog op de oude manier gehaald een maand geleden maar ik kan je 1 ding zeggen een pretje was het niet.quote:Op vrijdag 1 oktober 2010 23:40 schreef Sapstengel het volgende:
Over Loremaster, gaat dat weg in cata? Kan je het niet gewoon halen met de nieuwe quests?
Ik heb mijn Loremaster al sinds eind maart 2009. Toen moest je nog meer quests doen dan nu voor de Loremaster.quote:Op zaterdag 2 oktober 2010 13:37 schreef trance_fan het volgende:
[..]
Loremaster blijft wel in cata maar word helemaal anders. Je krijgt nu in EK en Kal ook een meta-achievments zoals in Northrend en Outland. Dus het gaat dan per zone. Het zal dan wel makkelijker wroden. Ik heb het nog op de oude manier gehaald een maand geleden maar ik kan je 1 ding zeggen een pretje was het niet.
En waar heb je ze uiteindelijk gevonden? Wordt het dan een kwestie van iedere centimeter land afspeuren en hopen dat er ergens een questgiver staat?quote:Op zaterdag 2 oktober 2010 14:08 schreef Faithfulness het volgende:
[..]
Ik heb mijn Loremaster al sinds eind maart 2009. Toen moest je nog meer quests doen dan nu voor de Loremaster.
Als mensen dus beginnen met "Ik ben bezig met loremaster, wat een rotwerk", moet ik altijd even lachen. Ik moest in totaal zo'n 80 tot 100 quests meer doen en haalde het ook. Alleen in de EK heb ik het even moeilijk gehad. De laatste vijf quests zoeken was echt verschrikkelijk.
Wowhead open, en per land de questgivers laten zien. Dan vergelijken met je map. Ik had mijn laatste paar quests in de Badlands en de allerrrrrrrrrlaatste in, geloof het of niet, Westfallquote:Op zaterdag 2 oktober 2010 14:37 schreef GlenSpey het volgende:
[..]
En waar heb je ze uiteindelijk gevonden? Wordt het dan een kwestie van iedere centimeter land afspeuren en hopen dat er ergens een questgiver staat?
quote:Op zaterdag 2 oktober 2010 18:49 schreef Zorians het volgende:
Ik heb een paladin van level 28!
Ik heb al zeker 600 uur erin gestoken. Is dit goed?
Als ik met mijn shaman ga healen in een instance dan join ik gewoon als dps spec. 9 van de 10 keer heb ik nog de hoogste dps ook nog. Niet om te pimpen ofzo, maar meer het idee dat je tegenwoordig weinig meer hoeft te healen. Gewoon ff in begin gear bekijken van tank en je weet genoeg hoe zwaar je het gaat hebben.quote:Op zaterdag 2 oktober 2010 19:53 schreef Karina het volgende:
Voor het eerste een random WOTLK dungeon gedaan met mijn Shaman (Nexus kwam eruit rollen). Nou ja, fluitje van een cent, niemand dood gegaan alleen helaas geen loot. Was wel een HELE tijd geleden dat ik de Nexus had gedaan.
Ik heb een enhancement spec, dus ga sowieso als dps. Wachtrij was redelijk kort, veel korter dan ik had verwacht, dat viel reuze mee. Ik kijk nog niet zo naar DPS, want ik heb geen idee wat het op dit level zou moeten zijn (bij mijn hunter lette ik er al helemaal niet op dus ik kan niet vergelijken).quote:Op zaterdag 2 oktober 2010 19:57 schreef Ericjuh het volgende:
[..]
Als ik met mijn shaman ga healen in een instance dan join ik gewoon als dps spec. 9 van de 10 keer heb ik nog de hoogste dps ook nog. Niet om te pimpen ofzo, maar meer het idee dat je tegenwoordig weinig meer hoeft te healen. Gewoon ff in begin gear bekijken van tank en je weet genoeg hoe zwaar je het gaat hebben.
Overigens, wie kent deze situatie:
8x joinen als een shaman in icc25 en geen shield1x joinen op mijn paladin en shield drops! En het werd al helemaal erg toen 3 bosses later ook nog een healing trinket dropte!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |