Hij heeft FOK! gelezen en kopieert je humor nu Fed-fan.quote:Op woensdag 13 oktober 2010 09:20 schreef Federer-fan het volgende:
Isner: "So I play this guy Federer tomorrow night. Anyone ever heard of him?"
Bron.
WTF.Heeft die Isner onder een steen geleefd ofzo.
Ach, beter dan tegen die Chinees, maar Murray was gewoon bar slecht. Indian Wells was een veel grotere uitschieter.quote:Op woensdag 13 oktober 2010 09:46 schreef TheGeneral het volgende:
Djokovic wint overigens 6-3 6-3 van Ljubicic.
Onbegrijpelijk dat Ljubo van Murray heeft gewonnen van de week.... Die speelde gisteren tegen een of andere Chinees en dat was me toch een partij slecht. Eigenlijk zoals hij het laatste jaar speelt. Dat moet dan een enorme uitschieter zijn geweest tegen Murray.
Tipsa - Soders inmiddels in de 2e set tiebreak, 1e set Soders.
Murray staat op het punt te beginnen.
Oh ja daar had hij gewoon gewonnenquote:Op woensdag 13 oktober 2010 09:53 schreef VerdwaasdeVogel2 het volgende:
[..]
Ach, beter dan tegen die Chinees, maar Murray was gewoon bar slecht. Indian Wells was een veel grotere uitschieter.
6-2 6-2 is 'niet best'?quote:Op woensdag 13 oktober 2010 12:34 schreef TheGeneral het volgende:
Murray heeft ondertussen ook gewonnen. Al was het nog niet al te best ondanks de score. Roddick had de 1e set gewonnen maar moest in de 2e set opgeven met een, zo lijkt het, liesblessure.
jij snapt sarcasme niet?quote:Op woensdag 13 oktober 2010 09:20 schreef Federer-fan het volgende:
Isner: "So I play this guy Federer tomorrow night. Anyone ever heard of him?"
Bron.
WTF.Heeft die Isner onder een steen geleefd ofzo.
Nee maar volgens het commentaar van Murray zelf:quote:
Ik vond hem slordig spelen. Kwam meerdere keren 0-30/15-30 achter. Zat weer geen druk achter zijn slagen. Maar de matige tegenstander voorkwam natuurlijk dat het een lastige dag zou worden. Maar ik vond hem niet zo goed. Maar als je 6-2 6-2 wint maakt dat natuurlijk niet uit en wellicht gaf hij ook maar net genoeg voor de winst. Logisch overigens.quote:Op woensdag 13 oktober 2010 13:27 schreef Salamando het volgende:
[..]
Nee maar volgens het commentaar van Murray zelf:
"I thought it was good,” said Murray. "I hit the ball cleanly, he played well with some good points and he was quick, but it was definitely a good first match - I hit a lot of balls and didn't make too many mistakes."
Murray admitted he will adopt a similar approach in his next match. "I'll try and play similar to today," he said. "I'll try and dictate the points when I get into the rallies, he likes to use his forehand a lot so I'll try and keep it away from the middle of the court and see what happen."
Duidelijkquote:Op woensdag 13 oktober 2010 13:40 schreef TheGeneral het volgende:
[..]
Ik vond hem slordig spelen. Kwam meerdere keren 0-30/15-30 achter. Zat weer geen druk achter zijn slagen. Maar de matige tegenstander voorkwam natuurlijk dat het een lastige dag zou worden. Maar ik vond hem niet zo goed. Maar als je 6-2 6-2 wint maakt dat natuurlijk niet uit en wellicht gaf hij ook maar net genoeg voor de winst. Logisch overigens.
Hij staat net op de baanquote:Op woensdag 13 oktober 2010 13:48 schreef rooneyelst het volgende:
iemand een idee hoelaat thiemo nederlandse tijd moet spelen?
Wat een negatieve toon altijd als het over mij gaat. Probeer er wat luchtiger mee om te gaan.quote:Op woensdag 13 oktober 2010 13:25 schreef TheGeneral het volgende:
[..]
Jij snapt FF niet? Zulke post moet je gewoon negeren.
Ja zeg dat maar tegen Del Potroquote:Op woensdag 13 oktober 2010 17:53 schreef Norrage het volgende:
Federer
Hij is altijd zo heerlijk tegen die een-dimensionale spelers. Die ontmantelt hij gewoon volledig. Dropshotjes, slicejes, geniale balletjes...Dan is Fed op zijn best
De meeste keren, op 1 belangrijke keer na, is dat dan ook precies wat hij met Del Potro gedaan heeft...Ook fantastisch. Ook in die USO finale trouwens, totdat Fed een brainfart kreeg 2e set...quote:
Roze brilquote:Op woensdag 13 oktober 2010 18:11 schreef Norrage het volgende:
[..]
De meeste keren, op 1 belangrijke keer na, is dat dan ook precies wat hij met Del Potro gedaan heeft...Ook fantastisch. Ook in die USO finale trouwens, totdat Fed een brainfart kreeg 2e set...
Eeh, waar slaat dat op? Ik vind Del Potro een held, en hij heeft geweldig gespeeld in die USO finale etc. En uiteraard is ie verbeterd. Mijn opmerking ging vooral over dat Fed zo goed is tegen een-dimensionale spelers. ..Of dat het in ieder geval heel aantrekkelijk is om naar te kijken.quote:Op woensdag 13 oktober 2010 18:16 schreef kevin_ het volgende:
[..]
Roze bril. Je doet net of Del Potro zich niet verbeterd heeft.
Waar het op slaat is dat hij eendimensionale spelers zoals Del Potro bijvoorbeeld helemaal niet ontmanteld, in ieder geval allang niet meer.quote:Op woensdag 13 oktober 2010 18:29 schreef Norrage het volgende:
[..]
Eeh, waar slaat dat op? Ik vind Del Potro een held, en hij heeft geweldig gespeeld in die USO finale etc. En uiteraard is ie verbeterd. Mijn opmerking ging vooral over dat Fed zo goed is tegen een-dimensionale spelers. ..Of dat het in ieder geval heel aantrekkelijk is om naar te kijken.
Tsja, dat er dan een eendimensionale speler (en ik denk dat er weinig spelers eendimensionaler zijn dan Potro, behalve Isner) gewoon zo goed is dat ie kan winnen is dat des te indrukwekkender
Gulbis? Als die zijn hoofd erbij kan houden tenminste.quote:Op woensdag 13 oktober 2010 18:45 schreef Norrage het volgende:
Del Potro is wat mij betreft de enige uitzondering...
Top inderdaad. ziet er weer allemal strak uit bij Federer.quote:Op woensdag 13 oktober 2010 17:22 schreef TheGeneral het volgende:
Highlights van Federer![]()
![]()
De TWEENER weer![]()
![]()
En dat punt op 2.30![]()
![]()
![]()
![]()
Winners / UE = 30/9![]()
Toch laat Federer is zo'n onbeduidend potje tegen Isner al meer van de schoonheid in het tennis zien dan Rafa in een gehele Grand Slam overwinning.quote:Op woensdag 13 oktober 2010 22:53 schreef jojomen4 het volgende:
Ik vind dat altijd zo geweldig bij de wedstrijden tussen Rafa en Fed. Dan zet Rafa Fed gewoon keer op keer voor lul ondanks dat Fed de grootste tennisser aller tijden is en veel getalenteerder dan Rafa. Maar toch word die afgeserveerd als een klein meisje dat voor het eerst een racket in der handen heeft.
ach het verschil tussen Fed en Nadal is al 10953242x duidelijk gemaakt. Feit is dat Nadal eerste staat en hard op weg is Fed in te halen. Gaat niet altijd om wie het mooist speelt, maar om het resultaat (stonden wij niet allemaal te juichen van de zomer bij het WK?)quote:Op woensdag 13 oktober 2010 23:12 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Toch laat Federer is zo'n onbeduidend potje tegen Isner al meer van de schoonheid in het tennis zien dan Rafa in een gehele Grand Slam overwinning.
Nogal logisch als Federer amper tegen Nadal staat op de minste ondergronden van Nadal. Nu reken je Federer af op het feit dat hij op gravel wel altijd overal ver kwam en zo bijna altijd tegen Nadal kwam, terwijl Nadal er op snellere hardcourtbanen of indoorbanen altijd al uitlag omdat hij geveegd was door een willekeurige top-30 speler. Van de 21 keer dat ze tegen elkaar speelden waren er maar liefst 2 partijen op dat soort banen (en 12, ja meer dan de helft dus, op gravel) . Die potjes won Federer 2x maal middels een simpele straight sets overwinning. Op langzamere hardcourtbanen of gras zijn ze elkaar redelijk waard (4-4 H2H), zelfs nog ondanks het feit dat Nadals sterkte precies inspeelt op de zwakte van Federer.quote:Op woensdag 13 oktober 2010 22:53 schreef jojomen4 het volgende:
Ik vind dat altijd zo geweldig bij de wedstrijden tussen Rafa en Fed. Dan zet Rafa Fed gewoon keer op keer voor lul ondanks dat Fed de grootste tennisser aller tijden is en veel getalenteerder dan Rafa. Maar toch word die afgeserveerd als een klein meisje dat voor het eerst een racket in der handen heeft.
Het gaat juist wel om wie het mooist speelt. Resultaat is voor die gasten zelf belangrijk, maar ik zie niet in waarom dat voor ons toeschouwers ook zo zou moeten zijn.quote:Op woensdag 13 oktober 2010 23:19 schreef franklop het volgende:
[..]
ach het verschil tussen Fed en Nadal is al 10953242x duidelijk gemaakt. Feit is dat Nadal eerste staat en hard op weg is Fed in te halen. Gaat niet altijd om wie het mooist speelt, maar om het resultaat (stonden wij niet allemaal te juichen van de zomer bij het WK?)
LOLquote:Op woensdag 13 oktober 2010 22:53 schreef jojomen4 het volgende:
Ik vind dat altijd zo geweldig bij de wedstrijden tussen Rafa en Fed. Dan zet Rafa Fed gewoon keer op keer voor lul ondanks dat Fed de grootste tennisser aller tijden is en veel getalenteerder dan Rafa. Maar toch word die afgeserveerd als een klein meisje dat voor het eerst een racket in der handen heeft.
Omdat je fan van iemand bent misschien?quote:Op woensdag 13 oktober 2010 23:32 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Het gaat juist wel om wie het mooist speelt. Resultaat is voor die gasten zelf belangrijk, maar ik zie niet in waarom dat voor ons toeschouwers ook zo zou moeten zijn.
[...]
Ik vind het mooi om te zien hoe je je kritiek op je manier van posten ter harte hebt genomen en nu toch een andere toon gebruikt.quote:Op woensdag 13 oktober 2010 22:53 schreef jojomen4 het volgende:
Ik vind dat altijd zo geweldig bij de wedstrijden tussen Rafa en Fed. Dan zet Rafa Fed gewoon keer op keer voor lul ondanks dat Fed de grootste tennisser aller tijden is en veel getalenteerder dan Rafa. Maar toch word die afgeserveerd als een klein meisje dat voor het eerst een racket in der handen heeft.
Okquote:Op donderdag 14 oktober 2010 08:22 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Omdat je fan van iemand bent misschien?
Dat lijkt me niet... Hoe kom je daarbij?quote:Op donderdag 14 oktober 2010 11:03 schreef Outlined het volgende:
Zverev wint van Davydenko maar toch gaat Davydenko door omdat Zverev gebleseerd is
Als Soderling vandaag wint zal hij zich ook wel ergens dit toernooi kwalificeren.quote:Op donderdag 14 oktober 2010 12:42 schreef Szura het volgende:
Murray is de 4e speler die zeker is van de Masters, na Nadal, Federer en Djokovic.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |