abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  zaterdag 25 september 2010 @ 23:44:21 #1
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_86846563

Inleiding/Spelregels
We bevinden ons in een dorp waarin een maffiagroep actief is en dorpelingen vermoordt. Deze maffialeden wonen echter ook gewoon in het dorp; het kan dus iedereen van je medespelers zijn. De dorpelingen moeten erachter zien te komen wie er tot de maffia behoren, door hints op te lossen en elke dag iemand (hopelijk een maffialid) te lynchen. Intussen vermoordt de maffia rustig door. Het is de bedoeling om alle maffialeden te vermoorden voordat ze er in grotere getale zijn dan de dorpsmensen.

In principe zijn er dus 2 soorten rollen:
- of je bent maffia
- of je bent dorpsbewoner (eventueel met een speciale rol, zie hieronder)

Eerst zal iedereen een rol toegewezen krijgen via PM. Het is verboden om printscreens van je rol te versturen aan medespelers (indien dit wel gebeurt, aub melden bij de spelleider). Na de rollenverdeling zal er een burgemeester door het dorp gekozen worden via een democratische verkiezing. Iedereen die wil mag zich hiervoor verkiesbaar stellen. De burgemeester zal een aantal bodyguards (speciale rol) krijgen, die zullen voorkomen dat de burgemeester ‘s nachts sterft aan de hand van de maffia. De burgemeester kan wel gelynched worden door het dorp. De burgemeester heeft bij de dorpslynch een stem die extra zwaar telt en kan tevens eenmalig een dubbele dorpslynch instellen! Het is dus belangrijk om een betrouwbare burgemeester te kiezen.

De burgemeester mag dus in één dag naar zijn keuze een dubbele lynch instellen. Dit houdt in dat er die dag twee mensen gelynched worden door het dorp. Iedereen mag dan op twee mensen stemmen, en de twee mensen met de meeste stemmen worden gelynched. Dit moet voor 14:00 die dag worden aangekondigd worden door de burgemeester.

Wanneer de maffia in de nacht dorpsbewoners heeft vermoord, zal er een verhaal komen waarin aanwijzingen verstopt zitten over de maffialeden. De dorpsleden moeten deze hints ontrafelen, om er zo de maffialeden te vinden en te lynchen. De hints worden gehaald uit de ava’s, fotoboeken en profielen van de maffialeden. Ook worden er hints uit de posthistory gehaald; hierbij wordt echter alleen gekeken naar het topic en niet naar wat de desbetreffende speler daar precies gepost heeft, en wordt slechts gekeken naar de eerste pagina van de posthistory.

's Nachts kunnen de maffialeden en mensen met speciale rollen mij een PM sturen met hun actie voor die nacht. Let er hierbij goed op de tijd: tijdens de nacht dienen alle speciale rollen hun PM voor 20:30 gestuurd te hebben, zodat de overgang om 21:00 kan plaatsvinden. Om 21:00 vindt de nacht- of dagovergang plaats. De eerste dag verkiest men de burgemeester, de uitslag van de verkiezing zal de volgende dag om 21:00 zijn. Op dat moment zal tevens de nacht ingaan, waarin de speciale rollen hun PM’s kunnen sturen naar de spelleider. De uitslag van de nacht zal op het volgende moment om 21:00 bekend worden, waarna de dag weer zal ingaan en de dorpsbewoners aan de slag moeten om de hints op te lossen! Und so weiter!

De hints zitten verstopt in het verhaal van de nacht (het verhaal over de dorpslynch bevat dus geen hints), en verwijzen naar de maffialeden die aan het moorden zijn geweest. Aanwijzingen kunnen overal uit genomen worden; postcount, signature, avatar, etc. Deze teksten/plaatjes/whatever mag je dus ook niet veranderen zolang het spel duurt.

Tijdens de dag zal er iemand gelynched worden door het dorp, n.a.v. de kills van ’s nachts. Hierbij mag iedereen stemmen, in het topic! Om er achter te komen hoe je precies moet stemmen, lees dan even verder bij stemregels.

Als de maffia de overhand krijgt (het dorp heeft niet genoeg stemkracht meer om maffia te lynchen waardoor de maffia gewoon de stad kan uitmoorden), verliest de stad. Het dorp wint als alle maffia dood is. De verhouding dorp-maffia is 5:1.

Stemregels:

1. Je moet duidelijk aangeven voor wie je stemt. Bijvoorbeeld: ”##Ik stem voor Piet.” Zorg ook dat je het lijstje met stemmen even kopieert en je eigen stem toevoegt. Wanneer je alleen zegt te stemmen maar het lijstje niet overneemt en aanvult, telt je stem niet mee.
2. Je mag niet stemmen a lá "Ik stem nu voor Piet, maar als het helpt om Jan te redden stem ik op Henk". Je kunt wel je stem veranderen door gewoon dit te posten: ”##unvote Jan, ##vote Piet”
3. Je mag niet op jezelf of iemand stemmen die dood is.
4. In het geval van twee man met evenveel stemmen zal degene die als eerste dit stemaantal heeft bereikt gelynched worden.

Algemene gameregels:
1. Zodra je dood bent mag je niets zeggen dat het spel kan beïnvloeden. Je mag gerust posten, maar let op wat je zegt.
2. Probeer aub de posts gerelateerd te houden aan het spel.
3. Zorg dat je betrokken blijft bij het spel; dit hoeft niet door 24/7 je aanwezigheid te melden in het topic, maar zorg wel dat je stemt. Vooral als je een speciale rol hebt, is je aanwezigheid eigenlijk elke dag even nodig.
4. Ruzies zijn uit den boze, die vecht je maar via PM uit.

Deadlines
De dag -> nacht-overgang zal elke dag om 21:00 plaatsvinden (tot die tijd mag iedereen stemmen, de PM’s van de speciale rollen moeten om uiterlijk 20:30 binnen zijn). Voor de maffialeden geldt: een PM met daarin de personen die vermoord worden, alsmede door welke maffialeden zij vermoord worden.

Rollen:
Zoals al eerder benoemd, er zijn dus verschillende rollen in het spel. Aan het begin krijgt iedereen een PM met daarin zijn/haar rol. Lees hieronder wat je rol inhoudt:

Dorpsbewoner - Je bent een blije en gelukkige dorpsbewoner, opgeschrikt door de onverwachte moorden! Jouw doel is om de maffia te ontmaskeren, zodat ze het dorp niet kunnen uitmoorden. Dit doe je door de hints uit de nachtkills op te lossen en vervolgens te stemmen op de persoon waarvan jij denkt dat het een maffialid is. Je wint als alle maffia dood is gegaan.

Maffia - Jouw doel is om de stad uit te moorden! Je zult te weten krijgen wie je medemaffialeden zijn. Samen zullen jullie elke dag mij een aantal kills kunnen sturen, waarbij het aantal kills gelijk is aan het aantal maffia gedeeld door twee (naar boven afgerond).

Maffiahoer – Je bent lid van de maffia en gebruikt je mannelijke of vrouwelijk charmes om de maffia te ondersteunen. Elke nacht ga je op pad om een dorpsbewoner naar keuze bezig te houden (PM-en naar spelleider voor 20:30), deze dorpsbewoner zal zijn eventuele speciale rol die nacht niet kunnen uitvoeren. Een speler mag maar één keer lichte zedenbezoek ontvangen.

Rechercheur - Elke dag/nachtcyclus mag je me één van de volgende vragen stellen: of een bepaalde aanwijzing naar een bepaald persoon leidt, of hoeveel maffia er op een bepaald persoon gestemd hebben. Je wint als alle maffia dood is.

Nachtwaker - Je neemt het recht in eigen hand. Je kunt elke avond, behalve de eerste avond, iemand naar eigen keus vermoorden. Let op! Er zal wel een aanwijzing over jou aanwezig zijn bij de nachtkills zodra je iemand vermoordt. Je wint als alle maffia dood is.

Dorpsoudste - Als dorpsoudste geniet je veel respect in het dorp. Bij elke lynch mag je een tweede stem naar de spelleider PM-en. Dit mag ook op een andere persoon zijn dan waarop je in het topic gestemd hebt. De dorpsoudste wint als alle maffia dood zijn.

Velddoctor - Je hebt de mogelijkheid elke avond één iemand te beschermen. Dit zal hem of haar, indien er slechts één maffialid hem/haar als kill heeft opgegeven, beschermen. Indien de maffia twee man stuurt, zullen jullie allebei sterven. Je wint als alle maffia dood is.

Bodyguard - Je bewaakt de burgemeester. Alleen de burgemeester kent je identiteit. Zo lang je leeft kan de burgemeester niet 's nachts vermoord worden. Als bodyguard kun je jezelf niet beschikbaar stellen om verkozen te worden als burgemeester. Je wint als alle maffia dood zijn.

Cupido – Cupido mag zijn pijlen van liefde op 2 personen schieten. Deze personen zullen ongelofelijk verliefd op elkaar worden. Zo verliefd zelfs, dat als de een sterft, de ander ook zal sterven. De geliefden krijgen elkaars rol niet te horen. De Cupido moet voor het einde van de burgemeesterverkiezing naar de spelleider gestuurd hebben wie hij verliefd maakt.

Zombie – Je vindt het belachelijk dat je vermoord bent en je wil graag wraak nemen. Dit doe jij doordat je de kans hebt om na je dood nog iemand te vermoorden. Gelijk na je dood stuur je de spelleider een PM met jouw kill, je mag niet meer spelinhoudelijk meepraten.

Seriemoordenaar – Jij bent een nogal gestoorde persoonlijkheid die de maffia de eer van het moorden niet gunt. Daarom ga je er elke nacht op uit om zelf je slag te slaan. Je vermoordt zowel dorpelingen als maffialeden. Jouw doel is om alleen te eindigen.

Good & Bad cop – Deze twee agenten krijgen allebei een extra hint na de kills en moeten deze zelfstandig oplossen. De rol die je krijgt is cop, je weet dus niet of je de Good of de Bad cop bent. De Good cop krijgt een echte hint die wijst naar een maffialid, de Bad krijgt een hint die nergens op slaat. Je wint als alle maffia dood is!

Deelnemers

1. Timmmmm Profiel | History | Fotoboek
2. ReWout Profiel | History | Fotoboek
3. Harajuku. Profiel | History | Fotoboek
4. lynda Profiel | History | Fotoboek
5. Susi Profiel | History | Fotoboek Dorpsbewoner
6. Het_Fenomeen Profiel | History | Fotoboek
7. Trevland Profiel | History | Fotoboek
8. Kalkmaar Profiel | History | Fotoboek
9. Huppelmuts Profiel | History | Fotoboek
10. -Engel- Profiel | History | Fotoboek
11. Isdatzo Profiel | History | Fotoboek
12. krioro Profiel | History | Fotoboek
13. JaniesBrownie Profiel | History | FotoboekDorpsbewoner
14. Blessed19 Profiel | History | Fotoboek
15. yosander Profiel | History | Fotoboek
16. Duimelot Profiel | History | Fotoboek Mafia
17. Sheepcidus Profiel | History | Fotoboek
18. Beach Profiel | History | FotoboekDorpsbewoner
19. Puntenslijpsel Profiel | History | FotoboekCop
20. Etcetera Profiel | History | Fotoboek
21. wendytje Profiel | History | Fotoboek
22. tripack Profiel | History | Fotoboek
23. StijnDa Profiel | History | Fotoboek Dorpsbewoner
24. psaexorp Profiel | History | Fotoboek
25. CaLeX Profiel | History | Fotoboek Dorpsbewoner
26. -SG- Profiel | History | Fotoboek
27. naatje_1 Profiel | History | Fotoboek
28. 08gnoT. Profiel | History | Fotoboek
29. Joe-Momma Profiel | History | Fotoboek
30. Stali Profiel | History | FotoboekDorpsbewoner
31. tombolafan Profiel | History | Fotoboek
32. Rave_NL Profiel | History | Fotoboek

Belangrijke posts:
Dag 1
Nacht 1
Dag 2
Nacht 2

HUUUUUUUUH, WAT IS DIT?! Hier heb je een leuke oude ronde om te bekijken:
Het grote Fok! Mafia spel #42. Hallo
Deze OP is hier te vinden
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_86846578
Hoi
[PAINT] Wat gebeurt er bij de formaties #1 -- #2 -- #3 -- #4 -- #5 -- #6 -- #7 -- #8 -- #9 -- #10
Steun de strijd voor een indianenforum!
pi_86846581
:W
pi_86846591
leuk topic
Hier schreef Aoibhin het volgende: Beter autist in de kist dan een feestje gemist w/ *O*
pi_86846594
##Het_Fenomeen

Wendytje (6) Timmmmm, Huppelmuts, Hara, 08gnoT., Naatje
Het_Fenomeen (1) Sheepcidus
Were making, were making!
Radio Soulwax!
pi_86846629
Hara, had jij al zo'n leuk lijstje gemaakt? of moet ik alles even bij elkaar quoten?
Hier schreef Aoibhin het volgende: Beter autist in de kist dan een feestje gemist w/ *O*
  zaterdag 25 september 2010 @ 23:46:10 #7
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_86846655
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 23:45 schreef naatje_1 het volgende:
Hara, had jij al zo'n leuk lijstje gemaakt? of moet ik alles even bij elkaar quoten?
Nee, nog geen tijd voor gehad :')
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_86846667
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 23:42 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Hij had toen vast mijn post nog niet gezien, + mafia is vrijwel altijd voorstander van dubbele lynch omdat we dan per ongeluk dorp afmaken en we de dubbele kwijt zijn :')
Of het is bluf natuurlijk :D
En ik weet het niet, maar ik vind de hints zijn kant op wel duidelijker, dus ik zou eerder op hem stemmen dan op yosander of 08gnoT. tot nu toe... Denk ik... :D :') :P
J'ai vu un escarbot ivre!-Komupolapana
Het zijn de kleine dingen die het doen <3
pi_86846706
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 23:46 schreef tombolafan het volgende:

[..]

Of het is bluf natuurlijk :D
En ik weet het niet, maar ik vind de hints zijn kant op wel duidelijker, dus ik zou eerder op hem stemmen dan op yosander of 08gnoT. tot nu toe... Denk ik... :D :') :P
Als dorp moet je niet bluffen of liegen, helpt het dorp meestal niet. :P
Were making, were making!
Radio Soulwax!
pi_86846716
nachtpost in hints uitgedrukt:

Na het verschrikkelijke debacle waarbij een onschuldige dorpeling was omgekomen, was iedereen enigszins beduusd weer naar huis vertrokken. CaLeX liep zijn straat in, sloeg rechtsaf de hoek om en ging zijn huis binnen. In de hal keek hij eens naar zijn oversized Spice Girls-poster, slaakte een diepe zucht en deed de deur naar de woonkamer open. Ineens sprong er iemand op CaLeX af, drukte deze tegen de grond en kneep CaLeX’ keel dicht. De mob kneep en kneep, net zo lang tot hij CaLeX bijna voelde stikken. Dan liet hij weer even los zodat CaLeX op adem kon komen, om vervolgens zijn keel weer dicht te knijpen. Na een paar uur vond de mob het wel mooi geweest en maakte hij definitief een einde aan het leven van CaLeX (dorpsbewoner).
De mob verliet het huis snel via de achterzijde, omdat hij gerommel aan de voordeur hoorde. Via de voordeur kwam een tweede persoon CaLeX huis in, maar zag dat hij te laat was. CaLeX lag dood op de grond. “Heb ik voor niets die kuip boter meegenomen,” zuchte de persoon. Omdat hij zijn plannen niet meer kon uitvoeren, besloot hij zich nog even af te trekken bij het levenloze lichaam van CaLeX en vervolgens huiswaarts te keren.

Na de lynch van die middag was StijnDa nog even op de thee geweest bij zijn buurvrouw. Hij kende haar verder niet, omdat ze eigenlijk nooit iets vertelde, maar hij had wel gemerkt dat ze erg in de war was. De buurvrouw Eva had tijdens de thee enkel geroepen: “Ik mis ‘r! Ik mis ‘r!!”. StijnDa was verder ook niet zo’n sociaal type dus hij had al snel weer gezien. Thuisgekomen wilde hij koken en liep naar zijn garage om vlees uit de vriezer te halen. Daar aangekomen boog StijnDa zich over de vriezer, maar hoorde te laat de geluiden achter zich. Een duister figuur sloeg razendsnel toe en duwde StijnDa in de vrieskist, waarna deze vastgespijkerd werd. StijnDa schreeuwde wat hij kon, maar binnen enkele uren was zijn lichaam blauw en lag Stijnda (dorpsbewoner) dood in zijn eigen vrieskist.

Susi moest even weg uit de drukte een besloot een avondwandeling te maken. Het was eigenlijk een prachtige avond, niets leek nog te herinneren aan de verschrikkelijke middag. Susi’s gedachten dwaalden af naar een aflevering van Jerry Springer die ze die avond gezien had, en liep zo rustig door de weilanden naast het dorp. Ineens hoorde Susi stappen achter zich door het gras, en doodsbang draaide ze zich om. Susi slaakte een gil maar de hand op haar mond dempte deze. De onbekende figuur sleepte Susi mee, verder de weilanden in. Susi’s handen werden vastgebonden en ze kwam in een zelfgebouwde galg te hangen. Daarna maakte de onbekende Susi’s handen weer los en schopte het stoeltje waar Susi op stond onder haar voeten weg. Susi (dorpsbewoner) snakte nog een paar keer naar adem en liet toen het leven.
Hier schreef Aoibhin het volgende: Beter autist in de kist dan een feestje gemist w/ *O*
  zaterdag 25 september 2010 @ 23:47:45 #11
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_86846717
Ik stel een dubbele lynch in

Ik stem op Hitler en zijn Eva.

Wendytje (6) Timmmmm, Huppelmuts, Hara, 08gnoT., Naatje
Het_Fenomeen (3) Sheepcidus, Hara
yosander (1) Naatje
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_86846772
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 23:47 schreef Sheepcidus het volgende:

[..]

Als dorp moet je niet bluffen of liegen, helpt het dorp meestal niet. :P
Ik bedoel meer, dat als hij maffia is, hij bluft dat hij een 2e lynch wel goed vind :)
J'ai vu un escarbot ivre!-Komupolapana
Het zijn de kleine dingen die het doen <3
pi_86846785
Zoals bekend had ik al gestemd op yosander bij een dubbele lynch
Hier schreef Aoibhin het volgende: Beter autist in de kist dan een feestje gemist w/ *O*
  zaterdag 25 september 2010 @ 23:49:38 #14
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_86846791
En als de rechercheur Tombo's lijst gecheckt heeft weet hij vast dat ik dorp ben dus ffs, leg eens contact met mij :').
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  zaterdag 25 september 2010 @ 23:51:16 #15
298284 Het_Fenomeen
Freddy Fokk!ing Fenomeen
  zaterdag 25 september 2010 @ 23:51:37 #16
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_86846861
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 23:51 schreef Het_Fenomeen het volgende:
Wat is een ffs? ;(
Je dood!
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_86846881
Prima geschiedenis kennis trouwens, ik had niet geweten hoe de vrouw van Hitler heet.

Die TT :P
  zaterdag 25 september 2010 @ 23:52:36 #18
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_86846901
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 23:52 schreef StijnDa het volgende:
Prima geschiedenis kennis trouwens, ik had niet geweten hoe de vrouw van Hitler heet.

Die TT :P
Seriously?
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  zaterdag 25 september 2010 @ 23:52:41 #19
298284 Het_Fenomeen
Freddy Fokk!ing Fenomeen
pi_86846903
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 23:51 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Je dood!
:'(
  zaterdag 25 september 2010 @ 23:53:06 #20
298284 Het_Fenomeen
Freddy Fokk!ing Fenomeen
pi_86846919
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 23:52 schreef Harajuku. het volgende:

[..]


Seriously?
Het complot :D
pi_86846932
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 23:52 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Seriously?
:N
Niet mijn ding, maar heb het ook laten vallen na de 3e klas.
Geschiedenis dus.
  zaterdag 25 september 2010 @ 23:53:44 #22
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_86846956
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 23:53 schreef Het_Fenomeen het volgende:

[..]

Het complot :D
Ik vind het echt erg als je nooit van Eva Braun gehoord hebt.
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_86846971
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 23:53 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Ik vind het echt erg als je nooit van Eva Braun gehoord hebt.
En bedankt.
  zaterdag 25 september 2010 @ 23:54:05 #24
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_86846974
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 23:53 schreef StijnDa het volgende:

[..]

:N
Niet mijn ding, maar heb het ook laten vallen na de 3e klas.
Geschiedenis dus.
Dat is toch algemene kennis :o
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  zaterdag 25 september 2010 @ 23:54:24 #25
23344 Sheepcidus
Is it an excuse?
pi_86846986
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 23:53 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Ik vind het echt erg als je nooit van Eva Braun gehoord hebt.
Dat is toch die van die scheerapperaten?
Were making, were making!
Radio Soulwax!
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')