quote:Op vrijdag 24 september 2010 18:22 schreef L-ascorbinezuur het volgende:
[ http://www.thecandybaron.com/pics/4126m.jpg&t=1]afbeelding ]
quote:Op vrijdag 24 september 2010 18:22 schreef Anne het volgende:
[ afbeelding ]![]()
![]()
. En natuurlijk een eerste mobieltje.
Jaaaaaaaa lekker verzamelen en schietende flippo's!quote:
Echt geweldig vond ik dat.quote:Op vrijdag 24 september 2010 18:31 schreef CantFazeMe het volgende:
[..]
Jaaaaaaaa lekker verzamelen en schietende flippo's!
Libertelquote:
Jij had nog een computer uit de jaren 80 in de jaren 90quote:
Ik moet ze nog ergens hebben liggenquote:
quote:Op vrijdag 24 september 2010 19:58 schreef Probably_on_pcp het volgende:
[ afbeelding ]
Samen met deze:
[ afbeelding ]
Wat een jaren waren dat![]()
whehehe daar ben ik een keer bijna in gestiktquote:Op vrijdag 24 september 2010 18:50 schreef CantFazeMe het volgende:
[ afbeelding ]
Het is er nog steeds.
wie nietquote:Op vrijdag 24 september 2010 21:42 schreef shadowflash het volgende:
[..]
whehehe daar ben ik een keer bijna in gestikt
Verpakking is inmiddels ook veranderdquote:Op vrijdag 24 september 2010 21:42 schreef shadowflash het volgende:
[..]
whehehe daar ben ik een keer bijna in gestikt
Zeker 100 doden op hun naam staanquote:Op vrijdag 24 september 2010 21:46 schreef Stokstaart het volgende:
[..]
Verpakking is inmiddels ook veranderd
[ afbeelding ]
Donkey Kong country!quote:Op vrijdag 24 september 2010 19:58 schreef Probably_on_pcp het volgende:
[ afbeelding ]
Samen met deze:
[ afbeelding ]
Wat een jaren waren dat![]()
Bombermanquote:Op vrijdag 24 september 2010 22:04 schreef Compatibel het volgende:
[..]
Donkey Kong country!
Welke spellen kon je met meer dan twee personen doen?
Zo degelijk maken ze mobieltjes niet meer!quote:Op vrijdag 24 september 2010 22:29 schreef 012345678910111213141516 het volgende:
[ afbeelding ]
Wie had hem niet?
quote:Op vrijdag 24 september 2010 23:02 schreef Stokstaart het volgende:
Deze was in 1990 ook de shit :
[ afbeelding ]
Of walkietalkies!quote:Op vrijdag 24 september 2010 22:54 schreef Mendeljev het volgende:
Had er zelf geen maar dit was toch wel populair onder kinderen
[ afbeelding ]
die van mij staan nog steeds trouw naast de TVquote:Op zaterdag 25 september 2010 14:00 schreef iBenny het volgende:
[..]
Dat was wel de gadget van de 90's
of deze die...:
[ afbeelding ]
Nee een actie van de postbankquote:Op zaterdag 25 september 2010 16:34 schreef welkominspace het volgende:
[..]
ook uit de donald duck besteld?
Etch a sketch!quote:Op zondag 26 september 2010 22:26 schreef CantFazeMe het volgende:
Hoe heet zon tablet met 2 knoppen waar je lijnen kon trekken?
De Penniemaatquote:
Haaah! Ik was meer baas!quote:Op zaterdag 25 september 2010 16:56 schreef Rucky het volgende:
[ afbeelding ]
Komen jullie aan met 1,44 mb diskettes.
De pennymaat!quote:
Tyfus veel mee gefietst, ik had wel de witte uitvoering ervan.quote:
Ik dacht altijd dat jij een jongen wasquote:Op zaterdag 25 september 2010 14:00 schreef iBenny het volgende:
[..]
Dat was wel de gadget van de 90's
of deze die...:
[ afbeelding ]
Ah de Penniemaatquote:
Pff!! Ik kocht in 1996 een CD-R drive!quote:Op zaterdag 25 september 2010 16:56 schreef Rucky het volgende:
[ afbeelding ]
Komen jullie aan met 1,44 mb diskettes.
Het zelf in elkaar zetten is inderdaad veel toffer. Haal ze nu wel eens voor de kids en ze zijn inderdaad altijd al klaar. Dacht dat ik altijd pech had en net de verkeerde had gehaald. Maar schijnt dus standaard te zijn.quote:Op zaterdag 25 september 2010 13:18 schreef Elusive het volgende:
[ afbeelding ]
toen had je nog van die prutseltjes bestaande uit 500 pruts stukjes die jezelf in elkaar moest zettentegenwoordig zit er een kant-en-klaar dingetje in
Dat was geweldig die kaart. Heb hem volgens mij nog ergens liggen. Hoe duur was dat ding? 500 gulden?quote:Op dinsdag 20 september 2011 10:10 schreef Waaghals het volgende:
De gaming revolutie natuurlijk
[ afbeelding ]
en dan onder de stoel van een ander leggenquote:Op maandag 27 september 2010 22:37 schreef Wootism het volgende:
[ afbeelding ]
Ohja! En dit:
[ afbeelding ]
die heb ik ook wel gevouwd ja. Moest je toch zoveel keer open en dicht doen zeg maar? En dan idd zo een flap openen waar dan iets onder stond. Weet zo niet of dat vieze woorden waren. Vond het ook niet zo bijzonder, geloof ik, die dingenquote:En dan stonden er allemaal vieze woorden aan de binnenkant! haha![]()
Die had ik ook!quote:
Boyzone? En ik denk al jaren dat jij een kerel bent! Hehe...quote:Op zondag 25 september 2011 19:39 schreef Apotheose het volgende:
mn radio die ik nog steeds heb. Casettedeck en cdspeler hebben t loodje al gelegd maar de radio zelf doet het nog wel. Zonder antenne die ook al afgebroken is hehe. Maar vroegah zat ik , vooral bij hitlijsten, gekluisterd aan de radio met de cassette klaar om op te nemen. En dan ergerde ik me kapot als de dj er dan weer doorheen zat te lullenBen wel es extra vroeg uit mn nest gestapt omdat Boyzone (waar ik fan van was) in de Arbeidsvitaminen zou komen (stond in gids).
zelfde als met de videorecorder. Toen ie banden ging opvreten heb ik maar weggemikt
er staat anders wel n vrouwelijk icoontje voor mn naamquote:Op zondag 25 september 2011 20:36 schreef CoExist het volgende:
[..]
Boyzone? En ik denk al jaren dat jij een kerel bent! Hehe...
Mijn enige gadget was een israelische agenda die je achterstevoren moest gebruiken.quote:Op zondag 25 september 2011 23:00 schreef Bosbeetle het volgende:
Ik had een klasgenoot met een message watch, hij wist als het eerste dat frank sinatra dood was....
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |