De FARC zijn volgens de EU een terroristische organisatie, en voor zover ik weet kan ze vervolgd worden voor lidmaatschap van een terroristische organisatie. Of dat ook zou gebeuren is een andere vraag.quote:Op vrijdag 24 september 2010 12:14 schreef Captain_Fabulous het volgende:
Mocht ze er in slagen om opeens in Nl op te duiken...kan ze hier dan eigenlijk vervolgd worden?
Inderdaad, Amerikaanse soldaten die in Irak en Afghanistan willekeurige moslimburgers afslachten uit overtuiging dat de Islam een gevaar is verdienen respect.quote:Op donderdag 23 september 2010 19:23 schreef NorthernStar het volgende:
Vechten uit overtuiging, wat voor overtuiging dan ook, verdient nog altijd honderd keer meer respect dan vechten voor geld of geopolitieke doelen.
Er zit iets kroms aan in het veroordeeld worden met een Europese strafmaat, tot een straf die uitgezeten zal worden in een Nederlandse gevangenis...voor ellende die je in Zuid Amerika hebt aangericht. Maar het is beter dan niets. Ze zal vast een berouwvol boekje schrijven in de lik, over hoe ze met goede bedoelingen, maar helaas, jammer etc etc en dat ze desondanks toch een aardige meid is. Dat boekje zal als een trein lopen, waardoor ze nog eens flink verdiend aan haar debiele gedrag. Jammer.quote:Op vrijdag 24 september 2010 12:29 schreef Viajero het volgende:
[..]
De FARC zijn volgens de EU een terroristische organisatie, en voor zover ik weet kan ze vervolgd worden voor lidmaatschap van een terroristische organisatie. Of dat ook zou gebeuren is een andere vraag.
Precies, laat dat meisje al haar radicaal linkse vriendjes maar verlinken.quote:Op vrijdag 24 september 2010 13:37 schreef sp3c het volgende:
naja mocht ze ineens in Westkapelle aan de Ijssel op duiken en Colombia (of de VS) zou dr willen hebben dan in de gaten houden op zijn hoogst, kijken wat voor bekenden ze op gaat zoeken
Volgens mij is dat alleen als je direct in oorlog met Nederland komt. Nederlanders die dienen in het Frans Vreemdelingenlegioen houden toch ook gewoon de Nederlandse nationaliteit?quote:Op vrijdag 24 september 2010 13:46 schreef _The_General_ het volgende:
Is ze nog Nederlandse, immers, dienst nemen in vreemde krijgdienst zonder toestemming van de kroon was vroeger verboden....
quote:De Rijkswet op het Nederlanderschap, uit 1984, bevat dan ook de toevoeging dat verlies van Nederlanderschap door vreemde krijgsdienst pas mogelijk werd indien er tevens handelingen tegen de Nederlandse staat plaatshadden.
Artikel 15, lid 1
"Het Nederlanderschap gaat voor een meerderjarige verloren:
e.indien hij zich vrijwillig in vreemde krijgsdienst begeeft van een staat die betrokken is bij gevechtshandelingen tegen het Koninkrijk dan wel tegen een bondgenootschap waarvan het Koninkrijk lid is."
Lijkt me inderdaad meer deelnemen aan een criminele organisatie, juridisch gezien.quote:Op vrijdag 24 september 2010 13:49 schreef sp3c het volgende:
weet trouwens niet of je hier van krijgsdienst kunt spreken ... ze doet crimineel in het buitenland
Veeg het schuim even van je mond en lees nog eens wat er staat.quote:Op vrijdag 24 september 2010 12:31 schreef Viajero het volgende:
[..]
Inderdaad, Amerikaanse soldaten die in Irak en Afghanistan willekeurige moslimburgers afslachten uit overtuiging dat de Islam een gevaar is verdienen respect.
O pleezquote:Simpele ziel. Beetje een godwin lopen uitlokken.
Ze is ook nog eens super sexy. Een vrouw die werkelijk voor iets wil strijden, die vrouwen zijn schaars.quote:
quote:Op vrijdag 24 september 2010 19:16 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:
¡Viva el Leninismo, viva el bravo pueblo Colombiano, viva el revolución socialista, viva las Fuerzas Revolucionarios Colombianos, el Ejercito del Pueblo!
![]()
![]()
![]()
[ afbeelding ]
Compatriota, Socialista con un corazón muy bueno. Los gringos te mataran.
![]()
Merda al gringos.
Dit was dan vast haar grote voorbeeld:quote:Op vrijdag 24 september 2010 19:22 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:
[..]
Ze is ook nog eens super sexy. Een vrouw die werkelijk voor iets wil strijden, die vrouwen zijn schaars.
nee ze was een beinvloedbaar meisje die naar verkeerde kroegen ging en verkeerde mensen ontmoettequote:Op vrijdag 24 september 2010 19:22 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:
[..]
Ze is ook nog eens super sexy. Een vrouw die werkelijk voor iets wil strijden, die vrouwen zijn schaars.
In Nederland vind je over het algemeen slechts vrouwen die willen strijden voor een nieuwe ringtone, een nieuw mobieltje of nieuwe kleren.
Ze kwam uit Groningen, daar is bijna iedereen communist. De keuze die ze maakte was logisch, de wilde iets doen tegen het onrecht dat voortvloeit uit het imperialisme en het kapitalisme. Groningers hebben goed door hoe de wereld werkt.quote:Op vrijdag 24 september 2010 19:25 schreef gekmi het volgende:
[..]
nee ze was een beinvloedbaar meisje die naar verkeerde kroegen ging en verkeerde mensen ontmoette
dat was haar studententijd.quote:Op vrijdag 24 september 2010 19:38 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:
[..]
Ze kwam uit Groningen, daar is bijna iedereen communist. De keuze die ze maakte was logisch, de wilde iets doen tegen het onrecht dat voortvloeit uit het imperialisme en het kapitalisme. Groningers hebben goed door hoe de wereld werkt.![]()
Twee communistische partijen zelfs in Groningen, de VCP en de NCPN.Als Fries toch echt respect voor onze oosterburen!
Ulrike Meinhof!quote:Op vrijdag 24 september 2010 19:25 schreef Ferdo het volgende:
[..]
Dit was dan vast haar grote voorbeeld:
[ afbeelding ]
Achtergrondquote:Op vrijdag 24 september 2010 19:52 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:
[..]
Ulrike Meinhof!
![]()
Van de RAF!
![]()
Eckte bazen!
Rote Armee Frakzion!
De leuze van de RAF: Destroy what destroys you!![]()
Dood aan het fascisme! Leve het socialisme!![]()
quote:Op vrijdag 24 september 2010 21:07 schreef _The_General_ het volgende:
Stop even met dat overduidelijk getrol Linkse_Boomknuffelaar! Je bent erg doorzichtig!
het is idd heel opvallend ja.quote:Op vrijdag 24 september 2010 21:07 schreef _The_General_ het volgende:
Stop even met dat overduidelijk getrol Linkse_Boomknuffelaar! Je bent erg doorzichtig!
Omdat iedereen het recht heeft op leven. En omdat je kwaad niet met kwaad moet vergelden. En omdat overheden niet het recht zouden moeten hebben om te beslissen over iemands leven of dood. En ...quote:Op donderdag 23 september 2010 22:58 schreef Jahr00n het volgende:
[..]
Waarom zou iemand die 1000den mensen heeft omgebracht het recht hebben om te blijven leven.
Ze heeft gestreden voor haar overtuiging. Dat is al een prestatie op zich.quote:Op donderdag 23 september 2010 23:22 schreef DS4 het volgende:
Zeg LFV... ga jij mijn vraag nog beantwoorden, of is het toch lastig om te bedenken wat zij in haar leven heeft gepresteerd?
Het zal wel aan mij liggen, maar iets gepresteerd hebben in je leven... daarmee bedoelt men iets positiefs.quote:Op zaterdag 25 september 2010 11:13 schreef LinkseFrieseVegetarier het volgende:
Ze heeft gestreden voor haar overtuiging. Dat is al een prestatie op zich.
Die situaties kan je helemaal niet met elkaar vergelijken. Sowieso vind ik het vreemd dat je dan met Ulrike Meinhoff op de proppen komt. Als ze uit deze stroming een voorbeeld zou nemen, zou het eerder dat van Gudrun Ensslin zijn lijkt me zo.quote:Op vrijdag 24 september 2010 19:25 schreef Ferdo het volgende:
[..]
Dit was dan vast haar grote voorbeeld:
[ afbeelding ]
Insinueer je nu dat sympathiseren met de RAF gelijk staat aan trollen? Of doel je expliciet op de betreffende user?quote:Op vrijdag 24 september 2010 21:07 schreef _The_General_ het volgende:
Stop even met dat overduidelijk getrol Linkse_Boomknuffelaar! Je bent erg doorzichtig!
Niet per sé. Maar het is ofwel een troll, ofwel een verknipte geest...quote:Op zaterdag 25 september 2010 11:39 schreef Gulo het volgende:
Insinueer je nu dat sympathiseren met de RAF gelijk staat aan trollen?
Heb jij ook respect als dat "iets doen" het doden van mensen, of, ook niet fraai, vernielen van eigendommen is.quote:Op zaterdag 25 september 2010 12:13 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:
Kan ik mij goed in vinden. Ik zou er zelf niet het lef voor hebben, maar ik heb meer respect voor mensen die werkelijk iets doen tegen bijvoorbeeld de nare plannen van Brussel en de Bilderbergjes, dan iemand die typt dat het allemaal zo ellendig is en vervolgens geen actie onderneemt.
Het lijkt mij dat dat er aan ligt tegen wie het ze richt toch?quote:Op zaterdag 25 september 2010 12:26 schreef DS4 het volgende:
[..]
Heb jij ook respect als dat "iets doen" het doden van mensen, of, ook niet fraai, vernielen van eigendommen is.
onschuldige burgers.quote:Op zaterdag 25 september 2010 12:37 schreef Gulo het volgende:
[..]
Het lijkt mij dat dat er aan ligt tegen wie het ze richt toch?
Bij de RAF? Op die vliegtuigkaping na waren er volgens mij nauwelijks onschuldige burgers slachtoffer. Toch?quote:
Onder de ongeveer 50 dodelijke slachtoffers waren diverse burgers!quote:Op zaterdag 25 september 2010 18:10 schreef Gulo het volgende:
[..]
Bij de RAF? Op die vliegtuigkaping na waren er volgens mij nauwelijks onschuldige burgers slachtoffer. Toch?
hoe kom jij daarbij? eenzijdige bril van je linkse vader die toffe verhalen vertelde voor het slapen gaan over de raf ?quote:Op zaterdag 25 september 2010 18:10 schreef Gulo het volgende:
[..]
Bij de RAF? Op die vliegtuigkaping na waren er volgens mij nauwelijks onschuldige burgers slachtoffer. Toch?
Ik zei ook nauwelijks. Tevens zei ik onschuldige burgers, dat is ook een belangrijke nuance.quote:Op zaterdag 25 september 2010 19:08 schreef _The_General_ het volgende:
[..]
Onder de ongeveer 50 dodelijke slachtoffers waren diverse burgers!
Kan je je niet beperken tot een inhoudelijke reactie? Bij voorbaat dank.quote:Op zaterdag 25 september 2010 19:11 schreef zoalshetis het volgende:
eenzijdige bril van je linkse vader die toffe verhalen vertelde voor het slapen gaan over de raf ?
vakbondsvoorzitters, bankiers, gewoon mensen met een hoge functie.quote:Op zaterdag 25 september 2010 19:12 schreef Gulo het volgende:
[..]
Ik zei ook nauwelijks. Tevens zei ik onschuldige burgers, dat is ook een belangrijke nuance.
Daarnaast ook omstanders, chauffeurs en familieleden van personen die het doelwit waren van aanslagen/ontvoeringen! Ja, dappere strijders voor rechtvaardigheid waren het....quote:Op zaterdag 25 september 2010 19:13 schreef hansdepijp het volgende:
[..]
vakbondsvoorzitters, bankiers, gewoon mensen met een hoge functie.
In de ogen van de RAF waren dit geen gewone onschuldige burgers natuurlijk... En bedoel je met vakbondsvoorzitters niet juist een werkgeversvoorzitter?quote:Op zaterdag 25 september 2010 19:13 schreef hansdepijp het volgende:
[..]
vakbondsvoorzitters, bankiers, gewoon mensen met een hoge functie.
http://nl.wikipedia.org/wiki/Rote_Armee_Fraktionquote:Op zaterdag 25 september 2010 18:10 schreef Gulo het volgende:
[..]
Bij de RAF? Op die vliegtuigkaping na waren er volgens mij nauwelijks onschuldige burgers slachtoffer. Toch?
mijn baas is ook een ontzettende smerige schooier.quote:Op zaterdag 25 september 2010 19:16 schreef Gulo het volgende:
[..]
In de ogen van de RAF waren dit geen gewone onschuldige burgers natuurlijk...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |