Toch IPH voor me.quote:
Hahaha ja van C_A kan ik het me ook voorstellenquote:Op donderdag 23 september 2010 11:46 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Tombo is de enige vrouw die ze allemaal kent![]()
Al verdenk ik C_A er ook wel van, vraag me niet waarom
Huppel, zo veelbelovend begonnen, maar niet geslaagdquote:Op donderdag 23 september 2010 11:49 schreef Huppelmuts het volgende:
[..]
Ontzettende dikke ochtend lul
prachtig lichaam ontieglijke rot kop
potentieel interessant neuk object
geen idee meer
ideale pijp hoogte
Ik spring wel.quote:Op donderdag 23 september 2010 11:50 schreef -Miauw- het volgende:
[..]
Hahaha ja, voor jou maakt het gewoon niet uit
quote:Op donderdag 23 september 2010 11:50 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Waarom ken je die afkorting dan?
Ja, wij gebruikten dat ook al lang hoorquote:Op donderdag 23 september 2010 11:46 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Tombo is de enige vrouw die ze allemaal kent![]()
Al verdenk ik C_A er ook wel van, vraag me niet waarom
Ja ik wist nog wel ongeveer wat het was. Wist wel dat woknok de vrouwelijke tegenhanger van odol was.quote:Op donderdag 23 september 2010 11:50 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Huppel, zo veelbelovend begonnen, maar niet geslaagd
Visualquote:Op donderdag 23 september 2010 11:52 schreef -Miauw- het volgende:
[..]
![]()
Prachtige MI nu![]()
*zwiep zwiep*
Graag gedaan.quote:Op donderdag 23 september 2010 11:52 schreef -Miauw- het volgende:
[..]
![]()
Prachtige MI nu![]()
*zwiep zwiep*
WOKNOK, het klinkt ook gewoon te ranzigquote:Op donderdag 23 september 2010 11:51 schreef tombolafan het volgende:
[..]
Ja, wij gebruikten dat ook al lang hoorBehalve WOKNOK dan
Tip: niet te enthousiast op je knieen zakken als je op een grindpad ofzo staatquote:Op donderdag 23 september 2010 11:53 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Nou ja het geeft ook niets
Je mankeert nog altijd niks aan je knieetjes toch?
Ik denk aan een wokpan met deksel?quote:Op donderdag 23 september 2010 11:53 schreef -Miauw- het volgende:
[..]
WOKNOK, het klinkt ook gewoon te ranzig
Spinnende mannenquote:Op donderdag 23 september 2010 11:53 schreef Pheno het volgende:
[..]
Graag gedaan.
Ik heb vandaag nog geen zin om te sporten, ik val denk ik in slaap op de spinningfiets
Leg het probleem maar bij de ander neerquote:Op donderdag 23 september 2010 11:53 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Nou ja het geeft ook niets
Je mankeert nog altijd niks aan je knieetjes toch?
Toch las ik dat jullie gaan wokken op de meetquote:Op donderdag 23 september 2010 11:53 schreef -Miauw- het volgende:
[..]
WOKNOK, het klinkt ook gewoon te ranzig
IDDquote:Op donderdag 23 september 2010 11:53 schreef Pheno het volgende:
[..]
Ik denk aan een wokpan met deksel?
Gewoon twee stappen naar de zijkant, dan ligt er vast gras.quote:Op donderdag 23 september 2010 11:53 schreef Huppelmuts het volgende:
[..]
Tip: niet te enthousiast op je knieen zakken als je op een grindpad ofzo staat
Of een kussentje tegen assige knieenquote:Op donderdag 23 september 2010 11:53 schreef Huppelmuts het volgende:
[..]
Tip: niet te enthousiast op je knieen zakken als je op een grindpad ofzo staat
Het valt me op dat er op onze sportschool steeds minder mannen spinnen. Not that I care. Des te meer interessants is er in de spiegel te zienquote:
Ja dus niet te enthousiast op het grindpad door de knieen gaanquote:Op donderdag 23 september 2010 11:54 schreef Pheno het volgende:
[..]
Gewoon twee stappen naar de zijkant, dan ligt er vast gras.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |