 
		 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			 das weer makkelijk, hoef ik zelf geen keuze te maken...
 das weer makkelijk, hoef ik zelf geen keuze te maken... 
 hoeveel?"
 hoeveel?" 
											 
			 
			
			
			 alleen al dat je alle kleurtjes kan zien en naast elkaar leggen om te combineren lijkt me heerlijk
 alleen al dat je alle kleurtjes kan zien en naast elkaar leggen om te combineren lijkt me heerlijk  
											 
			 
			
			
			Dat is zeker handig Anitra! (Dat combineren he, niet weggevenquote:Op vrijdag 24 september 2010 22:45 schreef AnitraX het volgende:
Ik ben de helft al kwijt ben ik bang, had het ook nooit aan puber moeten laten zienalleen al dat je alle kleurtjes kan zien en naast elkaar leggen om te combineren lijkt me heerlijk
 )Zo haal ik het assortiment in een wolwinkel ook altijd overhoop
 )Zo haal ik het assortiment in een wolwinkel ook altijd overhoop  
  
			
			
				
			 Ynske
             
							Ynske
				 
                 
			 
			
			
			in het midden bovenin met twee granny blokjes denk ikquote:Op zaterdag 25 september 2010 09:19 schreef mmascha het volgende:
[..]
Dat is zeker handig Anitra! (Dat combineren he, niet weggeven)Zo haal ik het assortiment in een wolwinkel ook altijd overhoop

Ik heb nu toch zo'n mooi betaald patroon gezien op ravelry:
http://www.ravelry.com/patterns/library/pretty-triangle-scarf Meestal kan ik nog wel uitvissen hoe ik het kan namaken maar met dit weet ik niet waar ik moet beginnen.
 
			 
			
			
			die heeft er duidelijk geen verstand van.quote:Op vrijdag 24 september 2010 22:21 schreef mijsje het volgende:
ik krijg het er niet doorheen bij manliefdas weer makkelijk, hoef ik zelf geen keuze te maken...
"aanbieding van catania-garen... nog geen 2 euro per bol..."
"alleen als het 1 of 2 kleuren zijn, mag je dat doen..."
"nee, het zijn 46 kleuren"
"hoeveel?"
"ehm, maar 46 kleuren"
"als het er nou 1 of 2 waren..."

 bij 1 of 2 kleuren is de moeite (en kosten) van 't verzenden niet waard. het is bovendien juist de kick om heel veel kleuren tegelijk te hebben.
 bij 1 of 2 kleuren is de moeite (en kosten) van 't verzenden niet waard. het is bovendien juist de kick om heel veel kleuren tegelijk te hebben. 
			 
			
			
			ik heb kort geleden een totoro gemaakt, weet niet of je die bedoelde?quote:Op vrijdag 24 september 2010 20:28 schreef Whoopdidoo het volgende:
@Arual, had jij nou totoro gemaakt of was dat iemand anders?
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 )
 )
											 
			 
			
			
			hmm, best handig. maar: niet alle patronen gebruiken dezelfde symbolen... ik had er laatst een (die schelpjeshandschoenen) die voor een dubbel stokje het symbool gebruiken dat hier een gewoon stokje aanduidt... dus als 't even kan ook de legenda raadplegen die bij het patroon zelf gegeven wordt!quote:Op zaterdag 25 september 2010 11:14 schreef Lyssa het volgende:
[ afbeelding ]
Ik dacht dat dit misschien wel handig was. Het stond in een boekje (Creepy Cute).
 
			 
			
			
			Ik vind hem niet bijzonder mooiquote:Op zaterdag 25 september 2010 13:25 schreef trui het volgende:
moet je nou es kijken, wat deze plaid kost.

 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 die plaid!
 die plaid! kan ik zelf altijd kijken of ik het ermee eens ben in het patroon
 kan ik zelf altijd kijken of ik het ermee eens ben in het patroon 
 wel duur, maar kleurtjes op volgorde
 wel duur, maar kleurtjes op volgorde   (autist:P)
  (autist:P)
											 
			 
			
			
			Domo-kun! Nerdigurumi heeft er een haakpatroon van op haar site staanquote:Op zaterdag 25 september 2010 13:38 schreef appelfan het volgende:
Weet iemand hoe dat bekende bruine vierkante monster heet met die grote bek?
 
  
			 
			
			
			 ik vind de plaid wel heel mooi (en er zit met alleen maar vasten heel wat garen en werk in), maar deze prijs is wel erg alle perken te buiten...)
 ik vind de plaid wel heel mooi (en er zit met alleen maar vasten heel wat garen en werk in), maar deze prijs is wel erg alle perken te buiten...)
											 
			 
			
			
			weer wat geleerd!quote:Op zaterdag 25 september 2010 13:44 schreef Yachiru het volgende:
[..]
Domo-kun! Nerdigurumi heeft er een haakpatroon van op haar site staan
 
											 
			 
			
			
			Graag gedaan!quote:
 Weet trouwens niet of je van anime en games houdt, maar anders moet je nog maar eens even verder kijken op haar blog, ze heeft echt geniale patronen!
 Weet trouwens niet of je van anime en games houdt, maar anders moet je nog maar eens even verder kijken op haar blog, ze heeft echt geniale patronen!  
  
											 
			 
			
			
			quote:Op zaterdag 25 september 2010 09:26 schreef trui het volgende:
[..]
die heeft er duidelijk geen verstand van.bij 1 of 2 kleuren is de moeite (en kosten) van 't verzenden niet waard. het is bovendien juist de kick om heel veel kleuren tegelijk te hebben.
ik overleg dat soort dingen niet hoor, mijn man beslist ook geheel zelfstandig of hij een bepaalde dobber of hengel koopt.
 dat klopt, dat heeft hij ook niet...
 dat klopt, dat heeft hij ook niet...  aankopen van meer dan 40 euro, daar hebben we het altijd samen even over, maar als ik het persé wilde hebben, is dat ook prima hoor
 aankopen van meer dan 40 euro, daar hebben we het altijd samen even over, maar als ik het persé wilde hebben, is dat ook prima hoor  ik mocht het ook kiezen als cadeautje nog voor m'n verjaardag 2 weken terug... maar ik wilde de laarzen die we zouden kopen als cadeautje nog iets liever
 ik mocht het ook kiezen als cadeautje nog voor m'n verjaardag 2 weken terug... maar ik wilde de laarzen die we zouden kopen als cadeautje nog iets liever 
quote:Op zaterdag 25 september 2010 13:44 schreef Yachiru het volgende:
[..]
Domo-kun! Nerdigurumi heeft er een haakpatroon van op haar site staan
Belachelijk duur inderdaad Trui, die plaid. De knuffels in de folder zijn ook van dat merk. Je moet voor de grap eens verder kijken op die site. Ik zag een gehaakt theeservies bestaande uit een theepot en 2 kopjes met schotels voor 169 euro!!! Echt te belachelijk voor woorden!
 echt achterlijk duur inderdaad... en voor die prijs vind ik hem ook niet eens zo heel geweldig eruit zien... en die kopjes met theepot inderdaad...
 echt achterlijk duur inderdaad... en voor die prijs vind ik hem ook niet eens zo heel geweldig eruit zien... en die kopjes met theepot inderdaad...  hoe durven ze het ervoor te vragen...
 hoe durven ze het ervoor te vragen...toch bijzonder hoe je er toch een draai aan kan geven dat het prima is dat het hele dorp meehaakt aan de producten en dat Anne-Claire Petit er rijker van wordt... ik ga er maar niet vanuit dat het dorpje per gehaakt ding er ook meer dan 50% van de verkoopprijs voor krijgt... maar ik hoop dat ik ongelijk heb...quote:Een groot deel van het crochet wordt gemaakt in Azie. Dankzij het werk dat ze voor Anne-Claire Petit doen zijn ze in staat om vrijwel het gehele jaar geld te verdienen. Daar profiteert hun hele gemeenschap van. De vrouwen werken vanuit huis waar ze de nieuwe collecties samen met hun buren maken. Dat geeft ze goed gevoel van veiligheid en samenwerken, en dat vind je terug in alle producten van Anne-Claire Petit.
 
			 
			
			
			Daar is het natuurlijk heel erg handig voor ja, inspiratie en leuke ideetjes opdoen!quote:Op zaterdag 25 september 2010 13:45 schreef trui het volgende:
ik weet 't, ik ken die site aardig goed. gebruik de anne-claire petit maaksels wel als voorbeeld voor m'n muziekdoosjes.ik vind de plaid wel heel mooi (en er zit met alleen maar vasten heel wat garen en werk in), maar deze prijs is wel erg alle perken te buiten...)
 
											 
			 
			
			
			ik geloof dat anne claire petit hen niet al te belabberd betaalt hoor, maar weet niet meer waar ik dat gelezen heb.quote:Op zaterdag 25 september 2010 14:00 schreef mijsje het volgende:
toch bijzonder hoe je er toch een draai aan kan geven dat het prima is dat het hele dorp meehaakt aan de producten en dat Anne-Claire Petit er rijker van wordt... ik ga er maar niet vanuit dat het dorpje per gehaakt ding er ook meer dan 50% van de verkoopprijs voor krijgt... maar ik hoop dat ik ongelijk heb...
 
			 
			
			
			 )
 )
											 
			 
			
			
			 Moest eerst even kijken hoe z'n hoofdje nou zat, maar zie nu baardje en snor enzo
 Moest eerst even kijken hoe z'n hoofdje nou zat, maar zie nu baardje en snor enzo  (toch?:@) En juist het skelet vind ik heel goed gelukt!
 (toch?:@) En juist het skelet vind ik heel goed gelukt! 
 volgens mij zijn zulke beurzen vaak vooral kaarten maken enzo...terwijl haken natuurlijk ECHT cool is
 volgens mij zijn zulke beurzen vaak vooral kaarten maken enzo...terwijl haken natuurlijk ECHT cool is 
 heb nu de ring van de DreagonFly af, hoofd en vleugels enzo alleen nog
 heb nu de ring van de DreagonFly af, hoofd en vleugels enzo alleen nog  En moet nog overal een mondje op doen, maar wil ik met van dat naaizijde (ofzo?) doen, maar heb ik niet en moet ik wachten tot ik weer eens bij m'n ouders ben (en dat duurt nog wel even
 En moet nog overal een mondje op doen, maar wil ik met van dat naaizijde (ofzo?) doen, maar heb ik niet en moet ik wachten tot ik weer eens bij m'n ouders ben (en dat duurt nog wel even  )
) (geen fototoestel dus kan geen WIP foto neerzetten)
 (geen fototoestel dus kan geen WIP foto neerzetten)
											 
			 
			
			
			
 
			 
			
			
			quote:Op zaterdag 25 september 2010 15:44 schreef trui het volgende:
[..]
ik geloof dat anne claire petit hen niet al te belabberd betaalt hoor, maar weet niet meer waar ik dat gelezen heb.
 dat valt dan weer mee
 dat valt dan weer mee  (soms is het zo fijn om ongelijk te krijgen...
 (soms is het zo fijn om ongelijk te krijgen...  )
 )
											 
			 
			
			
			
 
											 
			 
			
			
			die is gaaf geworden! Waar heb je dat patroon vandaan, als ik vragen mag?quote:Op zondag 26 september 2010 00:47 schreef Muck het volgende:
Mijn troetelbeer is bijna af
[ afbeelding ]
Er moeten nog ogen op en hartjes onder zijn voetjes, maar dat komt morgen wel
 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
  
			 
			
			
			Welke schoentjes zijn het?quote:Op zondag 26 september 2010 10:23 schreef BuupWerk het volgende:
buup heeft het patroon van de baby schoentjes via iemand met een credit card gekocht...maar toch best moeilijk hoor voor een beginner !!
 
			 
			
			
			WIP =PIW?quote:Op zondag 26 september 2010 10:38 schreef phluphy het volgende:
Alle begin is moeilijk, buup
Mooie sjaal, Ophelia!! Hoeveel bolletjes heb je nodig gehad? En haakte dit materiaal makkelijk?
Hier mijn wip (poncho in wording):
De bedoeling is om de 3 kleuren/kleurverloop (zwart, donkergroen, groen) steeds 1 rij breder te maken. Ertussen steeds 1 rij lichtgroen.
De onderste baan moet dan een hele brede zwarte rand worden, waarop ik lichtgroene bloemen wil maken.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]

 
			 
			
			
			quote:Op zondag 26 september 2010 10:42 schreef _Ophelia_ het volgende:
WIP =PIW?
Mooie kleuren phluphy!
Er zitten ruim 6 bollen in (heb nog wel wat over) en het haakte super zodra ik de juiste naald had.
 WIP-PIW
 WIP-PIW   Work in progress van de poncho in wording.
 Work in progress van de poncho in wording.   Voor diegene die 'm niet ziet.
 Voor diegene die 'm niet ziet.  Maar ja, dan heb je ook wat.
 Maar ja, dan heb je ook wat.   
											 
			 
			
			
			
 :D Mooi gelukt! Hoe groot is ie ongeveer??
:D Mooi gelukt! Hoe groot is ie ongeveer?? Ben niet zo'n poncho fan, maar wel mooi gehaakt enzo
 Ben niet zo'n poncho fan, maar wel mooi gehaakt enzo  
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |