Moet wel eerlijk zeggen dat het raam dicht zat en ik nogal hard MGMT had aanstaan.quote:Op donderdag 23 september 2010 23:18 schreef Maitje het volgende:
[..]
Dat meen je niet!![]()
Was echt niet normaal... moet zeggen dat ik maar 1 goeie donder heb gehoord, maar flitsen.. tjee. Was best heftig.
edit:
http://www.buienradar.nl/
Kijk maar.. weet niet in welke kelder jij hebt gezeten![]()
Snel hè?quote:Op vrijdag 24 september 2010 00:05 schreef Lotusss het volgende:
Jemig al een nieuw topic... ik moet echt vaker kijken hier!
Anyway, nu slapen. Welterusten allemaal!
Uiteraard heb je ze daarna in een donkere hoek van je uni in elkaar geslagen met een metalen honkbalknuppel?quote:Op vrijdag 24 september 2010 10:30 schreef EllaN het volgende:
Nou, het is een groepspresentatie en ik had wat groepsleden die hun afspraken niet nakwamen, waardoor het een stresswerk werd. Ik heb op zich geen probleem met presenteren, maar wel met presenteren van iets waar ik niet helemaal zeker van ben of achter sta.
Ben benieuwd of het nog wat gaat worden.
Inderdaad snelquote:Op vrijdag 24 september 2010 01:53 schreef ErwinRommel het volgende:
[..]
Snel hè?
En jij weet wel wat ik dan met "snel" bedoel![]()
Ik ben vaker wel dan niet afgekapt omdat ik oeverloos door bleef ouwehoeren..quote:Op vrijdag 24 september 2010 09:47 schreef Lightning_NL het volgende:
Presentaties geven is leuk! Als je voldoende tijd hebt gehad om het allemaal voor te bereiden
Ik moet altijd opletten dat ik niet te lang doorga
good news!!quote:Op vrijdag 24 september 2010 15:17 schreef Iska het volgende:
Fysio had eindelijk goed nieuws.. Kopje van ellepijp is nog wel instabiel maar kans dat met veel fitnessen ik zonder operatie verder kan
klink lekkerquote:Op vrijdag 24 september 2010 16:04 schreef Iska het volgende:
Ellepijp gebroken en is vervolgens niet goed gezet in ziekenhuis. Zit nu een lichte hoek in het bot vlak bij het kopje van mijn ellepijp bij het ellebooggewricht
Waarom een metalen honkbalknuppel pakken als je 2 vuisten hebtquote:Op vrijdag 24 september 2010 11:33 schreef Vronsky het volgende:
[..]
Uiteraard heb je ze daarna in een donkere hoek van je uni in elkaar geslagen met een metalen honkbalknuppel?
Maar veel succes!
Omdat *PONK* leuker klinkt dan * DONK*quote:Op vrijdag 24 september 2010 16:41 schreef EllaN het volgende:
[..]
Waarom een metalen honkbalknuppel pakken als je 2 vuisten hebt?
Haha, maar het ging goed
.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |