Kun je beter naar Aleid Wolfsen sturen dan. Geef die familie eens ongelijk. Ze krijgen gewoon alles wat hun hebberige hartje begeert.quote:Op woensdag 22 september 2010 19:44 schreef Hathor het volgende:
Jammer trouwens dat het adres er niet bijstaat, ik zou ook graag eens een boze brief willen sturen naar de familie Nicolich en trawanten.
"Wij vragen u te onderzoeken of het gemeenschapsgeld dat u daaraan geeft wel goed gebruikt wordt."quote:Op woensdag 22 september 2010 19:25 schreef Verburg_K het volgende:
http://www.telegraaf.nl/b(...)innenland,buitenland
open brief
deel 2 open brief
[..]
quote:De onderhandelingen worden geleid door Wit. Nicolic vraagt 1,2 miljoen. Hij krijgt zes ton. Over wat ze daarmee doen, wordt nauwelijks gesproken. Nicolic wil ergens buiten wonen en de projectgroep heeft al plannen bedacht: een lapje grond in Limburg, een boerderij in Twente, een twee-onder-een kap elders. In het contract staat er geen letter over.
'Ik dacht: wij hebben zoveel geld nu, verdomme, we kunnen alles kopen wat we willen!', zegt Nicolic, in een tuinstoel voor zijn caravan. 'Maar toen bleek dat het eigenlijk niks was. Voor dat geld koop ik geen huis.' Hij koopt een caravan, een Tabbert Baronesse 710, voor bijna veertigduizend gulden. Hij koopt een blauwe Mercedes 220D, tweedehands. 'Nu is het bijna op. Ik heb het geld verdeeld en zelf 85 duizend gulden gehouden. De rest is weg.'
Idd, een sleurhut van 40.000 en een MB 220D (W115, W123???) ouwe zooi iig. Blijft er 550.000 over en dat is nu op???quote:
In ieder geval onvindbaar voor de overheidquote:Op woensdag 22 september 2010 19:55 schreef AchJa het volgende:
[..]
Idd, een sleurhut van 40.000 en een MB 220D (W115, W123???) ouwe zooi iig. Blijft er 550.000 over en dat is nu op???
hebben ze echt schijt aan hoor, Haquote:Op woensdag 22 september 2010 19:44 schreef Hathor het volgende:
Jammer trouwens dat het adres er niet bijstaat, ik zou ook graag eens een boze brief willen sturen naar de familie Nicolich en trawanten.
Roemenië en Bulgarije uit de EU zetten asapquote:Op woensdag 22 september 2010 17:57 schreef Jeanne_Darc het volgende:
Bizar verhaal. Te gek voor woorden natuurlijk. En in 2014 gaat de beer pas echt los want dan komen ze massaal de grens over. Is er dan niks dat we hier tegen kunnen doen?
Dacht je dat ik dat niet wist?quote:Op woensdag 22 september 2010 19:58 schreef Verburg_K het volgende:
[..]
hebben ze echt schijt aan hoor, Ha
Dat wisten politici en gelovigen allang!quote:Op woensdag 22 september 2010 08:44 schreef Opa.Bakkebaard het volgende:
Hieruit blijkt maar weer dat criminaliteit / asociaal gedrag in sommige gevallen dus loont.
Het "spookhuis" dus.quote:Op woensdag 22 september 2010 09:48 schreef Stokstaart het volgende:
Trouwens dit is hun nieuwe stulpje :
[ afbeelding ]
Je kunt ze inderdaad niet verwijten dat ze dit buitenkansje grijpen.quote:Op woensdag 22 september 2010 19:48 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Kun je beter naar Aleid Wolfsen sturen dan. Geef die familie eens ongelijk. Ze krijgen gewoon alles wat hun hebberige hartje begeert.
Angstquote:Op woensdag 22 september 2010 20:52 schreef Ferdo het volgende:
[..]Maar ondertussen ben ik benieuwd wat die steekhoudende argumenten van de heer Wolfsen dan wel zijn om dit soort uitschot in zó'n pand te stoppen.
Nou, daar was het niet echt angst, hé?quote:
quote:Op woensdag 22 september 2010 20:58 schreef Ferdo het volgende:
[..]
Nou, daar was het niet echt angst, hé?
Okee, een beetje goede wil tonen kan geen kwaad...de verkiezingen staan ook voor de deur...
De man die zich inzette voor de goedwillende mensen die nooit een kans hebben gekregen in de welvaartsmaatschappij.quote:
Dit gebeurt al jaren aan de lopende band. Want niemand heeft een grotere bek en dreigt met meer problemen te veroorzaken dan de zigeuners.quote:Op woensdag 22 september 2010 21:48 schreef Schanulleke het volgende:
Ik blijf me vandaag toch verbazen over dit nieuws. Werkelijk ongelooflijk dat dit echt gebeurt in Nederland. Wat een moreel en politiek failliet voor de betrokken bestuurders.
Conclusie, je kan het beste je baan opzeggen en je buren terroriseren. Binnen afzienbare tijd beschik je dan over een mooi optrekje wat je niets kost zodat je lekker je hele uitkering kan uitgeven. Zorgverzekering hoef je ook niet te betalen, je wordt toch wel geholpen. Wat een prachtland.quote:Op woensdag 22 september 2010 21:49 schreef LXIV het volgende:
[..]
Dit gebeurt al jaren aan de lopende band. Want niemand heeft een grotere bek en dreigt met meer problemen te veroorzaken dan de zigeuners.
Goed plan.quote:Op woensdag 22 september 2010 22:37 schreef Elfletterig het volgende:
Het gebrek aan bestuurlijke daadkracht, op allerlei fronten, is verbijsterend. Eigenlijk moet je als Nederlands staatsburger en belastingbetaler dit soort faalhazen strafrechtelijk kunnen vervolgen.
Wil je echt wachten om uit te vinden dat er veel waarheid in de generalisaties zit of nemen we maatregelen om meer van dit tuig buiten de deur te houden?quote:Op woensdag 22 september 2010 19:45 schreef ..-._---_-.- het volgende:
[..]
Dit ontgaat me even. Je generaliseert wel even heel erg snel van een specifieke familie die problemen veroorzaakt naar "honderdduizenden Roma".
Zie je het nu pas? Schrikken he?quote:
In een normale situatie waarin de politiek hun normale burgers zou beschermen zou dit tuig allang het land uit gedeporteerd zijn.quote:Op woensdag 22 september 2010 08:44 schreef Opa.Bakkebaard het volgende:
Hieruit blijkt maar weer dat criminaliteit / asociaal gedrag in sommige gevallen dus loont.
Want er is geen normale woning voor een gezin met jonge kinderen te vinden? Hier in mijn buurt met rijtjeshuizen is het een en al jonge kinderen, maar ja, die mensen betalen dan ook gewoon de hypotheek of de huur, misschien moesten ze dat ook maar niet meer doen, dan kunnen ze misschien ook in aanmerking komen voor een villaquote:Op woensdag 22 september 2010 23:49 schreef slashdotter3 het volgende:
Cameraploeg weggejaagd bij landhuis familie Nicolich
http://www.rtvutrecht.nl/nieuws/261888
UTRECHT - Bij het monumentale landhuis Rhijnshoek aan de Rijksstraatweg hebben zich diverse cameraploegen en andere vertegenwoordigers van de media gemeld. De Telegraaf schreef vanmorgen dat de beruchte familie Nicolich daar is gehuisvest door de gemeente Utrecht.
Het Romagezin werd drie jaar geleden nog door de gemeente weggestuurd uit Leidsche Rijn, omdat de familie zich niet aan de regels hield. Bovendien veroorzaakte het gezin op meerdere adressen overlast en waren er problemen met Jeugdzorg.
De mediatoeloop zorgde voor onrust in de buurt van het landhuis. De familie was niet van de aandacht gediend en weigerde de pers te woord te staan. Een camerateam van RTV Utrecht legde vast hoe een camerateam van PowNed werd weggejaagd.
Een tas met apparatuur van EenVandaag werd in het water gegooid en de ploeg werd bedreigd. De actualiteitenrubriek zal geen item over de Roma uitzenden omwille van de veiligheid en gaat aangifte doen.
REACTIE GEMEENTE
De gemeente Utrecht vindt het te verdedigen dat de familie Nicolich in een kapitale villa woont, omdat een gezin met jonge kinderen anders op straat komt te staan.
De Roma-familie woont nu in het Utrechtse landhuis Rhijnshoek. Dat pand is in handen van de gemeente en moet op termijn plaats maken voor bouwplannen aan de A2. Volgens de gemeente hadden woningcorporaties geen geschikte woningen en was er ook geen plek voor de familie in de opvang. De familie Nicolich krijgt begeleiding.
De VVD in Utrecht vindt de beslissing niet uit te leggen en vraagt het college om opheldering.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |